رفتن به مطلب

بشتابید - از ایده تا اجر در حال نهایی شدن...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سیستم کولینگ چی شد؟ کامپیوتر کو پس ?

در 8 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سیستم کولینگ چی شد؟ کامپیوتر کو پس ?

مرد باش بده 1 تومن نامردم اگه نگرفتم ... :D

والا این چند روز شدیدا" درگیر بودم بعدشم وقتی دمای cpu رو چک کردم دیدم اونقدم بالا نیس  (فن cpu رو همینطوریشم دستکاریش کردم {یه فن cpu دیگه رو} کار گذاشتم رو اونیکی فن شده دو طبقه :D خیلی باحاله )

بابا دسته کمم نگیر گیره همین 1 تومنم فقط باور کن :D

سیستم سرجاشه برادر - کاملا سرحال

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 دقیقه قبل، invoker گفته است :

مرد باش بده 1 تومن نامردم اگه نگرفتم ... :D

والا این چند روز شدیدا" درگیر بودم بعدشم وقتی دمای cpu رو چک کردم دیدم اونقدم بالا نیس  (فن cpu رو همینطوریشم دستکاریش کردم {یه فن cpu دیگه رو} کار گذاشتم رو اونیکی فن شده دو طبقه :D خیلی باحاله )

بابا دسته کمم نگیر گیره همین 1 تومنم فقط باور کن :D

سیستم سرجاشه برادر - کاملا سرحال

اها خوبه ترسیدیم گفتم لابد رفتی فروختی که 1 تومن جور کنی بری زن بستانی ?

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام مجدد ...

اقا خیلی وقت پیش این پروژه رو به اتمام رسوندم ولی متاسفانه وقت نشد اپلود کنم

یه ابسرد کن مشت ازش ساختم و الان یه 10 روزیه که گذاشتمش تو اتاق داره کار میکنه و کل خانواده هم ازش راضی ان و دیگه کلمن ابی رو گذاشتیم کنار (تو اتاق خواب)

بهتر از این فکر نکنم با این اوضاع بد اقتصاد میشد دروسش کرد سعی  کردم حد امکان هزینه خاصی نداشته باشه ! الان یه پیچ MDF شده 120 تومن دیگه تا تهش بخون ...

دیروز رفتم ابسرد کن رو میزی سراغ گرفتم 420 تومن / اونی که داخل خونه ها استفاده میشه و کاملش الان شده 1700 یعنی این الان 400 می ارزه :D

تازه فضا هم نمیگیره و بسیار سبک و کار امده جون میده واسه مغازه تا 3 لیوان هم ابش خنکه خنکه ... بیشتر از اینم که دیگه یفرد نمیخوره تازشم اونجاها هوا عینه اینجا گرم نیس تشنه نمیشه ادم

اینم عکس زمانی که رنگ امیزیش میکردم ...

جلوشم واسه اینکه تهویه هوا داشته باشه از اهن پشت خوده ابسرد کن استفاده کردم بدون هزینه و شک (بوی ابسرد کن هم بده) :D

فقط مخزن اب و عشقه همینو 4 تومن خریدم :D

والا دیگه بهتر از این پیدا نکردم

-----------------------

خب نظر بدین دوستان چطوره ؟

IMG_20180904_185323.jpg

نظر بدین دوستان ...

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید.

کولر قبلی کیستون ک گفتید باز کردید ، مدلش اگر اشتباه نکنم تونیک تاور 120 هست.

دیدم که زدید عصمت اون کول رو ... کردید ک بتونید با این کولر سینکش کنید و بفهمید ک داخل لوله های میسش چی هست!

به نظرم همون کولر اگر سالم باشه کاراییش از خیلی از کولرهای ابی روز بهتر خاهد بود.

زمانی ک همه از دمای بالای بخاری های amd گله میکردن با اون کولر دمای 965 من تو بدترین حالت از 50 بالاتر نرفت حتی با دور متوسط فن این کولر.

متاسفم که میبینم اون کولر ارزشمند رو اینجوری خرابش کردید.

بعضی وقتا بی پولی ب ادم جرات یه کاری رو میده که در ظاهر قراره هزینه ای نداشته باشه ولی در اصل خیلی خیلی ضرر بیشتری به انسان میزنه مثل مجموعه کارهایی ک شما کردید.

ب امید درست شدن وضعیت اقتصادی این بی پناه کشور.

لینک به دیدگاه

اون کولری که هیت پایپ هاش برش خورد رو قصد فروش داشتی یه خبر بدی ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

درود علی جان

میخوای بندازی روی پردازنده ی fx ات؟

یا نکنه میخوای یه تومن ازش بخری بره زن بگیره???

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید.

کولر قبلی کیستون ک گفتید باز کردید ، مدلش اگر اشتباه نکنم تونیک تاور 120 هست.

دیدم که زدید عصمت اون کول رو ... کردید ک بتونید با این کولر سینکش کنید و بفهمید ک داخل لوله های میسش چی هست!

به نظرم همون کولر اگر سالم باشه کاراییش از خیلی از کولرهای ابی روز بهتر خاهد بود.

زمانی ک همه از دمای بالای بخاری های amd گله میکردن با اون کولر دمای 965 من تو بدترین حالت از 50 بالاتر نرفت حتی با دور متوسط فن این کولر.

متاسفم که میبینم اون کولر ارزشمند رو اینجوری خرابش کردید.

بعضی وقتا بی پولی ب ادم جرات یه کاری رو میده که در ظاهر قراره هزینه ای نداشته باشه ولی در اصل خیلی خیلی ضرر بیشتری به انسان میزنه مثل مجموعه کارهایی ک شما کردید.

ب امید درست شدن وضعیت اقتصادی این بی پناه کشور.

درود دوست عزیز

مقدممه : یه معلم داشتم حرف قشنگی بهم زد اینکه واسه حل مسله نیازه اول بفهمیم سوال چی ازمون خواسته ... بعد بپردازیم به حل اون مسله / شما تاپیک رو مججدا نگاه بندازین و بفهمین موضوع از چه قرار بوده بد نیس ... (کولر قبلی کیستون ک گفتید باز کردید ) /  (کردید ک بتونید با این کولر سینکش کنید و بفهمید ک داخل لوله های میسش چی هست)

کولر رو سیستمم بوده ؟

خرابش کردم که بفهمم داخلش چیه یا اینکه قصد چیزه دیگه ای بوده و فقط خواستم بگم که دوستان همیشه واسشون سوال بوده که داخل این لوله های مسی چیه بفهمن هیچی نیس !!!!

ارزش مند ! معنی این حرف خیلی وقته  از این سرزمین 2500 ساله رفته دوست من ! همین کولر رو بنده چندین بار گذاشتم واسه فروش

اون زمان خودم 80 خریدم ولی واسه اینکه پردازنده من از سری خنک بود و همینطور یه فن دیگه هم بهش اضافه کرده بودم نیازی به این کولر نداشتم و اگرم میخواستم نصبش کنم خمیر سیلیکون نداشتم و اونم گرون بود

به قمت 60-70 گذاشتم فروش ولی ..... 

ملت ناز میکردن (سر اینکه یکی از پیچ هاش گمشده بود ولی یه پیچ دیگه جایگزین بوده که هیچ مشکلی نداشته ) اون موقع ارزش نداشت... الان دارم میفهمم تو این مملکت یه چیزایی و باید از دست داد تا ارزشش عده ای بفهمن

اگه واقعا معنایی ارزش و میفهمیدیم که حال و روزمون این نبود !!!!! همین و تمام دیگه تا تهش بخون  الباقی قصه اس ...

-------------------------------------------------------------------------------------

مال و اتش بزن ولی نذار فرض کنن زرنگن و میتونن مفت بخرنت

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

بالا توضیح دادم الان هم اگه میدونی کارت و راه میندازه واس شما ...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، invoker گفته است :

بالا توضیح دادم الان هم اگه میدونی کارت و راه میندازه واس شما ...

بی زحمت یه لینک ازش پ.خ میکنی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود علی جان

میخوای بندازی روی پردازنده ی fx ات؟

یا نکنه میخوای یه تومن ازش بخری بره زن بگیره1f602.png1f602.png1f602.png

سلام امیر جان

نه 1 تومن داشتم خودم زن میگرفتم ??

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/19, 17:37:34، invoker گفته است :

درود دوستان

یه ابسرد کن قدیمی خانگی داشتم که استفاده ای ازش نمیشد و الان  بازش کردم

ایده ای به ذهنم امد اینکه ازش برای خنک سازی سیستمم استفاده کنم

گفتم قبلش پیشنهاد شما دوستان رو هم بدونم

و اینکه واسش یه قاب هم باید دروست کنم ولی از جنس چی ؟ چوب ؟

هر انچه به ذهنتون می یاد رو پیشنهاد بدین ممنون میشم

الان دارم تستش میکنم ببینم خنک کنندگیش چقده ... اینم عکسش ...

send.jpg

کار شما عالی هست دوست عزیز. ایده ی خوبیه . بنده دنبال صنعتی کردن چیلر به این صورت هستم. اگر مدرک فنی حرفه یی دارید یا مدرک دانشگاهی و در استان خوزستان هستید شماره تماستون رو به من بدین .

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1397/05/19, 17:37:34، invoker گفته است :

درود دوستان

یه ابسرد کن قدیمی خانگی داشتم که استفاده ای ازش نمیشد و الان  بازش کردم

ایده ای به ذهنم امد اینکه ازش برای خنک سازی سیستمم استفاده کنم

گفتم قبلش پیشنهاد شما دوستان رو هم بدونم

و اینکه واسش یه قاب هم باید دروست کنم ولی از جنس چی ؟ چوب ؟

هر انچه به ذهنتون می یاد رو پیشنهاد بدین ممنون میشم

الان دارم تستش میکنم ببینم خنک کنندگیش چقده ... اینم عکسش ...

send.jpg

درود.خوشحالم که به مرحله ای از خودکفایی رسیده اید و این شعار ملی ماست!.راستش نمیدونم میخای چیکارش کنی ولی اگه خاستی قاب واسش درست کنی از ورق فومیزه که میتونی از ورق فروشهای ام دی اف تهیه کنی و به اندازه دلخاه برشش میدی و  پیچ میکنی بهم (جنسش پی وی سی هستش) اگر مایع بهش نمیخوره میتونی از ورق ام دی اف هم درست کنی.وخیلی هم شیک میشه.ورق ام دی اف 8 میل هم هست که وزنش خیلی کمتر میشه.یا اگر میخای خیلی سبک شه از ورق سه میل ام دی اف هم میشه استفاده کنی فقط چون نازکه زود سوراخ میشه مگر اینکه استفاده سخت ازش نکنی و فقط یجا بمونه

ویرایش شده توسط Farhad koohkan
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود.خوشحالم که به مرحله ای از خودکفایی رسیده اید و این شعار ملی ماست!.راستش نمیدونم میخای چیکارش کنی ولی اگه خاستی قاب واسش درست کنی از ورق فومیزه که میتونی از ورق فروشهای ام دی اف تهیه کنی و به اندازه دلخاه برشش میدی و  پیچ میکنی بهم (جنسش پی وی سی هستش) اگر مایع بهش نمیخوره میتونی از ورق ام دی اف هم درست کنی.وخیلی هم شیک میشه.ورق ام دی اف 8 میل هم هست که وزنش خیلی کمتر میشه.یا اگر میخای خیلی سبک شه از ورق سه میل ام دی اف هم میشه استفاده کنی فقط چون نازکه زود سوراخ میشه مگر اینکه استفاده سخت ازش نکنی و فقط یجا بمونه

داداش مثل اینکه هنوزم اصحاب کهفی؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

کار شما عالی هست دوست عزیز. ایده ی خوبیه . بنده دنبال صنعتی کردن چیلر به این صورت هستم. اگر مدرک فنی حرفه یی دارید یا مدرک دانشگاهی و در استان خوزستان هستید شماره تماستون رو به من بدین .

درود نه متاسفانه فاقد رشته ای تحصیلی ام چه برسه به دانشگاه ... نزار نگم برات ...

بنده استان فارس لارستان هستم

کلا دنبال هیجان ام :D

کمکی خواستین در خدمت ام

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود دوست عزیز

کل تاپیک رو مشاهده کنین کار به اتمام رسیده ... مرسی از نظرتون

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

لطف بفرمایین دیگه داخل این تاپیک پست ارسال نکنین !

اگه ایشون اصحاب کفن شما هم بچه سالی بیش نیستین که هنوط نیاز به تربیت دارین که بفهمین کسی رو تحقیر نکنین !

ارسال پست = گزارش

لینک به دیدگاه

همه چی خوب اما مصرف برقش چه جوره؟ هرماه پول یه کولر باید بدی اداره برق یا اوکی هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

بنده استان فارس لارستان هستم

کلا دنبال هیجان ام :D

کمکی خواستین در خدمت ام

خودمونیش؟ ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

لطف بفرمایین دیگه داخل این تاپیک پست ارسال نکنین !

اگه ایشون اصحاب کفن شما هم بچه سالی بیش نیستین که هنوط نیاز به تربیت دارین که بفهمین کسی رو تحقیر نکنین !

ارسال پست = گزارش

بنده قصد تحقیر ایشان را نداشتم و ایشان چندی پیش تاپیکی قدیمی را بالا کشیده بودند که من بهشون گفتم شما چرا تاپیک قدیمی رو کشیدید بالا؟ بعد گفتند من اصحاب کهفم ? من قصد تحقیر کسی رو نداشتم و نخواهم داشت

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

? اول تایپیکو دیدم اخرشو نخوندم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، invoker گفته است :

نظر بدین دوستان ...

درود

داداش خیلی عالی شده و خوشگل هم از اب درومده.میدونی چیه من خودم بشخصه عاشق اینچیز ها هستم که از یه چیزی که مصرف نداره یه چیزی ساخت که ارزش بالایی داشته باشه فقط هم از چیزای ارزون قیمت کارت بیسته مشتی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، naderblue گفته است :

همه چی خوب اما مصرف برقش چه جوره؟ هرماه پول یه کولر باید بدی اداره برق یا اوکی هست؟ 

نه اتفاقعا خیلی کمه خودمم باورم نمیشه

جالب اینجاست خیلی هم خوب بهینه شده

زمانی که نیازه اب رو خنک کنه سرعت فنش بالاست زمانی هم که خنک شد فنش بصورت خیلی اهسته میچرخه که متوجشم نمشی

بهتر از این میخوای ؟ :D

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Khalil3 گفته است :

خودمونیش؟ 1f601.png

شما کجای هستین مگه :|

بنده پاریس کوچولو خودمون (اوز-لارستان)

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود

داداش خیلی عالی شده و خوشگل هم از اب درومده.میدونی چیه من خودم بشخصه عاشق اینچیز ها هستم که از یه چیزی که مصرف نداره یه چیزی ساخت که ارزش بالایی داشته باشه فقط هم از چیزای ارزون قیمت کارت بیسته مشتی

مرسی از شما ...

همین MDF های که بیشترش دور ریختنیه خوده طرفه

جوری شده که بابتش باید پول بدی !

دیگه بهتر از این نمیشد اگرم میشد باید میرفتم وام بگیرم واسش با این اوضاع که میگم کی باورش میشه پیچ MDF شده 120 تومان !!!!!! 50 تا گرفتم 6 تومنننننننننننن !!!! :|

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

شما کجای هستین مگه :|

بنده پاریس کوچولو خودمون (اوز-لارستان)

والا پاریس کوچولو  رو ب چارتا روستا دیگم ک پااینتر شما هست میگن از خنج بگیر تا بلغون ? منم دور بر خودتم 

ویرایش شده توسط Khalil3
.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...