رفتن به مطلب

کمک از دوستان برای انتخاب بازی آنلاین

babak_11
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . دوستان از اونجایی که بنده تا حالا آنلاین بازی نکردم فقط یه مورد بوده اونم کال آف دیوتی چند سال پیش . برای انتخاب بازی آنلاین به مشکل برخوردم و نمیدونم چه بازی ای ارزش آنلاین بازی کردن رو داره . 

راستش من سلیقه خاصی دارم و شاید تو 4 سال گذشته کمتر از گیمی خوشم اومده باشه . گیمی که واقعا درگیرم کرد فقط بازی whitcher 3 بود که به نظرم بسیار دلچسب بود . یا در گذشته بازی StarCraft 2 رو میتونم نام ببرم . هم استراتژیک دوست دارم و هم سوم شخص . سبکی دوست دارم که مثلا بشه دربازی با پیدا کردن وسیله . اسلحه یا ....... و خرید و فروش پیشرفت کرد و قوی تر شد. مثلا مثل ویچر . دوتا 2 هم نصب کردم راستش اولش یه مقدار برام گیچ کننده بود چون فقط بهت نیرو میداد و باید جلوی حمله دشمن رو میگرفتی ادامه ندادم اگر ارزش داره ادامه بدم 

بازی رایگان هم اگر موردی هست که ارزش داره ممنون میشم معرفی کنید . کلا یا مجانی باشه یا هزینه زیادی نداشته باشه 

تشکر از دوستان 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام . دوستان از اونجایی که بنده تا حالا آنلاین بازی نکردم فقط یه مورد بوده اونم کال آف دیوتی چند سال پیش . برای انتخاب بازی آنلاین به مشکل برخوردم و نمیدونم چه بازی ای ارزش آنلاین بازی کردن رو داره . 

راستش من سلیقه خاصی دارم و شاید تو 4 سال گذشته کمتر از گیمی خوشم اومده باشه . گیمی که واقعا درگیرم کرد فقط بازی whitcher 3 بود که به نظرم بسیار دلچسب بود . یا در گذشته بازی StarCraft 2 رو میتونم نام ببرم . هم استراتژیک دوست دارم و هم سوم شخص . سبکی دوست دارم که مثلا بشه دربازی با پیدا کردن وسیله . اسلحه یا ....... و خرید و فروش پیشرفت کرد و قوی تر شد. مثلا مثل ویچر . دوتا 2 هم نصب کردم راستش اولش یه مقدار برام گیچ کننده بود چون فقط بهت نیرو میداد و باید جلوی حمله دشمن رو میگرفتی ادامه ندادم اگر ارزش داره ادامه بدم 

بازی رایگان هم اگر موردی هست که ارزش داره ممنون میشم معرفی کنید . کلا یا مجانی باشه یا هزینه زیادی نداشته باشه 

تشکر از دوستان 

درود گرامی

war frame رو هم یه نگا بهش بندازید. بازیه جالبیه. 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

تشکر از دوستان 

بازی RUST

لینک به دیدگاه

فکر کنم gta v براتون خوب باشه ? فکر کنم دزدی میکنید پول در میارید ماشین و خونه و ..... میخرید

pubg

unturned هم دقیقا نمیدونم چجوریه ولی سروایواله رایگان هست یک نگاهی بندازید 

rust dayz

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

جدا از سلیقه های مختلف به نظرم Rainbow Six Siege بازی خیلی دلچسبیه که دوست ندارید وقتی شروعش میکنید کم تر از 3-4 ساعت بازی کنید.

الخصوص اینکه تاکتیکی  هست و هر از گاهی هیجانی و بعضی وقت ها هم ترسناک میشه!

جدا از این ها تعریفِ Overwatch رو هم زیاد شنیدم.

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

سلام

بازی های شوتر  rainbow six seige , cs go , cod and bf series ک همشون پولی هستن

شخصا نظرم رو rainbow ـه ک ارزش داره پول بی ارزش مملکت رو براش خرج کنی

یه چنتا ویدیو از fortnite هم ببین شاید خوشت اومد قسمت pvp اون رایگانه ولی یکم طول میکشه راه بیوفته

استراتژیک dota 2 , LoL

از استارکرفت خوشت اومده فکر نکنم از اینا هم بدت بیاد

خودم دوتا 1 و الان 2 رو زیاد بازی میکنم . البته الان درگیر سیستمم.

اگه یه موقع هم خواستی از زندگی بیوفتی برو سمت WOW

پیشنهاد: برای این چیزا همیشه اول از یوتیوب استفاده کن خیلی زودتر جواب میگیری

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیزم :D

با توجه به صحبت هاتون بنظرم اگر بازی هایی در سبک  و سیاق StarCraft رو میپسندید یه نیم نگاهی به Dota 2 و League of Legends داشته باشید. از اونجایی که گفتید به سیستم پیشرفت و اکسپلور بازی The Witcher 3 علاقه داشتید بنظرم بهترین گزینه میتونه World of Warcraft باشه چون هیچوقت از این نظر به پایان نمیرسه.

درکنار اینها اگر به FPS علاقه دارید میتونید بازی های Overwatch و Rainbow Six Siege رو امتحان کنید. بازی هایی مثل Overwatch و Rainbow از اونجایی که ساختار بازی بر اساس شخصیت ها شکل میگیره بنظرم جذابیتی بیشتری نسبت به بازی هایی مثل Battlefield و Call of Duty داره تو این زمینه. هرچند که مثل اینکه Call of Duty: Black Ops 4 هم داره مسیری مثل Overwatch و Rainbow رو پیش میگیره و قرار هست توی این نسخه هر شخصیت بیشتر توانایی های خاص خودش رو داشته باشه تا اینکه به اسلحه متکی باشه.

موفق باشید :x

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی دوستان گل . برم دونه دونه چک کنم ببینیم چی میشه ?

لینک به دیدگاه

دوتا ۲ واقعا بازی اعتیاد اوریه ? فقط استارتش سخته ولی اگه راه بیفتی واقعا بازی لذت بخشیه 

لینک به دیدگاه

سمت هرچیزی رفتی فقط سمت Fortnite نرو که برای بچه های دبستانی ساخته شده و آشغاله...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad_moradi گفته است :

سمت هرچیزی رفتی فقط سمت Fortnite نرو که برای بچه های دبستانی ساخته شده و آشغاله...

منم ازش متنفرم ولی خواهشا این حرفو نزن چون طرفدارش خیلی زیاده حتی از  پابجی هم محبوبیتش بیشتر شده  بنده فکر میکنم پابجی بهترین گزینه باشه برای شما  عالیییییییییییییییییییییییییییه عالی  

و یه شمکل کوچیکی که داره اینه هر ماه شاید بالای 20 تا 40 گیگ اپ بده که اگه براتون مهم نباشه  عالیه  حتی زبانتون هم بهتر میشه چون وقتی تیمی کار میکنی باید زبان  بلد باشی و خیلی راحت یاد میگیری  

boxart.jpg.295d2d7d7109bee470bbc186050b2fd5.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

منم ازش متنفرم ولی خواهشا این حرفو نزن چون طرفدارش خیلی زیاده حتی از  پابجی هم محبوبیتش بیشتر شده  بنده فکر میکنم پابجی بهترین گزینه باشه برای شما  عالیییییییییییییییییییییییییییه عالی  

و یه شمکل کوچیکی که داره اینه هر ماه شاید بالای 20 تا 40 گیگ اپ بده که اگه براتون مهم نباشه  عالیه  حتی زبانتون هم بهتر میشه چون وقتی تیمی کار میکنی باید زبان  بلد باشی و خیلی راحت یاد میگیری  

boxart.jpg.295d2d7d7109bee470bbc186050b2fd5.jpg

من حرفی درباره محبوبیت زدم؟

بله محبوب هست , بین تمام بچه دبستانی ها که تعدادشون هم کم نیست!...

لینک به دیدگاه

به نظر من دسته بندی کنید گیم هارو

استوری

مولتی پلیر

...

انلاین مولتی پلیر 

Bf1

Pubg

Diablo iii

Dota 2

درمورد dota 2 بگم ک گیمی نیست ک شما نصب کنی یک مدت بازی کنی و در موردش تصمیم بگیری

تعداد کمی از گیمهای آنلاین هست ک نیازمند بازی کردن طولانی مدت رو داره تا لذت ببری

ازجمله wow.   که خودم جراتشو پیدا نکردم هنوز ?

من خودم اولین گیم مولتی پلیر(البته لوکال) شروع کردم دوتا ۱ بود

حتی الان ک بخاطر یک سری مساعل ترک گیم کردم ولی دوتا ۲ جزء خط قرمزهای من هست

برای درک بهتر بهتره استریم یک سری تاپ پلیر رو ببینی ک بعد متوجه میشی بازی هایی مثل lol و ... فقط بچه بازیه?

برای لذت بیشتر توصیه میکنم پارتی بری گیم

سولو نرو

لینک به دیدگاه

درود

من بهترین پیشنهاد رو براتون دارم

اگه تاحالا سمت گیم آنلاین نرفتید الان هم دنبالش نرید

درسته لذت بخشه ولی اعتیاد بسیار شدیدی داره (اینو به عنوان کسی میگم که هزاران ساعت گیمپلی در بازی های آنلاینی مثل wow و cs و غیره داره) 

لینک به دیدگاه

با سلام

با اجازه دوستان بنده هم شدیدا به شما سری بتلفیلد رو توصیه میکنم.اگه بازی کنید سمت هیچ بازی اکشن تیراندازی دیگه ای نمیرید.بتل1 که واقعا دلچسبه وگیم پلی به مراتب روونتری از کالاف وحتی نسخه های قبلی خودش داره.اسنایپینگ توش یه حال وصف نشدنی داره?

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

درود

من بهترین پیشنهاد رو براتون دارم

اگه تاحالا سمت گیم آنلاین نرفتید الان هم دنبالش نرید

درسته لذت بخشه ولی اعتیاد بسیار شدیدی داره (اینو به عنوان کسی میگم که هزاران ساعت گیمپلی در بازی های آنلاینی مثل wow و cs و غیره داره) 

دقیقا

به همین دلیل گفتم هنوز جرات نکردم برم سمت wow

چون دیدم چه اعتیاد وحشتناکی داره ?

لینک به دیدگاه

درود برادر.

از بازی های رایگان که فورتنایت هست که شخصیت چرت و پرت بهت میده و فیلتره باید با شبکه شخصی انتقال داده بری داخل و از سوی خود epic games هم تحریم هست نه از سوی ایران. شخصیتاش فقط قابل خرید هست و اولش یه شخصیت زن میده بنده اصلا نمیتونم با شخصیت زن بازی کنم (دوستان فکر نکنند که توهینه بلکه بازی بدون مرد به بنده نمیچسبه!) هر چند روز یک بارم باید شب تا صبح اپدیت کرد چون با شبکه شخصی انتقال داده سرعتش خیلی کمه و متوسط 5 گیگ به بالا اپدیت میده.

دومی h1z1 هست که این هم رایگان هست و خیلی به پابجی شبیه هست با این فرق که این رایگانه ولی بعضی اوقات یبار درمیون ارور میده.

سومی خود پابجی هست که پولی هست ولی با یک ترفند بنده روی  pc ؤایگان بازیش میکنم?

cs هم پولی هست ولی سرور هایی هستند که رایگان اند. ولی بیشتر حال بازی اینه که با دوستان بری (نظر شخصی )

خیلی بازی های دیگه هم هست البته ولی دیگه بهتره ادامه ندم

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لذت بازی کردن یک طرف و لذت بازی آنلاین یک طرف.

پیشنهاد میکنم حتما Battlefield رو به صورت آنلاین تجربه کنید. 

دومین مورد هم قطعا  بازی Dota 2 است که چنانچه بتونید با این بازی ارتباط برقرار کنید ، محاله کنار بگذاریدش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...