رفتن به مطلب

مشخصات و قیمت کارت گرافیک GeForce RTX 2080 انویدیا مشخص شد؛ 200 دلار گران‌تر از GTX 1080

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، H.Salimi96 گفته است :

خودت میگی دو تا 5 هزار دلار برا کارگر...یعنی با درآمد یه ماهش دوتا آیفون ایکس!...تقریبا برابره با حقوق یه ماه 15 تا کارمند وطنی

جناب این چیز ساده ایه میگم داره گرون میشه

مثلا کارگر ساده ای که دو هزارتا میگرفت قبلا میتونست سه تا ایفون بخره با حقوقش الان میتونه دوتا یا کمتر بخره

تازه کشورهای اروپایی که بدتره

الان ایتالیا رو خبر دارم از دوستان زن و شوهر با هم کار میکنن سه هزار و خورده ای یورو درامد دارن

درامد اونجا اضافه نمیشه که 

ولی هی دارن هزینه تکنولوژی رو میبرن بالا

با ایران خراب شدم کاری ندارم که طرف حقوق پنج ماه یا بیشتر رو میده به ایفون یا یه قطعه کامپیوتری

لینک به دیدگاه

قیمت جهانی گرافیک هنوزم کمی بالاست و داخل هم ارزش ریال بشدت پایین ، اگر برای ماین این گرافیکای جدید هش ریت بالایی نشون بدن شاید قیمتشون بالاتر هم بره .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، enshan گفته است :

قیمت جهانی گرافیک هنوزم کمی بالاست و داخل هم ارزش ریال بشدت پایین ، اگر برای ماین این گرافیکای جدید هش ریت بالایی نشون بدن شاید قیمتشون بالاتر هم بره .

ماینرها نمیان رو انویدیا نسل جدید سرمایه گذاری کنن چون خود انویدیا هم میدونه که تو این یه دونه کار از ای ام دی عقبه. مطمئنا اگر هشریت نسل جدید رو زیاد بکنه ای ام دی میاد یه کارتایی میزنه که همه باز انویدیا رو ول می کنن و دوباره میرن سمت ای ام دی. 
کلا رابطه ماینرها با انویدیا زیاد خوب نیست دقیقا همونطور که گیمرها زیاد رابطه ی خوبی با ای ام دی ندارن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

اینم پیشنهاد خیلی خوبی هستش.......مثلا فرض کن بیام رو رزولوشین hd بازی کنیم....اون وقت نیازی به نسل جدید انویدیا نداریم.....و مثلا با یه gtx 1060 تا حداقل 5 سال بازی میکنیم.1f600.png

والا.تا پنج سال بعد هم به امید خدا یچیزایی میشه?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Farhad koohkan گفته است :

والا.تا پنج سال بعد هم به امید خدا یچیزایی میشه1f604.png

فکر نکنم اون خبری که اکثرا منتظرش هستند اتفاق بیفته....?

اما امیدوارم حداقل اوضاع اقتصادی کشور بدتر از این نشه.........................وگرنه  اون موقع مثلا فرض کن کارت gtx 4050  رو مثلا انویدیا 10 دلار قیمتش رو زیاد تر میکنه................اما با این روند ما باید اون رو با توجه به رشد دلار و دستمزد ها  نزدیک 8-10 میلیون بخریم....?

لینک به دیدگاه

https://www.zoomg.ir/2018/8/19/285466/pny-accidentally-publishes-specs-price-rtx2080ti/

این خبر وحشتناکو بخونید

هزار دلار!!!!!!

لینک به دیدگاه

من که یه 1070 دارم به نظرم باید فکر نسل جدید رو از سرم بیرون کنم به همون قناعت کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...