رفتن به مطلب

خیلی فوری : کمک برای ثبتنام بدون کنکور دانشگاه آزاد

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب و احترام 

دوستان من سال 91 مدرک پیش دانشگاهی در رشته ریاضی گرفتم ، سال 92 رفتم دانشگاه و بنا به دلایلی انصراف دادم ، الان یک ماهه از خدمت برگشتم ، مدارکی که موقع ثبتنام تحویل دانشگاه داده بودم : اصل تاییدیه تحصیلی و اصل گواهی موقت پیش دانشگاهیم بود ، که بعدا پس گرفتم

دیشب رفتم تو سایت برای ثبتنام ، گزینه ها رو تکمیل کردم تا به مرحله اپلود اسکن تصاویر (کارت ملی ، صفحه اول شناسنامه ، عکس پرسنلی و دیپلم) رسیدم ! 

کل دفترچه  رو زیر و رو کردم امروزم از صبح دارم زنگ میزنم دانشگاه ازاد (سامانه پاسخگویی) که جواب نمیدن ! 

الان من میتونم بجای اون فیلد که نوشته اسکن دیپلم ،اسکن اصل مدرک گواهی موقت پیش دانشگاهیم رو که تاریخش برای سال 91 هست اپلود کنم یا باید برم اصل دیپلمم رو بگیرم ؟؟؟

توی دفترچه راهنما زده ملاک معدل کتبی دیپلم هستش ، منتها از طرفی هم نوشته برای ثبتنام کارشناسی پیوسته باید پیش دانشگاهی داشته باشید ! من الان کلا گیج شدم ! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

شما كه خدمت رو تموم كردى ميتونى برى اصل ديپلم رو بگيرى ولى اونا كه هنوز خدمت نرفتن با همون گواهى موقت ثبتنام ميكنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، IceFire گفته است :

شما كه خدمت رو تموم كردى ميتونى برى اصل ديپلم رو بگيرى ولى اونا كه هنوز خدمت نرفتن با همون گواهى موقت ثبتنام ميكنن

?

من الان برگ رهایی از خدمت دارم (کارت ام هنوز نیومده) نمیدونم اصل دیپلم رو بهم بدن یا نه ! 

میخواستم با همون اسکن مدرک پیش دانشگاهی ثبتنام کنم منتها ترسیدم نکنه سایت بعدا موقع اعلام نتیجه برام مشکل ایجاد کنه و در واقع حذف بشم ! 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

1f33a.png

من الان برگ رهایی از خدمت دارم (کارت ام هنوز نیومده) نمیدونم اصل دیپلم رو بهم بدن یا نه ! 

میخواستم با همون اسکن مدرک پیش دانشگاهی ثبتنام کنم منتها ترسیدم نکنه سایت بعدا موقع اعلام نتیجه برام مشکل ایجاد کنه و در واقع حذف بشم ! 

داداش دانشگاه ازاد با كپى شناسنامه و كارت ملى هم ثبتنام رو انجام ميده نگران نباش ?

ميتونى با همون برگه رهايى برى اموزش پرورش ناحيه اى كه دبيرستانت اونجا بوده سوال كنى ، فكر نميكنم حتما كارت پايان خدمت لازم باشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...