رفتن به مطلب

ماجرای یک کلاهبرداری جدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه جمله معروف هست که میگه :

دو نوع دزد وجود داره 

یکی اونایی که پلیس میگیرتشون 

یکی اونایی که پلیس ازشون محافظت میکنه

جمله مال یه ادم خیلی معروف هم هست که من یادم نیست

ویرایش شده توسط -HaMiD-
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از  قیمتایی که میدن مشخصه طرف شکارست این عوضی تو کل اگهی دیوار هست کارش اینه میره تو فروم عکسارو برمیداره تو دیوار اگهی میکنه شده براش سرگرمی و کاسبی 

مملکتی که خودش دزده از مردمش بیشتر از این نمیشه توقع داشت!!!

لینک به دیدگاه

چه دزدیایی از دوستان میشنوم واقعا یه کم جا خوردم!

شاید من خیلی خوش شانسم تا حالا هرچی از دیوار معامله کردم سرم کلاه نرفته

تو این اوضاع بد اقتصادی باید ۱۰ برابر قبل مواظب همه چی بود وقتی پراید شده ۴۰ تومن دیگه دنیا اخر شده

به نظرم هر معامله ای میکنید سعی کنید حضوری برید یه مکان مناسب و همیشه یه رفیق همراهتون باشه

قبلنا هرچی میخریدیم اول پول واریز میکردیم و پشتمون گرم بود که شماره کارت طرف رو داریم و مشکلی پیش  نمیاد اما مثل اینکه امروزه قوه قضایه یکی از فاسدترین دستگاه های دولت شده 

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز من اگهی این اقا رو حداقل 6 ماهه دارم می بینم حدودا هر دو هفته سه هفته می زاره ! و دفعه اول که دیدم حدس زدم کلاهبرداریه ولی گفتم یه زنگ بزنم شاید شکار بود !!! تلفن برداشت گفت الو سلام انقد نئشه بود که من قطع کردم اصن نمی تونست مثه ادم حرف بزنه xD یادمه از 750 تومن می زاشت تا الان که جدیدا 1100 میزاره  xD کلاهبردارها هم بادلار بالا پایین می شه قیمتشون 

نکته دیگه اصلا هم جدید نبود داش از هول حلیم تو دیگ افتادی  xD  

اگه دوباره اگهی جدیدش رو دیدم تو این پست می زارم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ASTS گفته است :

از دیوار بود؟

نه تو لیون اهگهی کرده بودم ک خریدارم چون شمارمو گذاشته بودم نمیدونم حروم لقمه چجوری با اتینکه عضو لیون نبود اگهیمو دید

لینک به دیدگاه

والا خوردنش سخته چه طور برا بعضی ها اینقدر راحت شده مگه میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aminsolo گفته است :

سلام

دوستان چگون باید یک معامله رو با واسطه لیون انجام داد ، از پرتال خاصی هست یا ... 

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

مطالعه بفرمایید.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/31370-سیستم-واسطه-لیون-کامپیوتر-برای-معامله-کاربران/

لینک به دیدگاه

من حداقل ده بار اگهی r9 390 رو تو دیوار تهران دیدم 

طرف تابلو بود دزده نمیدونم چرا به همین سادگی پولو واریز میکنین به حساب 

چند وقت پیش یه اگهی تو دیوار دیدم نوشته بود واگذاری سگ هاسکی مجانی 

مطمعن بودم دروغ میگه زنگ زدم میگه مشهد هوا گرمه رایگان میفرستم ارومیه گفتم بفرست گفت کسیو تو مشهد دازی بیاد بگیره؟  گفتم نه 

اینا زرنگ هستن کاری میکرد من بهش بگم بفرست منم از قصد گفتم میشه بفرستی گفت هزینه ازسالش میشه 190 تومن ازش شماره کارت خاستم هنوزم منتظره پول بفرستم خخخخ

جالبش اینجاس که شماره کارتو شماره تلفن طرفو بردم پلیس فتا گفتن هنوز ازت دزدی نکرده نمیتونیم گاری کنیم برو.پولو بریز به حسابش اگه دزدی کرد بیا ببینیم چی میشه. 

اینا دزد بزرگ خاوریو راحت ول کردن بره انتظار دارین دزد کوچیکارو بگیرن زندانها پره پره 

شدیم یه عده دزد 

لینک به دیدگاه

البته اضافه کنم همه اونایی که کمی ارزون میدن کلاه بردار نیستن 

چند وقت پیش یه اگهی ps4 با قیمت نصبتا مناسب دیدم زنگ زدم ادرس داد بهم گفت ساعت 11 شب به بعد بیا یه مجتمع بود راستش من کمی میترسیدم که خفتم کنن با یه وسیله دقاعی رفتم خخخخ ولی خداییش طرف لنگ پول بود کنسولو تو.خونش تست کردم پولو نقد زدم به حسابش بعد چند وقت کنسولو فروختم 

همه ارزون فروشای مجازی کلاه بردار نیستن فقط حضوری معامله کنید هر جور بهانه غیر حضوری رو.قبول نکنید از ما گفتن 

لینک به دیدگاه

من تو دیوار و شیپور تا نرم جلوی در خونه طرف ازش خرید نمیکنم  یه سری مادربرد خریدم تو ایستگاه مترو قرار گذاشتیم طرف یه مادربرد خراب بهم انداخت شکایت هم فایده ی نداره آخرش فکر نمیکنم به جای ختم بشه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

البته اضافه کنم همه اونایی که کمی ارزون میدن کلاه بردار نیستن 

چند وقت پیش یه اگهی ps4 با قیمت نصبتا مناسب دیدم زنگ زدم ادرس داد بهم گفت ساعت 11 شب به بعد بیا یه مجتمع بود راستش من کمی میترسیدم که خفتم کنن با یه وسیله دقاعی رفتم خخخخ ولی خداییش طرف لنگ پول بود کنسولو تو.خونش تست کردم پولو نقد زدم به حسابش بعد چند وقت کنسولو فروختم 

همه ارزون فروشای مجازی کلاه بردار نیستن فقط حضوری معامله کنید هر جور بهانه غیر حضوری رو.قبول نکنید از ما گفتن 

داداش اون ابزار دفاعی چیز خوبی بود بگو ماهم بزنیم به حسابت برا ما هم بفرست اینجا نیاز داریم ??

چند سال پیش یه بار سر کوچه وایساده بودم یه موتوریه درحینی که داشت رد میشد میگفت گوشیتو بنداز ???

خیلی خوب بود دزدی در حین حرکت??

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش اون ابزار دفاعی چیز خوبی بود بگو ماهم بزنیم به حسابت برا ما هم بفرست اینجا نیاز داریم 1f601.png1f601.png

چند سال پیش یه بار سر کوچه وایساده بودم یه موتوریه درحینی که داشت رد میشد میگفت گوشیتو بنداز 1f602.png1f602.png1f602.png

خیلی خوب بود دزدی در حین حرکت1f602.png1f602.png

داداش یهو دیدی شماره کارت فرستادم پول زدی نفرستادما!  خخ 

ولی خدارو شکر نمیدونم شاید از خوش شانسیه من خیلی تو مجازی خریدو فروش کردم از کارت گرافیکو کنسولو گوشی بگیر تا پرایدو پژو طوطی 

قناریو مرغ عشقو اینا خخخخ ولی خداییش تابحال نه سر کسیو خدایی نکرده کلاه گذاشتم نه به پستم کلاه بردار خورده 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش اون ابزار دفاعی چیز خوبی بود بگو ماهم بزنیم به حسابت برا ما هم بفرست اینجا نیاز داریم 1f601.png1f601.png

چند سال پیش یه بار سر کوچه وایساده بودم یه موتوریه درحینی که داشت رد میشد میگفت گوشیتو بنداز 1f602.png1f602.png1f602.png

خیلی خوب بود دزدی در حین حرکت1f602.png1f602.png

یه بار پسرخاله ام داشت تو خیابون تلفن صحبت میکرد طرف اومد گوشی رو از دستش که درحال صحبت کردن بود زد و رفت??

حالا طرف یه نفر هم بوده??

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Xps گفته است :

با سلام.

یکی از دوستان بصورت حضوری رفته بودن از ایشون کارت بخرن ، متاسفانه گوشی و پول نقدشو ازش گرفته بودن .

یعنی چی گوشی و پول نقدش گرفته بودن؟

لینک به دیدگاه

خداوکیلی رو چه حسابی پول واریز میکنید برای این افراد :|
من تاحالا 100 بار خرید و فروش از دیوار و شیپور داشتم 
سایت بسیار کار راه بندازیه 

خودم بشخصه وقتی کسی زنگ میزنه واسه جنسم قبل اینکه خودش بگه میگم جنس امادس بیا اینجا حضوری تست کن اکی بود بردار 
چیزی هم بخوام بخرم بالای 100 تومن حضوری میخرم

اگه یکم زرنگ باشید این ادما بساطشونو جمع میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی فقط دوست دارم بدونم چی بهت گفته که خام شدی پول ر. زدی به حساب

با جزئیات بگو

من یکی نمیفهم اینا چی میگن که شما پول میزنین به حسابشون

لینک به دیدگاه

معلومه که نباید ریسک کرد حتما با ی واسطه توی همون شهر یا شخصا بری برای خرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

این  کلاهبردار  جدید نیست دوست گرامی

بیشتر ا زیکسال  که   اینکارو  میکنه   قبلا  اطلاع رسانی شده و  خیلی ها هم  متاسفانه  سرشون  کلاه رفته  البته 

لینک به دیدگاه

سلام.من هم مبلغ 1200 پول بابت خرید cpu به حساب این شخص واریز کردم.من هم در پلیس فتا شکایت کردم. اگه گیرش بیارن به بدترین شکل ممکن میگامش.

کسانی که پول به حساب سعید رضایی واریز کردن اینو بدونن کارت بانکی و کارت ملی مربوط به یه جوان متولد 68 در یکی از روستاهای استان ایلام هست.احتمال زیاد کارت ملی و کارت عابر بانک این شخص توسط این کلاهبردار سرقت شده.کسانی که توسط این شخص مورد کلاهبرداری قرار گرفتن حتما با شماره تلفن من در تماس باشن.چون بزودی گیرش میندازم.

قبلش هم حتما در پلیس فتا مراجعه کرده و شکایت کنن.

شماره تماس من: 09903710474

حتما با من در تماس باشین.به هیچ وجه تنها با این شخص قرار ملاقات نذارید چون یه شخص معتاد و خلافکار هست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rasa.d گفته است :

یعنی چی گوشی و پول نقدش گرفته بودن؟

خفتش کرده بودن و زوری گرفته بودن ازش

لینک به دیدگاه

سلام.من هم مبلغ 1200 پول بابت خرید cpu به حساب این شخص واریز کردم.من هم در پلیس فتا شکایت کردم. اگه گیرش بیارن به بدترین شکل ممکن میگامش.

کسانی که پول به حساب سعید رضایی واریز کردن اینو بدونن کارت بانکی و کارت ملی مربوط به یه جوان متولد 68 در یکی از روستاهای استان ایلام هست.احتمال زیاد کارت ملی و کارت عابر بانک این شخص توسط این کلاهبردار سرقت شده.کسانی که توسط این شخص مورد کلاهبرداری قرار گرفتن حتما با شماره تلفن من در تماس باشن.چون بزودی گیرش میندازم.

قبلش هم حتما در پلیس فتا مراجعه کرده و شکایت کنن.

شماره تماس من: 09903710474

حتما با من در تماس باشین.به هیچ وجه تنها با این شخص قرار ملاقات نذارید چون یه شخص معتاد و خلافکار هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ما هم حدود ۱ ماه پیش توی دیوار یدونه asus 980ti matrix پیدا کردیم با چانه زدن با طرف قیمت رو سر ۱۶۰۰ تموم کردیم ، آدرسشم میدان خراسان بود ، شانسی که اوردم به پیشنهاد یکی از دوستان سیستم خودم رو برداشتم بردن اونجا ، طرف میگفت گرافیک رو میبریم یه مغازه میدیم تست کنه ولی خداروشکر من سیستم خودمو بردم ، کارت رو زدیم سر سیستم درایورش نصب شد و کاملا عادی کار میکرد تا اینکه رفتیم توی بازی ترکید ? همین رفتیم توی بازی و کارت رفت روی لود ۱۰۰ درصد یک دفعه دیدیم صدای ترکیدن های پشت سر هم میده و سیستم خاموش شد ، بعد از اونم یکی دوبار روشن کردیم دیگه تصویر نمیداد ، حالا نکات جالب فروشنده : کارت گرافیک رو نگاه کردیم هم من هم مغازه دار میگیم آقا چرا لیبل روی پیچ gpu سوراخ شده؟این حتما تعمیری هست ، برگشته میگه تعمیری؟؟؟؟؟ نهههههه غیر ممکنه این از اول دست خودم بوده ، نکته جالب دوم : کارت گرافیگ جعبه نداشت ، میگیم چرا جعبه نداره میگه جا نداشتم به دردم نمیخورد انداختم بیرون ? اینگار جعبه اسباب بازیه ، نکته سوم : به جای کارت گارانتی خود کارت کارت گارانتی مادربرد اورده بود ، خلاصه ما برگشتیم گفتیم آقا این کارت مشکل داره به درد ما نمیخوره ، گفت باشه کارت رو برداشت و رفت ، به همین سادگی ، اصلا هم خبر نداشت کارتش مشکل داره ، ما هم گوشامون درازه ، جالب اینجاس بعدش پیام دادم میگم آقا این رسمش نبود این همه راه از قزوین مارو بکشونی اونجا اونوقت اینجوری کنی ، برگشته میگه والا من کارتم سالمه اون لیبل gpu هم احتمالا من نبودم داداشم برای شوخی با پیچ گوشتی سوراخش کرده ????

خلاصه به خیر گذشت ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Xps گفته است :

خفتش کرده بودن و زوری گرفته بودن ازش

عججببببب!!!!!!!

لینک به دیدگاه

بنظرم کلا قید خرید اینترنتی جز سایتعای معتبری مثل همین لیون رو بزنید!

به هیچکس حتی باسابقه مدیر هرکی اعتماد نکنید...

من حاضرم واسه جنسو کالایی که میخوام 100ت بیشتر بدم ولی مطمئن خرید کنم.

واقعا ارزش داره بخاطره اینکه مثلا یه کالای درخواستیو یجا فرقی نمیکنه هر سایتی واسه فروش با حداقل قیمت کمتر ببینیم وسوسه بشیم بریم تو معامله و تهش سرمون کلاه بزارن؟!

یکم گرونتر بر فرض بگیرید از یه جای معتبر خیالتونم راحته.

تو اینجور موارد هم خواهشاً برید دنبال شکایت نه هزینه زیادی داره نه خیلی وقتتنو میگیره..نگاه به حرف بقیه نکنید که عای هزینش زیاد شدو هیچی نشدو فلان شما برید شکایت پیگیری کنید نزارید اینجور آدما راحت کارشونو بکنن و پیش خودشون فکر کنن مالباخته ها هیچ کاری نمیتونن بکنن و به جایی نمیرسن!

اتفاقا فتا اینجور مواردو دقیق بررسی میکنه دیدم که میگم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...