رفتن به مطلب

باطل شدن گارانتی با ریختن آب روی کارت گرافیک ؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شاید اکبند ندن و پول دست دومشو بهت بدن الکی بگم اکبند نداریم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

شاید اکبند ندن و پول دست دومشو بهت بدن الکی بگم اکبند نداریم

ممنون از پاسختون . اما دیگه قصدشو ندارم ...☺️

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amir-Jamali-123 گفته است :

ممنون از پاسختون . اما دیگه قصدشو ندارم ...263a.png

اره به نظرم تا میتونی از این شرکت های گارانتی دوری کن . خدا نکنه گذرت به اونجا بیوفته

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است :

اره به نظرم تا میتونی از این شرکت های گارانتی دوری کن . خدا نکنه گذرت به اونجا بیوفته

دقیقا .. ولی دلیل بنده برای صرف نظر ازین کار چیزی دیگه هست ...

لینک به دیدگاه

آواژنگ کارت تعمیر شده و دسته دو بهت میده ..خودم دو بار مسیرم خورده به گارانتی آواژنگ یه کارت دسته دو بهم داد که از کارت اولم صد مرتبه بدتر بود

لینک به دیدگاه

درود برادر

احتمالا گارانتی قبول نمیکنه چون در اون ناحیه رنگ برد تعییر میکنه و پایه های چیپ ها سولفاته میشن و اینا

فقط من به نکته ای راجب دلار ۴ تومنی خریدن و دلار ۱۰ تومنی میفروشن خدمتتون بگم

اونا با دلار ۴ تومنی خریدن و وقتی دلار ۴ تومن بود دلار ۵ تومنی میفروختن خوب تا اینجا که مشکلی نداریم؛ وقتی دلار گرون میشه اگر بخان به همون قیمت قدیم که دلار ۵ تومنی بود بفروشن؛ با فروش این قطعه به شما دیگه نمیتونن همون قطعه قدیم که به شما فروختن رو تامین کنن نتیجتا بازار بی قطعه میمونه!!

پس اینکه دولت یا هرکس دیگه ای نمیتونه قیمت دلار رو کنترل کنه نباید فروشنده یا وارد کننده ضررش رو بده! مصرف کننده هم برای اینکه ضرر نده بهتر هستش که خریداری نکنه و اگر خریداری هم کرد دیگه ضرریه که خودش از قصد رفته کرده!

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود برادر

احتمالا گارانتی قبول نمیکنه چون در اون ناحیه رنگ برد تعییر میکنه و پایه های چیپ ها سولفاته میشن و اینا

فقط من به نکته ای راجب دلار ۴ تومنی خریدن و دلار ۱۰ تومنی میفروشن خدمتتون بگم

اونا با دلار ۴ تومنی خریدن و وقتی دلار ۴ تومن بود دلار ۵ تومنی میفروختن خوب تا اینجا که مشکلی نداریم؛ وقتی دلار گرون میشه اگر بخان به همون قیمت قدیم که دلار ۵ تومنی بود بفروشن؛ با فروش این قطعه به شما دیگه نمیتونن همون قطعه قدیم که به شما فروختن رو تامین کنن نتیجتا بازار بی قطعه میمونه!!

پس اینکه دولت یا هرکس دیگه ای نمیتونه قیمت دلار رو کنترل کنه نباید فروشنده یا وارد کننده ضررش رو بده! مصرف کننده هم برای اینکه ضرر نده بهتر هستش که خریداری نکنه و اگر خریداری هم کرد دیگه ضرریه که خودش از قصد رفته کرده!

درود .

لطفا در این مورد دیگه بحث نکنیم اگه میشه چون دیگه تو فکرش نیستم ...

و اما مورد بعدی اینکه حرف شما درست ، اگه با قیمت و دلار قدیم بفروشن ضرر میکنن  مسلما این حق رو دارن که به قیمت دلار جدید بدن بیرون .

اما کالا های لوکس با دلار 4200 فروخته میشن و قطعات کامپیوتری هم جز کالای لوکس به حساب میان و در نتیجه نباید با بقیه کالا ها قلطی دلار 10 تومنی شه چون برای قطعات کامپیوتری و لپ تاپ و ... همون دلار 4200 هست  ( البته فعلا ) و در نتیجه اینکارشون کمتر از دزدی نیست چون دلار 10000 تومنی برای قطعات کامپیوتری تصویب نشده و شامل کالاهای غیر لوکس ( کامپیوتر یا هرچیز لوکس دیگه ای ) میشه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

اما کالا های لوکس با دلار 4200 فروخته میشن و قطعات کامپیوتری هم جز کالای لوکس به حساب میان و در نتیجه نباید با بقیه کالا ها قلطی دلار 10 تومنی شه چون برای قطعات کامپیوتری و لپ تاپ و ... همون دلار 4200 هست  ( البته فعلا ) و در نتیجه اینکارشون کمتر از دزدی نیست چون دلار 10000 تومنی برای قطعات کامپیوتری تصویب نشده و شامل کالاهای غیر لوکس ( کامپیوتر یا هرچیز لوکس دیگه ای ) میشه .

دلاز ۴۲۰۰ تومنی شامل کامپیوتر که رسما نشده

شامل موبایل هم که شده بود دیدیم عملا نتیجه ی مطلوبی از خودش نشون نداد و دوباره دلار ۱۰ تومن شد!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

دلاز ۴۲۰۰ تومنی شامل کامپیوتر که رسما نشده

شامل موبایل هم که شده بود دیدیم عملا نتیجه ی مطلوبی از خودش نشون نداد و دوباره دلار ۱۰ تومن شد!!

منم نگفتم فقط کامپیوتر گفتم کالاهای لوکس که شامل موبایل - کامپیوتر - لپ تاپ کنسول و یا هر کالای لوکس دیگه ی غیر الکترونیکی .

حالا اینکه الان چی شده رو دقیقا خبر ندارم ولی تاجایی که من میدونم تا چند وقت پیش اینطور بود ...

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

منم نگفتم فقط کامپیوتر گفتم کالاهای لوکس که شامل موبایل - کامپیوتر - لپ تاپ کنسول و یا هر کالای لوکس دیگه ی غیر الکترونیکی .

حالا اینکه الان چی شده رو دقیقا خبر ندارم ولی تاجایی که من میدونم تا چند وقت پیش اینطور بود ...

برادر من دولت هرکاری بکنه ملت خودشون یه راه فراری پیدا میکنن!

مثل بهمن موتور که مجبورش کردن مزدا ها رو به قیمت قدیم بفروشه اونم همه مزداها رو به خودشون به قیمت قدیم فروخت حالا خودشون میرن تو بازار قیمت آزاد میفروشن??

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

سلام . میخواستم بدونم میشه مثلا روی برد گرافیک کمی آب ریخت و اونو تحویل گارانتی بدم و یکی آکبندشو بهم بدن ؟ 1f60b.png1f914.png

ZOTAC GT 730 2GB GDDR3 128bit . گارانتی آواژنگ تا 26 آگوست 2019 .

گرافیک رو دست دوم از یکی گرفتم . طرف گفته بود اگه بخای میتونی روش آب بریزی و ببری تحویل گارانتی بدی ، اونا نمیفهمن و یکی نوش بهت میدن .

حالا میخوام ببینم واقعا میشه ؟ یعنی انقدر اوسکلن و نمیفهمن ؟1f913.png

این شرکت های که گارانتی میکنن بدون شک اینجا اکانت دارن و تا همین الانش هم موضوع رو فهمیدن پس به هیچوجه نمیتونی بگی خودش خراب شده آکبندش رو بهم بدین

اونا هم معمولا هیچی گردن نمیگیرن کلا بحث گارانتی تو ایران الکیه و هیچ چیز جز گارانتی حساب نمیشه xD

نه کار اونا درسته نه کار شما،شما هم درخواست کنید مدیریت تاپیک رو ببنده

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره روی کارت گارانتی آواژنگ من هم تقریبا همه چیزو جز مبطلات گارانتی قرار داده ( هرچند درباره آب چیزی ننوشته بود ) .

در 13 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما هم درخواست کنید مدیریت تاپیک رو ببنده

گفتم ختم تاپیک ولی چیزی نشد .

یکبار دیگه هم در خواست میکنم . جناب مدیر انجمن لطفا تاپیک رو قفل کنین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...