رفتن به مطلب

اجرای بازی های قدیمی روی ویندوز 10

meysam99mc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دوستان من میخوام رو سیستمی که دارم میگیرم ویندوز 10 با اخرین اپدیت هاش نصب کنم...........بعد الان اگه بخوام بجز بازی های جدید ...بازی های یکم قدیمی تر مثل  بازی های   سال های 2010 تا مثلا 2013 رو هم روش انجام بدم......ایا قابل انجام هستش یا نه؟ یا حتما باید ویندوز 7 برای اون بازی ها نصب کرد...... یا روش و میانبری برای اینکار هستش؟  نهایت بازی قدیمی که بخوام انجام بدم بازی gta iv برای سال 2008 هستش.

ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم مشکلی باشه من کال اف دیوتی 6 رو 10 اجرا کردم ،، در صورت بروز  مشکل میتونید از روی شورکات بازی اجرای بازیو روی ویندوز 7 بزارید

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید شما تونستید بازی جنرال رو روی ویندوز 10 اجرا کنید؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

سلام.

دوستان من میخوام رو سیستمی که دارم میگیرم ویندوز 10 با اخرین اپدیت هاش نصب کنم...........بعد الان اگه بخوام بجز بازی های جدید ...بازی های یکم قدیمی تر مثل  بازی های   سال های 2010 تا مثلا 2013 رو هم روش انجام بدم......ایا قابل انجام هستش یا نه؟ یا حتما باید ویندوز 7 برای اون بازی ها نصب کرد...... یا روش و میانبری برای اینکار هستش؟  نهایت بازی قدیمی که بخوام انجام بدم بازی gta iv برای سال 2008 هستش.

ممنون.

بله دوست عزیز میتونید.در صورت مشکل compatibility  بازی رو به ویندوز های پایین تر تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فکر نکنم مشکلی باشه من کال اف دیوتی 6 رو 10 اجرا کردم ،، در صورت بروز  مشکل میتونید از روی شورکات بازی اجرای بازیو روی ویندوز 7 بزارید

ممنون از پاسختون.....یعنی شما بازی مدرن وارفر 2 رو که سال 2009 امده نصب کردید.....پس نباید مشکلی باشه خیالم راحت شد......اخه من نتونستم بازی های نسل 7 و الان هم نسل 8 رو انجام بدم.....بخاطر این الان میخوام یه cpu i3 8100 احتمالا خرید کنم......بعد فهمیدم این cpu از ویندوز 7 پشتیبانی نمیکنه.....و اینکه بعضی از بازی های نسل هفتم مثل همون مدرن وافر عالی بوده و نمیشه ازش گذشت.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

بنده 1998  nfs  رو ران کردم بدون مشکل.

پس اوکی خیالم راحت شد انجام این کار شدنی هستش......چون من تاحالا از ویندوز 7 استفاده میکردم....رو لب تاپم ...اما الان دوست دارم بعد از خرید سیستمم ویندوز 10 رو دیگه تجربه کنم................اتفاقا یکی از بازی هایی که میخوام حتما انجام بدم........nfs 2012 هستش.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

بله دوست عزیز میتونید.در صورت مشکل compatibility  بازی رو به ویندوز های پایین تر تغییر بدید.

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

سلام.

ممنون.

برای اجرای بدون مشکل gta iv روی ویندوز 10 حتما باید آخرین آپدیت (8) رو روی بازی نصب کنید یا کلا بازی همراه با آپدیت (FitGirl) رو دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

من همین دیروز cod 1 و روی سیستم بدون هیچ مشکلی اجرا کردم

در 11 دقیقه قبل، sajad_moradi گفته است :

برای اجرای بدون مشکل gta iv روی ویندوز 10 حتما باید آخرین آپدیت (8) رو روی بازی نصب کنید یا کلا بازی همراه با آپدیت (FitGirl) رو دانلود کنید.

ممنون از شما دوستان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

دوستان ببخشید شما تونستید بازی جنرال رو روی ویندوز 10 اجرا کنید؟ 

بله ، یه فایل میخواد و یه کم تغییرات

فایل اوپشن هم بریز تو داکمنت

Options (www.learnp30.blogveb.com).rar

مراحل نصب جنرال روی ویندوز 10.pdf

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بله ، یه فایل میخواد و یه کم تغییرات

فایل اوپشن هم بریز تو داکمنت

Options (www.learnp30.blogveb.com).rar

مراحل نصب جنرال روی ویندوز 10.pdf

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...