رفتن به مطلب

مشاور برای خرید مادربرد و و ramddr3 cpu amd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه میخوام یک سیستم amd ( فقط مادربرد . سی پی یو و رم ) تا سقف 360 تومان بیشتر کاربرد برای بازی باشه بخرم

از عزیزان میخوام راهنمایی کنند

فوری فوری

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

خودم نظرم

main : 970A-D3 GIGA

CPU: 965 X4 PHONOM2

RAM 2*2 KINGMAX DDR3 1333

دوستان لطف کنند نسبت این سیستم و سیستم های پیشنهادهای خودشون را بیان کنند

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربورد و رم خوب هستن . ولی به نظر من فعلا یک CPU مدل پایین بردار و 1 ماهی ازش استفاده کن . بعد که CPU های سری بولدوزر اومد تو بازار عوضش کن . اگر CPU ارزون قیمت برداری ضرر کمتری داره برات . دست دوم سالم هم بگیری خوبه . ولی به نظر من برای بولدوزر صبر کنی ضرر نمیکنی .

ضمنا یک پ.خ به یک از مدیران سایت بده تا پسورد User قبلی شما رو بهتون بدن .

لینک به دیدگاه

خودم نظرم

main : 970A-D3 GIGA

CPU: 965 X4 PHONOM2

RAM 2*2 KINGMAX DDR3 1333

دوستان لطف کنند نسبت این سیستم و سیستم های پیشنهادهای خودشون را بیان کنند

درود

اگر این سه قطعه ای که خودتون مد نظرتونه به اندازه مقدار هزینه تون هستش ,, از دید من انتخاب خوبی کردید عزیز @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تارىخ دقىق از طرف amd براى عرضه بلودزر اعلام نشده

شاید تا 1 ماه دیگه بیان

صفحه اول لیون کامپیوتر خبر مربوطه رو زده

مشخص شدن تاریخ دقیق عرضه پردازنده های سری Bulldozer AMD و پایینتر بودن قیمت ها از انچه که انتظار میرفت !

طبق اخبار رسیده از منابع داخلی فروشنده گان و توزیع کنندگان جهانی سری آینده پردازنده های AMD برای کامپیوترهای رومیزی ( با کد نامگذاری Bulldozer) قیمت های به مراتب پایینتری از انچه که انتظار میرفت خواهند داشت. در تاریخ 12 اکتبر 2011 ( ماه اینده میلادی) کمپانی AMD پردازنده های زیر را روانه بازار جهانی خواهد کرد.

the eight-core FX-8150 = 245$

the eight-core FX-8120=205$

six-core FX-6120=175$

منبع : http://www.techpower...n-Expected.html

ترجمه : سالار

این رو یادتون باشه AMD که سی پی یو جدیدش بازار بیاد این سری های قدیمی افت قیمت وحشتناکی رو پیدا میکنن

البته تو ایران شاید اینطور نباشه

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با حامد عزیز موافقم خریداری دست دو بهترین گزینست!@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من یدونه سمپرون 145 بگیر.آنلاکش کن.اورش کن تا بلدوزر بیاد.

من خودم قبل از عید مجبور شدم همین کارو بکنم چون یه دونه فنوم 2 هم پبدا نکردم.

هم برام تجربه آنلاک و اور شد وصبر کردم تا اینور عید.بعدشم حدود 50تومن هزینه کردی و حدود 35 میفروشی و خیلی کم ضرر میکنید تا پردازنده دلخواهتون بیاد.

البته حدود 2 تا 3 ماه باید صبر کنید!

تا وارد بازار ما بشه زمان میبره و پارتی های اولش احتمالا قیمتش خیلی بالا باشه تا یخورده ثبات پیدا کنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بد نیست . اگر سالم باشه و فن هم همراهش باشه و عجله هم داشته باشی خوبه . ولی قیمت اصلیش حدود 25 تا 30 هست .

لینک به دیدگاه

بد نیست . اگر سالم باشه و فن هم همراهش باشه و عجله هم داشته باشی خوبه . ولی قیمت اصلیش حدود 25 تا 30 هست .

دوست عزىز اين مادربرد که مىخوام بخرم قيمتش تا تقربىا يکماه ديگه کاهش پيدا نميکنه يانه با امدن بلودزر اين مادربرد قىمتش زياد ميشه

ویرایش شده توسط bbbbb
لینک به دیدگاه

منظورت اون گیگا 970 هست که گفتی میخوای بخری ؟ اگر برات گرونه از ازراک چرا نمیگیری ؟ مادربورد های خوبی داره . قیمتش کمتره . ولی کیفیتش خیلی خوبه . تا یک ماه دیگه شک دارم قیمت خیلی افت کنه . چون CPU های مخصوص سوکت AM3+ تازه اون موقع میان و مادربورد های پشتیبانی کننده از این سوکت تو بورس میوفتن . در نتیجه تقاضا میره بالا و قیمت هم اگر بالا نره ، پایین نمیاد .

لینک به دیدگاه

منظورت اون گیگا 970 هست که گفتی میخوای بخری ؟ اگر برات گرونه از ازراک چرا نمیگیری ؟ مادربورد های خوبی داره . قیمتش کمتره . ولی کیفیتش خیلی خوبه . تا یک ماه دیگه شک دارم قیمت خیلی افت کنه . چون CPU های مخصوص سوکت AM3+ تازه اون موقع میان و مادربورد های پشتیبانی کننده از این سوکت تو بورس میوفتن . در نتیجه تقاضا میره بالا و قیمت هم اگر بالا نره ، پایین نمیاد .

اره عزىز همون giga 970a.d3 هست قىمتش هم ۱۶۵ تومان شما منظورتان از ازراک کدوم مدلش هست قيمتش تقربىا بده ممنونميشم

لینک به دیدگاه

ASRock 970Extreme4 هست که نگاه کردم دیدم قیمتش حدود 155 تومانه . تفاوتش هم با اون مدل گیگا اینه که یک سوکت برای اتصال USB3 جلوی کیس و یا توسعه دهنده USB3 روی خودش داره و 3 تا سوکت Pci e16 داره که تو حالت کراس 8-8 میشه . به علاوه پورتهایی مثل esata3 و 1394 و Coaxial . تفاوت خاص دیگه ای ندارن . ولی اگر ASRock 970Extreme3 گیر بیاد که تقریبا شبیه همون گیگا هستش ، باید حدود 130-140 باشه . البته مادربوردهای با چیپ 870 و 890 هم هستن که از AM3+ پشتیبانی میکنن ، ولی قیمتشون خیلی کمتر نیست و خریدشون منطقی نیست . اگر اون امکانات اضافه تر ازراک به کارت نمیاد همون گیگا رو بگیر . فقط این رو بگم که اون مدل گیگا از کراس فایر پشتیبانی میکنه ، ولی با سرعت 16-4 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره عزىز همون giga 970a.d3 هست قىمتش هم ۱۶۵ تومان شما منظورتان از ازراک کدوم مدلش هست قيمتش تقربىا بده ممنونميشم

فکر کنم این باشه یه نگاه بنداز شاید خوشتون اومد

اینم لینکش

لینک شما

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به نظرم مادربورد رو از چیپ 990 بگیری خیلی بهتره

وضمنا 3800x2 رو مادربوردهای am3 ساپورت نمیشه

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3438

لینک به دیدگاه

این دوستمون در مورد CPU حق داره . اتلون 64 رو اصلا ساپورت نمیکنه . بهتره یه جدیدتر رو بگیری . میتونی سمپرون یا یک اتلون 2 بگیری . فکر کنم تو همین فروم بچه ها برای فروش گذاشتن یه چیزهایی .

لینک به دیدگاه

دوستان من فعلا اين cpu 3800 برای مادربرد m55 میخوام . باشه مادربرد در همان عرضه بلودزر میخرم فعلا با همین m55 و 3800 سر می کنم تا ببینم چه میشه

فقط یک سوال گرافیک جدیدی که خریدم (6870 ) روی این قطعات موردی نداره ؟

لینک به دیدگاه

موردی که نداره . ولی از تمام قدرتش نمیتونی استفاده کنی . به خاطر ضعف CPU . ولی مشکلی براش ایجاد نمیشه .

لینک به دیدگاه

موردی که نداره . ولی از تمام قدرتش نمیتونی استفاده کنی . به خاطر ضعف CPU . ولی مشکلی براش ایجاد نمیشه .

حامد جان يك cpu 5000 x2 خريديم به قيمت خوبي خريديم روي همين مادربرد m55 ولي نمي دونم فن خودش قرار دم يا فن زنبوري كه از قبل داشتم ؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان عزیز

آقا من خسته شدم

نمیتونم یه مادربرد پیدا کنم با تمام قطعاتم هماهنگ باشه

CPU: amd X6 1100T

RAM:8GB bus 2000

VGA:GTX560Ti

اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز یکی از اساتید منو راهنمایی کنه ممنون

من کارت گرافیک subphire 6870 دارم و میخوام یه مادربرد مناسب برای این کارت تهیه کنم که از فناوری کراس فایر هم بتونم نهایت استفاده رو بکنم یعنی فقط 2 پنل 16x برای کراس داشته باشه 2تا مادر برد انتخواب کردم به نظر شما کدوم هاش به صرفه تره ؟ package.gifASROCK 890GX Pro3 یا package.gifM.B ASROCK 870 EXTREME 3 درسته که چیپ 890 جدید تره اما من کارت گرافیک انبورد لازم ندارم و کارت گرافیک انبورد به چه دردی میخوره راستی کار من (رندرینگ هست ) و یه چیزه دیگه متوجه شدم اینکه اگه بخوام از کراس فایر 870 استفاده کنم هر کدام از اسلوت ها سرعتش 8X میشه ایا این صحت داره ؟ و ایا PRO3 هم اینطوریه یا نه ؟ و البته اگه مادربوردی که مناسب کراس فایر 6870 باشه معرفی کنید ممنون میشم نمیخوام هم بیش از 170 براش هزینه کنم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...