رفتن به مطلب

خریدار مادربرد با چیپست X470

emad_hs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اگر از دوستان کسی مادربرد با چیپست x470 داره بهم پیام بده .

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برای x470  خیلی زود

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

چرا زوده؟

آقا من دارم سیستم جمع میکنم هر جا میبینم x370 و B350  با ryzen 2000  مچ نیستن حتی با اپدیت بایوس یکم شیش میزنن ! بلو اسکرینو ... از این داستانا .مادربر های b450 که هنوز نیومده ولی x470 مدتیه هست از اونور قیمت نوش ۲ تومنه که واقعا سنگینه!

البته پردازنده من 2400g هستش

ویرایش شده توسط emad_hs
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 780ti گفته است :

درود برای x470  خیلی زود

370 خواستی در خدمتم

یادم رفت نقل قول کنم ببخشید 

پست بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

البته پردازنده من 2400g هستش

دوست عزیز ببین مشکل کجاست برای پردازنده 2400g مادربردa320 وb350 کافی  

در 26 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

x370 و B350  با ryzen 2000  مچ نیستن

حداقل من چنین مشکلی تا حالا ندیدم

یعنی الان برای یک پردازنده یک تومانی می خواهید یک مین دو میلیونی بگیرد؟ فقط به خاطر داشتن گرافیک آنبورد

البته  صاحب اختیارید

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

یعنی الان برای یک پردازنده یک تومانی می خواهید یک مین دو میلیونی بگیرد؟ فقط به خاطر داشتن گرافیک آنبورد

البته  صاحب اختیارید

مرسی بابت راهنمایی 

خب پیشنهاد شما چیه ؟چیکار کنم از نظر شما؟

مادربرد های B350 همه قیمتشون بالای یک تومنه خب!

ویرایش شده توسط emad_hs
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

البته  صاحب اختیارید

من که الان مشکل دارم سی پی یو 1500x فروختم و 2200g گرفتم . دو دفعه ویندوز هم عوض کردم ولی مشکلم حل نشد. وقتی درایور مخصوص خود سی پی یو را نصب میکنم . تو لود بازی بلواسکرین میده . وقتی درایور amd را که نصب میکنم دو دقیقه بازی مکنم . تصور رنگ قاطی میکنه و سیستم ریست میشه بایوس هم که اپدیت کردم. دو دفعه هم ویندوز عوض کردم . دیگه نمیدونم مشکل کجاست بقیقه قطعات هم که 100 درصد سالم هستن چون با سی پی یو 1500x مشکل نداشتم. الان هم شک افتادم که سی پی یو خرابه یا این مشکل ناسازگاری با مادربرد سری 300 هستش.

مدل مادربرد بنده asus x370 pro

تصویر دوم با درایور معمولی 18.8

و تصویر اول با درایور مخصوص که ای ام دی برای 2200g و 2400g منتشر کرده.

IMG_20180816_223012.jpg

IMG_20180816_211712.jpg

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، zen گفته است :

من که الان مشکل دارم سی پی یو 1500x فروختم و 2200g گرفتم . دو دفعه ویندوز هم عوض کردم ولی مشکلم حل نشد. وقتی درایور مخصوص خود سی پی یو را نصب میکنم . تو لود بازی بلواسکرین میده . وقتی درایور amd را که نصب میکنم دو دقیقه بازی مکنم . تصور رنگ قاطی میکنه و سیستم ریست میشه بایوس هم که اپدیت کردم. دو دفعه هم ویندوز عوض کردم . دیگه نمیدونم مشکل کجاست بقیقه قطعات هم که 100 درصد سالم هستن چون با سی پی یو 1500x مشکل نداشتم. الان هم شک افتادم که سی پی یو خرابه یا این مشکل ناسازگاری با مادربرد سری 300 هستش.

مدل مادربرد بنده asus x370 pro

تصویر دوم با درایور معمولی 18.8

و تصویر اول با درایور مخصوص که ای ام دی برای 2200g و 2400g منتشر کرده.

IMG_20180816_223012.jpg

IMG_20180816_211712.jpg

داداش رم شما چیه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

داداش رم شما چیه؟

king hyperx 3000cl15 اخه مشکل از رم نیست اگه باشه با سیستم سی پی یو قبلی هم باید مشکل داشته باشم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، zen گفته است :

king hyperx 3000cl15 اخه مشکل از رم نیست اگه باشه با سیستم سی پی یو قبلی هم باید مشکل داشته باشم.

رمت اینه؟

HYPERX PREDATOR HX430C15PB3/8

داداش برای apu های رایزن رو 3000 نزار کمتر باید باشه بزار روی 2800 ببین مشکلت احتمالا حل میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، zen گفته است :

با اجازه استارتر. من یه مدتی هست دنبال سیستم رایزن هستم. مشکلات عجیبی هم دیدم مثل لگ زدن چند ثانیه ای ک با آپدیت بایوس حل میشه. تو ساپورت رم ب اندازه اینتل تنوع نداره. اگر رم ripjaw v 3200 2x8 دارین اون رو هم تست کنید. چون فقط این رم رو دیدم با رایزن ب مشکل نخوردن. بایوس رو هم اگر آپدیت نکردین ، انجام بدید. کلا مثل اینکه سری ryzen 1xxx مشکل زیاد دارن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

با اجازه استارتر. من یه مدتی هست دنبال سیستم رایزن هستم. مشکلات عجیبی هم دیدم مثل لگ زدن چند ثانیه ای ک با آپدیت بایوس حل میشه. تو ساپورت رم ب اندازه اینتل تنوع نداره. اگر رم ripjaw v 3200 2x8 دارین اون رو هم تست کنید. چون فقط این رم رو دیدم با رایزن ب مشکل نخوردن. بایوس رو هم اگر آپدیت نکردین ، انجام بدید. کلا مثل اینکه سری ryzen 1xxx مشکل زیاد دارن.

عزیز الان سیستم من اینه

cpu 2200g

asus x370

ram king 3000 8 gb 3000

بعدش سی پی یو قبلی من 1500x بوده . و باس رم روی 3000 بوده و مشکل نداشته . بایوس هم که به اخرین ورژن اپدیت کردم. ویندوز هم که دو دفعه ورژن های مختلف هم ریختم . ولی درست نشد که نشد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

عزیز الان سیستم من اینه

cpu 2200g

asus x370

ram king 3000 8 gb 3000

بعدش سی پی یو قبلی من 1500x بوده . و باس رم روی 3000 بوده و مشکل نداشته . بایوس هم که به اخرین ورژن اپدیت کردم. ویندوز هم که دو دفعه ورژن های مختلف هم ریختم . ولی درست نشد که نشد.

چه ربطی داره  cpu با cpu فرق داره دلیل نمیشه شما با اون رو باس 3000 بودی با اینم اوکی باشه همچی، اگه می خوای مشکلت حل شه

شما حرف دوستمون رو گوش بده فرکانس رم بیارپایین تر ، یا همین الان  با همین فرکانس 3000 نرم افزار 64 Memtest رو دانلود کن بزن مثلا 15 دقیقه اجرا شه ببین اگه حتی یه ارور داد بدون دلیل blue screen رمت هست و   باید فرکانس رم کم کنی .

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، elnino99 گفته است :

چه ربطی داره  cpu با cpu فرق داره دلیل نمیشه شما با اون رو باس 3000 بودی با اینم اوکی باشه همچی، اگه می خوای مشکلت حل شه

شما حرف دوستمون رو گوش بده فرکانس رم بیارپایین تر ، یا همین الان  با همین فرکانس 3000 نرم افزار 64 Memtest رو دانلود کن بزن مثلا 15 دقیقه اجرا شه ببین اگه حتی یه ارور داد بدون دلیل blue screen رمت هست و   باید فرکانس رم کم کنی .

کم کردم عزیز تنظیمات مادربرد را ریست کردم . با نرم افزار مم تست هم تست زدم ارور ندارم . سه تا هارد هم عوض کردم ویندوز هم عوض کردم . باز هم بلو اسکرین سرجاش هست ولی وقتی از سی پی یو قبلی استفاده میکنم مشکل ندارم. و یا وقتی تصویر را از کارت گرافیک میگیرم با سی پی یو جدید باز هم مشکلی ندارم. ولی وقتی از خود سی پی یو تصویر می گیرم و قتی یه بازی اجرا میکنم تو همون لپد اول تصویر فریز میشه و بلو اسکرین میده.

لینک به دیدگاه

خب پس احتمال زیاد مادربرد قدیمی  با رایزن 2000  مشکل داره

باید مادربرد سری جدید بگیری یا x470 که خیلی گرونه

لینک به دیدگاه

این مشکل‌در apu های اشغال رایزن شایع هست 

منم این مشکل و داشتم و در اخر سی پی یو رو عوض کردم و مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

Uppppp

شما هم بفروش برو intel بخر یا رایزن نسل یک بخر خیلی بهتر از نسل دو هست . 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، zen گفته است :

شما هم بفروش برو intel بخر یا رایزن نسل یک بخر خیلی بهتر از نسل دو هست . 

خب مادربرد x470  بخرم که اوکی هست دیگه

ضمنا داداش apu  بالاتر از فرکانس 2666  رو برای رم ساپورت نمیکنن

من پیشنهاد میکنم مادربرد خودتون رو بفروشید سری جدید b450 میاد رو بگیرید

اینتل که عالیه ولی حداقل باید i3-8100 بگیرم که در کنارش ۱۵۰۰ هم باید پول گرافیک بدم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

اینتل که عالیه ولی حداقل باید i3-8100 بگیرم که در کنارش ۱۵۰۰ هم باید پول گرافیک بدم

b450 هم بیاد خیالت راحت ارزونترینش 1500 هستش. 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

با احترام این حرفتون در مورد باس رم درست نیست

چون apu حافظه رم داخلی جدا برای گرافیک نداره. مستقیم از رم استفاده میکنه و تمام سی پی یو های رایزن تا باس 3200 رو ساپورت میکنند. بحث بد ساپورت کردن انواع رم ب کنار ک خیلی هارو شاکی کرده.

در آخر هم توجه شما رو ب این لینک جلب میکنم

https://www.gamersnexus.net/guides/3244-amd-r5-2400g-memory-kit-benchmarks-and-single-vs-dual-channel

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...