رفتن به مطلب

آغاز پیش فروش سری کارتهای MSI GeForce RTX 2080 از سی ام آگوست تا 20 سپتامبر

Recommended Posts

• کاربر ویژه

aec7f7580c87c67691ee3d6fd457d23a.png

آن طور که از آگهی های پخش شده توسط MSI در منطقه آسیا مشخص است ، این کمپانی قصد دارد تا پیش فروش سه مدل از سری کارتهای GeForce RTX 2080 را از تاریخ 30 آگوست آغاز کند. این سه مدل کارت شامل دو مدل از کارت GeForce RTX 2080 و یک نمونه از کارت 2080Ti خواهد بود.دو مدل معرفی شده از کارت 2080 توسط MSI ، شامل یک نمونه جدید تحت نام GeForce RTX 2080 Ventus خواهد بود.پیش فروش این کارت ها تا 20 سپتامبر ادامه خواهد داشت و پس از آن در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.اکنون با انتشار این خبر از سوی MSI ما تا حدودی از تاریخ انتشار کارتهای جدید ، مطلع هستیم.

6b9756ddc25947ee00c12b777525da93.png

قیمت گذاری این کارتها با توجه به مالیات بر ارزش افزوده به شرح زیر خواهد بود :

کارت GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO با احتساب مالیات بر قیمت شروع از 174،800 ین ( یا 1349 یورو)

کارت GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO  با احساب مالیات با قیمت 124800 ین یا 965 یورو

مدل جدید کارت GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC  به احساب مالیات119800 ین یا 929 یورو

4f7ffe525b10581dbe63dc632d24a82a.png

مدل های Trio کمی قبل تر توسط MSI معرفی شده اند ، اما مدل VENTUS یک کارت جدید به شمار میرود که بر اساس طراحی فن دو گانه ساخته شده است.در وب سایت رسمی MSI هنوز فهرستی از فرکانس های هسته و حافظه و همچنین قیمت گذاری رسمی منتشر نشده است.تنها نکته رسمی ذکر شده دسترسی به این کارتها بعد از تاریخ 20 سپتامبر است.

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

چه خبره 1349 یورو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه این کوفتی چیه انقدر قیمت گذاشتن

چی شده امسال انقدر جهش قیمتی داریم؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

چه خبره 1349 یورو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه این کوفتی چیه انقدر قیمت گذاشتن

چی شده امسال انقدر جهش قیمتی داریم؟؟؟!!!

احتمالا این ها چون قیمت پیش فروش هستن ...خیلی بیشتر هست قیمتشون.

و یه نکته ایی که همیشه برام جالب هست....قیمت های یورویی اجناس الکترونیکی مخصوص تو حوزه سخت افزار کامپیوتر  از قیمت دلار اون قطعه بیشتر هستش.....فکر میکنم این موضوع بیشتر مربوط به مالیات زیاد تر اروپا نسبت به امریکا باشه......چون من فکر میکنم پس عرضه این کارت ها و گذشت 1 ماه از اونا قیمت متعادل تر میشه مثلا این کارت GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO احتمالا نسبت به قیمت انویدیا که 999 دلار هست ممکنه  تو نسخه کاستوم حدود 1100 دلار باشه.

ویرایش شده توسط meysam99mc
لینک به دیدگاه

کارت های خوب و قدرتمندی هست.ولی واسه منی ک FHD بازی میکنم همین 1070-1080 حالا حالاها کافیه

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، meysam99mc گفته است :

احتمالا این ها چون قیمت پیش فروش هستن ...خیلی بیشتر هست قیمتشون.

و یه نکته ایی که همیشه برام جالب هست....قیمت های یورویی اجناس الکترونیکی مخصوص تو حوزه سخت افزار کامپیوتر  از قیمت دلار اون قطعه بیشتر هستش.....فکر میکنم این موضوع بیشتر مربوط به مالیات زیاد تر اروپا نسبت به امریکا باشه......چون من فکر میکنم پس عرضه این کارت ها و گذشت 1 ماه از اونا قیمت متعادل تر میشه مثلا این کارت GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO احتمالا نسبت به قیمت انویدیا که 999 دلار هست ممکنه  تو نسخه کاستوم حدود 1100 دلار باشه.

من شنیده بودم نسخه کاستوم ارزونتر از فاندر ادیشن هست نه برعکس!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

نسخه کاستوم حدود 1100 دلار باشه.

1100دلار هم وحشتناکه

کجا این قیمتارو داشتیم ما؟!

حالا ایرانو که کار ندارم حسابش جداس

ولی در کل و قیمت جهانی این رقما واقعا وحشتناکه

به شدت دارن تکنولوژی رو گرون میکنن

اون از گوشی های موبایل اینم از این

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

من شنیده بودم نسخه کاستوم ارزونتر از فاندر ادیشن هست نه برعکس!

نسخه کاستوم از 999 دلار برای کارت RTX2080TI هستش...اما نسخه فاندرز ادیشن که برای خود انویدیا هستش 1199 دلار هستش.

اما شرکت های که نسخه های کاستوم رو تولید  میکنن بسته به مدل هایی که دارن حدود 50 تا 100 دلار رو قیمت پایه کاستوم انویدیا که همون 999 دلار هست میکشن و کارت ها رو میفروشن.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

1100دلار هم وحشتناکه

کجا این قیمتارو داشتیم ما؟!

حالا ایرانو که کار ندارم حسابش جداس

ولی در کل و قیمت جهانی این رقما واقعا وحشتناکه

به شدت دارن تکنولوژی رو گرون میکنن

اون از گوشی های موبایل اینم از این

در کل بله موافقم هزینه اولیه کارت ها هم  در کشورهای پیشرفته هم زیاده....مخصوصا RTX2080TI....

ولی خب اگه تحلیل منو شخصه بخواید....بنظرم انویدیا پس از عرضه این کارت ها و فروش کارت های نسل پاسکال خودش از بازار امکان داره حدود 100-200 دلار قیمتش هاش رو کاهش بده.....

در کل میشه نداشتن رقیب قدرتمند برای انویدیا و فناوری های هزینه بر و پیشرفته انویدیا تو معماری تورینگ  و فعلا پر بودن  بازار کارت گرافیک های بالا رده  پاسکال تو بازار بخاطر کاهش ارزش ارز های دیجیتال باعث  این قیمت گذاری شده.................اما به هر حال من امیدوارم در چند ماه اینده شاهد کاهش قیمت ها تو خارج ایران باشیم............که این امید برای بازار داخلی بدلیل افزایش دلار و  دلالان شامل نمیشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...