رفتن به مطلب

اخبار مسابقه امتیار و 40000 تومان جائزه

Recommended Posts

درود دوستان گلم .

همانطور که در جریان هستید در لینک زیر دوستانی زحمت کشیدن و در این مسابقه شرکت کردن و واقعا باعث افتخاره :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/8651-%d8%ac%d8%a7%d8%a6%d8%b2%d9%87-40000-%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%ab%d8%a8%d8%aa/

اسامی شرکت کنندگان و امتیاز قبل از مسابقه اونها به شرح زیر هستش :

Danitondar= 166

red30b= 141

evance= 0

۞ MR_MOHAMMAD ۞ = 464

Hamid_5870 = 44

روبیک= 59

ali_rastakhiz = 28

Dj_aghamajid = 71

otello= 410

hostironi= 33

شروع مسابقه از همین الان و اتمامش تاریخ 4/8/1390 ساعت 19 هستش

در ساعت و تاریخ مورد نظر امتیازها منهای امتیاز فعلی میشه و برنده مسابقه مشخص میشه .

قوانین : ( که در حین کار امکان تغییرش هستش )

1 - کاربرانیکه در حراجی شرکت میکنن به هیچ عنوان مچاز به دادن امتیاز منفی به هم دیگه در هیچ پستی نیستن

2 - ثبت نام با نام کاربری دیگه و دادن مثبت و منفی به هم حتما بررسی میشه و امکان کم شدن و زیاد شدن امتیازات کاربران توسط تیم مدیریتی هستش

3 - در صورت گرفتن امتیاز منفی توسط سایر کاربران فروم لطفا اعتراضی بیهوده نکنید

راهنمایی :

برای اینکه بتونید مثبتهای بیشتری بگیرید به نگات زیر توجه کنید چون تجربه چند ساله بنده در این فروم هستش :

1 - سعی کنید به کاربران دیگه در پستهاشون کمک کنید .

2 - از زدن تاپیک جدید و کپی خبر از سایتهای دیگه جدا خودداری کنید مگر اینکه خبر در مورد کامپیوتر باشه و ذکر منبع حتما یادتون نره

3 - ترجمعه خبرهای سخت افزاری بیشترین امتیازات مثبت رو میتوونه برای شما به همراه داشته باشه

4 - از زدن اسپم جددا خودداری کنید .

این مسابقه دو تا حسن داره :

1 - 40000 تومان جائزه داره

2 - هر امتیاز در این فروم 100 تومان ارزش داره , پس هر چی امتیازات بیشتر ارزشش هم بیشتر میشه

این تاپیک رو قفل میکنم و خبرها رو اینجا قرار میدم ئ براتون ارزوی موفقیت میکنم :-j @};-

لینک به دیدگاه

درود

مدیران و کاربران عزیز ممنون میشم که در این مسابقه به ما کمک کنید و هر کدوم از شرکت کننده ها واقعا اگر پست مفیدی دادن مثبت یادتون نره و میخوایم با کمک شما عزیزان برنده رو انتخاب کنیم :-j

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این هم لیست شرکت کننده ها بر طبق پیشرفتشون و تعداد امتیازاتی که دریافت کردن :

Dj_aghamajid = 48

red30b = 30

otello = 29

ali_rastakhiz = 24

Hamid_5870 = 17

Danitondar = 7

و بقیه دوستان هنوز امتیازی کسب نکردن و امیدوارم که بتونن به عزیزان ما که امتیاز بدست اوردن برسن .

در کل فکر میکنم مسابقه جالب و مفیدی بشه .

دوستانیکه عقب افتادن مجنبن @};-

در ضمن اگر مطلبی از خودتون ترجمه بشه از طرف تیم مدیرتی حتما حمایت میشه و سعی میکنیم بیشتری مثبت رو براش دریافت کنیم . اگر مطلبی نوشتید لینکش رو برام پیغام خصوصی کنید . @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

طی این هفته یه مقدار رقابتها بیشتر شد و دوستان به امتیازات بیشتری دست پیدا کردن و بهشون تبریک میگم . بنده از نتیجه این مسابقه تا به اینجا بسیار راضی هستم :

Dj_aghamajid = 143

MR_MOHAMMAD = 69

red30b = 41

otello = 39

ali rastakhiz = 25

hamid 5870 = 21

danitondar = 12

این بود اخرین امتیازات بدست امده توسط دوستان گلم . واقعا تحسین بر انگیره چون من مطالبشون رو دنبال کردم و بسیار هم مفید بود و خیلیها ازش استفاده کردن و بهر بردن

در ضمن دوستانی که عقبتر هستن میتونن با یک حرکت انتحاری جلو بیان و رتبه بهتری کسب کنن و نا امیدی برای ادمهای ضعیف هستش

@};- @};- @};- :o =D>

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان گلم

همانطور که میدونید روز چهارشنبه تاریه 4/8/1390 این مسابقه تموم میشه و واقعا توی این چند وقت بین چند تا از دوستانمون رقابت بسیار عالی وجود داشت که بنده واقعا لذت بردم و به همشون تبریک میگم با این پشتکارشون ..در این مدت کاربرDj_aghamajid بسیار تلاش کرد و واقعا درصد رشدی که امتیازاتشون داشته بسیار بالا بوده در مقابل کاربر۞ MR_MOHAMMAD ۞ که امتیازات زیادی داشتن ولی در اولایل این مسابقه امتیازات زیادی نسبشون نشده بود با تلاش بسیار زیاد به کاربر عقیلی عزیز نزدیک شدن .

یه مطلب نا خوشایند میخوام اینجا اعلام کنم تا کاربر مورد نظر خودشو اصلاح کنه چون اینجا ثابت میکنم که حق به حقدار میرسه و با کلک و ریا نمیشه کار کرد و همه چیز برای بخش مدیریتی روشن و واضح هستش . یکی از کاربران متاسفانه با ای پی های مختلف ثبت نام کرده و داره به خودش مثبت میده . این مسئله روز چهارشنبه حتما به شور گذاشته میشه بعد کاربر مورد نظر انتخاب میشه . یادمون باشه که رو سیاهی برای ذغاله میمونه و بس .

Dj_aghamajid = 315

MR_MOHAMMAD =313

otello = 64

red30b = 41

ali rastakhiz = 28

hamid 5870 = 27

danitondar = 31

این امتیازات جدید دوستان هستش که از شروع مسابقه کسب کردن .

براشون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

3 ساعت دیگه این مسابقه تموم میشه میدونم که خیلی طول کشید و میدونم که خیلی زحمت کشیدید .

از دو کاربر زیر که واقعا زحمت کشیدن متشکرم و ازشون میخوام که با این فاصله کمی که دارن با هم در این چند ساعت رقابت کنن .

MR_MOHAMMAD

Dj_aghamajid

در ضمن دو دوست عزیزم بنده حدودا 2 ساعت اخیر و سعی کردم مطالب شما عزیزان رو مو به مو بخونم البته اونهایی که نخونده بودم و از دید هر کدوم که مورد پسند بنده بود به عنوان یک کاربر سایت مثبتهای خودم رو دادم و الان فکر میکنم به هم نزدیک شدید و از شما عزیزان میخوام که توی این ساعتهای باقیمانده سعیتون رو بکنید .

همه چیز بستگی به این چند ساعت باقیمانده داره .

لینک به دیدگاه

از همه کاربرهای سایت درخواست دارم که به این دو دوستمون کمک کنن .

لطفا مطالب گذشتونش رو هم بخونید و هر کدوم که واقعا لایق مثبت بود مثبت بدید .

با تشکر از همه شما عزیزان

لینک به دیدگاه

یک ساعت دیگه برنده این مسابقه که واقعا طول کشید مشخص میشه . و براشون ارزوی موفقیت بیشتری دارم

لینک به دیدگاه

درود دوستان بسیار گلم

این مسابقه برای من پر از تجربه بود . ببخشید دوستان باید بی پرده صحبت کنم و باید رک صحبت کنم تا خدای نکرده دفعات بعدی چنین مواردی نداشته باشیم . بنده خیلی صبر کردم تا مسابقه تموم بشه تا بتونم این مطالب رو بنویسم تا خدای نکرده جو باعث نشه این عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردن اذیت بشن .

وقتی مسابقه رو شروع کردم از همون روزهای اول بین دوستان رقابت ایجاد شد ولی چند تا سوال دارم دوستان گلم :

1 - ایا ادم باید حتما برنده بشه ؟

2 - ایا درسته به ره قیمتی ادم فکر کنه که برنده بشه ؟

3 - فکر نمیکنید که بجای اینکه به فکر اشتباهات رقیب باشید باید به پیشرفت خودتون و پیشی گرفتن از رقیب فکر کنید ؟

درسی توی زندگی خودم گرفتم : و اون اینه که تا جایی که ممکنه پیشرفت کنم و مجال به رقیب ندم نه اینکه زیر آب رقیب رو بزنم و یا اینکه سنگ لای چرخش بندازم تا من جلو بیفتم . این نوع رفتارها رفتهای کودکانه هستش که در نهایت گریبان خودم رو میگیره و نمیگذاره رشد کنم و در نهایت منجر به شکست خودم میشه :

من معتقدم و این جمله منه : هر کسی برای پیشرفت خودش زیر آب میزنه و یا سنگ زیر پای حریف میندازه محکوم به شکسته

من نمیخوام مسائل پیش اومده رو بازش کنم ولی توضیح کوچکی در مورد منظور حرفهام میدم . و مطالبی رو که شاید برای این عزیزان روشن نباشه اینجا عنوان میکنم :

سایر کاربران به دلایل زیر به ادم مثبت میدن :

1 - از کاربر مورد نظر خوششون میاد و هر مطلبی که مینویسن میخوننش و مثبت میدن . پس اگر میخوام مثبت بیشتری بگیرم باید و باید دوستان بیشتری رو چذب کنم و اگر چنین نکنم مطمئننا 50 درصد از مثبتها رو از دست میدم

2 - مطالب کاربری که پست داده ایونقدر گیرا و قوی هستش که ادم نمیتونه بدون دادن مثبت از کنارش رد بشه . وقتی مطلب از خود شخص باشه و زحمت کشیده باشه پس در نتیجه دیگران اونقدر متوجه هستن که باید مثبت بدن یا نه

بنده دیشب و امروز مطالب این دو عزیز رو بررسی کردم و به اکثر مطالبی که خودشون زحمتش رو کشیدن بودن مثبت دادم و باعث شد مثبتهای Dj_aghamajid بیشتر از کاربر MR_MOHAMMAD بشه . ولی این به یک داستان تبدیل شد .

دوستان گلم یادتون باشه که بنده همیشه در بخش مدیریتی با مدیران عزیز در مورد اینکه اگر شما کاربران عزیز نباشید نیازی به ما و سایت نیستش پس یادتون باشه که بنده به شخصه دست دوستانی که مطلب میگذارن تو سایت و افتخار میدن وارد سایت لیون میشن میبوسم . و واقعا ازتون تشکر میکنم بابت افتخاری که میدید و واقعا عذرخواهی میکنم بابت هر گونه قصور و مشکلاتی که داریم .

در اخرین لحظات کاربر Dj_aghamajid دست از کار کشیدن و چون تفکرشون غلط بود و تفکرشون این بود که رقیبشون حمایت بیهوده میشه و با داشتن چنین تفکراتی دست از کار کشیدن و فقط با دو امتیاز اختلاف میدون رو برای رقیبشون خالی گذاشتن . جائزه این مسابقه بسیار بی ارزشه ولی همیشه یادمون باشه که ارزشها توی وجودمونه . وقتی ما جا میزنیم و دم به ساعت گله میکنیم یادمون باشه که زمان نمی ایسته و زندگی ادامه چیدا میکنه و این ما هستیم که جا میمونیم و می بازیم .

نفر برنده این مسابقه کاربر MR_MOHAMMAD هستن با بدست اوردن 450 امتیاز در این مسابقه و واقعا زحمت زیادی کشیدن و کاملا میتونید مراجعه بکنید به ارسالهای ایشون و مطمئن بشید از این موضوع

نفر دوم Dj_aghamajid هستن . ایشون با اینکه سابقه زیادی در این فروم نداشتن بسیار بسیار تلاش کردن و واقعا مطالب خوبی رو ترجمه کردن و در اختیار سایر کاربران عزیز گذاشتن و واقعا ازشون تشکر میکنیم .

از دید بنده هر دوی اینها برنده هستن ولی همیشه برنده رو توی خودتون پیدا کنید .

برای جبران زحمات کاربر Dj_aghamajid مبلغ 20000 تومان جائزه ناقابل به ایشون تقدیم میشه و محمد جان که جائزه 40000 تومانی متعلق به ایشون هستش و از هر دوی این عزیزان تبریک میگم و این نشون میده که تلاش باعث موفقیت انسانها میشه .

لینک به دیدگاه

این هم عکس اخرین مثبتهایی که این دو کاربر عزیز در دقایق اخر گرفتن . این عکس رو میگذارم تا شک این عزیزان مرتفع بشه :

pp7ijalww2ta7my2c7s.png

eis6vquaihnm820ewz60.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم به هر دوتا از دوستان تبریک می گویم و البته به جناب حسینی که این مسابقه زیبا و نفس گیر را طراحی کردند .به نظر من در این چند روز مسابقه بار علمی سایت خیلی بالا رفت و مطالب خیلی جالبی دوستان ترجمه کردند و در سایت قرار دادند.امیدوارم باز هم از این مسابقات در سایت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان :

بنده نمیخوام وارد جزئیات مسابقه بشم توضیحات آقای حسینی و تصاویر گویای همه چیز بود ، خیلی ممنون از ایشون .

جا داره از دوستانی که وقت گذاشتن پست های بنده رو مطالئه کردن تشکر کنم .

همچنین از دوست خوبم آقای LEE هم تشکر کنم :wub: که خیلی منو راهنمایی کردن و چیز های فراتر از یک مسابقه رو به من آموختن .

با تشکر ... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی کاربری که مثبت به خودش میداد رو معرفی نکردینI%20Do%20not%20Know.gif

آیا جز اسرار هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از زحمات آقا محمد عزیز تشکر میکنم! @};- @};- @};-

حق ایشون برد بود!

از دوستان کم تعداد خودم هم تشکر میکنم. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

شما تو این مدت دوستان زیادی پیدا کردید که شاید خیلی هاشون رو نشناسید . مطمئن باشید بیشتر از تعدادیه که فکر میکنید.

لینک به دیدگاه

به هردو کاربر تبریک میگم , هردو عزیز تلاش زیادی کردن و مهم نیست کی برنده بشه , مهم اینه که این مسابقه یه بهونه ای باشه برای پیدا کردن دوستان جدید و بیشتر شدن بار علمی خودمون

بنده چند وقتی بود که بخاطر مشکلی که برام پیش اومد درگیر شدم و نتونستم به مسابقه ادامه بدم ولی دورادور شاهد رقابت عزیزان بودم . محدودیت امتیاز دهی هم مثل همیشه دست و بال منو بسته بود :(

برای هردو عزیز آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه تو زندگی تلاش کنن و بخاطر فکرای نادرستی که سراغشون میاد دست از تلاش بر ندارن .

از جناب حسینی عزیز هم به خاطر اجرای این مسابقه و نظارتی که بر اون داشتن تشکر میکنم.

یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به / حالا این وسط شیرینی برا ما کی میده ؟ :party:

دوستان تبریک میگم :clapping:

جناب حسینی شما هم خسته نباشین :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

درود

اول از هر دو عزیز که واقعا زحمت کشیدن باز هم تشکر میکنم .

محمد جان مطالبت زیبا بود و از اعتباری که هم داشتی استفاده کردی. و بنده هم مطالبت رو میخوندم با اینکه وقت کم داشتم و مثبتها یادم نرفت

عقیلی عزیز بهت تبریک میگم بابت پشت کارت و با اینکه امتیاز زیادی نداشتی و کاربران زیاد نمیشناختنت بسیار خوب پیش رفتی . بنده مطالبت رو خوندم و هر کدوم که واقعا براش زحمت کشیده بودی مثبت دادم . در ضمن مطمئن باش که دوستان زیادی پیدا کردی و بررسی کردم که بعضی از دوستان کلی از مطالبت رو خوندن و مثبت دادن . و این نشون دهنده اینه که تونستی دوستای خوبی پیدا کنی

در کل یادمون باشه که حتما نیاز نیست ادم برنده بشه و مهم ذات کار هستش .

از شما عزیزان میخوام که شماره حسابتون رو بهم بدید تا مبلغ هدیه رو براتون واریز کنم و اگر بانک ملی سیبا باشه بسیار تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...