رفتن به مطلب

خرابی کیبورد گرین gk 601rgb در کمتر از 4 ماه؟

Recommended Posts

سلام . یه سوال کوچیک داشتن دوستان . میخواستم بدونم که ایا این مورد طبیعیه تو گیبورد گرین ؟ رنگ دکمه space رفته ...20180822_201322.thumb.jpg.b997877de46b72b695eece64b85f8689.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی من دا رم  این مدل رو
کیفیت رنگ کاری زیاد دلچسب نیست
شما هم سخت گیری نکنید

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دوست گرامی من دا رم  این مدل رو
کیفیت رنگ کاری زیاد دلچسب نیست
شما هم سخت گیری نکنید

خب اخه من 1 ماه نشده که گرفتم اینو . اگه بخواد اینجوری باشه که به یک سال نرسیده کامل رنگش میره

لینک به دیدگاه

سلام برای بنده هم همین جوره یعنی رنگ کاریش افتضاحه راحت پاک میشن

لینک به دیدگاه

از ما که دیگه گذشت . امیدوارم کیفیتشو بهتر بکنن که افراد بعدی که این کیبوردو میخرن این مشکلو نداشته باشن

لینک به دیدگاه

درود

برای بنده هم رنگ کلید d و کنار SPACE رفته است.

همون ماه اول اینجوری شد.

رنگ ها هم در سمت قسمت NUM ضعیفتر هستند..

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه به نظر این مشکل همه گیر هست. کیبورد بنده هم این مشکل رو داره. به علاوه یه سری مشکلات عجیب که باید در اسرع وقت اون رو ببرم گارانتی.

اگر اجازه بدین این مشکلات رو اینجا ذکر کنم: 

یکی از مد های کیبورد، مد کاستوم، که با کلید FN + 7 فعال میشه و بعد با FN و کلید های جهت دار میشه بین رنگ ها یا قسمت های مختلف کیبورد سویچ کرد. بنده باید برای فعال شدن قابلیت سویچ بین قسمت های مختلف و رنگ ها، باید FN رو گرفته و بعد دوبار سریع کلید 7 رو بزنم تا بتونم رنگ های کاستوم انتخاب کنم.

مورد دیگه که بسیار اذیت میکنه، اینه که گاهی اوقات هنگام استفاده از قابلیت هایی مثل تغییر رنگ های آر جی بی و قفل کلید هوم و ...  تمامی کلید های کیبورد به هم میریزه، گاهی جای دکمه های جهت با WASD عوض میشه، گاهی تمامی کلید ها قاطی می کنن و نمیتونم به هیچ وجه از اون استفاده کنم. وقتی این اتفاق میفته باید بارها و بارها کلید FN و شاید بعضی کلید های دیگه رو بزنم تا مشکل حل بشه. حتی در آوردن و دوباره وارد کردن کیبورد هم مشکل رو حل نمیکنه. پس مشکل به کیبورد تعلق داره. 

خواهش میکنم یکی از کاربران فروم که اگر اشتباه نکنم در شرکت گرین فعال بودن رو به این تاپیک دعوت کنید. نام کاربری ایشون خاطرم نیست.

لینک به دیدگاه

من یه کیبورد a4 tech برا عهد تیر کمون شاه دارم هنوز با روز اولش فرقی نکرده . ۲۴ ساعت هم گیم میزنم . به نظرم هر چی میگیرید از برند معتبر بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

من یه کیبورد a4 tech برا عهد تیر کمون شاه دارم هنوز با روز اولش فرقی نکرده . ۲۴ ساعت هم گیم میزنم . به نظرم هر چی میگیرید از برند معتبر بگیرید.

درود. راستش با دو کیبورد قبلی، که هردو از برند های ناشناخته چینی بودن، هرگز چنین ایرادی ندیدم. نه فقط رنگ آمیزی، بلکه همون کاری رو که قرار بود انجام بدند رو بدون ذره ای مشکل از عهدش بر می اومدن. 

اما به عقیده من، متاسفانه گرین در زمینه کیبورد کم کاری کرده و باید با شرکت تولید کننده، برای رفع عیوب این کیبورد در تولید های آتی، صحبت کنه.  الآن با این قیمت ها، این کیبورد از 165 تا 193 هزارتومن قیمت گذاری میشه و خریدار حق داره که با پرداخت این مبلغ، انتظار داشته باشه که حداقل رنگ کالاش کنده نشه. 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

درود. راستش با دو کیبورد قبلی، که هردو از برند های ناشناخته چینی بودن، هرگز چنین ایرادی ندیدم. نه فقط رنگ آمیزی، بلکه همون کاری رو که قرار بود انجام بدند رو بدون ذره ای مشکل از عهدش بر می اومدن. 

اما به عقیده من، متاسفانه گرین در زمینه کیبورد کم کاری کرده و باید با شرکت تولید کننده، برای رفع عیوب این کیبورد در تولید های آتی، صحبت کنه.  الآن با این قیمت ها، این کیبورد از 165 تا 193 هزارتومن قیمت گذاری میشه و خریدار حق داره که با پرداخت این مبلغ، انتظار داشته باشه که حداقل رنگ کالاش کنده نشه. 

موافقم . واقعا زشته که یه کیبورد گیمینگ بخواد رنگ اصلیه دکمش کنده بشه . تازه شنیدم رنگ صفحه زیر دکمه ها هم با کوچکترین خراشی کنده میشه ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام. دوستانی که با این مشکل مواجه هستند از کلید هایی که رنگ اون ها رفته به صورت خصوصی برای بنده عکس بفرستند تا بررسی های بیشتر انجام بشه.

دوستان مد نظر داشته باشند که از تمیز کردن کیبورد با مواد شیمیایی خودداری کنند.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. دوستانی که با این مشکل مواجه هستند از کلید هایی که رنگ اون ها رفته به صورت خصوصی برای بنده عکس بفرستند تا بررسی های بیشتر انجام بشه.

درود. جناب موسوی امکانش هست نظرتون رو درباره مشکلاتی که بنده باهاشون مواجه شدم بفرمایید؟  در چند پست بالاتر توضیح دادم. 

سپاس

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود

متاسفانه به نظر این مشکل همه گیر هست. کیبورد بنده هم این مشکل رو داره. به علاوه یه سری مشکلات عجیب که باید در اسرع وقت اون رو ببرم گارانتی.

اگر اجازه بدین این مشکلات رو اینجا ذکر کنم: 

یکی از مد های کیبورد، مد کاستوم، که با کلید FN + 7 فعال میشه و بعد با FN و کلید های جهت دار میشه بین رنگ ها یا قسمت های مختلف کیبورد سویچ کرد. بنده باید برای فعال شدن قابلیت سویچ بین قسمت های مختلف و رنگ ها، باید FN رو گرفته و بعد دوبار سریع کلید 7 رو بزنم تا بتونم رنگ های کاستوم انتخاب کنم.

مکانیزم  مود هفت به همین روال هستش. "FN + 7"  برای فعال سازی مود هستش و "FN + 7 دو بار پشت سر" هم برای تنظیم مود تعیین شده. 

نقل قول

مورد دیگه که بسیار اذیت میکنه، اینه که گاهی اوقات هنگام استفاده از قابلیت هایی مثل تغییر رنگ های آر جی بی و قفل کلید هوم و ...  تمامی کلید های کیبورد به هم میریزه، گاهی جای دکمه های جهت با WASD عوض میشه، گاهی تمامی کلید ها قاطی می کنن و نمیتونم به هیچ وجه از اون استفاده کنم. وقتی این اتفاق میفته باید بارها و بارها کلید FN و شاید بعضی کلید های دیگه رو بزنم تا مشکل حل بشه. حتی در آوردن و دوباره وارد کردن کیبورد هم مشکل رو حل نمیکنه. پس مشکل به کیبورد تعلق داره. 

مورد دوم میتونه مربوط به پورت USB یا تنظیمات سیستم عامل شما باشه. در هر صورت همکاران من در بخش خدمات پس از فروش در خدمت شما هستند و کیبورد رو برای شما تست می کنند. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشه شک نکنید کیبورد رو برای شما تعویض می کنند.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

مکانیزم  مود هفت به همین روال هستش. "FN + 7"  برای فعال سازی مود هستش و "FN + 7 دو بار پشت سر" هم برای تنظیم مود تعیین شده. 

مورد دوم میتونه مربوط به پورت USB یا تنظیمات سیستم عامل شما باشه. در هر صورت همکاران من در بخش خدمات پس از فروش در خدمت شما هستند و کیبورد رو برای شما تست می کنند. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشه شک نکنید کیبورد رو برای شما تعویض می کنند.

در مورد مشکل اول، ممنونم از توضیحاتتون. چون در جایی به این مکانیزم اشاره نشده بود، گمون کردم تنها مال بنده به این صورت هست.

در مورد مشکل دوم، بنده مادربرد رو همین چند وقت پیش تعویض کردم ( هرچند سیستم قدیمیه و مادربرد جدید هم از همون سوکت پیشین هست، کیبورد با هردو مادربرد پیشین و کنونی تست شده)، پورت های مختلف هم چک شده. 

در مورد مراجعه به گارانتی، بله، مطمئنم اگر از مشکل آگاه بشن همکاری های لازم رو انجام می دن. اما مشکل اینه که نمیدونم چه شرایطی باید باشه تا این مشکل به وجود بیاد. انگار هر وقت خودش بخواد اینجوری میشه. مثلاً توی بازی GTA V، وقتی تصمیم به تغییر زبان کیبورد می‌گیرم، این مشکل به وجود میاد...

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

درود

بنده یک عدد کیبورد گرین gk601 rgb در تاریخ 4/2/97از لیون کامپیوتر خریداری کردم.

ازدیروز وقتی سیستم رو روشن کردم متوجه شدم که کیبورد کار نمیکند.

تا امروز روی تمام یو اس بی های مادربرد تست کردم و صدبار هم پیسی را خاموش و روشن کردم ولی کیبورد کار نمیکند.

اگر کیبورد دکمه خاموش روشن داره بگید که نمیدونستیم!

با کیبورد پیسی تایپ کردم میبخشید اگه اشتباهی چیزی بود.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود

تا امروز روی تمام یو اس بی های مادربرد تست کردم و صدبار هم پیسی را خاموش و روشن کردم ولی کیبورد کار نمیکند.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

سلام

بفرستید گارانتی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/06/03, 10:20:51، Mahdi_Moosavi گفته است :

عکس فرستادم واستون . لطفا بررسی کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود

منتظر پاسخ دوستان هستم.

بنده قبلاً هم اشاره کردم ممکنه پورت های USB سیستم شما مشکل داشته باشه. اگر مادربرد شما همونی باشه که تو امضاتون نوشتید بیش از 12 سال از عمرش میگذره و مشکلات این چنینی خیلی محتمل هستش. 

در صورتی که به خرابی کیبورد اطمینان دارید به خدمات پس از فروش گرین مراجعه کنید. همکاران بنده کیبورد و بررسی می کنند. نیازی به ایجاد تاپیک مجزا نبود.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmadreza9505 گفته است :

عکس فرستادم واستون . لطفا بررسی کنید

پیغام شما را دریافت کردم. ولی منتظر عکس های سایر دوستان هستیم تا بررسی های تکمیلی رو انجام بدیم. به غیر از شما هیچ یک از کاربرانی که در این تاپیک به این موضوع اشاره کردند عکسی ارسال نکردند. از طرفی با استعلامی که از واحد خدمات پس از فروش گرفتم تاکنون مورد مشابه گزارش نشده. 

لینک به دیدگاه

من یه GK40گرین دارم یک ماه وسط کار یا قطع میشه دکمه های HوNوMلگ داره ! ده بار باید بکنی وصل کنی تا یه مدت کوتاه دوباره درست کار کنه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

باتشکر از نظرات دوستان.

بله بر روی یک لپ تاپ دیگر تست کردم.

روی لپ تاپ هم کار نمیکند.

مواردی اعم از رفتن ساده رنگ کیبورد و جابه جا شدن wasd با دکمه های سمت راست(متاسفانه اسم کلید هارو یادم نیست)

Rgb در بخش num,کم رنگ تر هستند

والا هدف بنده از ایجاد تایپیک بیشتر اصلاح مشکلات کیبورد بود و گارانتی اگر اشتباه نکنم در خیابان سمیه است.

بر فرض مثال که کیبورد عیب یابی شد و یا حتی با نو تعویض شد.

امکان داره دوباره این مشکلات بوجود بیاد؟ اگر بعد از  یک مدت همین مشکل پیش بیاد که فایده ای ندارد.

این را هم اضافه کنم که کیبورد تا قبل ار دیروز به طور کامل بر روی سیستم کار میکرده و فکر نمیکنم مربوط یه پورت یو اس بی باشه(هارد اکسترنال و موس بلادی بدون مشکل کار میکنند) با جدا کردن آنها و زدن کیبورد بازهم کیبورد کار نمیکند.

تشکر میکنم از جناب موسوی بخاطر پاسخگویی.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

باتشکر از نظرات دوستان.

مواردی اعم از رفتن ساده رنگ کیبورد و جابه جا شدن wasd با دکمه های سمت راست(متاسفانه اسم کلید هارو یادم نیست)

والا هدف بنده از ایجاد تایپیک بیشتر اصلاح مشکلات کیبورد بود و گارانتی اگر اشتباه نکنم در خیابان سمیه است.

امکان داره دوباره این مشکلات بوجود بیاد؟ اگر بعد از  یک مدت همین مشکل پیش بیاد که فایده ای ندارد.

این را هم اضافه کنم که کیبورد تا قبل ار دیروز به طور کامل بر روی سیستم کار میکرده و فکر نمیکنم مربوط یه پورت یو اس بی باشه(هارد اکسترنال و موس بلادی بدون مشکل کار میکنند) با جدا کردن آنها و زدن کیبورد بازهم کیبورد کار نمیکند.

من کیبوردی دارم مال 7سال پیشه یه کیبورد ساده و ارزون از a4tech ,هنوزم کار میکنه حتی یدونه از دکمه هاش خراب نشدن،با اینکه من صبح تا شب باش گیم میزدم،مطمعنن عیب از جای دیگست،نگاه کنید که سیم کیبورد قطعی پیدا نکرده؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

باتشکر از نظرات دوستان.

درود. شما هم مشکل جا به جایی کلید ها و گاهی قاطی کردن تمامی کلید هارو دارید؟ جای کلید های wasd با کلیدهای جهتی تغییر پیدا می‌کنه. وقتی شدیدتر بشه، هیچ کلیدی اون کاری رو که باید انجام بده، انجام نمی‌دهند. تو بازی بتمن آرخام نایت، دبلیو رو میزنم و پاز منو باز میشه و ... چندین دقیقه با کیبورد ور رفتم تا به حالت عادی برگشت. راستش به هیچ وجه جرات استفاده از کلیدهای میانبر و حالتی مثل قفل دکمه استارت رو ندارم چون میترسم کلیدها قاطی کنن و نتونم به حالت عادی برش گردونم. متاسفانه اگر این مشکلات ادامه پیدا کنه، یکی از بدترین خریدهامو انجام دادم. 

سعی میکنم در اسرع وقت از این مشکل فیلم گرفته و آپلود کنم. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...