رفتن به مطلب

خرید سیستم تا 4700

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم یه سیستم جمع کنم با 4700 

اصلا شدنی هست با این وضعیت دلار :)؟ یا اینکه خیر

مرسی

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من از تو دیوار یه سیستم میخواستم بخرم

این بود مشخصاتش

✔CASE:GREEN_STRIKER
✔MOTHERBOARD:Asus_Prime X370_Pro
✔CPU:AMD RYZEN_5 1500X
✔RAM: CRUCIAL Ballistix_8GB D4 3000
✔VGA: ASUS GTX 1050TI Gaming Strix (OC) 4G
✔POWER:COOLER MASTER_550
✔RW: ASUS✔HDD: WD 1 t. Blue

قطعاتش گارانتی داشت

قیمتش هم صحبت کردم تا 4800 راه میومد

تو این قیمت ها رایزن بصرفه تره

لینک به دیدگاه

آره داداش شدنیه منتهی باید یکم منطقی سیستم جمع کنی منظورم آینه که به جای رم های گرون قیمت با باس بالا و rgb یه رم 8 گیگ 2400 برداری معمولی.مثلا  با اوضاع الان که اس اس دی قیمت های فضایی داره فعلا قیدش بزنی همون یه هارد یه ترا معمولی بگیر اونوقت بعدا جبرانش میکنی. مثلا به جای اینکه 400 تومن حداقلش بدی قاب کیس بگیری فعلا یه معمولی بگیر اونوقت بعدها پول اومد دستت بهترش میگیری. و چیزهای عادی دیگه....شما یه مادربرد b350 بگیر با r5 1600x یا r52600 و یه   رم 8گیگgskil 2400 و یه پاور 600 گیرین و یه rx560 دست دوم سالم(پولت پای 1050 نده چون بیش از حد با قیمت واقعیش فاصله داره).اینا حدود 4800 یا 900تومن میشه.(ببخش داداش یکمی رک بهت گفتم چون دلم نمیاد پولت بریزی تو جیب یه سری حروم خور ) 

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

آره داداش شدنیه منتهی باید یکم منطقی سیستم جمع کنی منظورم آینه که به جای رم های گرون قیمت با باس بالا و rgb یه رم 8 گیگ 2400 برداری معمولی.مثلا  با اوضاع الان که اس اس دی قیمت های فضایی داره فعلا قیدش بزنی همون یه هارد یه ترا معمولی بگیر اونوقت بعدا جبرانش میکنی. مثلا به جای اینکه 400 تومن حداقلش بدی قاب کیس بگیری فعلا یه معمولی بگیر اونوقت بعدها پول اومد دستت بهترش میگیری. و چیزهای عادی دیگه....شما یه مادربرد b350 بگیر با r5 1600x یا r52600 و یه   رم 8گیگgskil 2400 و یه پاور 600 گیرین و یه rx560 دست دوم سالم(پولت پای 1050 نده چون بیش از حد با قیمت واقعیش فاصله داره).اینا حدود 4800 یا 900تومن میشه.(ببخش داداش یکمی رک بهت گفتم چون دلم نمیاد پولت بریزی تو جیب یه سری حروم خور ) 

اره خودم اعتقاد زیادی به ssd و یا odd ندارم

چون الکی میره بالا

فقط  موندم جایگزین MSI GTX 1050 Ti 4GT  چی بکنم؟ چون واقعا غیر منطقی شده قیمتش

دست دومم اصلا نمیخوام میترسم شانسم خیلی بده

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، memilad گفته است :

سلام. به جای 1050ti دنبال 960، 970 یا r9 280x تر و تمیز هم میتونی باشی

ویرایش شده توسط muphas
لینک به دیدگاه

دوستان یه خورده تو قرض بیافتم و 5500 بودجم بشه

چه مشخصاتی بهم میدن دست اول باشه ممنون میشم ♥

زیاد زحمت دادم ببخشید

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

سیستم دست دوم بگیر هرچند خودم دست دوم اصلا دوست ندارم

1050tiرو دورش رو خط بکش حداقل کارت گرافیک رو دست دو بخر 970خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نو بخوای بگیری بودجه ای واسه گرافیک نمیمونه ارزونترین 1050ti یک و هفتصد قیمت داره ارزونترین کیس هم بگیری از این معمولی ها فکر 100 تومن به بالا باشه که حداقل یکی 2 تا فن میخواد واسه تهویه 

سی پی یو های رایزن 5 هم اکثرا ناموجود هستن البته زیاد نگشتم ولی 1600x که تو لیون موجوده 2600 300 تومن گرونتره که ارزش داره میشه  سی پی یو 1600 هم بزاریم 300 تومن به موجودی اضافه میشه ولی بازم واسه گرافیک مشکل بودجه هستش که میتونی دست دو 960 یا 970 اگه خوش قیمت پیدا کردی بگیری بعدا عوض کنی که فکر کنم نمیشه با این اوضاع دلار که احتملا آبان ماه بازم بیشتر بشه ، سی پی یو 1400 (قیمت 1300) گرفت ولی تقریبا دوران 4 هسته ای ها داره به سر میاد و فکر کنم چیزی که همین الان بگیری واسه چند سال نمیتونی ارتقا بدی ، میتونی 2400g هم بگیری که با آنبردش سر کنی قدرتش در حد 1030 هستش بعدا پول دستت اومد  گرافیک بگیری قدرت سی پی یوش هم اگه اشتباه نکنم مابین 1400 و 1500x هستش ، 

1.thumb.jpg.23dc4e5569d7b3ab9f21b53cb09d89a9.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان بودجه من بشه 5700 باشه با مانیتور 

اسپیکر و کیبورد و موس و در نظر نگیرید

فقط رم رو 8 گیگ در نظر بگیرید 800 تومن

مادربرد هم MSI H270 Pro Gaming حدود 1190

cpu i3 8100 قیمت 1 تومن 

GREEN GP530A-EUD پاور400

هارد 1 ترابایت 500 تومن

اینایی که گفتم خوبه؟

odd و sdd هم نمیخوام 

حالا موندم مانیتور و گرافیک و چی بردارم 

از یه طرفی هم بیشتر برای گیم میخوام :(

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، memilad گفته است :

دوستان بودجه من بشه 5700 باشه با مانیتور 

اسپیکر و کیبورد و موس و در نظر نگیرید

فقط رم رو 8 گیگ در نظر بگیرید 800 تومن

مادربرد هم MSI H270 Pro Gaming حدود 1190

cpu i3 8100 قیمت 1 تومن 

GREEN GP530A-EUD پاور400

هارد 1 ترابایت 500 تومن

اینایی که گفتم خوبه؟

odd و sdd هم نمیخوام 

حالا موندم مانیتور و گرافیک و چی بردارم 

از یه طرفی هم بیشتر برای گیم میخوام :(

چرا 1 تومن به پردازنده داغون 8100 میدی درصورتیکه میتونی رایزن باهسته های بسیاز زیادتر بگیری

ویرایش شده توسط esy2011
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

چرا 1 تومن به پردازنده داغون 8100 میدی درصورتیکه میتونی رایزن باهسته های بسیاز زیادتر بگیری

اخه شنیده بودم تو بازی 8100 بهتر عمل میکنه نسبت به رایزن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچمارکهای 8100 نگاه میکردم بهتر از 1500 عمل کرده ولی گفتم شما تا چند سال قصد ارتقا نداری بهتره 1600 یا 2600 بگیری که هسته بیشتری داره و آینده نگریتره ، چون گرافیکو بعدا میشه عوض کرد اما سی پی یو معمولا ارتقا نمیدیم ولی با بودجتون همون 8100 خوبه البته پیشنهاد قبلیم هم راجب 2400g بد نیست چون قدرتی در حدود 1500 داره و با گرافیک خودش میشه بازی کرد و بعدا که بودجتون افزایش دادین گرافیک بگیرین و رایزن ها میشه بعدا ارتقا داد و سی پی یو با هسته های بیشتری گرفت اما ارتقا سی پی یو اینتل کار سخت و گرونیه

image002image002

image002image002

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بنچمارکهای 8100 نگاه میکردم بهتر از 1500 عمل کرده ولی گفتم شما تا چند سال قصد ارتقا نداری بهتره 1600 یا 2600 بگیری که هسته بیشتری داره و آینده نگریتره ، چون گرافیکو بعدا میشه عوض کرد اما سی پی یو معمولا ارتقا نمیدیم ولی با بودجتون همون 8100 خوبه البته پیشنهاد قبلیم هم راجب 2400g بد نیست چون قدرتی در حدود 1500 داره و با گرافیک خودش میشه بازی کرد و بعدا که بودجتون افزایش دادین گرافیک بگیرین و رایزن ها میشه بعدا ارتقا داد و سی پی یو با هسته های بیشتری گرفت اما ارتقا سی پی یو اینتل کار سخت و گرونیه

image002image002

image002image002

خیلی ممنون بابت بررسی 

رو بی ادبی من نذارید تشکر نمیکنم هر چی میزنم ارور میده!!!

بهترین cpu برای اجرای بازی همون 2600 هستش تا بازی ها رو بیارم؟ چون گفتم ک بودجم و تونتسم تا 5700 بکنم!!!و اینکه  فک کنم بازی های ساده رو اجرا کنه درسته؟در حد فورتنایت هست؟

و مادربرد چطور همون که تو عکس هست خوبه بده چطوره؟

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، memilad گفته است :

خیلی ممنون بابت بررسی 

رو بی ادبی من نذارید تشکر نمیکنم هر چی میزنم ارور میده!!!

بهترین cpu برای اجرای بازی همون 2600 هستش تا بازی ها رو بیارم؟ چون گفتم ک بودجم و تونتسم تا 5700 بکنم!!!و اینکه  فک کنم بازی های ساده رو اجرا کنه درسته؟در حد فورتنایت هست؟

و مادربرد چطور همون که تو عکس هست خوبه بده چطوره؟

خواهش میکنم وظیفست ، ارسالهاتون باید بیشتر از 50 تا بشه تا بتونید لایک کنید  ، بله با توجه به 6 هسته بودن 2600 و قیمت مناسب گزینه خیلی مناسبی هستش البته در کنار گرافیک خوب که بودجه ای واسه خرید گرافیک نمیمونه و رایزن ها به غیر از مدلهای G از گرافیک داخلی بی بهره هستن و با توجه به بودجه همون i3 8100 گزینه مناسبی هستش ولی اگه توان خرید گرافیک نداشته باشید بهترین انتخاب واسه شما 2400g هستش که هم پردازنده خوبی هستش و هم گرافیکش در حدود 1030 هستش . برد هم ارزونترین بود گذاشتم که الان نگاه میکنم ناموجوده باید سایتهای دیگه نگاه کنید و ارزونترین برد انتخاب کنید زیاد رو برد حساس نباشید چون تاثیری در کارایی نداره و الان ارزونترین برد ها 4 تا ساتا دارن و اگه قیمتش زیاد نبود بردی بگیرید 4 تا کانال رم داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خواهش میکنم وظیفست ، ارسالهاتون باید بیشتر از 50 تا بشه تا بتونید لایک کنید  ، بله با توجه به 6 هسته بودن 2600 و قیمت مناسب گزینه خیلی مناسبی هستش البته در کنار گرافیک خوب که بودجه ای واسه خرید گرافیک نمیمونه و رایزن ها به غیر از مدلهای G از گرافیک داخلی بی بهره هستن و با توجه به بودجه همون i3 8100 گزینه مناسبی هستش ولی اگه توان خرید گرافیک نداشته باشید بهترین انتخاب واسه شما 2400g هستش که هم پردازنده خوبی هستش و هم گرافیکش در حدود 1030 هستش . برد هم ارزونترین بود گذاشتم که الان نگاه میکنم ناموجوده باید سایتهای دیگه نگاه کنید و ارزونترین برد انتخاب کنید زیاد رو برد حساس نباشید چون تاثیری در کارایی نداره و الان ارزونترین برد ها 4 تا ساتا دارن و اگه قیمتش زیاد نبود بردی بگیرید 4 تا کانال رم داشته باشه

خیلی بزرگوار هستید ♥

یعنی 2400g در چه حدی بازی ها رو جواب میده ویدیویی تو یوتیوب هست بشه مشاهده کرد مرسی♥

مثلا fortnite یا pubg روش اجرا میشه؟یا crash bandicoote؟

فقط vega 11 هست همشون تو ایران اخه دیدم vega 8 هم هست !

متشکرم

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، memilad گفته است :

خیلی بزرگوار هستید 2665.png

یعنی 2400g در چه حدی بازی ها رو جواب میده ویدیویی تو یوتیوب هست بشه مشاهده کرد مرسی2665.png

مثلا fortnite یا pubg روش اجرا میشه؟یا crash bandicoote؟

فقط vega 11 هست همشون تو ایران اخه دیدم vega 8 هم هست !

متشکرم

وگا 11 واسه 2400 و وگا 8 واسه 2200 هستش

میتونید از سایتهای معتبر بنچمارک بگیرید کافیه amd ryzen 2400g review سرچ کنید  مطمئناً تو یوتیوب هم ویدئوهای زیادی پیدا میشه

این یک نمونه مثلاً https://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_2400g_review,29.html

قدرت سی پی یو : برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

index.php?ct=articles&action=file&id=38321index.php?ct=articles&action=file&id=38329&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

این هم مال گرافیکش

index.php?ct=articles&action=file&id=38542index.php?ct=articles&action=file&id=38548index.php?ct=articles&action=file&id=38554

اگه بخواین بهترین فریم بگیرین باید تنظیمات گرافیکی روی low بزارین ، که زیاد مشکلی نیست خودم یه مدتی همینجوری بازی کردم الانم که گرافیکم مشکلی نداره سی پی یو و مخصوصا رم اذیت میکنه ولی قدرت ارتقا ندارم با وضعیت دلار هم یک رویا شده برام !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

وگا 11 واسه 2400 و وگا 8 واسه 2200 هستش

میتونید از سایتهای معتبر بنچمارک بگیرید کافیه amd ryzen 2400g review سرچ کنید  مطمئناً تو یوتیوب هم ویدئوهای زیادی پیدا میشه

این یک نمونه مثلاً https://www.guru3d.com/articles_pages/amd_ryzen_5_2400g_review,29.html

قدرت سی پی یو : برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

index.php?ct=articles&action=file&id=38321index.php?ct=articles&action=file&id=38329&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

این هم مال گرافیکش

index.php?ct=articles&action=file&id=38542index.php?ct=articles&action=file&id=38548index.php?ct=articles&action=file&id=38554

اگه بخواین بهترین فریم بگیرین باید تنظیمات گرافیکی روی low بزارین ، که زیاد مشکلی نیست خودم یه مدتی همینجوری بازی کردم الانم که گرافیکم مشکلی نداره سی پی یو و مخصوصا رم اذیت میکنه ولی قدرت ارتقا ندارم با وضعیت دلار هم یک رویا شده برام !

بودجم 5700 هست ولی الان حساب کردم میشه برام با مانیتور 5100

سی پی یوش تا چه سالی بازی ها رو ساپورت میکنه در صورتی که کارت گرافیک بخرم 

مرسی♥

امیدوارم یه کارت گرافیک خوب بخری براش به زودی 

ولی با این وضعیت کار و دلار همه نگرانیم همه.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، memilad گفته است :

بودجم 5700 هست ولی الان حساب کردم میشه برام با مانیتور 5100

سی پی یوش تا چه سالی بازی ها رو ساپورت میکنه در صورتی که کارت گرافیک بخرم 

مرسی2665.png

امیدوارم یه کارت گرافیک خوب بخری براش به زودی 

ولی با این وضعیت کار و دلار همه نگرانیم همه.....

سی پی یو تازه اومده حالا حالا کار میکنه ، مال خودم i5 4460 هستش که حدود 4 سال پیش گرفتم که  یکی 2 سال قبل خرید لانچ شده بود هنوز فعلا کار میکنه ولی تو بازیهای سی پی یو محور بدجوری اذیت میکنه

اگه 5100 میشه رمتو 16 بگیر چون همین الان رم 8 واسه بعضی بازیها کم میاد البته با تنظیمات الترا وگرنه واسه تنظمیات مدیوم و لاو مشکلی نداره ، ولی بهتره رم 16 بگیری چون ممکنه همینم تو آینده نتوی بگیری و افسوس بخوری که چرا همون موقع 16 نگرفتم 

الان قطعات انتخابیت چیا شدن ؟ برد هم سایتهای همسایه بگرد ارزونترینشو پیدا کن ، یادش بخیر چند ماه پیش با 400 تومن یه برد معمولی خوب  رایزن میشه گرفت ! الان بالای 1 میلیون خورده ای

همین 2400 قیمتش حدود 800 که گوش شیطون کر زیاد افزایش قیمت نداشته (50%)

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سی پی یو تازه اومده حالا حالا کار میکنه ، مال خودم i5 4460 هستش که حدود 4 سال پیش گرفتم که  یکی 2 سال قبل خرید لانچ شده بود هنوز فعلا کار میکنه ولی تو بازیهای سی پی یو محور بدجوری اذیت میکنه

اگه 5100 میشه رمتو 16 بگیر چون همین الان رم 8 واسه بعضی بازیها کم میاد البته با تنظیمات الترا وگرنه واسه تنظمیات مدیوم و لاو مشکلی نداره ، ولی بهتره رم 16 بگیری چون ممکنه همینم تو آینده نتوی بگیری و افسوس بخوری که چرا همون موقع 16 نگرفتم 

الان قطعات انتخابیت چیا شدن ؟ برد هم سایتهای همسایه بگرد ارزونترینشو پیدا کن ، یادش بخیر چند ماه پیش با 400 تومن یه برد معمولی خوب  رایزن میشه گرفت ! الان بالای 1 میلیون خورده ای

همین 2400 قیمتش حدود 800 که گوش شیطون کر زیاد افزایش قیمت نداشته (50%)

ببین اینا خوبه 

سی پی و شد 2400g 

پاورGREEN GP530A-EUD قیمتش 400 خوبه به نظرت؟نمیخوام مشکلی براش پیش بیاد با این وضعیت برق ایران

رم 16 اخه بودجه رو خیلی نمیبره بالا ؟باز نمیدونم

یه 8 بگیرم با یه 4 باز نظر خودت مهمه برام باور کن

یه مانیتور 1 تومنی 

برد MSI H270 Pro Gaming باز خودت بهم بگو خوبه یا نه ؟میخوام برد وردارم گرفایک راحت روش بخوره قیمت 1190

هارد یک ترا 500

کیس 150-180 

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

فردا برم سی پی یو مادربرد و بگیرم یهو نره بالا

فقط کاش زود بگی مادربرد و پاور چی بردارم با رم 

ویرایش شده توسط memilad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، memilad گفته است :

فردا برم سی پی یو مادربرد و بگیرم یهو نره بالا

فقط کاش زود بگی مادربرد و پاور چی بردارم با رم 

صبر کن یه چک کنم بهت بگم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 54 دقیقه قبل، memilad گفته است :

ببین اینا خوبه 

سی پی و شد 2400g 

پاورGREEN GP530A-EUD قیمتش 400 خوبه به نظرت؟نمیخوام مشکلی براش پیش بیاد با این وضعیت برق ایران

رم 16 اخه بودجه رو خیلی نمیبره بالا ؟باز نمیدونم

یه 8 بگیرم با یه 4 باز نظر خودت مهمه برام باور کن

یه مانیتور 1 تومنی 

برد MSI H270 Pro Gaming باز خودت بهم بگو خوبه یا نه ؟میخوام برد وردارم گرفایک راحت روش بخوره قیمت 1190

هارد یک ترا 500

کیس 150-180 

پاور خوبه

رم اگه تونستی 16 بگیر اگه نشد 12 اونم نشد باید 8 بگیری

مانیتور هم سلیقه ای هستش حالا چی انتخاب کردی ، من که خود ips گرفتم با پاسخدهی 5 ، پاسخدهی بیشتر از 5 نگیر

بردت واسه اینتله باید واسه رایزن باشه صبر کن بگردم بگم

هارد هم خودم سیگیت دارم توشیبا داغتره راجب نویزش نمیدونم وسترن تا حالا استفاده نکردم ولی از سگیت راضیم

کیس هم فعلا یه چیزی بگیر با بودجت سازگار باشه ولی حداقل یک یا دو فن بگیر یکی واسه خروجی هوای گرم واسه پشت کیس اونیکی واسه جلوی کیس معمولی بگیر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور خوبه

رم اگه تونستی 16 بگیر اگه نشد 12 اونم نشد باید 8 بگیری

مانیتور هم سلیقه ای هستش حالا چی انتخاب کردی ، من که خود ips گرفتم با پاسخدهی 5 ، پاسخدهی بیشتر از 5 نگیر

بردت واسه اینتله باید واسه رایزن باشه صبر کن بگردم بگم

هارد هم خودم سیگیت دارم توشیبا داغتره راجب نویزش نمیدونم وسترن تا حالا استفاده نکردم ولی از سگیت راضیم

کیس هم فعلا یه چیزی بگیر با بودجت سازگار باشه ولی حداقل یک یا دو فن بگیر یکی واسه خروجی هوای گرم واسه پشت کیس اونیکی واسه جلوی کیس معمولی بگیر

این مدل کیس و بهم معرفی کن به خدا گیج میشم بخوام بگردم خودت دستت تو کاره

رو تخم چشمام صبر میکنم خبرشو بهم بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، memilad گفته است :

این مدل کیس و بهم معرفی کن به خدا گیج میشم بخوام بگردم خودت دستت تو کاره

رو تخم چشمام صبر میکنم خبرشو بهم بده

برد این خوبه https://www.digikala.com/product/dkp-263516/مادربرد-ام-اس-آی-مدل-b350-tomahawk#/tab-params

اگه بخوای کمتر هزینه این فعلا موجوده  ولی دو تا اسلات رم داره  https://www.digikala.com/product/dkp-348417/مادربرد-ایسوس-مدل-prime-a320m-c-r20

اگه بخوای یکمی بیشتر هزینه کنی اینم خوبه https://www.digikala.com/product/dkp-221069/مادربرد-ایسوس-مدل-prime-x370-pro

اینم خیلی خوبه https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/msi/socket-am4/مادربرد-ام-اس-آی-x370-gaming-pro.html

ولی در کل نظر منو بخوای من اگه جای تو باشم همون برد 890 میگیرم و رم 16 پک 8*2 که خیالم از بابت رم راحت باشه

کیس هم ارزونترین حدود 200 تومنه که یا گرین هیوا میتونی بگیری یا این https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کیس/raidmax/کیس-رایدمکس-exo-64.html

از ریدمکس واسه برادرم گرفتم بدنش نازکه ولی پنل یو اس بی تری داره و مموری خوان و جلوش یه فن 12 سانتی و پشتش میتونی فن 8 سانتی بزاری

گرین هیوا ا فکر کنم پنل یو اس بی تری جلوش نداره و یه فن 12 سانتی عقبش داره 

گرین به نظر طول گرافیک بیشتری ساپورت میکنه و به نظر بهتره 

راجب کیس هم فکر کنم گرین بهتره

بقیه دوستان اگه پیشنهادی دارن بگن تا دوستمونو بهتر راهنمایی کنیم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من دسته  دوم تمیز هست
4770k
asus z87c
16gb 2400 cl11 gskills ripjaws
کیس و کولرم موجود هست قیمت خوبی میتونم تقدیم کنم خواستین 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...