رفتن به مطلب

پروژه (پایان نامه) تجارت الکترونیک - دانشگاه پیام نور (نیازمند مشارکت و کمک دوستان هستم)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بیکران خدمت تمامی دوستان لیون

بنده دانشجو رشته مهندسی IT دانشگاه پیام نور در مقطع لیسانس هستم 

ازانجایی که در شرف اتمام دانشگاه هستم مثل تمامی دانشجوهای این کشور باید پروژه ای (پایان نامه) - تحت عنوان تجارت الکترونیک اماده کرده و تحویل استاد مربوطه بدهم

بنده تا اخر این ماه بیشتر فرصت برای تحویل ندارم و ازونجایی که استاد مربوطه بسیار سختگیر بوده برای بنده شروطی تایین کرد است که از نمونه های انها میتوان استفاده از منابع خارجی برای این عنوان ذکر کرد(منابع داخلی گفته استفاده کنی پوستتو میکنم?)

بعد تمام این صحبت ها شروع به سرچ کردن این عنوان چه در منابع داخلی و چه خارجی نمودم

و اما درخواست این جانب از دوستان:

اگر کسی از دوستان بر روی پروژه (تجارت الکترونیک)کارکرده ممنون میشم اجازه استفاده از پایان نامه خود را به من دهد و بقیه دوستان اگر مطلبی چه به زبان فارسی و چه به زبان های دیگر دنیا دارند ممنون میشم برای بنده ارسال کنند .

مورد بعدی بنده بعد سرچ کردن در گوگل به چندین مطلب رسیدم که بعضی از انها به زبان انگلیسی و بعضی دیگر به زبان المانی بودند - ممنون میشم اگر دوستان لطف کنند معادل فارسی این مطالب برای من ارسال نمایند

و اخرین درخواست : ممنون میشم یک نرم افزار مترجم متن به زبان فارسی که کارامد بوده وکار با ان اسان باشد به بنده معرفی کنید- زیرا این کار کمک بسیار زیادی به من حقیر میکند

در اخر منابعی که اینجانب توانسته ام پیدا کنم:

[Business - Innovation - High Tech] Oliver Gast - User Experience im E-Commerce (2018, Springer Fachmedien Wiesbaden_Springer Gabler).pdf

E7137-IranArze.pdf

208-English-ISIDL.pdf

_LECTU~3.PDF

[Lecture Notes in Computer Science 10631] Sihan Qing, Chris Mitchell, Liqun Chen, Dongmei Liu - Information and Communications Security (2018, Springer International Publishing).pdf

N. R. Shetty, N Hamsavath Prasad, N. Nalini (eds.) - Emerging Research in Computing, Information, Communication and Applications _ ERCICA 2015, Volume 3 (2016, Springer Singapore).pdf

serksnis2019.pdf

با تشکر فراوان 

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

واقعا هیچکسی توی این انجمن نیست که بتونه منو راهنمایی کنه؟?

لینک به دیدگاه

نرم افزار های ترجمه اکثراً بدرد نمیخورن، بهتره از سایت های سرویس ترجمه که متنتون رو به مترجم میدید و اون با هزینه‌ای ترجمه میکنه استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

انگلیسی یاد بگیر

خسته نباشی واقعا با این پیشنهادت

واقعا سواله چرا به فکر خود استارتر نرسیده بود??

لینک به دیدگاه

پایان نامه مگه واسه ارشد نیست؟پروژه کارشناسی من ساخت نرم افزار بود انصافا پدرم درومد از بس میگفت تغییرش بده فلانش کن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

خسته نباشی واقعا با این پیشنهادت

واقعا سواله چرا به فکر خود استارتر نرسیده بود??

دقیقا

لینک به دیدگاه

در مورد ماینینگ بتحقیق شاید استادتون هم رفت ماینرشد???????

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، testaccount گفته است :

انگلیسی یاد بگیر

مگه ممکنه دانشجوی رشته ی فناوری اطلاعات که دنبال پایان نامشه انگلیسیش ضعیف باشه؟???

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

مگه ممکنه دانشجوی رشته ی فناوری اطلاعات که دنبال پایان نامشه انگلیسیش ضعیف باشه؟1f61c.png1f61c.png1f61c.png

ایکاش فقط انگلیسی بود! 99% منابع المانی هستن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

ایکاش فقط انگلیسی بود! 99% منابع المانی هستن

میدونم بنده هم نگاه کردم میخواستم بگم که چقدر اطلاعات این دوستمون ضعیفه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

میدونم بنده هم نگاه کردم میخواستم بگم که چقدر اطلاعات این دوستمون ضعیفه

اطلاعات کدوم دوستمون؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...