رفتن به مطلب

رایگان شدن نسخه استارتر For Honor به مدت محدود

grimlock
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

header_alt_assets_2.jpg?t=1534957414

درود عزیزان

For Honor، بازی فایتینگ قرون وسطایی سوم شخص مولتی پلیر یوبیسافت، از اوایل وقت دیروز برای 5 روز بر روی استیم رایگان شده و نفسی تازه به جان جامعه پی سی بازی دمیده که چندان به این بازی جذب نشده بودن. 

با نگاهی به آمار و ارقام استیم، می بینیم که این بازی به لطف رایگان شدن، به پیک 24 ساعته 216499 بازیکن دست یافته - که بیشترین تعداد بازیکن برای For Honor از زمان معرفیش در فوریه سال 2017 ست.  نسخه استارتر این بازی که به طور معمول 15 دلار خرج روی دست بازیکن می گذاره، تا 27 آگوست یا 5 شهریور خودمون رایگان شده و این یعنی وقتی تو این مدت بازی رو به اکانتتون اضافه کنید، برای همیشه می تونید اون رو نگه دارید. 

در نسخه استارتر بازی، از ابتدا تنها سه تا از هیروهای موجود آنلاک، قابل بازی و  شخصی سازی هستن. همچنین بازیکن ها قادرن که یکی از سه فکشن بازی رو انتخاب کرده و 3 تا از هیروهای اون فکشن رو برای بازی در اختیار بگیرند اما متاسفانه خبری از شخصی سازی نیست. بقیه هیروهای بازی تنها در بخش تمرین بازی قابل دسترسی ان و برای استفاده از اون ها در مچ ها، باید اون هارو با پول درون بازی خریداری کنید.

صد البته اگر از پس هزینه اون بر میاید، این دو سه روز دیگر نسخه های بازی با تخفیف های 50 تا 70 درصدی عرضه شدن. البته متاسفانه خرید این بازی حتی با این تخفیف های عالی، که از 15 دلار تا 25 دلار رو شامل میشه، برای خیلی از گیمرهای ایرانی به دلیلی که همگی میدونیم سخت و شاید غیرممکن باشه. 

برید توی برنامه استیمتون، بازی رو جستجو و  اکانتتون رو با نسخه استارتر این بازی، مزین کنید. اگر بدون ع.بور از تحریم نشد، با ع.بور از تحریم تست کنید، میشه. 

برای رفتن به صفحه استیم بازی، یه کلیک روی تصویر مطلب کافیه. 

-------------------

مطلب ترجمه از سایت پولیگان هست، اما برای اینکه بیشتر یک کار تفننیه تا حرفه ای، خواستم از تبدیل شدنش به یه خبر که توی سایت های مختلف می خونیم جلوگیری کنم. قسمت هایی از خبر ترجمه نشد و رسالت بنده فقط خبر دادن از رایگان شدن این بازی بود. سپاس

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر دوست عزیز بابت اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تشکر دوست عزیز بابت اطلاع رسانی

خواهش می کنم. وظیفه است. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام?

لا مصب 50 گیگ بود ، امیدوارم ارزشش رو داشته باشه.. من یکبار خریده بودمش و ریفاندش کردم از بس مشکل داشت امیدوارم الان همه چیزش اوکی باشه

لینک به دیدگاه

دوستان کسانی که رجین اکانتشون روسی و چینی هست رجین تغییر بدیداگه تغییر ندید زبان بازی چینی یا روسی براتون فعال میشه. 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام1f601.png

لا مصب 50 گیگ بود ، امیدوارم ارزشش رو داشته باشه.. من یکبار خریده بودمش و ریفاندش کردم از بس مشکل داشت امیدوارم الان همه چیزش اوکی باشه

درود فرجام جان

53 گیگ دی ال فاکس گذاشته، از بخت بد هاردم پر شده و نمیتونم دانلودش کنم. هرچند با این اینترنت ذغالی حداقل دو روز طول میکشه تا دانلود شه.  من چند وقت پیش که در حین E3 توی یوپلی رایگان شده بود هم به اکانتم اضافش کردم ?

در 25 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

بسیار ممنون

درود جناب عظیمی. 

خواهش. 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام1f601.png

با خیال راحت دانلود کن این بازی خیلی بهینه شده حتی تو اس ال ای هم عالی شده  تو رزولیشن 4k  تنظیمات الترا و سوپر سمپلینگ فعال 60 فریم عالی میده 

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام1f601.png

من شیش ساعت بازی کردم پینگم توش 50 هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0.0

من از زمان بتا بازیش میکردم بعد همین ماه پیش فروختمش الان نسخه مجانی رو دوباره دانلود کردم،سرورها هیچ مشکلی ندارن فقط بازیش نیاز به تماشای ویدئو های تمرینی داره وگرنه بری توش میزنن کتلتت میکنن D:

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، UnhappY گفته است :

دوستان کسانی که رجین اکانتشون روسی و چینی هست رجین تغییر بدیداگه تغییر ندید زبان بازی چینی یا روسی براتون فعال میشه. 

نمیشه  با ریجن روس بگیری بعد یجوری زبانشو انگلیسی کنی؟

هیچ راهی نداره یعنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الان دیتاشو از کجا بگیریم؟ اگه نتم بکشه شاید بازی کردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

دوستان الان دیتاشو از کجا بگیریم؟ اگه نتم بکشه شاید بازی کردم

دی ال فاکس گذاشته، 53 گیگ.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

دی ال فاکس گذاشته، 53 گیگ.

الان بازی به اکانت استیم اضافه شده و اگه دیتاشو بعدا بگیریم مشکلی که پیش نمیاد ؟ چون 53 گیگ حدود 1 هفته طول میکشه تا دانلود کنم !

لینک به دیدگاه

درود دوستان دانلودش کنیم دیگه کلا رایگانه بسته نمیشه بعد از مدتی؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان بازی به اکانت استیم اضافه شده و اگه دیتاشو بعدا بگیریم مشکلی که پیش نمیاد ؟ چون 53 گیگ حدود 1 هفته طول میکشه تا دانلود کنم !

یه بسته نامحدود شبانه بگیر (4g) راحت دانلود کن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

درود دوستان دانلودش کنیم دیگه کلا رایگانه بسته نمیشه بعد از مدتی؟

نه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rubbish_mh3 گفته است :

نمیشه  با ریجن روس بگیری بعد یجوری زبانشو انگلیسی کنی؟

هیچ راهی نداره یعنی؟

نه نمیشه رجین تغییر بدید کاری نداره یه سرچ تو اینترنت بزن خیلی اسونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا الان کیا گرفتن؟

جوری هست توش گردهمایی با تِمِ ویژه دورانِ وایکینگ ها بذاریم؟?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دستت درد نکنه داداش خبر دادی تو این اوضاع اقتصادی فقط مشه به این چیزا دلخوش بود، منم اضافه کردم تا اخر هفته اگه دانلودش تموم بشه حتما تست می کنم!?

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

تا الان کیا گرفتن؟

جوری هست توش گردهمایی با تِمِ ویژه دورانِ وایکینگ ها بذاریم؟1f601.png

درود فرجام عزیز. باید از دوستان دییگه پرسید ببینم اد کردن یا خیر. دیگه وقت چندانی نمونده... 

در 1 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

درود

دستت درد نکنه داداش خبر دادی تو این اوضاع اقتصادی فقط مشه به این چیزا دلخوش بود، منم اضافه کردم تا اخر هفته اگه دانلودش تموم بشه حتما تست می کنم!1f609.png

سلام. ممنونم نیما جان. وظیفه است. راستش من دانلود بازی رو سپردم به یکی دیگه، خودم از پس 53 گیگ بر نمیومدم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من  حدود یک هفته دیگه دانلود میکنم دوستانی که بازی میکنن آیدی استیم بزارن که اد کنیم و نمیدونم جریان بازی چی هستش و اگه شد مولتی با هم بزنیم

لینک به دیدگاه

سلام

من تو یوپلی دارم ادد کنید شبا بازی کنیم 

amirmasoud_p

ویرایش شده توسط amirmasoud
لینک به دیدگاه

رویداد مورد بحث به پایان رسید. از این پس برای داشتن نسخه استارتر این بازی هم باید 15 دلار پرداخت بشه. 

امیدوارم افراد زیادی تونسته باشن بازی رو اد کنن. 

سپاس

لینک به دیدگاه

چجوری بگیرم من توی استیم اوردمش ولی گزینه برای نصب نداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pourya گفته است :

چجوری بگیرم من توی استیم اوردمش ولی گزینه برای نصب نداره

پروموشن تمام شد گرامی.  از این به بعد برای داشتن این بازی باید اون رو خریداری کنید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...