رفتن به مطلب

مسابقه NovaBench به همراه جایزه

Hamed
 اشتراک گذاری

به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟  

7 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام دو کاربر Danitondar , amirsss برنده مسابقه هستن ؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

باریکلا/ میشه بگین این پهنای باند گرافیک رو چطوری بردین بالا/ یا همینه از اول / چون مشکل من همین گرافیک هستش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• ارسال 193
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود :

woooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww !!!!

عالیه واقعا تبریک میگم . :-j =D>

اگه یه ssd پرسرعت گیر بیارید اسکور هاردتون به راحتی کمک میکنه . رم رو حتما تریپل کنید اسکور میترکونید .

امیدوارم 2912 رو اسکور بزنید . @};-

محمد جان این برنامه به حجم هارد امتیاز میده نه سرعت هارد Oh%20Go%20On.gif پش استفاده از SSD امتیاز رو کم میکنه Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمد جان این برنامه به حجم هارد امتیاز میده نه سرعت هارد Oh%20Go%20On.gif پش استفاده از SSD امتیاز رو کم میکنه Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

بیشتر از اونی که فکر میکردم این مشکل داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیست آپدیت :

:-j @};-

79146347682354913915.jpg

=D> @};-

ویرایش : آپدیت تا پست 118 .

با سلام دوستان من کارت رو عوض کردم که این هم امتیاز سیستم من با کارت جدید هست

ممنون میشم تغییرات رو تو جدول ایجاد کنید

اینم عکس مربوطه

87846067808382035179.png

لینک به دیدگاه

درود :

woooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww !!!!

عالیه واقعا تبریک میگم . :-j =D>

اگه یه ssd پرسرعت گیر بیارید اسکور هاردتون به راحتی کمک میکنه . رم رو حتما تریپل کنید اسکور میترکونید .

امیدوارم 2912 رو اسکور بزنید . @};-

SSD در راه هست چند وقت پیش خریداری شده اما باید منتظر بود تا برسه

در صورتی که دوستان مشتاق باشند سی پی یو رو زیر نیتروژن می برم

سلام

باریکلا/ میشه بگین این پهنای باند گرافیک رو چطوری بردین بالا/ یا همینه از اول / چون مشکل من همین گرافیک هستش

دوست عزیز مشکل خیلی چیز ها می تونه باشه من روی این ویندوز حدود 3 ماه کار کردم تا با حذف و اضافه کردن نرم افزار های خاص باعث افزایش پرفورمنس اون شدم و ویندوز کلا مد شده برای اورکلاک هست

استفاده از Nvidia Inspector و ران کردن تست و به دست اوردن حالت های این بنچمارک کمک زیادی کرد ضمن اینکه بیشتر ستینگ هایی که مربوط به رم و سی پی یو میشه تاثیر داره تا اینکه خود گرافیک تاثیر داشته باشه سعی کنید دنبال گزینه ها در مورد پهنای باند باشید در صورتی که پیشرفتی کردید بگید تا بیشتر به شما کمک کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سی پی یو و رم خوبه / تا 4.8 بردم بالا / ولی مشکل با گرافبک دارم یه نگاه به عکس بندازین

مرسی:-j

لینک به دیدگاه

با سلام

مدتی پیش بود که تاپیک رو دیدم و تصمیم در شرکت در اون گرفتم این یک شروع خوبی می تونست باشه

---------------------------------

Score : 2881

قطعات مورد استفاده

Gigabyte X58A-OC

Core I7 980X @ 4893

Corsair DominatorGT Cl8 @ 1835 7.8.7.24

MSI GTX580 Lightning @ 1050

---------------------------------

t38887_2881.jpg

لینک SAVE فایل

-------------------------------

امروز داشتم وب سایت اصلی رو چک می کردم و خوب بیشترین اسکوری که تا به حال در این تست ثبت شده 2912 هست که رسیدن به اون دور از دست رس نیست و خوب در چند روز اینده وقت و حدف رو برای اون خواهم گذاشت

i38889_WR.jpg

با تشکر از مدیران و مسئولان برگزاری مسابقات که این را برگزار کردند

Stay Tune

SSA Member

ای ابر سخت افزار. ای ابر تویکر. ای ابر ویندوز.

لینک به دیدگاه

SSD در راه هست چند وقت پیش خریداری شده اما باید منتظر بود تا برسه

در صورتی که دوستان مشتاق باشند سی پی یو رو زیر نیتروژن می برم

دوست عزیز مشکل خیلی چیز ها می تونه باشه من روی این ویندوز حدود 3 ماه کار کردم تا با حذف و اضافه کردن نرم افزار های خاص باعث افزایش پرفورمنس اون شدم و ویندوز کلا مد شده برای اورکلاک هست

استفاده از Nvidia Inspector و ران کردن تست و به دست اوردن حالت های این بنچمارک کمک زیادی کرد ضمن اینکه بیشتر ستینگ هایی که مربوط به رم و سی پی یو میشه تاثیر داره تا اینکه خود گرافیک تاثیر داشته باشه سعی کنید دنبال گزینه ها در مورد پهنای باند باشید در صورتی که پیشرفتی کردید بگید تا بیشتر به شما کمک کنم

معین جاش شما می خوای 100 تا دیگه زید بشه اسکورت فقط کافیه هر چی رم تو خونه هست بندازی رو سیستم اون وقت می بینی چی می شه.

لینک به دیدگاه

اینجوری که شما پیش میرید، آقا پوریا باید بره وام بگیره برای جایزه ها. Oh%20Go%20On.gif

دست همتون درد نکنه . کارتون عالیه. اگر هم بتونید که رکورد NovaBench رو بزنید که دیگه عالی میشه. @};- :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز بنده طبق حدود 50 تا تست پشت سرهمی که انجام دادم متوجه شدم کاملا حق با پوریای عزیز هست مموری کلاک هیچ امتیازی نداره شاید 200 تا بشه 2 امتیاز ولی فرکانس دو تا بیشتر هم تاثیر داره!:-j

لینک به دیدگاه

خوبه دیگه پوریا تا الان یه فلش 16 ، یه فلش 8 و 3 تا 4 گیگ رو افتاتده . فکر کنم بعد از این تا مدتی راه اندازی چنین مسابقاتی اونم با مدت زمان 1 ماه رو کلا از سرش بیرون کنه ( شوخی ) :-j

اما جدا G81 با اسکورش ترکونده تا 2912 هم چیزی نداره بزنتش حال کنیم . راستی من مشتاقم که g81 سی پی یوش رو ببره زیر ال ان 2 تا ببینیم چی میشه @};-

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

درود .

=D>

جناب صامتی عزیز واقعاً افتخار دادید و با شرکتتون توی مسابقه Nova هیجان و اعتبار کار رو بالا بردید :-j اسکورتون نسبت به فرکانس پردازنده واقعاً خوب بود @};- .

دوستان فکر کنم حالا دیگه به اهمیت سبک بودن ویندوز و قطعات HighEnd توی نتیجه نهایی پی بردید !!!

و این هم آخرین رده بندی :

64749577896475787189.jpg

@};-

لینک به دیدگاه

درود

مرسی معین جان .

خوشم اومد که پدر فلشهای پوریا رو در اوردید . :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیشتر از اونی که فکر میکردم این مشکل داره .

به دلیل همین مشکلاته که اورکلاکر های معروف سراغ این بنچمارک نرفتن و بالاترین امتیازی که تا حالا داشته 2900 و خورده ای بوده :-j

لینک به دیدگاه

درود

مرسی معین جان .

با سلام

ممنون اقای حسینی

دوستان من توی این مسابقه برای جایزه شرکت نکردم پس قطعا جایزه ای رو هم دریافت نخواهم کرد بزرگ ترین جایزه ای که ادم دریافت می کنه دوستی ها و شاید تجربه هایی هست که به دست میاره پس این از هر جایزه ای ارزش بیشتری داره

امروز صبح مثل هر روز به سراغ دفترچه خاطرات اورکلاکی خودم رفتم و بعد از مرور چند نکته که از توی 3D mark 01 به دست اورده بودم دوباره سیستم رو روشن کردم و خوب با اضافه کردن یک فن دیگه به سی پی یو کولر فرکانس رو افزایش دادم و نتیجه زیر به دست اومد

----------------------------------------

Score : 2933

--------------------------------------

Main X58A-OC

CPU Core I7 980X

CPU COOlER NHD-14

VGA GTX580 Lightning

RAM Corsair DominatorGT Cl8

t38895_2933.jpg

پ.ن : امیدوارم دوستان تلاش کنند تا بتونند این اسکور رو جابه جا کنند و خوب موفقیت های بیشتری رو کسب کنند

لینک به دیدگاه

اینم حد آخر سیستم من @};-

البته اگه ویندوز ر از نو تو داریو 2 ترابایتی نصب کنم و رمم هم زیاد کنم امتیاز میره بالا

کلاً این برنامه به حجم کار داره تا چیزهای دیگه :-j

گرافیک هم هر کی رمش 1.5 بوده آمده بالا

فکر کنم با یه دونه از این گرافیک ارزونها که 2 گیگ رم داره کل همه گرافیک ها رو بشه خوابوند

post-797-073768600 1318068976_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان من توی این مسابقه برای جایزه شرکت نکردم پس قطعا جایزه ای رو هم دریافت نخواهم کرد بزرگ ترین جایزه ای که ادم دریافت می کنه دوستی ها و شاید تجربه هایی هست که به دست میاره پس این از هر جایزه ای ارزش بیشتری داره

مرسی معین جان اینو باهات کاملا موافقم و هستم @};- :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتیجه ی جدید متاسفانه من در اورکلاک CPU و Ram هیچ اطلاعاتی ندارم@};-:-< و نمیتونم ریسک کنم این دیگه آخرین حدم هست:-j

post-8137-090220400 1318072102_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مرسی معین جان .

من که چیزی نمیبرم ولی کلاً برای بردن هم نیومدم ولی مسابقه خوبی هست (فلش میخواهیم چیکار مسابقه رو بچسب شاید تازه G81 تونست رکورد رو بزنه )

البته فکر کنم باید AMD دارها رو جدا حساب میکردید و INTEL دار ها رو هم جدا

لینک به دیدگاه

من که چیزی نمیبرم ولی کلاً برای بردن هم نیومدم ولی مسابقه خوبی هست (فلش میخواهیم چیکار مسابقه رو بچسب شاید تازه G81 تونست رکورد رو بزنه )

البته فکر کنم باید AMD دارها رو جدا حساب میکردید و INTEL دار ها رو هم جدا

با تشکر از اقای حسینی

دوست عزیز رکورد زده شد :دی

با سلام

ممنون اقای حسینی

امروز صبح مثل هر روز به سراغ دفترچه خاطرات اورکلاکی خودم رفتم و بعد از مرور چند نکته که از توی 3D mark 01 به دست اورده بودم دوباره سیستم رو روشن کردم و خوب با اضافه کردن یک فن دیگه به سی پی یو کولر فرکانس رو افزایش دادم و نتیجه زیر به دست اومد

Score : 2933

--------------------------------------

Main X58A-OC

CPU Core I7 980X

CPU COOlER NHD-14

VGA GTX580 Lightning

RAM Corsair DominatorGT Cl8

t38895_2933.jpg

پ.ن : امیدوارم دوستان تلاش کنند تا بتونند این اسکور رو جابه جا کنند و خوب موفقیت های بیشتری رو کسب کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آقا من آخرش از این گرافیک نتونستم کار بکشم/ رسماً فلج می کنه / :-j @};-? sigh.gif

چرا کمتر از این ولتاژ سیستم پایدار نیست برا من ؟؟ !! ؟؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، بالاخره توانستم رکورد Down را ارتقاع دهم.

رکورد قبلی : 68 امتیاز :

رکورد جدید : 54 امتیاز :

آقای پوریا دوست عزیز ، لطفا جدول مسابقه را آپدیت کنید. ;) :D

p4aqwxso0bxkjrc73xa.jpg

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به جناب LEE عزیز مبارک باشه آقا

من دیگه از خیرش گذشتم / ولتاژ دیگه بیشتر از این برا گرافیک بالا نمیره / :( :excl:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

آقا این هم از سیستم بنده . زیاد اور نکردم .البته نتیجه تستهای این نرم افزار واقعا عجیبه !!!!

score:1699

post-8879-0-16565600-1319633769_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

شروع کننده محترم تاپیک از تمام زحماتت تشکر میکنم ولی لطفا تکلیف مسابقه رو مشخص کنید و حتما برندگان مسابقه رو که این همه اسقبال شده مشخص کنید و جوائز این عزیزان رو ارسال کنید .

بنده منتظر مسابقات بهتر و ادامه داری هستم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...