رفتن به مطلب

لگ در پیسی گیمینگ

Amin7Sparrow
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز ، بنده سه هفته ای میشه که یه پیسی خریدم با این مشخصات : 

Gtx 770

I5 2400

Mb : P8H61

RAM 8 

اما متاسفانه در بعضی بازیهایی که چندان برای پیسی من مشکل ساز نیستن مثل Rainbow , fortnite یا بازیهای اینگونه ، پیسی لگ میزنه و باعث افت فریم شدید میشه ، با اینکه این گیم ها حجم چندانی ندارن و کامپیوتر های ضعیف تر از پیسی من هم قادر به کشش اون هاست ، اما من با این سیستم در رزولوشن 1600x900 low هم قادر به بازی کردن نیستم ، با اینکه رزولوشن عادی پیسی من 1920x1080  هستش . حس میکنم که از تمام قدرت قطعات استفاده نمیشه ، بعضی از دوستان به من گفتن که مشکل نرم افزاریه،  اما من درایور ها رو نصب ، آپدیت ، حذف ، دوباره نصب ، هرکاری که از دستم بر میومده کردم ، ویندوز ۱۰  pro و Enterprise هم تست کردم و لگ موجود بوده ، نکته آخر اینکه ، سیستم من بازی  ( سرقت بزرگ اتومبیل  ) رو راحت با بالاترین گرافیک میکشه ، اما بازیهایی مثل Forza horizon 3 , rainbow six siege , fortnite , cuisine royale ,  رو که تا حالا تست کردم به خوبی اجرا نمیکنه ، ممنون میشم اگر لطف کنید نکته ای رو بگین  .

لینک به دیدگاه

با درود

فورزا هواریزن که ۸ گیگ رم براش کمه این میتونه علت اینکه خوب اجرا نمیشه رو توجیح کنه

شما دمای سی پی یو و گرافیک رو در بازی های دیگه درنظر داشته باش ببین شاید دمای سیستم خیلی بالا میره که قدرتش رو محدود میکنه که کامپیوتز آسیب نبینه

لینک به دیدگاه

سلام

احتمالا از رو گرافیک آنبورد استفاده میکنه. از تو درایور nvidia قابل تغییره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

فورزا هواریزن که ۸ گیگ رم براش کمه این میتونه علت اینکه خوب اجرا نمیشه رو توجیح کنه

شما دمای سی پی یو و گرافیک رو در بازی های دیگه درنظر داشته باش ببین شاید دمای سیستم خیلی بالا میره که قدرتش رو محدود میکنه که کامپیوتز آسیب نبینه

دما رو تست کردم ، درصدی که کار میکنن هم دیدم ، کاملا نرماله 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

احتمالا از رو گرافیک آنبورد استفاده میکنه. از تو درایور nvidia قابل تغییره.

نه ، کارت درسته ، روی Gtx 770 تنظیمه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...