رفتن به مطلب

ماجرای یک کلاهبرداری جدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.بعد چند سال فعالیت یک کلاه گشاد سرم رفته .اینو مینویسم که مراقب باشید چون کلاهبردار کماکان تو سایتای مختلف مشغول بکاره.اسم طرف یا بهتر بگم شماره حسابی هم که پول رو واریز کردم بهش به نام سعید رضایی بود.

ماجرا هم از این قراره بیست و هفتم مرداد طی یک اگهی تو دیوار واسه یه گرافیک  r9 390 برخوردم به قیمت عجیب ۹۵۰.خیلی شک بر انگیز بود ولی حماقت کردم و تماس گرفتم و طرف خیلی حرفه ای اطمینان منو جلب کرد.خلاصه صبح فرداش پولو واریز کردم و باری طرف شروع شد.از تعطیلی اداره پست بگیر تا دیر اماده شدن بسته بندی.و نهایت خاموش کردن گوشی.وضع به همین منوال گذشت تا اینکه تو تاریخ دوم شهریور اتفاقی به دیوار سر زدم .و دوباره همون آگهی رو دیدم اینبار گمی جملاتش جابجا شده و شماره همراهشم عوض کرده بود.با یه خط دیگه تماس گرفتم و از صداش شناختم که همون کلاهبردارست.تو تماس دوم اونم منو شناخت   و دیگه به تماسهام پاسخ نمیده.امروز چهارم شهریور میرم شکایت کنم.حالا نمیدونم نتیجه بده یا نه.ولی امیدوارم با این نوشتم تونسته باشم چند نفریو آگاه تر کنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

فکر كنم منم اگهیش رو دیدم و اگه همون فرد باشه طرف یه 1080ti Asus هم به قیمت 3300 آگهی كرده بود اون موقع.

كلا از دیوار همیشه باید حضوری خرید كرد. هرچند که حضوری هم خطرناکه

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

سلام.

ملومه که حضوری هم خطریه.

دیده شده طرف رفته گرافیک بخره با بچه برگشته.?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

ملومه که حضوری هم خطریه.

دیده شده طرف رفته گرافیک بخره با بچه برگشته.1f602.png

??

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام 

فکر كنم منم اگهیش رو دیدم و اگه همون فرد باشه طرف یه 1080ti Asus هم به قیمت 3300 آگهی كرده بود اون موقع.

بله همون آگهیه.پولم به حساب سعید رضایی  نامی واریز .بانک قوامین.این یارو عکسا ی کارتا و کارت گارانتی رو از لیون برمیداره ادیت میکنه و واسه خریدار میفرسته

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mikxxx گفته است :

بله همون آگهیه.پولم به حساب سعید رضایی  نامی واریز .بانک قوامین.این یارو عکسا ی کارتا و کارت گارانتی رو از لیون برمیداره ادیت میکنه و واسه خریدار میفرسته

اگر توی بانکی آشنا داشته باشید از طریق اطلاعات کارتش میشه مشخصاتش رو پیدا کرد.

لینک به دیدگاه

این شماره حساب هم احتمال زیاد مال خودش نیست دوست عزیز.شکایتم فایده ای نداره اگر حساب مال خودش نباشه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام 

با سلام.

یکی از دوستان بصورت حضوری رفته بودن از ایشون کارت بخرن ، متاسفانه گوشی و پول نقدشو ازش گرفته بودن .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

این شماره حساب هم احتمال زیاد مال خودش نیست دوست عزیز.شکایتم فایده ای نداره اگر حساب مال خودش نباشه 

سلام به نظرم پیگیر باش و شکایت کن نمیشه که کارت شخصی دست کس دیگه باشه و شماره مختلفی داشته باشد به نام نفر دیگه لطفا پیگیر باش

لینک به دیدگاه

ازبنده  و چند نفر دیگه قبل از عید توی همین لیون کلاهبرداری شدمال من 3 میلیون بود از طریق اکانت کاربرباسابقه متالیکا.بنده هم همون موقع شکایت کردم و همونموقع حسابی رو که پول بحسابش واریز شده بود مسدود کردن  و تا الان پیگیر بودم بعد از کلی دوندگی هفته پیش حکم به آزادسازی حساب داده دادگاه و هیچ کاری هم برای بنده نکردن  وخیلی راحت گفتن مدارکی دال برکلاهبرداری نیست نمیدونم چه مدرکی من باید به اینا میدادم دیگه. دیگه تو این مملکت گل و بلبل توقع دارید دزدی زیاد نشه

لینک به دیدگاه

ازبنده  و چند نفر دیگه قبل از عید توی همین لیون کلاهبرداری شدمال من 3 میلیون بود از طریق اکانت کاربرباسابقه متالیکا.بنده هم همون موقع شکایت کردم و همونموقع حسابی رو که پول بحسابش واریز شده بود مسدود کردن  و تا الان پیگیر بودم بعد از کلی دوندگی هفته پیش حکم به آزادسازی حساب داده دادگاه و هیچ کاری هم برای بنده نکردن  وخیلی راحت گفتن مدارکی دال برکلاهبرداری نیست نمیدونم چه مدرکی من باید به اینا میدادم دیگه. دیگه تو این مملکت گل و بلبل توقع دارید دزدی زیاد نشه
شاه دزد اصلی همین قــوه قــضـّـاییه است...رفیق دزد و شریک قافله
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، asl_davood گفته است :

اگر توی بانکی آشنا داشته باشید از طریق اطلاعات کارتش میشه مشخصاتش رو پیدا کرد.

من قبلا سر یه موردی اینکار رو کردم معمولا حساب ها بدون پشتوانه و بی نام و نشان هست بانک نه شماره تلفن داشت نه آدرس

بانکداری اسلامی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mikxxx گفته است :

هربار با آدرس های مختلف آگهی ثبت میکنه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

ملومه که حضوری هم خطریه.

دیده شده طرف رفته گرافیک بخره با بچه برگشته.1f602.png

????

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، کراش گفته است :

یه حروم زاده ب مبلغ 1200 برا r9 390strix سرم کلا گذاشت

از دیوار بود؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

دیده شده بعضی از کاربران اکانت هاشون رو میفروشند نمیدونم این هم از همون موردها بوده یا نه ولی مدیرهای اینجا به شدت دنبال این قضیه اند که اکانت ها فروش نره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Xps گفته است :

با سلام.

یکی از دوستان بصورت حضوری رفته بودن از ایشون کارت بخرن ، متاسفانه گوشی و پول نقدشو ازش گرفته بودن .

سلام

یکبار هم برعکس قضیه اتفاق افتاده بود که یکی از بچه ها برای خرید کارت میره سمت کرج ولی با خودش اسلحه میبره اونجا موقعی که می خوان دخلشو بیارن نشون میده همه چیزشونو میگیره برمیگرده?

لینک به دیدگاه

شکایت بی تاثیر هست عزیز مخصوصا برای مبالغ پایین که اصلا پیگیری نمیشه و کلی دوندگی داره

بهترین راه هم اینکه خودتون طرف رو گیر بندازین کسی که اینقدر تو دزدی سابقه داره باز هم ازین کارا میکنه فقط باید حواستون باشه تا بتونین براش تله بزارین و گیرش بیارید مثلا قرار حضوری بزارین بعد با پلیس یا چند نفر هماهنگ کنین گیرش بیارین 

کلا با خلاقیت خودتون بدور از خطر طرف رو پیداش کنین

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

دیده شده بعضی از کاربران اکانت هاشون رو میفروشند نمیدونم این هم از همون موردها بوده یا نه ولی مدیرهای اینجا به شدت دنبال این قضیه اند که اکانت ها فروش نره

نه تو قضیه ما سر خود صاحب اکانت هم 4 میلیون کلاه گذاشته طرف.لیون میگه اکانت متالیکا هک شده.ایشون به عنوان واسطه قبول میکنن که جنس کلاهبردار رو بفروشن و آگهی میکنن برای کلاهبردار ولی طرف به جای گرافیک نقل میفرستاده برای بچه های فروم.

لینک به دیدگاه

همین اتفاق سر مانیتور برا من افتاد و 700 تومن دادم رفت برا گیم میخاستم الان نمیدونم چیکار کنم دیگه نه میتونم مانیتور بگیرم نه پولمو تونستم پس بگیرم قیمتا هم ک الان ماشالله همه میخان هرچیزو با دلار 10 تومن بفروشن

ویرایش شده توسط Amir2324
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه همینه هیچ وقت تو دیوار و شیپور و غیره سر نمیزنم ، نهایت اگه بخوام دست دو بگیرم از همین لیون و کاربر با سابقه یا واسطه لیون که ریسکش خیلی کمتره

لینک به دیدگاه

دوستان سر مبلغ های زیر50 میلیون اصلا نیاز به شکایت نیست چون به جایی نمیرسه !!

یکی از اشناهای ما سال 90  حدود 7000 تا گوسفند که الان بنده خدا میگه چیزی حدود 20 میلیارد سرمایه بوده سرش کلاه میزارن و تا همین الان هیچکاری نتونستن براش بکنن !

یارو هم الان بهش بند ازاد دادن  دلیل دادستان هم اینه که کارافرینی کرده !!!!

پس الکی به دادگاه کارتونو نندازین که هیچی جلو نمیبرین ! و فقط خودتون پول خرج میکنید و اخرم هیچی

توی مملکتی که اول به دزد میگن احیانا که نزدنت یا چیزیت نشده  باید گل گرفت قانون قضاییشون !

این مبالغ زیر 10 میلیون هک که اصلا پیگیری نمیشه مگر پارتی درجه یک داشته باشی که خوب همه که پارتی ندارن !!

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چگون باید یک معامله رو با واسطه لیون انجام داد ، از پرتال خاصی هست یا ... 

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...