رفتن به مطلب

فروش سیستم کامل گیمینگ با لوازم جانبی فوق حرفه ای (,Razer,4790k , rm1000 , 290x)

Recommended Posts

درود

استارتر عزیز  فقط گزارش کنید  تا این اکانت های مولتی رو یه فکری به حالشون بکنن 

قیمت هم با دلار 11 تومن  کاملا مناسبه

https://www.amazon.com/Intel-Core-i7-4790K-Processor-BX80646I74790K/dp/B00KPRWAX8

موفق باشی

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع بعضی دوستان که مخصوصا دم از انصاف میزنن

7600 قیمتش 2800 ه و 7700 قیمتش 3700 ه

ساده ترین مین سری Z قیمت 1900ه

1060 بالای 3500 تا 4 میلیون تومنه یعنی 290X نصف 1060 هم ارزش نداره

1050Ti بالای 2200ه من زدم 2100

من دارم تقریبا نصف قیمت هم اندازه نسل جدیدشون میدم

انصاف هم خوب چیزی

من نه مفت خریدم نه مفت میفروشم ، فعلا هم الحمدلله نیاز به پولش ندارم

آقایون به قول دوستمون مولتی اکانت خیلی قیمت ها رو نا منصفانه میدونن میتونن برن همون 1050 و ... که قیمت دادم بخرن تا انصاف در حقشون رعایت شه

همیشه همین بساط رو ما داشتیم ، یارو اینقدر قیمت پرت زده چند ماهه قطعه رو دستش مونده و همش آپ میزنه کسی چیزی نمیگه ، بنده دو روز آگهی کردم با کسر درصد عرفی و با وجود تذکری که داده شده که تحلیل قیمت و قدرت رو برا خودتون نگه دارید مهلت نمیدن و شروع میکنن به خراب کردن تاپیک و مشتری رو میپرونن، نمی دونم چه فکری میکنن ، فکر میکنن چون امتیاز بازارچه پایین هست میتونن با این کارا بز خری کنن یا ...

خب من اگه میخواستم 50-60 درصد کسری که تو ذهن شماها هست بفروشم اولا نیازی به پولش ندارم که چنین حماقتی بکنم. ثانیا نه دلالی هستم که یهو چیز مفتی به چنگ آورده باشم بخوام یه خرده بکشم روش بفروشم ثالثا هدیه میدادم به کسی یا خیلی اگه فشار بر فروشش بود مستقیم میرفتم بازار با 40 درصد کسر میدادم مغازه دارکه اونم 10 درصد بخوره 30 درصد بده مشتری ، نمیومدم اینجا 60 درصد کم کنم برا بزخران عزیز

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

در در 1397/06/10, 08:14:50، teknesian گفته است :

درود

استارتر عزیز  فقط گزارش کنید  تا این اکانت های مولتی رو یه فکری به حالشون بکنن 

قیمت هم با دلار 11 تومن  کاملا مناسبه

https://www.amazon.com/Intel-Core-i7-4790K-Processor-BX80646I74790K/dp/B00KPRWAX8

موفق باشی

دوست عزیز این طرز حرف زدن شما توهین به بقیست بنده می خواستم از کنار تاپیک دوستمون رد بشم تا حرف شمارو دیدم ولی یه نگاهی به قیمتا انداختم دیدم بعضیاش بالاست و بعضیاشم هم متعادل به عنوان مثال ایشون قیمت مادربوردشون خیلی پرت تر از قیمت حتی مدل بالاتر اکبندشه شاید خودشون هم ندونن و نخواسته این قیمت رو گذاشتن ولی باید بهشون گفته بشه تا حق کسی که خریدار هست ضایع نشه

z97a.PNG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز این طرز حرف زدن شما توهین به بقیست بنده می خواستم از کنار تاپیک دوستمون رد بشم تا حرف شمارو دیدم ولی یه نگاهی به قیمتا انداختم دیدم بعضیاش بالاست و بعضیاشم هم متعادل به عنوان مثال ایشون قیمت مادربوردشون خیلی پرت تر از قیمت حتی مدل بالاتر اکبندشه شاید خودشون هم ندونن و نخواسته این قیمت رو گذاشتن ولی باید بهشون گفته بشه تا حق کسی که خریدار هست ضایع نشه

z97a.PNG

از بین دوستانی که گفتند فلان است و فلان ، شما درست میفرمایید ، هم منطقی و هم با سند ، من خودمم اطلاع نداشتم البته نباید هم میداشتم چون این مین برد رو تازه دیروز یکی از فروشگاه ها  رو کرده  ، هرچند احتمالا جنس ته انباری یا ریفربیشد هست و کاملا مشخص هست داره به قیمت قبل میده(من خودم قبل گرونی قیمت گرفته بودم که میگم) ولی باز خریدار باید اینو بدونه که جایی هست داره به این قیمت میده هرچند قیمت قبل باشه

و هرچه که هم باشه مسلما فروختن مین سری Z  بر اساس این قیمت برای منم ضرر هست چون نصف قیمت سری H قیمتگذاری شده پس فعلا فروش مین و احتمالا پردازنده کنسله ، چون با این قیمت نه ارزش فروش داره و نه قیمت برای خریدار مناسبه ، پس این مورد رو نگه میدارم چون هیچ چیزی جایگزینی در این سطح که هیچ حتی کیلومترها ضعیفتر به هیچ عنوان پیدا نخواهد شد و ضرر فروشش بیشتر از منفعتشه ، همینو نگه میدارم که بفروشم رو پولشو به هر چی بدم ضرر کردم (1 تومن باید بذارم روش تا یه مین H بگیرم و یه i5 7500 هم بندازم روش ، شاسکول که نیستم)

اینم قیمت و مشخصات مین H81 که یک نیم نسل هم پایینتر و چیپست HX1 که ضعیفترین چیپست در هر نسل هست رو داره از همون سایت و سایت دیگه

https://meghdadit.com/product/254/asus-h81m-c-lga-1150-motherboard/مادربورد-ایسوس-مدل-اچ-81-ام-سی/

https://www.digikala.com/product/dkp-109693/مادربرد-ایسوس-مدل-h81m-c

این لینک رو هم صرفا برای مقایسه میذارم که بدونید فروش به این قیمت ضرر خالیه ( اصلا به برد نگاه کنی حالت بهم میخوره اونم مین دو نسل قبل)

https://www.digikala.com/product/dkp-381824?utm_medium=AFFILIATE&utm_campaign=لینک+مرجع&utm_source=https%3a__emalls-ir_&utm_content=ایمالز&utm_term=ali3635&affid=YzMwMDZiMmItM2Y0YS00MGUzLWIzZDQtZTU3MTZhNDk3NGU0IyMjMzk%3d&exp=30

البته بازار ما همینه معلوم نیست چی به چیه همون Z370 اش هم قیمت ها عجیبه و بالا پایینه ، یه مدل میبینی 3 تومن بعد هم رده ش رو همون سایت زده 1600 کنار دستشم یه H310 گذاشتن 2 تومن

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، moein252 گفته است :

از بین دوستانی که گفتند فلان است و فلان ، شما درست میفرمایید ، هم منطقی و هم با سند ، من خودمم اطلاع نداشتم البته نباید هم میداشتم چون این مین برد رو تازه دیروز یکی از فروشگاه ها  رو کرده  ، هرچند احتمالا جنس ته انباری یا ریفربیشد هست و کاملا مشخص هست داره به قیمت قبل میده(من خودم قبل گرونی قیمت گرفته بودم که میگم) ولی باز خریدار باید اینو بدونه که جایی هست داره به این قیمت میده هرچند قیمت قبل باشه

و هرچه که هم باشه مسلما فروختن مین سری Z  بر اساس این قیمت برای منم ضرر هست چون نصف قیمت سری H قیمتگذاری شده پس فعلا فروش مین و احتمالا پردازنده کنسله ، چون با این قیمت نه ارزش فروش داره و نه قیمت برای خریدار مناسبه ، پس این مورد رو نگه میدارم چون هیچ چیزی جایگزینی در این سطح که هیچ حتی کیلومترها ضعیفتر به هیچ عنوان پیدا نخواهد شد و ضرر فروشش بیشتر از منفعتشه ، همینو نگه میدارم که بفروشم رو پولشو به هر چی بدم ضرر کردم (1 تومن باید بذارم روش تا یه مین H بگیرم و یه i5 7500 هم بندازم روش ، شاسکول که نیستم)

این لینک رو هم صرفا برای مقایسه میذارم که بدونید فروش به این قیمت ضرر خالیه ( اصلا به برد نگاه کنی حالت بهم میخوره اونم مین دو نسل قبل)

https://www.digikala.com/product/dkp-381824?utm_medium=AFFILIATE&utm_campaign=لینک+مرجع&utm_source=https%3a__emalls-ir_&utm_content=ایمالز&utm_term=ali3635&affid=YzMwMDZiMmItM2Y0YS00MGUzLWIzZDQtZTU3MTZhNDk3NGU0IyMjMzk%3d&exp=30

مادربرد z270p در حد اکبند تا ژانویه ۲۰۲۱ گارانتی داره موجوده خواستین داخل pt گذاشتم برای فروش ۹۵۰ در مورد بازار قربان وضعیت بد هست و همه قبول داریم مین سری z170 چند سری خوش قیمت اکبند هم سراغ دارم همه با گارانتی ۳ ساله مشکل اصلی الان قیمت پردازندست که اصلا حال و روز خوشی نداره در اخر ازتون ممنونم که با سعه صدر جواب دادین و خیلی منطقی برخورد کردین موید باشید

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت پردازنده دیروز حدود 20 درصد رفت بالا امروز هم مجددا 20 درصد افزایش قیمت داشته و الان یه 7700 شده 5300

لپتاپی هم که بنده میخواستم بخرم 3 م گرونتر شده
پس همونطور که توقع میرفت قیمت مین برد رو بخاطر افت قیمت توسط یه فروشگاه کم کنم مسلما این مورد رو هم باید طبق همون روش عمل کنم
قیمت پردازنده 3 م

پردازنده و مین هم به صورت باندل فقط به فروش میرسن

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

سلام

عکس بیشتر از مانیتور پ خ کنین ممنون با مدا کار کرد و وضعیت گارانتی

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، zaman_tbs گفته است :

سلام

عکس بیشتر از مانیتور پ خ کنین ممنون با مدا کار کرد و وضعیت گارانتی

برادر چی شد؟؟؟؟

فروش مانیتور کنسل شده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، moein252 گفته است :

شهرستان هستم

امشب یا فردا میرسم عکس بیشتر میذارم

اوکی شخصی بفرست ممنون

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، تخت خمشید گفته است :

اسپیکرفوق حرفه ای 500 وات دارای چینش 5.1 :Logitech Z906

https://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906

قیمت پایه: 3000

--------------------------------------------------------------

قیمت سخنران 3هزار تومنه؟

خخخخخ

لینک به دیدگاه

احتمالا فروش کنسل خواهد شد چون کاری که میخواستم بکنم فعلا منتفی شده و بعضی دوستان هم قیمت های عجیب غریب میدن

تا همین چند وقت پیش تفاوت قیمت این پردازنده با 7700 فقط 200-300 تومن بودنمی دونم الان چی شده آقایون توقع دارن و طمع پیدا کردن این پردازنده رو  از یه I5 7500 دست دو هم ارزونتر بخرن

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

دوستان تو این یه هفته نقریبا تمام قطعات بالا رفتن و قیمتی که الان تو پست خورده تقریبا رسیده به 40 درصد کسر از قیمت آک که مجبورم برا اینکه بعدا پشیمون نشم و نخوام یه پولی بذارم روش و دوباره سیستم خودمو بخرم یا فروش رو کنسل کنم یا قیمت را افزایش بدم ، برای مثال خدمتتون میگم زمانی که من این پست رو نوشتم SSD با حجم 480 تقریبا 1350 بود الان 1600 هست

به هیچ عنوان تقاضای تخفیف نکنید که از این پایینتر امکان نداره ، اینم که نگه داشتم و هنوز کنسل نکردم برا اینه که چند نفر چند قطعه رو از قبل خواستن و یه لپتاپ مناسب تو دیوار پیدا کردم ، اگه اون منتفی بشه اینم منتفیه

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از دوستان مخصوصا اونهایی که قطعات رو خواستن ، به دلیل بالا رفتن قیمت قطعات کامپیوتری و ناپایداری در قیمت ها و در کنارش منتفی شدن خرید لپتاپ، فروش متوقف میشه

اگر بعدا ثباتی در قیمت ها درست شد یا کسی قطعات جانبی رو خواست با مقداری تغییر در قیمت ها در خدمتم

فعلا به صورت موقت تاپیک بسته نشه تا ببینیم وضعیت چی میشه

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

زیاده ولی بخونید بد نیست

حالا که گذشت ولی تو این مدت یه چیز برام خیلی جالب بود

همین تا من این سیستم رو آگهی کردم با وجود اینکه قیمت خود جنس یا نمونه مشابه کاملا مشخص بود و حدود 30 درصد از قیمت کم شده بود چند نفر ریختن که آقا قیمت معقول نیست و ...اونم بدون هیچ دلیل و مدرکی (خب چرا 4790K که فقط 100 مگ با 7700k و نهایت 10-15 درصد اختلاف کارایی داره و تا همین چند وقت پیش هم نو و هم دست دو فقط 200-300 تومن با هم اختلاف قیمت داشتن به یکباره حتی 2400 نمی ارزه رو باید از دوستانی که اظهارنظر میکردن پرسید) از اون طرف یهو بازارچه رونق گرفت و پر شد از 4790 های فروشی اونم با چه قیمتهایی (نمی دونم خدایی نکرده دزدی بود که به این قیمتها میدادن) کم مونده بود از باندل i5 نسل دو هم ارزونتر بدن (و جالب اینکه سه سوته عنوان میشد فروش رفته)، تو همین حین چند نفر که معلوم بود از دلال های فروم  هستن هی میومدن پیام میدادن که قیمت مناسب بدی برمیداریم ، منم هی حساب میکردم و مونده بودم که یعنی چقدر باید کم بشه تا معقول بشه ، مگه همیشه تو همین فروم نمیگفتن جنس دست دو نهایت 30 درصد افت قیمت داره ، خلاصه هرجور حساب میکردم یه چیزایی جور در نمیومد و از یه قیمتی پایینتر ارزش فروش نداره چه برسه بخوای جنس دیگه ای بخری

تا اینکه بعد از اینکه خرید لپتاپ منتفی شد فروش اینم تقریبا منتفی شدو یکباره همه قضایا برعکس شد ، الان شما دیگه نه تنها پست فروشی از 4790 نمی بینی بلکه اجناس مشابه دیگه هم نیست فقط یه دونه سیستم 4790 هست که اونم سی پی یو رو زده 3 میلیون یعنی اگه من اون زمان به همون قیمت 2400 خودم هم فروخته بودم الان باید 600 میگذاشتم روش تا جنس خودمو بخرم ، لپتاپ هم که این وسط یهو کلی رفته بود روش و من میموندم و دهان باز و خاک بر سر کردن

البته این قضیه فقط برا الان نیست ، قبل از عید هم که یه 290X برا فروش گذاشته بودم عده ای میومدن میگفتن قیمت فلانه در صورتی که چند روز قبلش جنس مشابه با قیمت بالاتر فروش رفته بود و مثل الان هم یهو بازارچه پر شده از 390 و 290 با قیمت های بخس ، والا نمی دونم همین تا ما میذاریم برا فروش همه یه باره یادشون میاد باید جنس بفروشن اونم جنس مشابه من ؟؟؟ و جالب هم اینکه یکی از اونهایی که اون زمان اومد تو تاپیک من گفت قیمت بالاست و گفت 970 بهتر از این هست و رفرنسه و بدرد نمیخوره و ... که بحثمون شد و گزارش کردم و مدیریت پست هاش رو پاک کرد اونم شاکی شده بود که چرا نظرهاشو پاک کردن (حالا  اتفاقا خودش چند وقت قبلش 290 بدون X خودش رو گرونتر از قیمت من فروخته بوده) الان تو این پست نگاه کنید چطور بازار گرمی برا 290 ساده میکنه و قدرتش در مقابل 1060 و ...

اینجا بود که یاد حرف بابام افتادم که میگفت رفتم تو میدون ، کنجکاو شدم که این دلال های میدون چکار میکنن ، چندبار که دقت کردم دیدم هر کدوم دو سه تا آدم تو دستشون دارن که هی میرن و میان و قیمت بالا و پایین میکنن تا اون دلال راحت بتونه به اون قیمتی که میخواد بخره و بفروشه میگفت مثلا اناری که شاید 3500 هم نمی ارزید و کسی نمی خرید رو یکی اومد قیمت گرفت بهش گفت 5000 تومن ،وسط چونه زدن مشتری و فروشنده ، همون دو سه تایی که تو دست فروشنده بودن اومدن پای بار گفتن چند؟ اینم گفت 5 تومن ولی دارم میفروشم به این آقا ، این دو سه نفر میومدن و قیمت بالاتر پیشنهاد میدادن ، فروشنده هم مثلا معرفت به خرج میداد و میگفت نه من قبلا به این آقا گفتم 5 تومن و در حال معامله ایم من نمی زنم زیرش،اون دو سه نفر هم هی میزدن تو سر خودشون که ما بالاتر میخریم ، اون خریدار از همه جا بی خبر هم میگفت وای پس همون 5000 تومن خیلی خوبه و اینطوری جنس 3500 رو 5000 تومن مینداختن میرفت

البته نمی خوام بگم که دقیقا همینه و همه همین کاره اند ولی دیدم که دلال ها حتی تو همین بازار کامپیوتر چطور سر مشتری و فروشنده جنس دست دو کلاه میذارن ، اینو با چشم خودم دیدم ، یکی اومده بود تو بازار میخواست سیستم بفروشه، قشنگ سیستمش تو کمترین حالت 10-11 تومن می ارزید ولی به قیافش نمی خورد خیلی سر رشته داشته باشه و از بالا رفتن قیمت ها هم اطلاعی داشته باشه فکر میکنید مغازه دار چند بهش گفت ؟ گفت 1.5 !!! باورتون میشه ؟ ، حالا همون فروشنده یه کیس دست دو I3 داغون  داشت برا فروش فکر میکنید اینو چند میداد ؟ 4 تومن ، حالا اینجا هم از اون همزمانی آگهی فروش 4790 ها که بگذریم ، اگه آقایون دلال فروم مثل همین ماجرا که گفتم اینجوری جنس دست دو مردم رو تو مغازه خریده باشن بعید نیست پست های فروششون به قیمت های بخس واقعی بوده باشه

خلاصه نزدیک بود فریب جو سازی ها رو بخورم و این سیستم رو مفت بدم بره و الان مجبور باشم بذارم روش و سیستم قبلی خودمو بخرم ، حتی این وسط اون کلاهبرداری که با اکانت جناب معمارزاده (Vaioman ) دزدی کرده بود به من پیشنهاد خرید داد ولی خدا خواست با دو سه تا حرفی که زدم  از سرم رفع شد وگرنه کلا سیستم نداشتم و احتمال هم میدم میخواسته به اسم خریدار بیاد جنس منو برداره، شماره حساب منو بگیره بعد بده به اونهایی که به عنوان فروشنده کلاه گذاشته بوده بگه پول رو به حساب من بریزن اون موقع دیگه پولهای کلاهبرداری میومد تو حساب من ، سیستمم که میرفت به کنار، کلاهبردار هم میشدم  و الان پشت میله زندان بودم ولی یه حرفی که این وسط بهش زدم که نمی خواستم بزنم ولی یهو خدا انداخت سر زبونم (و بعدش هم با خودم کلانجار میرفتم که چرا اینو بهش گفتم) و اینجا نمیگم باعث شد ول کن قضیه بشه و به اصطلاح خودمون تن بر بشه

با همه این وجود و بدی آدم ها ،  خدا جای حق نشسته همینکه با وجود اینکه به ندرت به فروم سر میزنم و از اکانتم و امتیازش معلومه، دقیقا همون موقعی که قبلا یه کلاهبردار پیدا شده بود و در مورد نحوه کلاهبرداریش و خرید و فروش اکانت های امتیاز بالا نوشته بودن اومدم و مطلب رو خوندم و از طرف دیگه که بابام جریان و ترفند دلال ها رو تعریف کرد و خودمم تو بازار مشابه ش رو دیدم و اینکه قضیه خرید لپتاپ و رفتن به استان دیگه برا ادامه تحصیل منتفی شد تا اصراری بر فروش سیستم نداشته باشم و به هر قیمتی نفروشم و از همه مهم تر اون حرفی که به اون کلاهبردار زدم همه ش شد سبب خیر وگرنه یا الان بعد از چند سال که یه سیستم خوب گیر آورده بودم باید میرفتم یه سیستم داغون میخریدم یا کلا سیستم نداشتم یا از اون بدتر الان به اسم کلاهبردار زندانی بودم ، همش لطف خدا بود و بس

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...