رفتن به مطلب

خرابی کیبورد گرین gk 601rgb در کمتر از 4 ماه؟

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

پیغام شما را دریافت کردم. ولی منتظر عکس های سایر دوستان هستیم تا بررسی های تکمیلی رو انجام بدیم. به غیر از شما هیچ یک از کاربرانی که در این تاپیک به این موضوع اشاره کردند عکسی ارسال نکردند. از طرفی با استعلامی که از واحد خدمات پس از فروش گرفتم تاکنون مورد مشابه گزارش نشده. 

درود. تصاویر پیوست شدند.

bq7b_img_20180828_023411_thumb.jpg

oxp_img_20180828_023336_thumb.jpg

prvg_img_20180828_023332_thumb.jpg.

y4g_img_20180828_023327_thumb.jpg

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

والا فکر نکنم از سیم باشه .

در 8 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود.

بله برای بنده هم همینطور بود خیلی اوقات در پابجی اینطور میشد که کلید fn ترکیبی با کلیدا دیگه میزدم بعد ده بیست بار درست میشد بزور.

کیبورد بنده که روشن نمیشه شما از این مشکل اکر تونستید ویدیو تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

والا فکر نکنم از سیم باشه .

درود.

بله برای بنده هم همینطور بود خیلی اوقات در پابجی اینطور میشد که کلید fn ترکیبی با کلیدا دیگه میزدم بعد ده بیست بار درست میشد بزور.

کیبورد بنده که روشن نمیشه شما از این مشکل اکر تونستید ویدیو تهیه کنید.

بله، دقیقا همین مشکلات برای من پیش میاد.

شده تو GTA V، هنگام استفاده از چیت کنسول، با کلیدهای ترکیبی ویندوز و اسپیس زبان نوشتاری رو تغییر میدم و این مشکل به وجود اومده و خدا میدونه چجوری حل میشه.

اوایل فکر کردم پورت یو اس بی مشکل داره، که با پورت های دیگه هم همینجور شد. من که گمان می کردم که فقط خودم این مشکل رو دارم.

انشالله در اسرع وقت ویدیوی مورد نظر رو تهیه و آپلود میکنم. 

لینک به دیدگاه

دوستانی که مشکل مشابه دارند به خدمات پس از فروش مراجعه کنند. همکاران بنده پس از بررسی  مشکل شما رو حل می کنند.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

دوستانی که مشکل مشابه دارند به خدمات پس از فروش مراجعه کنند. همکاران بنده پس از بررسی  مشکل شما رو حل می کنند.

برای بنده هم  رنگ دکمه w کلا رفته, دکمه Cیا Dهم حالت سوراخای ریز داره میره , مشکل رندوم قاطی کردن کلید ها هم گاهی پیش میاد , این همه راه ببریم اون دوتا دکمه رو عوض میکنند؟ یا یه کیبورد جدید (همون مدل) ولی با متریال بهتر میدن؟ چون ارزش نداره ببری 2 تا دکمه عوض کنند یه مدت دیگه رنگ بقیه هم میره خب!

رفتم خونه براتون عکس میگیرم میفرستم

ویرایش شده توسط Milad1993xx
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Milad1993xx گفته است :

برای بنده هم  رنگ دکمه w کلا رفته, دکمه c یا هم حالت سوراخای ریز داره میره , مشکل رندوم قاطی کردن کلید ها هم گاهی پیش میاد , این همه راه ببریم اون دوتا دکمه رو عوض میکنند؟ یا یه کیبورد جدید (همون مدل) ولی با متریال بهتر میدن؟ چون ارزش نداره ببری 2 تا دکمه عوض کنند یه مدت دیگه رنگ بقیه هم میره خب!

رفتم خونه براتون عکس میگیریم میفرستم

تصمیم گیرنده واحد خدمات پس از فروش هستش. به احتمال زیاد کیبورد مورد نظر تعویض میشه .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود. تصاویر پیوست شدند.

bq7b_img_20180828_023411_thumb.jpg

oxp_img_20180828_023336_thumb.jpg

prvg_img_20180828_023332_thumb.jpg.

y4g_img_20180828_023327_thumb.jpg

لطف کنید در نور اتاق عکس بگیرید.در حالتی که نور پس زمینه خاموش هست

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی عزیز

بنده سال پیش کیبورد TVM داشتم و 13 سالش بود حتی تمام کلید هاش رو باز کردم و شستم و بستم و مثل روز اولش کار میکرد ! 

برای اینکه تنوع به خرج داده باشم و یکمم نبود کلیدهای شرتکات اذیتم میکرد رفتم کیبورد کوگار 500K گرفتم . البته با قیمت 270 تومن اون زمان . بی نهایت سریع و خوش دست بود . برای تمیزکردنشم چون باز کردنش موجب ابطال گارانتی می شد دیروز رفتم شیشه پاک کن

ریختم روش هم به خوبی تمیزش کرد و هم نسوخت و رنگشم هیچ تغییری نکرد.

یه مدتم مشکل داشتم  که وقتی گیم میزدم(بیشتر توی ac origins) با awsd دکمه ی a داخل ویندوز گیر میکرد و هی مینوشت a !!!! کیبورد رو که در میاوردم درست میشد.ویندوزم رو عوض کردم و درست شد!!! میخواستم کیبورد رو بفرستم گارانتی یعنی??

ولی خوب ندیدم کیبورد های گرین اینطوری خراب بشن ! کیبوردای گرین‌20 تومنی دارن خیلی خوب توی اداره ها با اون تایپ وحشیانشه کارمندا دارن بخوبی کار میکنن. عجیبه این کیبورد اینجوری شده . جدیدا هم داره مشکل این نوع کیبورد زیاد میشه . از جناب موسوی خواهشمندم اگر کیبورد های جدید هم اینقدر بی کیفیتن یه شرکت سازنده اخطار بدهند  

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوست گرامی عزیز

بنده سال پیش کیبورد TVM داشتم و 13 سالش بود حتی تمام کلید هاش رو باز کردم و شستم و بستم و مثل روز اولش کار میکرد ! 

برای اینکه تنوع به خرج داده باشم و یکمم نبود کلیدهای شرتکات اذیتم میکرد رفتم کیبورد کوگار 500K گرفتم . البته با قیمت 270 تومن اون زمان . بی نهایت سریع و خوش دست بود . برای تمیزکردنشم چون باز کردنش موجب ابطال گارانتی می شد دیروز رفتم شیشه پاک کن

ریختم روش هم به خوبی تمیزش کرد و هم نسوخت و رنگشم هیچ تغییری نکرد.

یه مدتم مشکل داشتم  که وقتی گیم میزدم(بیشتر توی ac origins) با awsd دکمه ی a داخل ویندوز گیر میکرد و هی مینوشت a !!!! کیبورد رو که در میاوردم درست میشد.ویندوزم رو عوض کردم و درست شد!!! میخواستم کیبورد رو بفرستم گارانتی یعنی1f602.png1f602.png

ولی خوب ندیدم کیبورد های گرین اینطوری خراب بشن ! کیبوردای گرین‌20 تومنی دارن خیلی خوب توی اداره ها با اون تایپ وحشیانشه کارمندا دارن بخوبی کار میکنن. عجیبه این کیبورد اینجوری شده . جدیدا هم داره مشکل این نوع کیبورد زیاد میشه . از جناب موسوی خواهشمندم اگر کیبورد های جدید هم اینقدر بی کیفیتن یه شرکت سازنده اخطار بدهند  

کیبوردهای نسل جدید گرین به مراتب کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به نسل قبل دارند. خرابی این نسل بسیار پایین و آمارهای وصولی از واحد خدمات پس از فروش نتایجی درخشان و ممتاز هستند. برای مثال از حدود بیش از 1500 عدد کیبورد GK601-RGB که از ابتدای امسال فروش رفته تنها 2 عدد از این مدل به واحد خدمات پس از فروش ارسال شده است که یک مورد مربوط به معیوب شدن RGB LED یکی از سوئیچ ها و مورد دوم مربوط به قطعی سیم بوده. 

ما کماکان منتظر ارسال کیبوردهای مورد نظر به گارانتی هستیم. بررسی های تکملی انجام میشه و نتایج را اعلام خواهیم کرد. 

لینک به دیدگاه

تصمیم گیرنده واحد خدمات پس از فروش هستش. به احتمال زیاد کیبورد مورد نظر تعویض میشه .

DSC_2009.thumb.JPG.1101e2e20ed9a41be32df654c4a68d44.JPG

DSC_2008.thumb.JPG.1f411b1a1a9bd203cab51116ae362cd0.JPG

بعد اگر تعویض کنند جدیده هم همینه؟ اینجوری فایده نداره  که 1  ماه بعد بازم میره , یا صرفا مشکل بهم خوردگی کلیدا درست شده؟ اصلا نسخه 2 ی چیزی دادن؟

لینک به دیدگاه

لطف کنید در نور اتاق عکس بگیرید.در حالتی که نور پس زمینه خاموش هست

گرامی، من چندان از کیبوردم استفاده نمیکنم. حداکثر یک ماهه که سیستم من برای گیم مناسب شده و بنده هم گیمر حرفه ای نیستم. مدتی پیش تایپ هم انجام میدادم اما شاید یکسال و بیشتر هم باشه که دیگه نویسندگی تو وبسایت رو هم کنار گذاشتم. 

تصاویری که دوست دیگرمون پس از من قرار دادن گویای همه چیزه. 

حالا فارغ از رنگ، مشکل اصلی بهم خوردن کلیداست که به وفور اعلام شده. 

البته اگر مدیران گرامی صلاح می دونند، این تاپیک و تاپیکی که کاربر GRANDAM ایجاد کردند، ادغام بشن.

سپاس از اینکه پاسخگو هستید جناب موسوی.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

کیبوردهای نسل جدید گرین به مراتب کیفیت و کارایی بالاتری نسبت به نسل قبل دارند. خرابی این نسل بسیار پایین و آمارهای وصولی از واحد خدمات پس از فروش نتایجی درخشان و ممتاز هستند. برای مثال از حدود بیش از 1500 عدد کیبورد GK601-RGB که از ابتدای امسال فروش رفته تنها 2 عدد از این مدل به واحد خدمات پس از فروش ارسال شده است که یک مورد مربوط به معیوب شدن RGB LED یکی از سوئیچ ها و مورد دوم مربوط به قطعی سیم بوده. 

ما کماکان منتظر ارسال کیبوردهای مورد نظر به گارانتی هستیم. بررسی های تکملی انجام میشه و نتایج را اعلام خواهیم کرد. 

جناب موسوی، فارغ مشکل رنگ آمیزی، اثبات قضیه قاطی کردن کلیدها کمی سخته. چون واقعا معلوم نیست در چه شرایطی این مشکل پیش میاد. مثلاً برای بنده بیشتر حین  بازی کردن پیش اومده. یا به هر صورت هنگامی که از کلید های ترکیبی کیبورد استفاده می کنم. می ترسم بررسی این موضوع از حوصله عزیزانی که در گارانتی فعال هستند خارج باشه.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Milad1993xx گفته است :

DSC_2009.thumb.JPG.1101e2e20ed9a41be32df654c4a68d44.JPG

DSC_2008.thumb.JPG.1f411b1a1a9bd203cab51116ae362cd0.JPG

بعد اگر تعویض کنند جدیده هم همینه؟ اینجوری فایده نداره  که 1  ماه بعد بازم میره , یا صرفا مشکل بهم خوردگی کلیدا درست شده؟ اصلا نسخه 2 ی چیزی دادن؟

واسه منم یکی از دکمه ها همینجوریه رو بقیه دکمه ها چندتا نقطه روش وجود داره که وقتی بک لایت روشن شه نور ازش میزنه بیرون D:

مشکل دیگه هم قاطی کردن کیبورد یا تاخیر داره یا کلا بعضی دکمه هاش از کار میوفتن یه کیبورد DS4100دارم که قشنگ کار میکنه ولی GK40 greenافتضاح ترین کیبوردیه که داشتم خیلی اذیت میکنه اینجا هم نمایندگی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

بنده هم یک کیبورد از این سفیدا داشتم یه20سالی بود کارمیکرد که دیگه یه سفید دیگه گرفتم و بعدم این.

والا من این کیبوردو انقدر تنبل هستم یه دستمال نکشیدم رنگش رفته جایزه کثیف ترین کیبورد سال رو فکر میکنم دریافت کنم!

امروز به گارانتی مراجعه میکنم برای کیبورد.

اون گیر کردن a م بعضی اوقات طبیعی هستش. بعضی کلید ها گاهی اوقات گیر میکنند.

با تشکر از دوستان و‌جناب موسوی.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، grimlock گفته است :

البته اگر مدیران گرامی صلاح می دونند، این تاپیک و تاپیکی که کاربر GRANDAM ایجاد کردند، ادغام بشن.

دو تاپیک با یکدیگر ادغام شدند

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

دو تاپیک با یکدیگر ادغام شدند

سپاس گزارم‌.

متاسفانه بنده شهرستانم و امکان سر زدن به گارانتی رو به این زودی نخواهم داشت. حالا دوستان تشریف ببرید و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

درود خدمت دوستان.

امروز به گارانتی گرین مراجعه کردم و در حضور جناب موسوی کیبورد با کیبورد نو تعویض شد.

باتشکر از برخورد خوب ایشون .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت دوستان.

امروز به گارانتی گرین مراجعه کردم و در حضور جناب موسوی کیبورد با کیبورد نو تعویض شد.

باتشکر از برخورد خوب ایشون .

درود. 

جای تقدیر داره. لطفا کیبورد رو تست کنید و ببنید آیا مشکل قاطی کردن کلید ها هنوز هم پابرجاست یا خیر. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود. 

جای تقدیر داره. لطفا کیبورد رو تست کنید و ببنید آیا مشکل قاطی کردن کلید ها هنوز هم پابرجاست یا خیر. 

والا فعلا بدلیل نداشتن رم قادر به تست نیستم فردا هم فکر نمیکنم بتوانم تهیه کنم روز پنج شنبه احتمالا بتوانم کیبورد را تست کنم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

والا فعلا بدلیل نداشتن رم قادر به تست نیستم فردا هم فکر نمیکنم بتوانم تهیه کنم روز پنج شنبه احتمالا بتوانم کیبورد را تست کنم.

سپاس. منتظریم ?

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

پیغام شما را دریافت کردم. ولی منتظر عکس های سایر دوستان هستیم تا بررسی های تکمیلی رو انجام بدیم. به غیر از شما هیچ یک از کاربرانی که در این تاپیک به این موضوع اشاره کردند عکسی ارسال نکردند. از طرفی با استعلامی که از واحد خدمات پس از فروش گرفتم تاکنون مورد مشابه گزارش نشده. 

جناب موسوی دید که دوستان هم مشکل مشابه با من دارن . همونطور که اشاره کردم من 1 ماه نشده که کیبوردو خریدم و اینقدر هم ادم محتاطی هستم تو زدن دکمه ها که فکر کنم هیچ کس اینجوری نباشه ، ولی خب دیدید که رنگ دکمه ها درحال رفتنه ! حتی یه دستمال خشک هم واسه تمیز کردن هنوز نکشیدم بهش . امیدوارم راه حلی واسه این مشکل پیدا بشه . ما به شرکت گرین اعتماد داشتیم که این کیبوردو خریدیم انشاالله که این اعتماد باقی بمونه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ahmadreza9505 گفته است :

جناب موسوی دید که دوستان هم مشکل مشابه با من دارن . همونطور که اشاره کردم من 1 ماه نشده که کیبوردو خریدم و اینقدر هم ادم محتاطی هستم تو زدن دکمه ها که فکر کنم هیچ کس اینجوری نباشه ، ولی خب دیدید که رنگ دکمه ها درحال رفتنه ! حتی یه دستمال خشک هم واسه تمیز کردن هنوز نکشیدم بهش . امیدوارم راه حلی واسه این مشکل پیدا بشه . ما به شرکت گرین اعتماد داشتیم که این کیبوردو خریدیم انشاالله که این اعتماد باقی بمونه

سلام. همانطور که در پست های اخیر عرض کردم خدمت دوستان این مشکل فراگیر نیست و ظاهراً برای تعداد معدودی از این مدل کیبورد پیش اومده. این مشکل طی فرآیند رنگ آمیزی اون هم فقط در کیبوردهای دارای نور پس زمینه ممکنه به وجود بیاد. جنس کلیدهای فاقد نور پس زمینه به گونه دیگر هستش و امکان ایجاد این مشکل وجود نداره.

از اونجا که گرین نماینده رسمی کمپانی Cougar در ایران هست، طی این چند سال تعداد انگشت شمار مشکلات این چنینی حتی روی کیبوردهای گران قیمت هم مشاهده کردیم.

برای مثال حتی کیبوردهای میلیونی برندهای مشهور جهانی هم ممکنه دچار این مشکل بشوند:

http://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=132074

http://forum.corsair.com/forums/showthread.php?p=918689

مشاهده می کنید که کیبوردهای فوق تنها پس از 1 و 3 ماه استفاده دچار این مشکل شدند. از این نوع مثال ها حتی برای کیبوردهای گران قیمت بسیار زیاده و خودتون با یک جستجوی ساده می تونید چندین مورد پیدا کنید.

البته این به معنای عدم پذیرش ضعف در محصول ما نیست و ما مشکلاتی که تنها در رنگ آمیزی برخی از کیبوردهای این مدل پیش اومده رو قبول می کنیم و واحد خدمات پس از فروش گرین  همواره آماده ارائه سرویس به مشتریان محترم بوده، هست و خواهد بود. 

در مورد کیبورد شما تنها مشکل نشت نور وجود داره اون هم در بخش هایی که پایه های کلیدها نور رو از RGB LED ها به پشت کلید ها هدایت میکنه. چون تجمع نور در اون نقاط بیشتر هستش نشت نور هم بیشتر به نظر میرسه.

حقیقتش چون تصمیم گیرنده در این مورد بنده نیستم و همکاران بنده در واحد گارانتی  این وظیفه رو بر عهده دارند در وضعیت کنونی کلیدهای کیبورد شما تصور نمی کنم پذیرش صورت بگیره.

=======================================================================================================================================================================

پی نوشت: این مشکل به تامین کننده این مدل کیبورد منتقل شده و سفارش بعدی این کیبورد حتماً با کیفیت رنگ به مراتب بهتر عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

پی نوشت: این مشکل به تامین کننده این مدل کیبورد منتقل شده و سفارش بعدی این کیبورد حتماً با کیفیت رنگ به مراتب بهتر عرضه خواهد شد.

درود جناب موسوی.

میشه بپرسم که آیا مشکل قاطی کردن کلیدها هم براتون محرز شده که به تولید کننده دستور رفع ایراد رو بدید یا خیر؟ یا تنها تعدادی از این سری این مشکلات رو داشتن.

یکی دیگه از مواردی که میشه روش کار کرد، کیفیت کابل دستگاه هست، چه عالی میشد اگر کمی با کیفیت تر می‌بود.

سپاس

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

image.thumb.png.4986672a14a8680ecfade2ee5d7e59f8.pngimage.thumb.png.eeaf62055b8aa6f5dc0bd5312ca7493d.pngimage.thumb.png.bfe43e72d47ab7ee1812b26d61409909.png

دقیقا برا منم همچین حالتی پیش اومده که فکر کردم  طبیعیه تا اینکه تاپیکو دیدم  

اقای موسوی اکثر مردم حوصله فرستادن کالا به گارانتی و پروسه زمان برش رو ندارن و تا زمانی که کالا کار میکنه  ازش استفاده میکنن حالا رنگ کلیداش بره یا ...اونم فقط بخاطر 4 تا کلید

و یک سوال دارم از شما  کلید های کیبورد رو با هزینه شخصی تعویض می کنید ؟ یا رایگان

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود جناب موسوی.

میشه بپرسم که آیا مشکل قاطی کردن کلیدها هم براتون محرز شده که به تولید کننده دستور رفع ایراد رو بدید یا خیر؟ یا تنها تعدادی از این سری این مشکلات رو داشتن.

یکی دیگه از مواردی که میشه روش کار کرد، کیفیت کابل دستگاه هست، چه عالی میشد اگر کمی با کیفیت تر می‌بود.

سپاس

خیر. حتماً نظر شما منتقل میشه.

در 18 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

image.thumb.png.4986672a14a8680ecfade2ee5d7e59f8.pngimage.thumb.png.eeaf62055b8aa6f5dc0bd5312ca7493d.pngimage.thumb.png.bfe43e72d47ab7ee1812b26d61409909.png

دقیقا برا منم همچین حالتی پیش اومده که فکر کردم  طبیعیه تا اینکه تاپیکو دیدم  

اقای موسوی اکثر مردم حوصله فرستادن کالا به گارانتی و پروسه زمان برش رو ندارن و تا زمانی که کالا کار میکنه  ازش استفاده میکنن حالا رنگ کلیداش بره یا ...اونم فقط بخاطر 4 تا کلید

و یک سوال دارم از شما  کلید های کیبورد رو با هزینه شخصی تعویض می کنید ؟ یا رایگان

کیبوردها و یا کلیدهای اون ها به صورت رایگان توسط گارانتی گرین تعویض میشه. حتی در صورتی که شهرستان باشید و  از طریق نمایندگی گرین محصول رو ارسال کنید هیچ هزینه ای بابات ارسال و دریافت کالا پرداخت نخواهید کرد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...