رفتن به مطلب

مسابقه NovaBench به همراه جایزه

Hamed
 اشتراک گذاری

به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟

Recommended Posts

این هم تست سیستم محل کار من . خیلی باحاله نه؟ :-j با این سیستم دارم تمام کارهای طراحی 2 بعدی رو انجام میدم :| مشکلی هم ندارم . کسی که میخواد کار طراحی با نرم افزار های فتوشاپ و کرل یا مثل اونها بکنه میتونه از سیستم مشابه این استفاده کنه . البته فتوشاپ از CS3 بیشتر روش نمیشه نصب کرد 8-} wink.png تا چند ساعت دیگه تست سیستم خونه رو هم میذارم wink.png

227 امتیاز

post-59-023438900 1317027176_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

• ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود .

همانطور که وعده داده بودیم مسابقه ای برای این تست برگذار کردیم .

مسابقه بسیار ساده می باشد . هر کسی بیشترین امتیاز رو بیاره برنده هستش .

مسابقه در چند سطح بسیار سخت برگذار می شه . اگر دوستان به هر یک از سطوح مورد نظر برسند جایزه ی اون سطح بهشون طعلق می گیره .

سطح اول :

اسکور 2200 . جایزه فلش 4 گیگ .

22457736248821021956.jpg

سطح دوم :

اسکور 2404 . جایزه فلش 8 گیگ .

73103509716708062828.jpg

سطح سوم :

اسکور 2826 . جایزه فلش 16 گیگ .

32723180051955406907.jpg

دوستان در صورت اینکه هر یک از این رکورد ها رو بشکونید جایزه اون سطح رو می برید .

رکورد های خود را در همین تاپیک بگذارید .

در صورتی که هیچ کس به رکورد های مورد نظر نرسد ، به برترین امتیاز جایزه ای اهدا خواهد شد .

قوانین :

شما می بایستی حتماً بعد از کسب امتیاز دو سربرگ مموری و پردازنده رو از برنامه CPU-Z و سربرگ اول برنامه GPU-Z رو توی شات خودتون قرار بدید . فایل ولیدی که خود برنامه بعد از زدن دکمه Save به شما می دهد برای ارائه الزامیست .

برنامه NovaBench رو می تونید از وب سایت www.novabench.com و یا لینک زیر تهیه کنید :

لینک شما

دوستان برای همتون آرزوی موفقیت می کنم . این مسابقه تا 1 ماه دیگه به پایان می رسد . در صورتی که افراد رکوردهای سطوح را بشکنند جایزه آنها سریعاً برایشان ارسال خواهد شد . B)

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

خیلی جالب تست میکنه سیستم رو!!!

کلا فقط 2 هسته در حات لود قرار گرفت!!

پیوست دوم هم بعد Tweak کردن ویندوز هست با 16 امتیاز اختلاف..

post-6700-069855600 1317464266_thumb.jpg

post-6700-098354600 1317542712_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sepehrlp
لینک به دیدگاه

برنامه خوبی به نظر میاد و دوستان حتی اگر امتیازاتشون کم هم بود مشکلی نداره اینجا بگذارید

لینک به دیدگاه

عالی بود سپهر جان . =D> GPU اسکورتون واقعاً خوب بود .

@};-

دوستان منتظر اسکورهاتون هستیم . یک نفر دیگه 1 اسکور بگذار ، 3 تا tweak می گم که توی اسکور نهایی تاثیر زیادی داره :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتایج سیستم نو پای بنده:)فقط هارد خیلی داغون هست باید یه فکری به حالش بکنم(17)=D>گرافیک هم باید دوباره اورش کنم!@};-

de2h7lsp92f98v7kkacg_thumb.png

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

سلام

این هم تست من ، البته واسه شلوغ شدن تاپیک میزام چون این هم از اون مسابقه هاست که برندش 100% کسیه که یا اورکلاک بلده یا سیستم خیلی قوی داره .

93684939367311216766_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوب من همین پست رو رزرو می کنم واسه خودم... آقای حسینی فلش ها رو بفرست ( شوخی ) =D> :)

خوب این هم اسکور من سیستم 7/24

CPU 950 @3.8GHZ

ram :1920 CL8-8-8-28-88-1t

HDD: Raid0

VGA:8800Ultra XFX XXX

1204

ان شا الله SB-E نشد 1155 @};-

t38825_11122011069.jpg

t38824_1208.jpg

تم کلاسیک هم توی رایت هارد دیست تاثیر داره.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام

طبق اجازه جناب آقای حسینی:

این هم امتیاز سیستم بنده بدون over

البته به امتیازات بالای دوستان متخصص نمی رسه

بنده را هم از گذاشتن شات cpu-z معاف بدارید

post-8601-041191000 1317496489_thumb.png

ویرایش شده توسط sator
لینک به دیدگاه

با تشکر از پوریای عزیز به خاطر ترتیب دادن این مسابقه

یه انتقاد دارم و بعد نتیجه تستم رو میزارم , اونم اینکه رسیدن به همچین اسکوری سیستم High end نیاز داره و بنابراین این مسابقه بیشتر برای دوستانی هست که سیستم های تاپی دارن

و اما نتیجه تست :

00632928487564606950.jpg

لازم به ذکر هست که پردازنده تا 4.1 اور شده و گرافیک هم مشخصه تا چه میزان اور شده @};-

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

درود .

به به به . دوستان چه کردند . عالیه . =D>

در رابطه با Tweak که قول داده بودم :

1) سعید جان کاملاً درست فرمودند . اول از همه تم ویندوز رو کلاسیک کنید.

2) بعد از باز کردن برنامه Nova در بخش تسک منیجر ، سربرگ پراسس ، روی nb3 راست کلیک کنید و پری یوریتی یا اولویت پردازش رو روی Above Normal بگذارید .

75419358672960916248.jpg

3) از همون سربرگ پراسس ، حتماً ، حتماً explorer رو end process کنید.

مورد سوم خیلی موثر هستش . در کل 3 کار بالا باعث می شه تا بین 100 تا 200 امتیاز روی اسکور نهاییتون بیاد.

بیشتر با تایمینگ رم ها بازی کنید تا با فرکانس اونها ، چون این برنامه ترنسفر ریت رو محاسبه می کنه . از مولتی GPU پشتیبانی نمی کنه ، پس روش انرژی نگذارید.

در رابطه با پری یوریتی هم بنده بهترین امتیاز رو روی above normal گرفتم ، شاید توی سیستم شما high بیشتر باشه .

نکته : بنده explorer رو end process نکردم ولی تاثیر بسیار زیادی توی تست داره.

تست گرافیکیش بسیار سبک هست ، پست تا جایی که کارت ocp نکرده فرکانس و ولتاژ بدید .

-------------------------------------------------------------------------------------

در رابطه با سبک مسابقه :

ببینید دوستان ، خوبی این جور مسابقه ها اینه که افراد حد ماکسیمم سیستمشون رو می فهمند و هم تمرینی برای اور سیستمشون می کنند.

البته اگر دوستان به رکوردهای مورد نظر نرسند ما به نفر برتر از نظر امتیاز جایزه ای رو اهدا می کنیم .

نکته بعدی که البته شاید اگر نگم بهتر هستش ولی ،

ببینید ما هر سری توی مسابقاتمون ، مسابقه رو جوری ترتیب می دیم که افرادی که سیستم گرون دارند با افرادی که سیستم های پایین تری دارند برابر باشند . حالا چه اشکالی داره توی یک مسابقه فردی که پول بیشتری داده بابت سیستمش ، حداقل یک نتیجه هم از هزینه ای که کرده ببینه @};-?

دوستتون دارم :)

لینک به دیدگاه

با تشکر از پوریای عزیز به خاطر ترتیب دادن این مسابقه

یه انتقاد دارم و بعد نتیجه تستم رو میزارم , اونم اینکه رسیدن به همچین اسکوری سیستم High end نیاز داره و بنابراین این مسابقه بیشتر برای دوستانی هست که سیستم های تاپی دارن

و اما نتیجه تست :

00632928487564606950.jpg

لازم به ذکر هست که پردازنده تا 4.1 اور شده و گرافیک هم مشخصه تا چه میزان اور شده =D>

ما شا الله. یه سوال از پوریا جان می گ چرا 8400 از 8800 بیشتر امتیاز می گیره؟ @};-

درود .

به به به . دوستان چه کردند . عالیه . @};-

در رابطه با Tweak که قول داده بودم :

1) سعید جان کاملاً درست فرمودند . اول از همه تم ویندوز رو کلاسیک کنید.

2) بعد از باز کردن برنامه Nova در بخش تسک منیجر ، سربرگ پراسس ، روی nb3 راست کلیک کنید و پری یوریتی یا اولویت پردازش رو روی Above Normal بگذارید .

75419358672960916248.jpg

3) از همون سربرگ پراسس ، حتماً ، حتماً explorer رو end process کنید.

مورد سوم خیلی موثر هستش . در کل 3 کار بالا باعث می شه تا بین 100 تا 200 امتیاز روی اسکور نهاییتون بیاد.

بیشتر با تایمینگ رم ها بازی کنید تا با فرکانس اونها ، چون این برنامه ترنسفر ریت رو محاسبه می کنه . از مولتی GPU پشتیبانی نمی کنه ، پس روش انرژی نگذارید.

در رابطه با پری یوریتی هم بنده بهترین امتیاز رو روی above normal گرفتم ، شاید توی سیستم شما high بیشتر باشه .

نکته : بنده explorer رو end process نکردم ولی تاثیر بسیار زیادی توی تست داره.

تست گرافیکیش بسیار سبک هست ، پست تا جایی که کارت ocp نکرده فرکانس و ولتاژ بدید .

-------------------------------------------------------------------------------------

در رابطه با سبک مسابقه :

ببینید دوستان ، خوبی این جور مسابقه ها اینه که افراد حد ماکسیمم سیستمشون رو می فهمند و هم تمرینی برای اور سیستمشون می کنند.

البته اگر دوستان به رکوردهای مورد نظر نرسند ما به نفر برتر از نظر امتیاز جایزه ای رو اهدا می کنیم .

نکته بعدی که البته شاید اگر نگم بهتر هستش ولی ،

ببینید ما هر سری توی مسابقاتمون ، مسابقه رو جوری ترتیب می دیم که افرادی که سیستم گرون دارند با افرادی که سیستم های پایین تری دارند برابر باشند . حالا چه اشکالی داره توی یک مسابقه فردی که پول بیشتری داده بابت سیستمش ، حداقل یک نتیجه هم از هزینه ای که کرده ببینه @};-?

دوستتون دارم :)

پوریا من روی های گزاشتم ارور می ده! حالا نمی دونم واسه چی!

برم یه سری تست دیگه بزنم. فقط در مورد گرافیک ! انگار فقط فرکانس موثر هست ! بدتر از 01 خودمونه =D>

لینک به دیدگاه

سعید جان red30b ، کور 800 زدند و درایورشون جدیدتر هستش .

تست گرافیکش خیلی سبک هستش .

دوستان تا جایی که می شه فرکانس رو بالا ببرید و اگر کولینگ کارت در حد معقولی هستش ، ولتاژ رو هم تا جایی که می تونید زیاد کنید .

برای اینکه اسکور بهتری بیارید ، تست رو چند بار پشت سر هم ران نکنید . برای قلق گیری خوبه ولی وقتی ماکس سیستم رو در آوردید ، حتماً یک ریست بکنید ، رم تخلیه بشه ، بعد که بالا اومد تست رو توی بهترین شرایط ، بدون انجام کار اضافه ران کنید . @};-

لینک به دیدگاه

این نوع مسابقه سودی نداره !

البته نمیدونم چرا کل مابقات لیون اینجوری بوده !!!

همیشه سیستم قوی برنده میشه ! من به شخصه یه سیستم معمولی دارم و غالبا سعی نمیکنم که در این مسابقات شرکت کنم ! چون تفاوتی برام نداره در هر صورت من برنده نیستم !!!

همواره بیشتر از 50 نفر که در مسابقات شرکت نمیکنن شما میتویند راحت بین 50 نفر شرکت کننده قرعه کشی کنید و به نفرات منتخب جایزه بدید !اینجوری هم کاربرای شرکت کننده بیشتر میشه هم سایت میتونه کاربر جذب کنه !!!

البته این نظر من بود ، مهم تصمیم شماست ...

اینم نتیجه سیستم من

d3zifoxrzfgadjp84na2.jpg

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم شما سعی کنید رتبه تون رو با توییکها و ترفندهایی که میشه از طریق اینترنت بدست اورد ارتقا بدید .

کسانیکه بتونن بیشتر از همه رتبشون رو ارتقا بدن با یک نوع سیستم , یک جائزه از طرف لیون کامپیوتر بهشون تقدیم میشه . ( البته این جائزه به غیر از جائزه پوریا جان هستش )

این مورد رو برای دوستانی اجرا میکنم که گله از برتر بودن سیستم مسابقه میکنن و این مورد باعث میشه که در حق اون دوستان هم اجعافی نشه . پس غرلندها رو بگذاریم کنار و سعیمون رو بکنیم @};-

منتظر رکوردهای خوبتون هستم

لینک به دیدگاه

با سلام

فعلا اینو از من داشته باشید تا به موقش با 2600k براتون تست بگیرم

پوریا جان ssdبسته بندی کن که من اومدم:دی

post-5233-046213900 1317550503_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اینم بنچ ما!

1837

• Core i7 2600K @ 5.15
  • GIGABYTE HD6850 OC
  • ASUS P8P67 Pro
  • Geil 2*2 1600 CL8.9.8.24
  • Seagate Bracuda 1TB

post-8200-059749400 1317552523_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

فعلا اینو از من داشته باشید تا به موقش با 2600k براتون تست بگیرم

پوریا جان ssdبسته بندی کن که من اومدم:دی

post-5233-046213900 1317550503_thumb.jpg

صابر جان با رفیقات اومدی اینجا میخوای مسابقه رو ببری و جوائز رو شخم بزنیا .

من از همه دوستانی که بتونن جیب پرویا جان رو خالی کنن دعوت میکنم که حتما به این تاپیک چشم نظری داشته باشن . @};-

لینک به دیدگاه

مخلص آقای حسینی!!

جیب کیه؟!

خالی چیه؟!Oh%20Go%20On.gif

یه ذغالی دارم و یه لیون دیگه!@};-

لینک به دیدگاه

یه سیستم دارم شاه نداره

سی پی یو ای داره پوریا نداره

از خوشکلی تا نداره

عزیز برو پست منو ببین:)

راستی میشه یه جایزه هم برای کسی که ضعیفترین سیستم رو داره بذارید @};-? مطمئنم من اول میشم از آخر=D>

لینک به دیدگاه

راستی یه جدول رده بندی درست نمی کنین؟!@};-

هی باید همه بنچ ها رو ببینیما!!Shame%20On%20You.gif:)

لینک به دیدگاه

قطعا همینطوره ما برای خالی کردن جیپ پوریا جان اومدیم@};-

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

قطعا همینطوره ما برای خالی کردن جیپ پوریا اومدیم@};-

برات ارزوی موفقیت میکنم و هر کاری از دست من بر بیاد دریغ نمیکنم =D>

راستی یه جدول رده بندی درست نمی کنین؟!:)

هی باید همه بنچ ها رو ببینیما!!تصویر=D>

پیشنهاد بسیار خوبیه و از پوریا جان میخوام که زحمتش رو بکشن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...