رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی در مورد GTX560EVGA

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان امروز برای اولین بار از بازارچه PT یه کارت 560 EVGA مدل معمولی نه مدل TI رو خریدم از یکی از دوستان

این کارت رو نصب کردم رو سیستم ولی خیلی زود دماش تو برنامه ها و تستها به 83 درجه میرسه

آیا این طبیعی هست چون در حالت بیکاری نهایتاً 40 درجه هم نمیشه دمای کارت

تو برنامه فور مارک دما میرسه به 83 درجه

بعد یه چیز دیگه آیا این لیبل گارانتی که که کارتهای EVGA میچسبونه پشت کارتها ش جای درستی چسبیده ؟؟؟

آخه من قبلاً 8800 اولترا داشتم ولی این لیبل رو چسبونده بودن روی پیچ های فن کارت

من فکر میکنم این کارت تعمییر شده نظر شما چیه دوستان به این عکس دقت کنید و ببینید جای لیبل درست هست ؟؟؟؟

کسایی که 560 دارن از برند EVGA لطفاً یه نگاه به پش کارتشون بندازن و به من کمک کنند تا اگه ایرادی داره ردش کنم بره

اینم عکس مربوطه

87810140200807220628.jpg

لینک به دیدگاه

شاید کارت که داغ شده لیبلش بلند شده و به این شکل در اومده! من 8800 الترا دارم اصلا لیبل رو پیچ نداره! هر شرکت یه جایی می زنه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز :-w

اول مبارک باشه ، بعد اینکه کارت شما هیچگونه مشکلی نداره و دما طبیعی هستش ، مطمئن باشید دمای داخل بازیها کمتر از این مقدار هم خواهد بود .

لیبل هم موردی نداره ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید کارت که داغ شده لیبلش بلند شده و به این شکل در اومده! من 8800 الترا دارم اصلا لیبل رو پیچ نداره! هر شرکت یه جایی می زنه.

منظورم اینه که لیبل سر جاش هست (هیچگونه پارگی نداره لیبل ولی جاش یخورده برام شک برانداز)

در ضمن 8800 شما از برند EVGA هست؟؟؟؟

و اینکه فروشنده این کارت در بین صحبتهاش گفت که قبل از این کارت یه 460 از این برند داشته که سوخته و برده گارانتی و اونها هم این کارت رو بجای 460 بهش دادن (میگم نکنه این هم از اون تعمییری ها هست که گارانتی ها دارن و وقتی میخوان بگن ما خدمات خوب میدیم کارت رو تعمییر کردن و دادن به این بنده خدا و من بیچاره هم از این بنده خدا گرقتم

لینک به دیدگاه

xfx xxx هست مدلش. 5 تا لیبل پشتش هست اما هیچ کدوم رو پیچ نخورده.

در اون مورد هم ممکنه تعمیر کرده باشن شما به پیچ هاش نگا کن جای خوردگی نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

از روی پیچ که نمیشه فهمید چون سر اچار پلاستیک یا پارچه بزاری رد نمیندازه برای دما هم فکر کنم طبیعی باشه,من gtx570 دارم و دماش همینقدر بود ولی اگه یه برنامه مثل msi afterburner نصب کنی تو حالت لود خودش سرعت فن میبره بالا و دما بیشتر از 70 نمیشه

لینک به دیدگاه

این تصاویر ممکنه کمکت کنه

post-59-049904500 1317752018_thumb.jpg

post-59-049330700 1317752029_thumb.jpg

البته دما به شرایط محیط و تهویه کیس هم بستگی داره .

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

از اینکه بالاخره با تلاشت تونستی یه گرافیک نسبتا خوب رو بخری خوشحالم منم همین گرافیک رو الان یه 10 روز میشه خریدم راضیم کارت خوبه یه خورده اور شه به داداش بزرگش میرسه همون سری ti...

خوب بریم سر اصل مطلب=D>

در مورد لیبل که فکر نکنم مشکلی باشه الان یه عکس از کارتم گرفتم که لیبل 2 تا از پیچها رو پوشش میده البته منم در نگاه اول تعجب کردم که این همه جا چرا اونجا;)پس جای نگرانی نیست.

در مورد دما هم منم همین شرایط رو دارم البته همونطور که دوست عزیز اشاره کردن به تهویه کیس هم بستگی داره اتاق من دماش 20 تا 25 دما گرافیک هم 30 تو بیکاری لود کامل با اور 80 :-wپس عادیه بنظرم

از کارت جدیدت لذت ببر راستی اگه دستم خالی نبود و به این کارت نیازی نداشتی حتما میخریدمش قیمتم خوب گرفتی فنش واست بچرخه:-&

post-6844-092068400 1317759386_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rezax2x
لینک به دیدگاه

فشاری که نرم افزار فور مارک به کارت میاره بیشتر از گیم هستش و دمای کارت رو فور مارک خیلی بالاتر میبره و کاملا هم این دما طبیعی هست و جای نگرانی نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از تمامی دوستان و انجمن بسیار خوب لیون و تشکر از آقای rezax2x اگر میتونید یه عکس از برد پشت کارتتون با دقت بالا برام بصورت پیغام خصوصی بفرستید

همچنین از آقای Hamed که با ذکر سند نه تنها به من بلکه به تمامی دوستان کمکهای فراوانی میکنند

البته همنطور که میدونید الان فعلاً کیس درست درمونی من ندارم سعی میکنم تا هفته دیگه یه کیس تهیه کنم و باز بهتون میگم که کیس خوب چقدر میتونه کمک کنه تو دمای قطعات

با تشکر از تمامی دوستان

:-w ;) =D>

و یه سوال دیگه دوستان این کارت قویتر هست یا GTX460 1GIG

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه سوال دیگه دوستان این کارت قویتر هست یا GTX460 1GIG

560 کارت 460 رو قورت ميده و با توجه به اينکه هردو سري X60 هستند پيشرفت قابل ملاحظه اي نسبت يه سري قبل داشته.

اینم یه بنچمارک از یه کارت با ریفرنس کلاک ولی کولر غیر مرجع!

از اون برندهایی که کسی تو بازار ما تحویلش نمیگیره و بعضی هم بدگویی میکنن!؟

فکر کنم فرکانس 1005 برای 560 فوق العاده باشه!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وراه حل اصلی که بتونید کارتتون رو خوب خنک نگه دارید.

تو CD درایور کارتتون یه برنامه هست به نام

EVGA Precision

(آخرین نسخه)

بعداز نصب برنامه وارد تنظیمات شده(عکس یه چرخدنده):سربرگ General

start with windows و start minimize رو تیک بزنید.بعد گزینه آپدیت رو هم رو Never بذارید.

سربرگ FAN :

Enabale software fan control رو تیک بزنید.حالا میتونید تنظیمات دلخواهتون رو تو اون نمودار تنظیم کنید.مثلا من نویز فن برام مهم نیست و فن رو با این حالت انتخاب کردم.

post-7048-067431200 1317768743_thumb.png

این نسبت رو به دلخواه انتخاب کنید و بعد OK کنید.

مثلا میتونید برای دمای 60 به بعد رو بالای 75درصد دور فن تعیین کنید با این حساب وچرخش بالای فن باعث میشه که دمای کارت شما از 72-73 بالاتر نره.البته صداش یه خورده زیاد میشه که بازم به شرایط و تحمل شما بستگی داره که دوست دارید کارتتون خنک بمونه یا صدای فن.من چون اکثرا هنگام بازی هدست دارم صدای فن برام آزار دهنده نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا هم میتونید ببینید که برنامه های تست بیشتر از بازی ها به کارت فشار میارن و اونو داغ میکنن.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

560 اگه 460 رو قورت بده تو گلوش گیر میکنه !! Oh%20Go%20On.gif اگه 560ti رو بگید باز یه چیزی. ولی 560 معمولی از نظر تعداد هسته و مموری و ... هیچ تفاوتی با 460 نداره و فقط کلاک بیشتری داره. اون هم نهایتش 15-10 درصد که تو بازیهای درست و حسابی میشه 3-2 فریم. تازه 460 رو هم میشه اورکلاک کرد. :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همچین میگید 460 رو میشه اورکلاک کرد که انگار 560 رو نمیشهthinking.gif.دیدید که 560 خیلی تو اورکلاک موفق هست.

شما هم اگه 460 دارید باتعصب قضاوت نکنیدShame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان الان کرایسیس وار هد رو نصب کردم تو ویندوز 7 و رفتم تو تنظیمات گزافیکش نمیدونم چرا رزولیشن 1080 رو نداره فقط تا 1680 *1050 داره

قبلاً که 6870 داشتم از این ایراد ها نداشتم

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان از نظر اینکه 560 از 460 قویتره اینکه چیز روشنیه در ضمن اگه 560 البته معمولیش اور بشه که تو بنچمارکها هم هست که قبلا دیدم همتای برادر بزرگش ti میشه که من تجربه کردم البته نا گفته نمونه کسی که قصد خرید بالای 300 تومن واسه گرافیک داشته باشه حتما مدل ti رو برداره اما پایینتر 560 و 6870 گزینه مناسبی هست و مطمئنا پشیمون نمیشین:-w

موفق باشین....

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان الان کرایسیس وار هد رو نصب کردم تو ویندوز 7 و رفتم تو تنظیمات گزافیکش نمیدونم چرا رزولیشن 1080 رو نداره فقط تا 1680 *1050 داره

قبلاً که 6870 داشتم از این ایراد ها نداشتم

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

شما که قبلاً 6870 داشتید اگه بنچ مارکی از یک بازی یا یک سری بازی با 6870 دارید و الان فقط گرافیکتون عوض شده ، یک بنچ مارک هم با 560 بگیرید تا کمکی بشه به دوستانی که در آینده میخواهند انتخاب کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همچین میگید 460 رو میشه اورکلاک کرد که انگار 560 رو نمیشهthinking.gif.دیدید که 560 خیلی تو اورکلاک موفق هست.

شما هم اگه 460 دارید باتعصب قضاوت نکنیدShame%20On%20You.gif

درود

بله همه کارتها رو میشه اور کلاک کرد بنده هم منظورم این نبود که 560 رو نمیشه اور کرد ;) مقایسه بنده هم در حالتی بود که هر دو اورکلاک شده باشند . (560 تقریبا 15-10 درصد قویتر هستش. چون کلاک بالاتری میزنه ) بحث تعصب نیست . چون شما گفتید 560 کارت 460 رو قورت میده این رو گفتم . من به 15-10 درصد قویتر بودن نمیگم قورت دادن =D> :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا دوستا بیخیال قویتر بودن اصلاً بشید

نمیدونم چرا رزولیشنن 1080 نداره کرایسیس کسی نیست کمکی کنه

:-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم عکس پروفایل فن و GPU-Z کارتهای من :

post-6808-025668400 1317818742_thumb.png post-6808-045015500 1317818755_thumb.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان فکر کنم با تنظیمی که شما کردید تا کارت به 80 درجه نرسه دور فن بالا نمیره و اگه نویز رو تحمل میکنید تغییر بدید تنظیماتتون رو.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا دوستا بیخیال قویتر بودن اصلاً بشید

نمیدونم چرا رزولیشنن 1080 نداره کرایسیس کسی نیست کمکی کنه

:-w

سلام

فکر میکنم برای بازی کرایسیس باشه این قبیل مشکلات و شما الکی دل چرکین نشید به خریدتون.

مثلا وقتی که پچ کرایسیس 2 رو زدیم و بازی دایرکس 11 شد یه سری تنظیمات اضافه شد ونکته اصلی اینکه بازی کاملا روون وبدون مشکل رو سیستم من اجرا شد و رو سیستم دوستم که خیلی بهتر از سیستم من هست یه حالتی مثل وقتی که تو میدان مغناطیسی قرار میگیره میشد.من بازی رو رو اخرین تنظیمات تموم کردم ولی دوستم اصلا نتونست بازی کنه.

جالبتر اینکه جفتمون یه نسخه ویندوز نصب داریم و سایر نرم افزارها هم مشابه همدیگه هست!

مشخصات سیستم دوستم:

2500K

P8P67

GTX570 MSI

مشخصات سیستم خودم:

B60 @ 3.7 X4

MSI 785

GTX 560TI EVGA SC

I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان فکر کنم با تنظیمی که شما کردید تا کارت به 80 درجه نرسه دور فن بالا نمیره و اگه نویز رو تحمل میکنید تغییر بدید تنظیماتتون رو.

اتفاقا عمدا این کارو کردم. چون نیازی به دور بیشتر نیست .البته پروفایل من تو 80 درجه فن رو 70 درصد تنظیم میکنه ولی تو پروفایل دیفالت خود کارت تو 80 درجه دور فن تازه به 60 درصد میرسه. البته انقدر کارت خنکی هستش که بدون اورولت و با فن اتوماتیک تو لود کامل دما از 60 درجه بیشتر نمیشه :-w یعنی اگه اورکلاک و اورولت نکنم هیچ نیازی به پروفایل دستی برای فن نیست . از 80 درجه به بعد هم شیب نمودار رو تند کردم که موقع اور ولت زیاد دمای کارت رو کنترل کنه. خلاصه بعد از کلی تست به این تعادل بین دما و نویز رسیدم ;)

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...