رفتن به مطلب

Deepcool کیس زیبای Matrexx 55 را با قیمت جذاب 40 دلار ، روانه بازار کرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

2a2d479ef6419c160f7de1b36f6c869f.jpg

Deepcool جزء آن دسته از شرکت هایی که با چشم اندازهای روشن ، همیشه به دنبال پیشرفت و ارائه نوآوریهای جذاب ، برای مشتریان خود در سرتاسر دنیا بوده است.با تکیه به این نوآوریها این کمپانی اکنون کیس زیبای Matrexx 55 را در دسترس کاربران خود قرار داده است. این کیس توانایی پشتیبانی از مادربردهایی با فاکتور E-ATX را دارد. شیشه های حرارتی فول سایز در پنل سمت چپ ، عملکرد فوق العاده و پشتیبانی از سیستم RGB SYNC ، از ویژگیهای جذاب این کیس به شمار میروند.

573abe923c8a168b64c937704d849ab0.jpg

پنل شیشه ای سمت چپ با اندازه فول سایز ، با ضخامت 4 میلیمتر ساخته شده است و ترکیب آن با پنل جلویی ، یک نگاه منحصر به فرد را برای اجزای داخلی ایجاد میکند.تعبیه ورودی های بزرگ هوا در دو طرف پنل جلویی و خروجی های هوا در قسمت سقف و انتهایی این کیس ، باعث بهینه سازی در جریان هوای داخلی این کیس شده و تضمین میکند که قطعات شما در بهترین حالت خنک سازی شوند.دیپ کول در این کیس ، یک سیستم روشنایی RGB قابل ارتقاء شامل یک نوار RGB پیش فرض در قسمت پنل جلویی را در نظر گرفته است. این سیستم میتواند به تنهایی توسط یک دکمه خارجی و یا از طریق اتصال به مادربرد کنترل و هماهنگ سازی شود.علاوه بر اینها این شرکت اتصالات اضافی برای سیستم RGB مانند کنترلر DEEPCOOL/GAMER STORM 12V RGB را به همراه این کیس عرضه خواهد کرد.تعبیه منافذی با ابعاد 210 میلیمتر هم ، اکنون مدیریت کابل کشی در این کیس را آسان کرده است.این کیس از ماه آگوست با قیمت 40 دلار در دسترس خواهد بود.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

با دلار ۱۰ هزار تمنی هم حساب کنیم ۴۰۰ تمن نسبت به کیس های گرین  خیلی خیلی جذابه!!

green striker الان ۶۰۰ تمنه!!! ساخت وطن

لینک به دیدگاه

با دلار 20 تومنم حساب کنن بازم می ارزه. من اینو به گرین ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

توجه دارید که واردات کیس کلا ممنوع شده؟ حالا دلار چه 10000 تومن چه 20000 تومن.

در مورد خود این کیس هم باید توجه کرد که هیچ فنی روش نذاشته که قیمتش 40 دلار شده. من حاظر بودم درب کنار و جلویی Mesh و پنل Steel بود در عوض با 3 تا فن جلوش میفروختنش.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

در مورد خود این کیس هم باید توجه کرد که هیچ فنی روش نذاشته که قیمتش 40 دلار شده. من حاظر بودم درب کنار و جلویی Mesh و پنل Steel بود در عوض با 3 تا فن جلوش میفروختنش.

فقط 3 تا فن جلوش 40 دلاره :D

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

توجه دارید که واردات کیس کلا ممنوع شده؟ حالا دلار چه 10000 تومن چه 20000 تومن.

بله ممنوع شده ک قیمت کیس های گرین انقد بالاست! 

خیلی جنسا ک قاچاقی میاد کیس ها هم روش... نمیشه ک گرین کل بازار کیس  رو در دست بگیره! هر چند انصافن قبلا نسبت ب نمونهای خارجی قیمت خوبی داشت ولی الان...

لینک به دیدگاه

من که سر همین ممنوع کردن واردات کیس بمیرمم دیگه نه تنها کیس بلکه هیچ کدوم از محصولات گرین رو نمیخرم

انشاالله که مردمم تحریم کنن این برند رو تا بفهمن نباید به زور محصولاتشون رو به ما بفروشن

لینک به دیدگاه

از اون قانونهای جهان سومی .

حقمونه هر چی سرمون بیاد ...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

از اون قانونهای جهان سومی .

حقمونه هر چی سرمون بیاد ...

واسه چی ؟ یکم فکر کنید خب حق د ارن که!؟ یارو میتونه یه کیس ببنده پشت سینی مادربرد مواد جاساز کنه:D . کیس های گرین بعضی هاشون مثل x2 eagle ساخت چینن که ؟! خب ورود اونها هم ممنوع کنن . به جای که یکم به فکر پیشرفت تکنولوژی بیوفتن دارن به جاش تمام راه هارو میبندن ! حتی وضعیت دلارم درست نمیکنن که بشه یه ارتقای کوچیکی انجام داد! به جای درست کردنش دارن بیشتر خراب تر میکنن  خب بلکل بگید اسمبل سیستم ممنوع چرا دارید غیر مستقیم عمل میکنید؟

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی بازار تک قطبی و غیر رقابتی بشه همین میشه

اونم تو کشوری مثل ایران

که مردمش فوقالعاده سواستفاده گر هستن

لینک به دیدگاه

به به عجب کیس خوشگلی

(به کیس z4 که روش گیر کرده مینگرد و حسرت میخورد!)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

خوبه شما همون Z4 رو داری ما همون هم نداریم برادر!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

خوبه شما همون Z4 رو داری ما همون هم نداریم برادر!

داداش خدایی دیگه این مورد چیزی نیست که حسرتش رو خورد ?? خوب شما هم بخر الان چنده مگه؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش خدایی دیگه این مورد چیزی نیست که حسرتش رو خورد 1f610.png1f610.png خوب شما هم بخر الان چنده مگه؟؟

z4 نمیدونم ولیx3 600تومن !

https://meghdadit.com/product/1137/green-x3-plus-viper/کیس-ایکس-3-پلاس-وایپر-گرین/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

یعنی سههههههه برااابرررر شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

یعنی سههههههه برااابرررر شده؟؟؟

#حمایت_از_محصول_ایرانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

من این x3 رو روز های اول که اومد بازار خریدم 205 تومن
یادش گرامی
هنوز هم دارمش و کیس خوبی هست (البته در حد 205 تومن :/)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...