رفتن به مطلب

کمک در انتخاب کارت فیزیک مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

520 کارت ضعیفه و برای اینکار توصیه نمی کنم . ضعیفترین کارتی که برای اینکار مناسبه 250 هست . از اون ضعیفتر دیگه فایده نداره .

لینک به دیدگاه

تو سری 8 و قبل از اون اینطوری بود که شما میفرمایید . ولی از سری 200 به بعد روال عوض شد . دیگه GS نداریم و GT شده سری معمولی .

بله در سری قبل 8 اینطوری بود  و از9به بعد gs وجود نداره بنده به ضعیف بودن همون سری قبل اشاره کردم @};-

لینک به دیدگاه

شما برای فیزیکس اگه دس دوم 450 یا 260 رو گیر بیاری عالی هست

یه سوال میشه کارت در حالت استفاده از فیزیکس فقط توانشو از برد بگیره از 4 یا6 یا 8 پینش برق نگیره @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بله در سری قبل 8 اینطوری بود و از9به بعد gs وجود نداره بنده به ضعیف بودن همون سری قبل اشاره کردم cool.png

البته سری 9 هم gs داره

لینک به دیدگاه

دوستان به من چی‌ پیشنهاد میکنین برای فیزیکس

ntel i5 2500K

ATi Radeon HD6990 HIS

ASUS Z68V-PRO

8G RAM Crucial BallistiX CL8

PSU EnErmaX ReVolUTion 85+ 1250W CrossFireX Edition

من شنیدم این کار دردسرهای زیادی داره و کارایی کارت اول رو کم میکنه

کسی خودش درحال حاضر از این روش استفاده میکنه

ممنون میشم راهنمایی کنیین

لینک به دیدگاه

دردسر خاصی نداره فقط ممکنه پچ با بعضی از درایور های بسیار قدیمی و بسیار جدید کار نکنه همین ؟!

در حال حاضر من از این روش استفاده میکنم به خوبی جوب داده در مقایسه با حالتی که پردازش فیزیک بر عهده سیپیو اورشده تا فرکانس 4.2 هست

من از کارت 9600استفاده میکنم پیشنهاد من به شما خرید یک کارت 128بیت با 512مگ رم و حداقل 96cuda core هست

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

دردسر خاصی نداره فقط ممکنه پچ با بعضی از درایور های بسیار قدیمی و بسیار جدید کار نکنه همین ؟!

در حال حاضر من از این روش استفاده میکنم به خوبی جوب داده در مقایسه با حالتی که پردازش فیزیک بر عهده سیپیو اورشده تا فرکانس 4.2 هست

من از کارت 9600استفاده میکنم پیشنهاد من به شما خرید یک کارت 128بیت با 512مگ رم و حداقل 96cuda core هست

مرسی

باید درایور انویدیا کرک شده بریزم یه جا خوندم مادربرد من نیز به درایور کرک شده نداره ؟؟؟

ممنون میشم بازم رهنماییم کنید

ویرایش شده توسط VAHID7442
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مرسی

باید درایور انویدیا کرک شده بریزم یه جا خوندم مادربرد من نیز به درایور کرک شده نداره ؟؟؟

ممنون میشم بازم رهنماییم کنید

??????????????

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام به دوستان گل , کارت gt440 مناسب هستش برای سیستم من

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

gts 450 خیلی بهتر از 285 یا 275 یا 260 هستش. درسته که 192 تا کودا داره ولی کلاک هسته هاش خیلی بالاتره و مصرف برقش هم نصف بقیه هستش و حرارت خیلی کمتری هم تولید میکنه . DX11 هم ساپورت میکنه.

در کل از هر جهت به نظر من بهتر از اونهاست

لینک به دیدگاه

پیشاپیش اگه اسپم هست میبخشید ولی وقتی پستهایی که درمورد فیزیک هست رو میبینم داغ دلم تازه میشه یه دونه 240 خریدم واسه فیزیک ولی وقتی رو سیستم دوتا کارت هست یه اسلات از کار میوفته یاد 150 تومن پول کارت میوفتم اعصابم خراب میشه

لینک به دیدگاه

غذر میخوام دوستان سیسمم رو پایین مینویسیم میخوام ببنیم میشه فیزیکس رو انداخت رو سی پی یو یعنی اصلن راهی نداره ؟

cpu : core i3 2100

vga : gforce gtx 460

ram : 2*2gig 1600 corsair

power : green 535ab

main : asus p8z68-v

میشه یه تعداد از بازی های جدید و تو چشم که فیزیکس دارن رو برام بنویسید . حالا اگر انداختم روی سی پی یو چه اتفاقی میفته؟ باید حتما کارت بخرم ؟ اگر اینجوری باشه بهتر نیست دوبرابر هزینه کنم و یه 460 دیگه بگیرم sli کنم ؟

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لازم نیست برای فیزیکس حتما یه کارت دیگه داشته باشید. همین 460 میتونه همزمان پردازش فیزیکس رو هم انجام بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...