رفتن به مطلب

ورود X5

Recommended Posts

درود .

94705966606540102635.jpg

کیس X5 ، تجربه ای جدید از زیبایی

شرکت سیاره سبز در اواسط مهرماه، کیس جدید GREEN با نام X5 FUSION را به بازار داخلی عرضه خواهد نمود. نمای ظاهری پنل X5 تحت الگوی کیس FUSION طراحی گردیده و امکانات و توانمدی های جدید و بیشتری برای پنل جلو و اسکلت داخلی آن در نظر گرفته شده است.

32483123402219995403.jpg

خصوصیات اصلی کیس ایکس5 گرین، در چهار بخش و بدین شرح اعلام شده است:

· اسکلت داخلی:

42196800641881097729.gif

- بهره مندی از اسکلت معکوس داخلی جهت عملکرد بهتر (استقرار پاور در پایین کیس)

- قابلیت نصب مادربرد در ابعاد CEB, ATX, micro ATX, mini ITX

- دارای قابلیت کابل کشی از فضای پشت سینی مادربرد جهت زیبایی اسمبلینگ

- قابلیت نصب شش عدد هارد 3.5” و دو عدد هارد 2.5” (با قابلیت جدا شدن محفظه HDD قرمز رنگ)

- قابلیت نصب دو عدد ODD و یک عدد FDD یا CARD Reader

- قابلیت نصب کارتهای گرافیکی تا طول 400mm

- قابلیت نصب سیستم های Liquid Cooling

- پوشش رنگ ترکیبی مشکی – قرمز برای زیبایی فضای داخلی

· کولینگ:

86261336509660622544.jpg

- دارای پنج عدد فن فوق العاده کم صدا با LED قرمز رنگ (یک عدد 20cm و چهارعدد 12cm)

- دارای پنج عدد فیلتر غبار در مبادی ورودی هوا با قابلیت شستشو

- دارای دریچه تخلیه هوای گرم فضای پشت پردازنده

- دارای قابلیت نصب ششمین فن در قسمت پایین کیس با ابعاد 12cm

- دارای قابلیت باز نمودن دریچه هوای پنل جلو برای کولینگ بهتر محفظه های هارد

- دارای دریچه تخلیه هوای گرم برروی کلیه اسلات های پشت کیس

- دارای قابلیت تنظیم دور دوعدد فن ورودی یا خروجی

· پنل جلو:

62123619525525761489.jpg

86372456415819426731.jpg

- دارای صفحه نمایشگر دمای داخلی کیس

- دارای دو عدد پورت USB3.0 با کانکتور 20-pin (نصب مستقیم برروی مادربرد)

- دارای یک پورت E-SATA و دو عدد پورت USB2.0 و پورتهای HD صدا

- دارای درب مخفی فضای ODD جهت حفظ زیبایی کیس بعد از اسمبل

- دارای دو عدد ولوم کنترل کننده سرعت فن

- دارای درب لولایی در قسمت پایین پنل جلو (کولینگ بهتر محفظه HDD)

· قیمت و زمان عرضه:

12064916692432417962.jpg

کیس X5 گرین با قیمتی کمتر از 110 هزار تومان (بدون در نظر گرفتن 4درصد مالیات بر ارزش افزوده) و در تاریخ 20 مهرماه 1390 عرضه خواهد شد.

دوستان می تونند نظرات خودشون رو اینجا مطرح کنند.

لینک خبر

لینک به دیدگاه

کیس جالبیه . چند تا سوال .

تو عکسی که از بغل گذاشتی چهار تا قفل درایو دیده میشه . همون هایی که جای پیچ استفاده میشه . وقتی از جلو نگاه میکنی 2 تا جای درایو نوری می بینی ، یک فلاپی و در بالا پنل جلوی کیس . با توجه به عکسی که از بغل هست ، پنل جلوی کیس قابل جدا شدنه ؟ میشه جای فلاپی هم درایو نوری گذاشت ؟ پنل کیس به صورت دیجیتاله ؟

لینک به دیدگاه

کیس جالبیه . چند تا سوال .

تو عکسی که از بغل گذاشتی چهار تا قفل درایو دیده میشه . همون هایی که جای پیچ استفاده میشه . وقتی از جلو نگاه میکنی 2 تا جای درایو نوری می بینی ، یک فلاپی و در بالا پنل جلوی کیس . با توجه به عکسی که از بغل هست ، پنل جلوی کیس قابل جدا شدنه ؟ میشه جای فلاپی هم درایو نوری گذاشت ؟ پنل کیس به صورت دیجیتاله ؟

بله حامد جان ، توی عکسی که از بغل هستش 4 تا جای دیوایس شما می بینید .

این کیس 3 تا ODD رو ساپرت می کنه ، توی جای بالایی شما می تونید ، با یکی از تبدیلات 3.5 به 5.25 اینچ ، یک HDD دیگه هم نصب کنید . توی قسمت FDD هم به همین شکل . پنل FDD جدا می شه و می تونید یک ODD هم در اون قسمت نصب کنید . :-w

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید دوستان منظور اینکه بدون 4 درصد مالیات 110 تومن یعنی چی ؟؟؟

اگه بیاد بیشتر از 120 تومن در میاد ؟؟؟؟

راستی این هم مشکل X3 رو داره در مورد جا شدن فن های سی پی یو بلند ؟؟؟؟؟

کسی در این موارد اطلاعاتی داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

به نظرم یکی از نقاط قوت کیس X5 این هست که این امکان وجود داره که شما به راحتی می توانید ، کابینت نگهداری هارد ها رو باز کنید و کارت های کرافیک عظیم الجثه را به راحتی در درون کیس جا بدید.با این حساب این کیس می تونه انتخاب خوبی برای گیمیر های حرفه ای باشه .

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان منظور اینکه بدون 4 درصد مالیات 110 تومن یعنی چی ؟؟؟

اگه بیاد بیشتر از 120 تومن در میاد ؟؟؟؟

به عبارتی میشه 110000 + 4400 که در مجموع میشه 115400 تومان

لینک به دیدگاه

راستی این هم مشکل X3 رو داره در مورد جا شدن فن های سی پی یو بلند ؟؟؟؟؟

کسی در این موارد اطلاعاتی داره ؟؟؟

از نظر اندازه مثل X3 هستش . همون طراحی برای فن کنارش استفاده شده . میشه نتیجه گرفت که همون مشکل رو خواهد داشت . البته صد در صد نیست . ولی احتمالش زیاده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا دلمون رو خوش کرده بودیم و میخواستیم تا هفته دیگه صبر کنیم تا بیاد ولی اگه اینجوری باشه که بدرد نمیخوره

آخه مشکل کوچیکی نیست که باور کنید

:-w;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی تو این مشخصاتی که تو سایت گرین زده ابعاد x5 فرق میکنه با x3 ببینید

این x5 هست

و این هم x3 هست

لینک به دیدگاه

شما درست میگی . من اشتباه دیده بودم :-w? خطای دید بود ;) 3 سانت از X3 پهن تره . ولی این سه سانت شامل خروجی هوای سمت راست کیس هم میشه . این خروجی دقیقا اندازه خروجی سمت چپه که روی X3 نبود . حالا اندازه اون چقدره من نمی دونم . ولی فکر نمی کنم کمتر از 1 سانت باشه . اگر 1 سانت باشه فقط 2 سانت به عرض کیس اضافه شده که نمی تونه فضای خوبی رو فراهم کنه .

لینک به دیدگاه

به نظر من نما وظاهر کیس FUSION خیلی زیبا تر بود ولی در غیاب اون باید با x5بسازیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، زیبا شخصی هستش ولی به نظر من X5 زیبا تر هستش .در کل X5 ، حدوداً 10 برتری نسبت به Fusion داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیروز ارزونترین قیمتی که گرفتم 109 تومن بود قابل توجه دوستان که ارزونترین قیمت کیس رو میخوان

لینک به دیدگاه

من دیروز ارزونترین قیمتی که گرفتم 109 تومن بود قابل توجه دوستان که ارزونترین قیمت کیس رو میخوان

از کجا قیمت گرفتید؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان،

من این آخر هفته رفتم و کیس X5 گرفتم. علت اصلی که رفتم این کیس رو گرفتم دوتا چیز بود: اولی I/O های نسبتا کامل پنل جلو و دومی طراحی نسبتا شکیل کیس و صد البته همه اینا قیمت نسبتا مناسب کیس به نسبت وضعیت بازار...

تا الان از مزایای این کیس خیلی گفته شده. ولی من بعنوان مصرف کننده معایبی رو تو این کیس دیدم که جا داره نماینده محترم محصولات گرین که می دونم به لیون لطف داره و همیشه پیگیر موضوعات مربوط به این شرکت هست به این موارد توجه کنن. البته اگه من 70 یا 80 تومن پول این کیس رو می دادم (قیمت X3) شاید دیدن این موارد طبیعی بود ولی با قیمت 110~115 تومن یه خورده حال آدم گرفته میشه:

1- دوتا فن سقف کیس به نسبت Magnum II که قبلا داشتم، کیفیت کمتری داره و نویزش هم بیشتره.

2- مهمترین ایرادی که بدجوری حالم رو گرفت، این بود که وقتی فن ها رو به کنترلر کیس وصل میکردم، با کم کردن دور (چرخوندن ولوم)، از فن نویز خفیفی با فرکانس بالا به گوش می رسید (شبیه صوت کشیدن خفیف). اول فکر کردم مشکل از فن هست. ولی بعد که فن رو به کنترلر فن مین برد وصل کردم و باهاش دور فن رو کم و زیاد کردم، دیدم که فن مشکلی نداره. این مورد صوت کشیدن رو با همه فن های کیس چک کردم و دیدم باز همین مشکل رو دارند. در نتیجه کلا ولوم های کنترل دور خوده کیس رو بیخیال شدم. البته شاید برد الکترونیکی این کیسی که من گرفتم ایراد داشته باشه. ولی وقتی هردوتا ولوم همین مشکل رو دارند نمی دونم مشکل ذاتی هست یا اتفاقی. به نظرم در این مورد حتما باید نماینده محترم شرکت گرین توضیح بدن.

3- دقت های مونتاژی این کیس به نسبت قیمتش کمه. مواردی که من مشاهده کردم: جای Power SW و Reset SW برعکس نصب شده بود... نگهدارنده های هارد و درایو اپتیک کاملا فیکس نمی شدند و داخل مقر کمی لق می زدند (به نسبت مگنوم 2 که داشتم)، مقردرایو اپتیک طوری بود که درایو داخلش نمی رفت بعد که دقت کردم دیدم دوتا از زائده های نگهدارنده درایو بیشتر از 90 درجه خم شده و جلوی درایو رو می گیره که با یه دمباریک درستشون کردم (دقت ابعادی کم نسبت به کیس قبلیم)، یکی از درب های پنل جلوی درایو اپتیک گیر داشت و باز نمیشد.

4- مورد دیگه این بود که وقتی HDD LED رو وصل کردم، نشانگر هارد دیسک که روی LCD کیس قرار داره یکسره روشنه و ربطی به اینکه هارد کارکنه یا نه نداره. حالا من نمی دونم برد الکترونیکی ایراد داره یا کلا این کیس همینجوری هست؟؟ در این مورد هم از نماینده محترم گرین می خوام که اگه توضیحی دارن ارائه کنن.

لینک به دیدگاه

زیبایی سلیقه ای هست.ولی به نظرم بزرگ ترین مشکلش عدم زیبایی هستش و به اصطلاح اجق وجق بودنش!!! :wacko:

لینک به دیدگاه

نمردیم و معنی زیبایی رو هم فهمیدیم :دی

بهتر بود مینوشتید "ابهت" تا زیبایی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان،

من این آخر هفته رفتم و کیس X5 گرفتم. علت اصلی که رفتم این کیس رو گرفتم دوتا چیز بود: اولی I/O های نسبتا کامل پنل جلو و دومی طراحی نسبتا شکیل کیس و صد البته همه اینا قیمت نسبتا مناسب کیس به نسبت وضعیت بازار...

تا الان از مزایای این کیس خیلی گفته شده. ولی من بعنوان مصرف کننده معایبی رو تو این کیس دیدم که جا داره نماینده محترم محصولات گرین که می دونم به لیون لطف داره و همیشه پیگیر موضوعات مربوط به این شرکت هست به این موارد توجه کنن. البته اگه من 70 یا 80 تومن پول این کیس رو می دادم (قیمت X3) شاید دیدن این موارد طبیعی بود ولی با قیمت 110~115 تومن یه خورده حال آدم گرفته میشه:

1- دوتا فن سقف کیس به نسبت Magnum II که قبلا داشتم، کیفیت کمتری داره و نویزش هم بیشتره.

2- مهمترین ایرادی که بدجوری حالم رو گرفت، این بود که وقتی فن ها رو به کنترلر کیس وصل میکردم، با کم کردن دور (چرخوندن ولوم)، از فن نویز خفیفی با فرکانس بالا به گوش می رسید (شبیه صوت کشیدن خفیف). اول فکر کردم مشکل از فن هست. ولی بعد که فن رو به کنترلر فن مین برد وصل کردم و باهاش دور فن رو کم و زیاد کردم، دیدم که فن مشکلی نداره. این مورد صوت کشیدن رو با همه فن های کیس چک کردم و دیدم باز همین مشکل رو دارند. در نتیجه کلا ولوم های کنترل دور خوده کیس رو بیخیال شدم. البته شاید برد الکترونیکی این کیسی که من گرفتم ایراد داشته باشه. ولی وقتی هردوتا ولوم همین مشکل رو دارند نمی دونم مشکل ذاتی هست یا اتفاقی. به نظرم در این مورد حتما باید نماینده محترم شرکت گرین توضیح بدن.

3- دقت های مونتاژی این کیس به نسبت قیمتش کمه. مواردی که من مشاهده کردم: جای Power SW و Reset SW برعکس نصب شده بود... نگهدارنده های هارد و درایو اپتیک کاملا فیکس نمی شدند و داخل مقر کمی لق می زدند (به نسبت مگنوم 2 که داشتم)، مقردرایو اپتیک طوری بود که درایو داخلش نمی رفت بعد که دقت کردم دیدم دوتا از زائده های نگهدارنده درایو بیشتر از 90 درجه خم شده و جلوی درایو رو می گیره که با یه دمباریک درستشون کردم (دقت ابعادی کم نسبت به کیس قبلیم)، یکی از درب های پنل جلوی درایو اپتیک گیر داشت و باز نمیشد.

4- مورد دیگه این بود که وقتی HDD LED رو وصل کردم، نشانگر هارد دیسک که روی LCD کیس قرار داره یکسره روشنه و ربطی به اینکه هارد کارکنه یا نه نداره. حالا من نمی دونم برد الکترونیکی ایراد داره یا کلا این کیس همینجوری هست؟؟ در این مورد هم از نماینده محترم گرین می خوام که اگه توضیحی دارن ارائه کنن.

درود

حمید جان از انتقاد منطقی و به جات بسیار ممنونم و یادتون باشه اگر مصرف کننده هایی مثل شما نباشن هیچ شرکتی و کالای پیشرفت نمیکنه و کارتون بسیار عالی هستش .

مطلب شما انعکاس داده شد به شرکت اینده سیما (گرین ) و اونها سریعا در حال بررسی این مسئله هستن و بنده از شما تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

آقا حالا مشکلش درست میشه؟

خدا کنه بشه چون من قصد یکیشونو دارم :D :D

لینک به دیدگاه

بنظر بنده شما هر کیس ارزون خارجی مثل کولرمستر بگیرید و گرین بی مصرف نگیرید

یک عدد x3 دارم واقعا" بیچاره ام کرده ! مین ام maximus iv extreme z هست ... حتی جا نداشت کابل های ساتا وصل کنم ! باکس هارد و اس اس دی رو کج کردم ... فن بقل کیس رو برداشتم تا اچ 70 توش جا بشه ... تازه جا پیچش رو هم شکوندم ! فن پشت سی پی یو هم به بدترین شکل بعث شد به سختی درب رو ببندم ! اصلا" باورتون نمیشه

بهترین کیس گرین بنظرم x7 هست که تازه ساخت شرکت معروف cougar هست و فقط اینجا مونتاژ میشه ...

لینک به دیدگاه

آقا حالا مشکلش درست میشه؟

خدا کنه بشه چون من قصد یکیشونو دارم :D :D

سلام عزيز، اگه منتظر حل اين مشكلات هستيد، با توجه به اينكه تا الان بيش از 100 روز از پستي كه بالا زدم گذشته، هيچ جوابي به من داده نشده و پيگيري هم صورت نگرفته و بعيد هم مي دونم اين كار انجام بشه. تا زماني كه من و شما تو ايراني هستيم كه بزرگترين دغدغه شركتهاي خصوصي و غيرخصوصي به روز كردن ليست قيمتهاشون به محض بالا رفتن قيمت دلار و سكه و غيره و غيره هست و تا زماني كه سيستمهايي مثله مديريت ارتباط با مشتريان (CRM) و مديريت سنجش رضايت مشتري (CSM) و استاندارد مديريت كيفيت ISO9001-2008 و غيره و غيره فقط براي چاپ زير بنرهاي تبليغاتي شركتها و تبليغ داخل رسانه هاست، وضع همينه و بدتر هم خواهد شد.

بگذريم... فكر كنم دلار باز داره تكون ميخوره...

يك... دو... سه...

بريم كريم خان و چند تا سكه بخريم و بفروشيم و سودي ببريم و حالي بكنيم..

به اين مي گن زرنگ بودن.. سعي كن زرنگ باشي عزيزجان... زرنگ..

لینک به دیدگاه

:lol:

الان که دوران پول پارو کردن داره تموم میشه

ولی تا چند وقت پیش

میتونستم پول یدونه از این کیسا رو برم دلار بخرم

دو روز بعدش 220 تومن دستم بود

و اونم فرداش میشد 440 تومن

با اون همه پول میتونستم یه کیس خیلی عالی کولر مستر بگیرم :D

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...