رفتن به مطلب

فـــروش تلـویزیون درحـد Sony 3D 47R500a به قیمــت قبل گرونیــا

Rog1990
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

خب فرستادن؟ 

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام نه گوشیشون خاموشه و هیچ خبری ازشون نیست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

متاسفانه این شخص هم از خیلی از دوستان کلاهبرداری کردن.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، hi_end گفته است :

متاسفانه این شخص هم از خیلی از دوستان کلاهبرداری کردن.

45 تا امتیاز بازارچه داره ! چطور کلاهبرداری کردن ایشون ؟ این همه آدم باهاش خرید و فروش داشتن یعنی هیچ کی آدرسی ازش نداره ؟ هیچکی حضوری خرید نکرده که بشناسه این طرف رو ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان این اقا هم از من و دوستانمون مثل قای رباطی کله برداری کرده خواهشا اگهکسی میشناسه و یا ادرس دقیقی ازش داره بهمون خبر بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی تا حالا با این یارو معامله نداشته ادرسی چیزی داشته باشه یا بشناسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی هست که معامله کرده باشه با اقبالی و کلاه سرش رفته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو لیون دارههی کلاهسر مردوم میره و کسی هم نیست که جلوی این ادمارو بگیره یا کاری بکنه اینقدر انسانیت پایین اومده باور کنید از 24 ساعت روز15 ساعتشو کار میکنم برا اینکه شرمنده خانوادم نشم از اون طرف یه تخم حرومی مثل اقبالی یه تومن مارو مثل اب کشید بالا و هیچ کس صداش در نمیاد که چرا این وضع افتاده به جون فروم با سابقه لیون دیگه نمیشه به هیچ کس اعتماد کرد 

من که شکایتمو به پلیس فتا کردم خدا کنم بگیرنش تا درس عبرتی بشه برا دیگران

و دوستان هم به حقشون برسن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Shoaeib گفته است :

تو لیون دارههی کلاهسر مردوم میره و کسی هم نیست که جلوی این ادمارو بگیره یا کاری بکنه اینقدر انسانیت پایین اومده باور کنید از 24 ساعت روز15 ساعتشو کار میکنم برا اینکه شرمنده خانوادم نشم از اون طرف یه تخم حرومی مثل اقبالی یه تومن مارو مثل اب کشید بالا و هیچ کس صداش در نمیاد که چرا این وضع افتاده به جون فروم با سابقه لیون دیگه نمیشه به هیچ کس اعتماد کرد 

داداش قید 1 میلیون بزن

یکی از بچه ها 2 ساله داره دنبال 8 تومنش میگرده :)

اخرشم هیچی که هیچی فقط خرج هاش بیشتر شده و ضرر !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا از

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

داداش قید 1 میلیون بزن

یکی از بچه ها 2 ساله داره دنبال 8 تومنش میگرده :)

اخرشم هیچی که هیچی فقط خرج هاش بیشتر شده و ضرر !!

تا ازش نگیرمش دست بردار نیستم حتی اگه 10تومن خرج کنم سپردم پسر داییم اطلاعاته دنبالشه به زودی خبرهایه خوشی براتون دارم مخصوصا کسانی که از این یارو طلب دارن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

عزیز لیون سیستم واسطه رو راه اندازی کرده که همچین اتفاقاتی نیوفته . منتها دوستان به خاطر یک مبلغ بسیار کم حاضر نیستن از این سیستم استفاده کنن . چی کار میشه کرد ؟ وقتی کاربر میاد در ازای مبلغ ناچیزی اکانت خودش رو در اختیار یکی دیگه میذاره ، لیون چی کار میتونه بکنه ؟ وقتی یک کاربر تازه وارد میاد کالایی میذاره که قیمتش رو خیلی پایینتر در نظر میگیره ، و کاربرهای قدیمی تا قیمت رو میبینن به آب و آتش میزنن که زودتر بخرن ، لیون چی کار میتونه بکنه ؟ شما باید اجازه ندید سرتون کلاه بره . نه اینکه هر جوری خواستید معماله بکنید ، بعد که یکی کلاهبرداری کرد ، بگید که چرا جلوش گرفته نشد .

من که امیدوارم زودتر گیرش بیارید تا درس عبرت بشه برای بقیه . ولی اگر هم پیداش کردید ، توصیه میکنم بعد از این با احتیاط بیشتری معامله کنید .

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

سلام دوستان این اقا هم از من و دوستانمون مثل قای رباطی کله برداری کرده خواهشا اگهکسی میشناسه و یا ادرس دقیقی ازش داره بهمون خبر بده

با سلام  و درود
والا من یه مادربورد خریده بودم از ایشون.
اعطلاعاتی که ازشون هست اینه امیدوارم کمکتون بکنه.
واقعا نمیشه به کسی اعتماد کرد فقط باید دیگه حضوری باشه.

Untitled.png.974e484d9c5cb111e8b4ff2ce32e7f81.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  ممنون از لطفتون عزیز

لینک به دیدگاه

من 2 ساله 4 تومنمو خوردن .عباسعلی شامکانی مدیر شرکت پیشرو سیستم آپادانا تهران .  پلیس فتا هیچ کاری برات نمیکنه . من تا 2 تومنم خرج کردم حتی جلب سیار هم گرفتم ولی فایده نداشت 

لینک به دیدگاه

دوستان گلم این حرف قدیمی ها رو هیچ‌وقت فراموش نکنید *هیچ ارزونی بی حکمت نیست*     آخه کی میاد تلویزیون 47 اونم 3d رو بده با این قیمت .داداش یه خواهشی ازت دارم میدونم یکم خواسته من نامعقوله ولی خداوکیل حتی سر سوزن از پیگیری کوتاهی نکن. این بهت قول میدم اگه به پلیس فتا شکایت کرده باشید زیر سنگ هم شده پیداش میکنن 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

دوستان گلم این حرف قدیمی ها رو هیچ‌وقت فراموش نکنید *هیچ ارزونی بی حکمت نیست*     آخه کی میاد تلویزیون 47 اونم 3d رو بده با این قیمت .داداش یه خواهشی ازت دارم میدونم یکم خواسته من نامعقوله ولی خداوکیل حتی سر سوزن از پیگیری کوتاهی نکن. این بهت قول میدم اگه به پلیس فتا شکایت کرده باشید زیر سنگ هم شده پیداش میکنن 

مورد دوم رو نگفتید هیچوقت بدون واسطه خریداری نکنید حتی لازمه مبلغ بیشتری بپردازید ولی بدون واسطه ریسکه...

لینک به دیدگاه

خدا به من رحم کرد و از دوست عزیز آقای مهندس رباطی متشکرم که زودتر اطلاع رسانی کردن ومن واریز نکردم.البته این خواست خدا بوده که من درگیر نشدم اول پیام خرید داده بودم این خود آقا شعیب اومدن بعد اوکی کردن من درخواست خرید کردن و گفتن هماهنگ شدن واریز میکنند باهاشون تماس گرفتم ببینم قضیه چی به چیه اومدن از آقای اقبالی تعریف و تمجید کردن بعدبا نامردی تمام و با بی شرمی و زیر پا گذاشتن حق اینجانب  به من جواب سربالا دادن.منم پیش خودم گفتم حتما قسمت و تقدیر من نبوده و منصرفش شده بودم که فرداش آقای اقبالی تماس گرفتن گفتن من وجدانم راضی نیست شما واریز کنید واسه شما بفرستم.منم با رعایت قوانین خرید فروش اومدم تو تاپیک اعلام کردم که خبری از تاییدش از طرف فروشنده نشد و دوست عزیز آقای اقبالی مرا مطلع کردن.من به شخصه آدم کینه ای نیستم و امیدوارم آقا شعیب و بقیه عزیزان با پی گیری جدی بتونند به حق شون برسند

ویرایش شده توسط hadipour@gmail.com
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

خدا به من رحم کرد و از دوست عزیز آقای مهندس رباطی متشکرم که زودتر اطلاع رسانی کردن ومن واریز نکردم.البته این خواست خدا بوده که من درگیر نشدم اول پیام خرید داده بودم این خود آقا شعیب اومدن بعد اوکی کردن من درخواست خرید کردن و گفتن هماهنگ شدن واریز میکنند باهاشون تماس گرفتم ببینم قضیه چی به چیه اومدن از آقای اقبالی تعریف و تمجید کردن بعدبا نامردی تمام و با بی شرمی و زیر پا گذاشتن حق اینجانب  به من جواب سربالا دادن.منم پیش خودم گفتم حتما قسمت و تقدیر من نبوده و منصرفش شده بودم که فرداش آقای اقبالی تماس گرفتن گفتن من وجدانم راضی نیست شما واریز کنید واسه شما بفرستم.منم با رعایت قوانین خرید فروش اومدم تو تاپیک اعلام کردم که خبری از تاییدش از طرف فروشنده نشد و دوست عزیز آقای اقبالی مرا مطلع کردن.من به شخصه آدم کینه ای نیستم و امیدوارم آقا شعیب و بقیه عزیزان با پی گیری جدی بتونند به حق شون برسند

ممنون از تعریف و تمجیدتون اقای هادی پور به هر حال من نامرد و بیشرمم دیگه که لطف شما شامل حالم شد .

خود بنده بهتون گفتم واریز نکن وگرنه الان خود شما هم مجبور به پیگیری بودین

لینک به دیدگاه

لعنت به ذات پلید این مال خورها . ولی یه چیز رو بدونید دوستان  تازه شروع بخور تا تخوردنته تو این کشور ... 

من با این که خودم سرطان دارم و عمل کردم و در حال شیمی در مانی هستم هیچ وفت مال دزدی کسی رو برای خوردن و سیر شدن نخواسته و نمی خوام . و امیدوارم تا زنده ام ارزش ایران و ایرانی به دهه های گذشته برگرده .

ویرایش شده توسط soran
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام حامد جان چرا این اکانت این اشغال عوضی هنوز بازه و هنوز مسدود نیست

این اقا باعث شد من برا جبران پولم تا 2 شب جوشکاری کنم و تا صبح از درد چشمام بیداری بکشم

خدا لعنتش کنه خدا پول من و بقیه بشه دوا و درمون زن و بچش و خودش و اونایی که دوستش داره خدا لعنتش کنه خدا لعنتش کنه خدا خیر از جوونیش نبینه 

همونطوری که دل ما رو شکست خدایا دلشو بشکن خونه خرابش کن میخوام بدونم ارزش این همه نفرین و ناله کسایی که با زجر پول درمیارن رو داره و داشته اخه 

هرچی بگم اروم نمیشم 

خدایا ......................

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/06, 15:46:40، Shoaeib گفته است :

سلام حامد جان چرا این اکانت این اشغال عوضی هنوز بازه و هنوز مسدود نیست

این اقا باعث شد من برا جبران پولم تا 2 شب جوشکاری کنم و تا صبح از درد چشمام بیداری بکشم

خدا لعنتش کنه خدا پول من و بقیه بشه دوا و درمون زن و بچش و خودش و اونایی که دوستش داره خدا لعنتش کنه خدا لعنتش کنه خدا خیر از جوونیش نبینه 

همونطوری که دل ما رو شکست خدایا دلشو بشکن خونه خرابش کن میخوام بدونم ارزش این همه نفرین و ناله کسایی که با زجر پول درمیارن رو داره و داشته اخه 

هرچی بگم اروم نمیشم 

خدایا ......................

آمین یا رب العالمین.....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/05/31, 16:19:37، Shoaeib گفته است :

سلام نه گوشیشون خاموشه و هیچ خبری ازشون نیست

داداش گلم مگه تو بازخوردهاش ندیدید بنده خدا aliraesi رو یکبار چزونده بود! تو اسفند ماه گذشته فکر کنم!!!! چرا از واسطه لیون استفاده نکردید

آقای software98 شما دیگه چرا!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خوبین برادر والله چی بگم این یارو همه رو زدو رفت شما خبری ندارین ازش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Shoaeib گفته است :

سلام خوبین برادر والله چی بگم این یارو همه رو زدو رفت شما خبری ندارین ازش

اصلا بنده معامله ای با ایشون نکردم تا به حال!

شما بی دقتی کردید فکر میکنم.باید به نوع بازخورد منفی و نوشته ها توجه میکردید!

امیدوارم به پولتون برسید انشا الله.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...