رفتن به مطلب

باطل شدن گارانتی با ریختن آب روی کارت گرافیک ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . میخواستم بدونم میشه مثلا روی برد گرافیک کمی آب ریخت و اونو تحویل گارانتی بدم و یکی آکبندشو بهم بدن ؟ ??

ZOTAC GT 730 2GB GDDR3 128bit . گارانتی آواژنگ تا 26 آگوست 2019 .

گرافیک رو دست دوم از یکی گرفتم . طرف گفته بود اگه بخای میتونی روش آب بریزی و ببری تحویل گارانتی بدی ، اونا نمیفهمن و یکی نوش بهت میدن .

حالا میخوام ببینم واقعا میشه ؟ یعنی انقدر اوسکلن و نمیفهمن ؟?

لینک به دیدگاه

یعنی اب بریزید روش که بسوزه؟؟؟

مگه کارت مشکلی داره؟

ویرایش شده توسط -HaMiD-
لینک به دیدگاه

درود

احتمالش کم است که چنین کاری نتیجه دهد. اگر هم باشد کار درستی نیست.

عالی ترین سرمایه ی هر جامعه اعتماد متقابل بین افراد و نهادهای آن است. تباه کردن این سرمایه برای منفعت شخصی بس نادرست است.

تا جایی که اطلاع دارم صنف رایانه با همه ی کاستیهایش نسبت به دیگر صنعتها و اصناف خدمات بهتری دارند. گسترش چنین رفتارهایی منجر به این باور می شود که ما شایستگی همین را هم نداریم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
  • لایک 15
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر دلیلش رو ندونن که چطور مشکل دار شده ممکنه یدونه آکبند بهت بدن ولی این کار بی معرفتی هست نکن.

لینک به دیدگاه

نقل قول

طرف گفته بود اگه بخای میتونی روش آب بریزی و ببری تحویل گارانتی بدی ، اونا نمیفهمن و یکی نوش بهت میدن .

ب کجا داریم میریم ؟؟ ? بعد از مشکلات و اوضاع مملکت هم شاکی هستیم . خودمون ب هم دیگه رحم نمی کنیم ?

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

احتمالش کم است که چنین کاری نتیجه دهد. اگر هم باشد کار درستی نیست.

عالی ترین سرمایه ی هر جامعه اعتماد متقابل بین افراد و نهادهای آن است. تباه کردن این سرمایه برای منفعت شخصی بس نادرست است.

تا جایی که اطلاع دارم صنف رایانه با همه ی کاستیهایش نسبت به دیگر صنعتها و اصناف خدمات بهتری دارند. گسترش چنین رفتارهایی منجر به این باور می شود که ما شایستگی همین را هم نداریم.

من نمیخوام بگم کار ایشون درسته ولی یه جوری شما حرف میزنید که انگار شرکت های گارانتی کننده اولاد پیغمبر هستند و خیلی درست کار هستند! ?

اون موقع که با دلار زیر 3 هزار تومن جنس میخریدند و با دلاری 6 - 7 هزار تومن تو پاچه من و شما میکردند , کار درستی بود و .... 

این همه طرفداری شما از این شیادان از کجا میاد...!!!؟؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

ب کجا داریم میریم ؟؟ 1f613.png بعد از مشکلات و اوضاع مملکت هم شاکی هستیم . خودمون ب هم دیگه رحم نمی کنیم 1f610.png

البته به این موضوع فکر نکرده بودم بله کاملا حق با شماست و همینطور Tsd137 و جناب سعید بهمنیان ، باید به اوضاع مملکت هم نگاه کنیم .

در 41 دقیقه قبل، تخت خمشید گفته است :

والا اینجا جاسوس دارن. احتمالا با این تاپیک پیشاپیش اگر هم اتفاقی گرافیک براش پیش بیاد، باطل شده حساب کنید.

اینم امکان داره ؛ ولی فکر نکنم به این زودی ها متوجه بشن .

به هرحال من با نوشته های دوستان کاملا متحول شدم خخخ . اصلا نباید به خودمون نگاه کنیم وقتی کشور درتحریم و  بحران اقتصادی به سر میبره .

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

من نمیخوام بگم کار ایشون درسته ولی یه جوری شما حرف میزنید که انگار شرکت های گارانتی کننده اولاد پیغمبر هستند و خیلی درست کار هستند! ?

اون موقع که با دلار زیر 3 هزار تومن جنس میخریدند و با دلاری 6 - 7 هزار تومن تو پاچه من و شما میکردند , کار درستی بود و .... 

حرف شمام درست ، این فروشنده ها و شرکت های گارانتی بیش از حد سود میکنن . اما من از جنب معرفت و اینکه شاید این کار حرام خوری باشه به این مسوله نگاه نکردم . هرچند این فروشنده ها کارشون  از حرام خواری کمتر نیست .

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا متوجه بشن چون احتمال داره اثر فیزیکی رو کارت بزاره ، حالا چرا میخواین اینکارو بکنین مگه کارت مشکلی داره ، اگه مشکلی نداره سری که درد نمیکنه چرا دستمال ؟ اونم دستمال آواژنگ با کارشناس فنی که آدمو معلوم نیست چی فرض میکنه به من که میگفت بردت با گرافیکهای amd هماهنگ نیست گرافیکتو عوض کن انویدیا بگیر بردی که قابلیت کراس فایر 3 طرفه داره !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

من نمیخوام بگم کار ایشون درسته ولی یه جوری شما حرف میزنید که انگار شرکت های گارانتی کننده اولاد پیغمبر هستند و خیلی درست کار هستند! 1f4a9.png

الان چون شیاد و اینکه سود زیاد میکنن ما بریم سرشون کلاه بزاریم؟ چه استدلال خوبی...!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

احتمالا متوجه بشن چون احتمال داره اثر فیزیکی رو کارت بزاره ، حالا چرا میخواین اینکارو بکنین مگه کارت مشکلی داره ، اگه مشکلی نداره سری که درد نمیکنه چرا دستمال ؟ اونم دستمال آواژنگ با کارشناس فنی که آدمو معلوم نیست چی فرض میکنه به من که میگفت بردت با گرافیکهای amd هماهنگ کن گرافیکتو عوض کن انویدیا بگیر بردی که قابلیت کراس فایر 3 طرفه داره !

نه کارت مشکلی نداره  فقط خواستم آکبندشو بگیرم که با فروشش بتونم یه گرافیک قویتر کارکرده بگیرم اما الان تقریبا پشیمون شدم .

ولی خب واقعا این گارانتی کننده ها اگه حق با مشتری هم باشه سعی میکنن رایگان خدمات ندن و تا جای امکان ( مثل قضیه شما ) نمیخوان خدمات رایگان ارائه کنن

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

من نمیخوام بگم کار ایشون درسته ولی یه جوری شما حرف میزنید که انگار شرکت های گارانتی کننده اولاد پیغمبر هستند و خیلی درست کار هستند! 1f4a9.png

درود

من طوری حرف نزدم که شرکتهای گارانتی کننده صددرصد درستکار و بیخطایند، یا به تعبیری مذهبی "اولاد پیغمبرند" (البته مثل درستی نیست، جای بحثش اینجا نیست).

ما نمی توانیم شرکتها و نیز جامعه را یکشبه یا با یک حرکت اصلاح کنیم، کمترین کاری که می شود کرد رعایت حداقلی از اصول در  کنش  شخصی و داشتن رفتار مطالبه گر دربرابر این شرکتهاست. 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

به نظر من کل کیس و مانیتور رو  بنداز تو آب که یک دفعه همه قطعاتت نو بشه?. 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Illidan گفته است :

در 2 ساعت قبل، Khalil3 گفته است :

الان چون شیاد و اینکه سود زیاد میکنن ما بریم سرشون کلاه بزاریم؟ چه استدلال خوبی...!

شما اصلا خوندی من چی نوشتم!؟

فقط اومدی یه حرفی زده باشی و بری

لینک به دیدگاه

شرکت های گارانتی کننده هرچی باشند و هرکاری هم کرده باشند هیچکدوم دلیل بر انجام هیچ نوع از این دست کارها نمیشه

لینک به دیدگاه

درود 

ازون جایی که اب دارای املاح معدنی هست /زمانی که روی قطعه الکترونیکی ریخته شود سریع باعث سولفاته شدن مدار میشوند برای همین متخصصان شرکت مذکور سری متوجه مورد شما میشوند و به ریش شما میخندد این تا اینجا!!!

مورد بعدی ایا واقعا وجدان شما این اجازه میدهد برای انجام دادن همچین عملی؟!!!

بنده شمارا قضاوت نمیکنم اما ذره ای به فکر و قصد خود فکرکنید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، testaccount گفته است :

برات متاسفم.

لطفا با احترام صحبت کن تا احترام داشته باشی ؛  اگه دقت کرده باشی میفهمی بعدش چی نوشتم . بعدشم اینکار هیچ اشکالی نداره اونم زمانی که خودشون از مردم دزدی میکنن ( همین که با دلار 4200 میخرن و با دلار 10 تومنی میدن مردم ) حالا این سره جاعه خود ، کی بهت گفت هنو قصد اینکارو دارم اگه به جمله بعدیم دقت کنی ، میبینی که گفتم پشیمون شدم .

اینم بگم وقتی میبینی یه تاپیک تو یه موضوع و توی اون زمان از همه بیشتر پاسخ توش بود لطفا سعی نکن بیای اینجا نخود تو آش بشی و مثلا بخوای بگی " منم جزو اونایی که پاسخ دادن هستم " .

اگه چیزی نمیگفتی سنگین تر بود والا ...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، maximal10 گفته است :

به نظر من کل کیس و مانیتور رو  بنداز تو آب که یک دفعه همه قطعاتت نو بشه1f626.png

...

در 9 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

ازون جایی که اب دارای املاح معدنی هست /زمانی که روی قطعه الکترونیکی ریخته شود سریع باعث سولفاته شدن مدار میشوند برای همین متخصصان شرکت مذکور سری متوجه مورد شما میشوند و به ریش شما میخندد این تا اینجا!!!

مورد بعدی ایا واقعا وجدان شما این اجازه میدهد برای انجام دادن همچین عملی؟!!!

بنده شمارا قضاوت نمیکنم اما ذره ای به فکر و قصد خود فکرکنید

عزیزم لطفا کل نوشته رو با دقت بخونین و بعد بیاین سخن خودتونو به عرض ما برسونین ... " من اصلا به این قضیه توجه نکرده بودم".

بعدشم اینکه خود اونها منجر به چنین اعمالی از طرف ما میشن ( نگاه به دیجی کالا که قیمت 1.100.000 برای گرافیک gt730 زده ، همینطور 2 تومن برای گرافیک gtx 1050 فونیکس !! )

اما از همه مهم تر اینه که بنده با توجه به فرمایش های همه شما ، از اینکار منع شدم و فهمیدم فقط پای فروشنده ها و من وسط نیست ، با اینکار بقیه مردم در خرید دیگر قطعات ، از همینی که هست مجبور به پرداخت هزینه بیشتری میشن .

لینک به دیدگاه

به طور قطعی نمیتونم نظر بدم ولی تو صنف خودم وقتی روی ال ای دی اس ام دی اب میریزه اثر سولفاته شدنش کاملا مشخصه

دلیلشم املاح نیس، خود مس داخل برد وقتی در تماس با اب هست مثل پیل الکترو شیمیایی میشه و مثل اکسید میشه(میگن سولفاته شدن)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

به طور قطعی نمیتونم نظر بدم ولی تو صنف خودم وقتی روی ال ای دی اس ام دی اب میریزه اثر سولفاته شدنش کاملا مشخصه

دلیلشم املاح نیس، خود مس داخل برد وقتی در تماس با اب هست مثل پیل الکترو شیمیایی میشه و مثل اکسید میشه(میگن سولفاته شدن)

بله قبلا یکی از دوستان دیگه به چنین موردی اشاره کرد .

.

.

.

اقایون نیازی نیست دیگه تو این تاپیک پیام بدین ...

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

...

عزیزم لطفا کل نوشته رو با دقت بخونین و بعد بیاین سخن خودتونو به عرض ما برسونین ... " من اصلا به این قضیه توجه نکرده بودم".

بعدشم اینکه خود اونها منجر به چنین اعمالی از طرف ما میشن ( نگاه به دیجی کالا که قیمت 1.100.000 برای گرافیک gt730 زده ، همینطور 2 تومن برای گرافیک gtx 1050 فونیکس !! )

اما از همه مهم تر اینه که بنده با توجه به فرمایش های همه شما ، از اینکار منع شدم و فهمیدم فقط پای فروشنده ها و من وسط نیست ، با اینکار بقیه مردم در خرید دیگر قطعات ، از همینی که هست مجبور به پرداخت هزینه بیشتری میشن .

درود

دوست عزیز من اگر از صحبت من رنجیدی منو ببخش /من فقط قصد روشن کردن ابهام سوال شمارو داشتم و نه بیشتر 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amirhossein Azimi گفته است :

درود

دوست عزیز من اگر از صحبت من رنجیدی منو ببخش /من فقط قصد روشن کردن ابهام سوال شمارو داشتم و نه بیشتر 

من از طرز صحبت شما ناراحت نشدم ... بلکه فقط میگم به ادامه پیام هم کمی دقت کنین ... ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...