رفتن به مطلب

Phanteks منبع تغذیه های 1000 و 1200 واتی سری Revolt X با پشتیبانی از پیکربندی سیستم دوگانه را معرفی کرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

e0addfc84e1eb4661cee9990396cad7e.jpg

کمپانی Phanteks امروز از سری منبع تغذیه های جدید Revolt X رونمایی کرد.این منبع تغذیه های از فناوری ثبت شده Phanteks و توسط شرکت Seasonic طراحی شده اند.سیستم کابل کشی فول ماژولار ، گواهی بهره وری  80 PLUS Platinum و پشتیبانی ازپیکربندی سیستم دوگانه ، از ویژگیهای این منبع تغذیه ها به شمار میرود.

5caec2218e582c28586ec651dcd1e826.jpg

مدار PCB در این سری از منبع تغذیه ها به صورت کاملا سفارشی طراحی شده و به شما اجازه میدهد تا به صورت همزمان دو سیستم جداگانه را تغذیه کنید.همچنین این پاورها میتوانند بارهای کاری را به صورت مداوم بین دو سیستم به صورت متعادل تقسیم کنند و در مقایسه با استفاده از دو منبع تغذیه جداگانه به صورت کاملا بهبود یافته عمل کنند.سیستم مدیریت کابل کشی کاملا ماژولار به شما امکان حذف کابل های اضافه را میدهد و شما میتوانید فقط به کابل هایی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید.تمامی کابل های مورد نیاز جهت اتصال به دو سیستم در درون جعبه همراه گنجانده شده اند.شما میتوانید از قابلیت سیستم دوگانه به صورت همزمان در سیستم های گیمینگ/ورک استیشن یا ورک استیشن /سرور ویا سیستم گیمینگ / ماشین های استریم، بهره مند شوید.

673a50871ec8aa31d935916601eae3db.jpg

مدل RevoltX 1000W  با قیمت 230 دلار به همراه یک ضمانت 12 ساله  و مدل RevoltX 1200W با قیمت 250 دلار با ضمانت 12 ساله تا ماه سپتامبر 2018 در دسترس خواهند بود.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

به به چقدر کمبود یه همچین پاور هایی با این قابلیت رو من حس میکردم ??

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

به به چقدر کمبود یه همچین پاور هایی با این قابلیت رو من حس میکردم 1f601.png1f606.png

آره اگر obsidian 1000D داشته باشیم که خوشبختانه با این وضعیت خوب دلار توی خوته ی هر کسی یافت میشه????????

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

آره اگر obsidian 1000D داشته باشیم که خوشبختانه با این وضعیت خوب دلار توی خوته ی هر کسی یافت میشه1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

اره تازه من دوتا دارم مگه نمیدونستی???

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...