رفتن به مطلب

فروش Asus rog strix 1080ti

vahid70
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

و تشکر بابت سایت بسیار  خوب  لیون کامپیوتر تو ی ارایه خدمات برتر برای ایرانی ها .

یک عدد کارت گرافیک  Asus Rog Strix 1080 ti  رو بنده قصد فروش داشتم ( فقط فروش , ن تعویض و چیز دیگری )

با توجه ب بالا بودن قیمت سری asus توی کارتهای گرافیکی که توی سایت لیون هم قیمتش مشخصه , اما بنده با قیمت نسبتا خوبی  میخوام این کارت رو بزارم برای فروش ک انشاللهه دوستان همکاری کنن توی مزایده فروش این کارت

قیمت پایه ای ک در نظر گرفتم برای این کارت :  تومان 8000000

قیمت فوری    8200000تومان

زمان مزایده هم 12 ساعت بعد بالاترین پیشنهاد

توضیحات در مورد کارت گرافیک : این کارت کاملا سالم هست بدون کوچکترین خط و خشی توی ظاهر کارت و همچنین توی باکس بسته  بندی کارت , این کارت رو من خریدم برای بازی فقط و فقط و فقط هم بازی انجام دادم باهاش .. شاید باورتون نشه بیشتر از بازی , فیلم سینمایی دیدم توی این سیستمم  .. و کارت هم تا 2019.12.5  گارانتی سازگار داره ..

بازم هر سوالی هست بنده در خدمتم ..

20180824_131741.jpg

20180824_131707.jpg

20180824_131933.jpg

ویرایش شده توسط vahid70
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، تخت خمشید گفته است :

سلام دوست عزیز .. اره همونه ولی خیلی جالبه همون سایت همین کارت رو دقیقا 12.800 تومنم گذاشته ( صد در صد ب خاطر گارنتی دار بودنشه ) مال من گارانتی داره داداشم و تضمینی میدم شاید سایت مدل 8.300 ک گذاشته حتما یه چیزی توش هست که 8.300 قیمت زده دیگه چی بگم والله .. والا همین کارت رو خود سایت لیون هم قیمت زده 12.700

https://meghdadit.com/product/50853/asus-rog-strix-gtx1080ti-o11g-gaming-graphics-card/کارت-گرافیک-ایسوس-راگ-استریکس-مدل-جی-تی-ایکس-1080-تی-آی-گیمینگ-با-حافظه-11-گیگابایت/

در 17 ساعت قبل، sarab.mr گفته است :

اگه با 1070 آرمور تا 2020 گارانتی داره تعویض میکنید خبر بدید لطفا

سلام قربان  .. شرمنده فقط قصدم فروش هست

دوستان تغییر قیمت میدم

پایه 8000000 تومان

فوری : 8200000

بخدا دارم یه کارت در حد نو رو رو بهتون مفت میدم ( با گارانتی)

لینک به دیدگاه

واقعا چرا یه سایت قسمت صفر کارتو بنویسه 8300 یکی بنویشه 12700 جریان چیه؟  

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

واقعا چرا یه سایت قسمت صفر کارتو بنویسه 8300 یکی بنویشه 12700 جریان چیه؟  

درود

.

چون یکیش با گارانتی اصلی هست یکیش بدون گارانتی .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

قیمت او سی 12 میلیون و خورده ای و قیمت معمولی 8300

سلام دوست عزیز ... نه من خودم شخصا پرسیدم از برخی مغازه داران حتی .. گفتن بخاطر گارانتی هست ن چیز دیگری  .. چون اگه دقت کنید توی اون سایت یکیشو زدن 10 روز مهلت تست یکیشو زدن 3 سال گارانتی

تو ی کارت نزدیک 9 میلیونی میخوای ببری بدون گارانتی بعد بیست روز زد ایراد پیدا کرد میخوای چیکار کنی ؟ اینجاست گارانتی ارزش پیدا میکنه نه oc بودن کارت یا چیز دیگرش !!

کارت گرافیک بنده gaming هست ولی oc نیست . ( صد در صد هم مطمینم بین oc و gaming چهار میلیون اختلاف قیمت نیست صد در صد بخاطر گارانتی هست )

ویرایش شده توسط vahid70
لینک به دیدگاه

UP NEW

کاهش قیمت و نهایی کارت به            

تومان 7400000

( دلیل کاهش قیمت فقط و فقط و فقط ب خاطر نیاز به پولشه والا فک نکنم کسی تا این حد پایین بده این کارت رو )

کسی خواست خبرشو بهم بده .. شماره تماس بنده 09387805004

ویرایش شده توسط vahid70
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...