رفتن به مطلب

لگ کیبورد نوGK40MSIگرین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من این کیبورد رو خریدم هی لگ میگیره یا پنج ثانیه طول میکشه یه سری دکمه هاش کار کنه

الان همزان دو کیبورد دارم استفاده میکنم اون کیبورد قبلی مشکلی نداره درایو کیبورد جدید هم نصب هست

بعضی ماقع یکسری دکمه ها بکلی از کار میوفته حتی ممکنه یه ساعت هم خوب کار کنه باز دوباره قاتی کنه :/

مثلا ممکنه الان دکمه ی iکار نکنه بعد باید این دکمه رو اینقدر نگه دارم تا راه بیوفته !

الانم shift+ctrlکار نمیکنه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

USBهای دیگه رو امتحان کردم درایور رو پاک کردم دوباره نصب کردم

هیچ فایده ای نداشت

Sticky Keys تو accessibility خاموش

لینک به دیدگاه

بفرستید گارانتی مشکل داره

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

این کیبورد ساخت کمپانی MSI هست و با گارانتی گرین. همانطور که اشاره شد کیبورد رو برای گارانتی ارسال کنید. در صورتی که کیبورد معیوب باشه تعویض خواهد شد. 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

این کیبورد ساخت کمپانی MSI هست و با گارانتی گرین. همانطور که اشاره شد کیبورد رو برای گارانتی ارسال کنید. در صورتی که کیبورد معیوب باشه تعویض خواهد شد. 

اینجا نمایندگی نداره،روند ارسالش چطور هست؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/07, 20:36:08، Mahdi_Moosavi گفته است :

شهر محل سکونت شما کجاست؟ 

.....................

لینک به دیدگاه

در صورتی که کیبوردتون رو به نزدیک ترین نمایندگی گرین در یکی از شهرهای استان مازندران  برسونید هزینه ارسال و دریافت رایگان خواهد بود. در غیر این صورت  می بایست کیبورد رو با هزینه خودتون برای دفتر گارانتی با پست یا تیپاکس ارسال کنید.

• آدرس گارانتی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گارانتی گرین)

تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، جنب دادگاه شهید بهشتی، شماره 215 ساختمان سبز، طبقه همکف

تلفن:    88170017  021               فکس:  88808171   021 

لینک به دیدگاه

امروز دوباره اینطوری شد همون لحظه زدم به لپ تاپ قشنگ کار میکرد ! سریع وصلش کردم یو اس بی جلو کامپیوتر بازم دکمه Shiftمشکل داشت دوباره زدم لپ تاپ کار میکرد !

کیبورد قبلی رو وصل کردم قشنگ کار میکرد...باو این چه مرگشه !!!!

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/09, 15:18:13، Mahdi_Moosavi گفته است :

در صورتی که کیبوردتون رو به نزدیک ترین نمایندگی گرین در یکی از شهرهای استان مازندران  برسونید هزینه ارسال و دریافت رایگان خواهد بود. در غیر این صورت  می بایست کیبورد رو با هزینه خودتون برای دفتر گارانتی با پست یا تیپاکس ارسال کنید.

• آدرس گارانتی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گارانتی گرین)

تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، جنب دادگاه شهید بهشتی، شماره 215 ساختمان سبز، طبقه همکف

تلفن:    88170017  021               فکس:  88808171   021 

نباید هماهنگی صورت بگیره؟نباید چیزی روش بنویسم بگم مشکلش چیه؟بعد چجوری پیگیریش کنم؟

گارانتی هم تا بره بیاد قشنگ دو ماه رو شاخشه

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

جهت اطلاع رسانی فقط این کیبورد رو تحویل گارانتی گرین دادم،اولش گفت مشکلی نداره وسالمه ولی بخواید چند روز نگه میداریم بیشتر تست میکنیم که امروز برام کلا تعویضش کرد و یکی نو بهم دادن

بدون هیچ کمتر از 6روز کاراش انجام شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...