رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره برای خرید گوشی

Wrath-Gaming
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز

من  چندین ساله یه سامسونگ s5 داشتم تا یانکه یه مشکل شارژ پیدا کرد و دادمش تعمیرکار و گویا تعمیرکار بدجور گند زده توش :دی

خلاصه اینکه باید یه گوشی بخرم تو این اوضاع قیمتا مسخره بودجه امم حدود 4 تومنه , هیچ ایده خاصی هم از گوشیا بازار ندارم, فقط یه برند معتبر و مطمین میخوام , مثلا به هووای کلا حس خوبی ندارم و نوکیا و سامسونگ رو بیشتر ترجیح میدم

اگر اطلاعاتی در مورد گوشی ها دارید خوشحال میشم در اختیار من هم بذارین با ذکر مختصری از دلایلتون , اینم بگم که من خرکار بودن گوشی خیلی برلم مهمه مثلا همین اس 5 شاید بالغ بر هزززار بار افتاده و بازم درست کار میکرد شارژ نگه داشتن اندروید روون و هنگ نکردن هم خیلی برام مهمه

و در آخر به نظر شما اگر صبر کنم مدتی ممکنه گوشی ها ارزون بشن ؟

لینک به دیدگاه

9 answers to this question

Recommended Posts

• 2
در در 1397/05/19, 05:47:34، Hossein.9 گفته است :

در مورد خرکاری باید بگم اپل که توی خر کار بودنش شکی نیست ولی با این قیمت ها ...

كاملا باهات موافقم.من خودم 4s دارم تا الان داره كار ميكنه بدبخت!??

آیفون 5s که ماله سال 2013 بود و با سیستم عامل iOS 7 اومد، الان داره آماده میشه که توی سال 2018 نسخه‌ی بعدی یعنی iOS 12  رو اجرا کنه O.o

اپل چون اين گوشى هنوزم دست خيلى هاست داره براش ورژن هاى جديد iosميده. وگرنه ميخواست پرونده اش رو توى iOS 10 ببنده. مثل 4s كه  تا ios9.5.2بردش ! ولى اين 12هم بده بيشتر از نصف 12 اى كه مثلا iPhone x اجرا ميكنه سبك تره .چون با عقل جور در نمياد گوشى اى كه نصف xرم و پردازنده داره بتونه اينو اجرا كنه.

ال جی شنیدم زیادی خرابی داره.

Lg G4 خرابى زياد بخصوص سوزاندن برد داشت . چون پرچمدار بود در آوردن گوشى هاى lg خرابى زياد دارن(يكي از عادتهاى ما ايرانيها كه خرابى يه توليد از اون شركت رو به تمامش ربط ميديم!)

وگرنه G5 و G6 بسيار با كيفيت بودن و مقاوم . K5 و Stylus ال جى كه ميانرده بودن از خيلى ميانرده ها هم بهتر بودن .

بنظرم که ارزون ( تر !!! ) میشه.

ايشالا حداقل يه سال ديگه...

و دوست عزيز @Wrath-Gaming

دوستانه كه گفتند J تفاوت زيادى با سرى A نداره بايد عرض كنم كه در A6 و A5 اينجورى هست ولى بقيشون بخصوص  a9 pro خيلى بهتر از J هستند مثلا A9 proميلى آمپر ساعت باتريش از S7 Edge هم بيشتره !خيلى هم بيشتر !!! پس اگر باترى براتون مهمه و روان بودن و قوى بودن من Galaxy A9 PRO رو پيشنهاد ميكنم .خودش يه پاور بانك سياره ??

هوآوى هم گوشى هاى خوبى داره . خرابى توشون كمه . (به غير از مشكلات جزئى  مثل كليد)نوكيا هم تازه وارده در اندرويد . 

قيمتش الان دستم نيست ولى قيمتهاى فروشگاه اينترنتيا الكيه . بريد حضورى بخريد.

پ.ن : دوست عزيز اگر اسم پروفايلتون كولر هاى رايزنه Wraith gaming هست نه Wrath gaming!!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• 1
در 1 ساعت قبل، Wrath-Gaming گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

من  چندین ساله یه سامسونگ s5 داشتم تا یانکه یه مشکل شارژ پیدا کرد و دادمش تعمیرکار و گویا تعمیرکار بدجور گند زده توش :دی

خلاصه اینکه باید یه گوشی بخرم تو این اوضاع قیمتا مسخره بودجه امم حدود 4 تومنه , هیچ ایده خاصی هم از گوشیا بازار ندارم, فقط یه برند معتبر و مطمین میخوام , مثلا به هووای کلا حس خوبی ندارم و نوکیا و سامسونگ رو بیشتر ترجیح میدم

اگر اطلاعاتی در مورد گوشی ها دارید خوشحال میشم در اختیار من هم بذارین با ذکر مختصری از دلایلتون , اینم بگم که من خرکار بودن گوشی خیلی برلم مهمه مثلا همین اس 5 شاید بالغ بر هزززار بار افتاده و بازم درست کار میکرد شارژ نگه داشتن اندروید روون و هنگ نکردن هم خیلی برام مهمه

و در آخر به نظر شما اگر صبر کنم مدتی ممکنه گوشی ها ارزون بشن ؟

در مورد خرکاری باید بگم اپل که توی خر کار بودنش شکی نیست ولی با این قیمت ها ...

آیفون 5s که ماله سال 2013 بود و با سیستم عامل iOS 7 اومد، الان داره آماده میشه که توی سال 2018 نسخه‌ی بعدی یعنی iOS 12  رو اجرا کنه O.o

حالا مقایسه کن با اندرویدی ها ...

ال جی شنیدم زیادی خرابی داره.

ولی شما داری با ۴ میلیون تومن گوشی میخری پول کمی خرج نمی‌کنی پس بهتره گوشی ‌ای بخری که ضد آب باشه مثل Galaxy S5 خودتون.

در آخر بنظرم بهتره نیازهاتون رو مشخص کنید تا از یه حدی بیشتر خرج نکنید. مثلاً اگه نیازهاتون با یه گوشیِ 2 میلیونی برآورده میشه لازم نباشه یه گوشی 3-4 میلیونی بخرید.

بنظرم که ارزون ( تر !!! ) میشه.

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

• 1

من که چند هقته است میخوام برای یکی موبایل بخرم هی خبر میاد که قراره ارزون بشه چون X هزار موبایل قراره وارد بازار بشه ولی نمیشه که نمیشه، الان منتظرم ببینم این هفته این 600 هزارتا وارد بازار میشه یا نه ?

بنظرم نوکیا 7 پلاس یا سامسونگ A8 گزینه های خوبین.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

من که چند هقته است میخوام برای یکی موبایل بخرم هی خبر میاد که قراره ارزون بشه چون X هزار موبایل قراره وارد بازار بشه ولی نمیشه که نمیشه، الان منتظرم ببینم این هفته این 600 هزارتا وارد بازار میشه یا نه 1f606.png

بنظرم نوکیا 7 پلاس یا سامسونگ A8 گزینه های خوبین.

به عنوان فن سامسونگ سری A رو پیشنهاد نمیکنم . قیمت سری S با امکانات J

s8+ بهترین گزینه هست ( البته از قیمتش اطلاعی ندارم ولی همین حدود باید باشه )

27 اسفند با همین پول s9+ پیش خرید کردم . الان قیمتش سر به فلک کشیده . میتونید صبر کنید ولی نقد رو بچسبید بهتر از نسیه هست .

لینک به دیدگاه

• 0

اگر براتون ممکن هست از خارج تهیه کنید وگرنه الان شما با این پول a8 نمیتونید بخرید a7 هم که 3.5 قیمتش.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام

پیشنهاد من این مدله....

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi8-se

https://www.zoomit.ir/product/xiaomi-mi-8-se/

خودم چند ماهی هست مدل redmi 5 plus دارم ...فوق العاده راضیم ...اصلا از نظر کیفیت قابل مقایسه با هواوی و برند های این چنینی نیست

ویرایش شده توسط libo
لینک به دیدگاه

• 0
در 12 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

به عنوان فن سامسونگ سری A رو پیشنهاد نمیکنم . قیمت سری S با امکانات J

s8+ بهترین گزینه هست ( البته از قیمتش اطلاعی ندارم ولی همین حدود باید باشه )

27 اسفند با همین پول s9+ پیش خرید کردم . الان قیمتش سر به فلک کشیده . میتونید صبر کنید ولی نقد رو بچسبید بهتر از نسیه هست .

S8 + بین 6.200 تا 7.500

خیلی زیاده واقعا وگرنه از جهت فنی که خیلی عالیه.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• 0

والا منم S5  داشتم که خراب شده همین مشکل استارتر رو پیدا کرد . ولی الان یه گوشی معمولی نوکیا داشتم استفاده میکنم . میخوام با قیمتهای جدید بهیچ وجه هزینه نکنم.چندماه دیگه شاید آمریکا حمله کرد و ر.ژ.ی.م عوض شد . پول نقد بیشتر بکارم میاد . تو این شرایط و با این قیمتها ولو اینکه یک دهه طول بکشه گوشی نمیخرم . شهریور میرم ترکیه و گرجستان اونجا ارزون بود میخرم نبود که هیچی . 

خودم s9 پلاس مد نظرم هست . گوشی ای که حدود 750 دلار قیمتشه با دلار 8000 تومنی باید قیمتش بشه 6 میلیون نه 9.5 میلیون !!!

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوستان

نظرتون راجع به گوشی وان پلاس 6 چیه ؟ کسی تجربه داره باهاش  ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...