رفتن به مطلب

فروش پاور SilverStone 700w <<<

Xzero
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

یک عدد پاور 700 وات silverstone مدل SST_ST70F Strider Series موجود هست که قصد فروشش رو دارم !

این پاور فول ماژولار هست !

پاور تا خرداد 90 گارانتی داشته و الان فاقد گارانتی هست !

قیمت پایه : 90

عکسها از خود پاور با کیفیت بالا :

لینک شما

لینک شما

لینک شما

ویرایش شده توسط Xzero
لینک به دیدگاه

گارانتی داره و مال کجاست و اینکه چقد کار کرده؟

مال سیستم رکورد گیری بوده؟؟

لینک به دیدگاه

گارانتیش تموم شده عزیز !

مدت کارکرد هم بین 1 سال تا 15 ماه بوده !

پاور هم مال رکوردگیری نبوده عزیز !

لینک به دیدگاه

دوستان فعلا بالاترین پیشنهاد در انجمن PT بوده که 85 پیشنهاد دادند !

لینک شما

ویرایش شده توسط Xzero
لینک به دیدگاه

دوستان اخرین پیشنهاد 85 بوده و تا امشب ساعت 11 اگه پیشنهاد بالاتری نبود تقدیم ایشون میشه !

لینک به دیدگاه

فکر میکنم اگه به جای این پاور یه پاور از برند Green رو برای فروش میذاشتم مطمئنا تا حالا 100 نفر به قیمت پایه پیشنهاد داده بودند !

یعنی وقتی green 685b کارکرده بین 85 تا 90 خرید فروش میشه این پاور 700 وات فول ماژولار از برند SilverStone ارزش 90 رو نداره دوستان ؟!!

ویرایش شده توسط Xzero
لینک به دیدگاه

فکر میکنم اگه به جای این پاور یه پاور از برند Green رو برای فروش میذاشتم مطمئنا تا حالا 100 نفر به قیمت پایه پیشنهاد داده بودند !

یعنی وقتی green 685b کارکرده بین 85 تا 90 خرید فروش میشه این پاور 700 وات فول ماژولار از برند SilverStone ارزش 90 رو نداره دوستان ؟!!

خب الان پاور گرین بیشتر از 4 سال گارانتی داره، تازه اگرم خراب شه کار مشتریُ زودتر را میندازن و دبه نمیکنن.(رفیقم یه او سی زد 700 داشت، الان 3 هفته س که داده گارانتی! خبری هم نیس ازشون) حالا این پاور که اصن گارانتی هم نداره.

ولی من 80 خریدارم، البته اگه مشهد باشی که هم مهلت تست داشته باشم هم پول پست ندم :دی

ویرایش شده توسط reza89
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...