رفتن به مطلب

فروش gigabyte gtx1070 g1

Vaioman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واقعا ادم نمیدونه چی بگه اینقدر دلم پره که نمیدونم چی بگم که اروم بشم 

اقایون مسول تو فروم لیون خواهشاکاری کنید که 1 نام کاربری قابل تغییر نباشه 

2 کسی تا کد ملیشو وارد نکنه نتونه ثبت نام کنه 

3 کسی تا کد پستیشو وارد نکنه نتونه ثبت نام کنه

اگه اینطور بشهخیلی خوب میشهو موارد بالا اصلا قابل تغییر نباشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 3 دقیقه قبل، mahan gh گفته است :

جسارتا اگه آشنا داشته باشید تو نیروی انتظامی خیلی راحت تر و سریع تر کارتون راه میوفته تا این که شکایت و این جور چیزا پیش بیاد

اصلا ربطی به نیرو انتظامی نداره اینا میره داد سرا حالا اصلا سریه روز کاراشو انجام بدن

بازم حدود 5  - 6 ماه طول میکشه !!!

بعدشم یکی از اشنا های ما حدود 3 - 4 میلیارد ازشو بالا کشیدن الانم یارو توی بند ازاده و میره میاد    البته  این اشنای ما ممنوع خروجش کرده !!

بله همچین قانونی داریم ما

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ebi3494 گفته است :

درود بر دوستان گرامی?

خیلی متاثر  شدم برای اتفاقی که برای دوستان افتاده.

به نظرم به هر دلیلی فروش اکانت بدون اطلاع رسانی قبلی صاحب اکانت منطقی نیست وصاحب اکانت باید پاسخگوی دوستان باشن

من چند وقت پیش با جناب معمار زاده معامله ای داشتم

آدرس جناب معمار زاده به همراه شماره تماس ایشون رو قرار دادم.

واز دوستان مالباخته تقاضا دارم سریعا از طریق مراجع قضایی پیگیر بشن و به این راحتی از کنار مسئله عبور نکنن

Screenshot_2018-09-02-20-58-26.png

?

لینک به دیدگاه

یه انتقاد از دوستان مالباخته (هرچند میدونم الان وقت مناسب نیست)

چرا اینقدر اطلاع رسانی ضعیفه ؟

سر ۶نفر کلاه گذاشت اونوقت همه امروز فهمیدند ؟!

اگه در اولین تاخیر در تعهدات ؛ در تاپیک فروش عنوان میشد نفرات بعدی قربانی نمی شدند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

یه انتقاد از دوستان مالباخته (هرچند میدونم الان وقت مناسب نیست)

چرا اینقدر اطلاع رسانی ضعیفه ؟

سر ۶نفر کلاه گذاشت اونوقت همه امروز فهمیدند ؟!

اگه در اولین تاخیر در تعهدات ؛ در تاپیک فروش عنوان میشد نفرات بعدی قربانی نمی شدند 

دقیقا شما درست میفرمایید چند ماه پیش همین مسعود اقبالی از یکی از دوستان 4.200کلاه برداری کرده که هیچی نگفته اونم به بهونه متواری نشدن یارو و همین کلاه بردار دوباره از من و دوستان کلاه برداری کرد

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/10, 13:36:26، hossein_esmaeeli گفته است :

اگه همون قیمت هست خریدارم

09100570029

مخلص جناب اسماعیلی

کارت شما رو ارسال کردند ؟ یا خدانکرده..

لینک به دیدگاه

طرف خودش داره کلاه برداری میکنه ،اکانت فروخته چیه؟؟؟؟کی میاد اعتبار خودشو بفروشه؟؟؟؟همش علکیه طرف دیده جنسا زدن بالا زندگی سخت شده براش میگه دلو بزنم به دریا برم تو کار

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

قبلا همه این بحث ها انجام شده

تنها راه حل اینکه 

وقتی اکانت ی واگذار می‌شود باید در تالار عمومی انجمن عنوان بشه

که مسئولیت اینکار با صاحب اصلی اکانت هست

اصلا معنی نداره فروش اکانت اگر خود شخص نیست باید اکانت مسدود بشه 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

اصلا معنی نداره فروش اکانت اگر خود شخص نیست باید اکانت مسدود بشه 

ببخشید عزیز

بالاتر عرض کردم این بحث ها انجام شده و ظاهرا اینکار انجام میشه 

حالا که این کار عجیب انجام میشه : آیا حق بقیه کاربر ها نیست که در جریان اینگونه موارد باشند ؟

انتقال یوزر (اکانت) باید در نظر عموم انجام بشه یعنی در تاپیک انمجن باید اطلاع رسانی بشه

--

این پیشنهاده

والا اگه به نظر شخصی بنده باشه که خیلی سختگیر تر هستم

به نظر من حتی "تغیر نام اکانت" هم درست نیست.

در صورتیکه راحت انجام میشه

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

@Hamed

آقا حامد ناظر انجمن را فرا می خوانم. شاید بشود برای پیشگیری از چنین مشکلهایی اقدام کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راه حلش اینه کاربرهای که تو بازارچه فعالیت میکنن توسط لیون شناسایی و اطلاعات حساب و شماره تماسشون تو یک تاپیک درج بشه

و تاپیک تگ بشه قسمت بالای بازارچه که قبل از واریز شماره حساب و اسم شخص با نام کاربری توسط خریدار چک شود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nezami گفته است :

تنها راه هک شدن چند حساب کاربری تو چند فروم هک شدن ایمیل شخص هست که با اون میشه هرچی اکانت به ایمیل متصل هست رو ریکاوری و هک کرد.

ویرایش: اضافه میکنم که اکثرا همه پسورد یکسانی برای ایمیل و حساب های کاربریشون انتخاب میکنند.

در صورتی که صاحب اکانت اکانتش رو به شخص دیگری واگذار کرده باشه و پسورد رو هم عوض نکرده باشه خیلی راحت میشه با استفاده از پسوردی که خود صاحب اکانت در اختیار اون شخص گذاشته به ایمیلشون دسترسی داشته باشن.

مسئله این هست که آیا کسی واقعا اکانت رو فروخته یا اکانت هک شده و از طریق ایمیلی که تو پروفایل ثبت کردیم دسترسی به ایمیل هم ایجاد شده یا خیر.

که این برمیگرده به امنیت فروم و یا امنیت پسوردی که شخص برای اکانتش تو لیون استفاده کرده.

وقتی پول رو به حساب خانومشون زدن بعید میدونم بحث شخص ثالث یا هکر صحتی داشته باشه .

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

ببخشید عزیز

بالاتر عرض کردم این بحث ها انجام شده و ظاهرا اینکار انجام میشه 

حالا که این کار عجیب انجام میشه : آیا حق بقیه کاربر ها نیست که در جریان اینگونه موارد باشند ؟

انتقال یوزر (اکانت) باید در نظر عموم انجام بشه یعنی در تاپیک انمجن باید اطلاع رسانی بشه

--

این پیشنهاده

والا اگه به نظر شخصی بنده باشه که خیلی سختگیر تر هستم

به نظر من حتی "تغیر نام اکانت" هم درست نیست.

در صورتیکه راحت انجام میشه

خب عزیز اگر این کار را بکنن و علناً اعلام کنن که اکانت واگذار شده دیگه چه کاریه، این کار رو میکنن بقیه فریب فیدبک بالا رو بخورن و اعتماد کنن مگرنه که دلیل دیگه ایی نداره واگذاری اکانت امتیاز و ویژگی دیگری هم نداره نسبت به اکانت صفر کیلومتر، کلش اف کلنز نیست که..

لینک به دیدگاه

این یارو میخواست سر منم کلاه بذاره که خدا رو شکر قبلا این چیزا رو از دوستان شنیده بودم و فریب نخوردم نتونست ، گفت اعتبارم بالاست اول جنسو بفرست گفتم اکانت فروشی زیاد شده نمیفرستم ، گفت 1070 جاش بهت میدم با قیمت خوب 3 تومن یا 980Ti میدمت 2600 (که از این طریق منو فریب بده برا ارسال ) گفتم حاجی جنس نمیخوام ، اول ارسال هم ندارم ، اگه خیلی مشکل داری با واسط لیون معامله میکنیم گفت نه من خودم واسط بقیه میشم ، گفتم نه حاجی بالاتر هم قیمت بدی من اول ارسال ندارم

اینم یکی از شماره هاش هست ، دوستان میتونن پیگیر باشن

09370676958

اکانت واتساپش هم رو همینه آخرین بازدیدش ساعت 10 امروز بوده

وقت و هزینه میبره ولی دست آخر همشو ازش میگیرین ، فقط باید پیگیر باشین کسی دلش برا شما نسخوته مخصوصا وقتی اینهمه پرونده تو دادسرا هست ، باید قشنگ پیگیری کنید تا به حقتون برسید

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

دوستان خود آقای معمارزاده تایید کردن که اکانتشون رو  توی لیون و پرشین فروختن به شخص دیگه ای وقرار هست پیگیری کنند.نیمدونم چرا این چیزاتوی این فروم لعنتی اطلاع رسانی نمیشه چرا با زندگی یه مشت جوو ن بدبخت بازی میشه شمارو بخدا دیگه بجز حضوری و با واسطه از هیچ احدی چیزی نخرید تا مثل ما بدبخت نشید

من نمیشناسم ایشون رو ، ولی فروختن اکانت صد در صد باید خلاف قوانین باشه و حتما باید پاسخگو باشن اگر اکانت رو واگذار کردن ، از طرفی من هنوز شک دارم این قضیه رو ، اگه این طوره چرا شماره حساب خانومشون رو دادن واسه پرداخت؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

سلام دوستان عزیز و مال باختههایی مثل خودم چند روز پیش هم اقای مسعود اقبالی صاحب اکانت Rog1990 هم سر ما رو کلاه گذاشتن و از من 1 تومن و از چند تا از دوستان هم چندین میلیون پول زدن منم اومدم تاپیکی مبنی بر کلاه برداری تو فروم توسط این اشغال زدم ولی تایید نشد چرا ؟؟؟؟؟؟

به نظر شما نباید اطلاعرسانی بشه تادیگران کلاه سرشون نره

متاسفانه مدیریت فروم خیلی ضعیف شده ، بنده چندین بار تاپیک های خرید و فروش کالا زدم ک تایید نشد و مجبور به خرید اشتراک ویژه شدم که خودم تایید کنم ! 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

خب عزیز اگر این کار را بکنن و علناً اعلام کنن که اکانت واگذار شده دیگه چه کاریه، این کار رو میکنن بقیه فریب فیدبک بالا رو بخورن و اعتماد کنن مگرنه که دلیل دیگه ایی نداره واگذاری اکانت امتیاز و ویژگی دیگری هم نداره نسبت به اکانت صفر کیلومتر، کلش اف کلنز نیست که..

پس نتیجه اینکه کلا نباید انجام بشه

چرا انتقال اکانت صورت میگیره ؟

این سوال قدیمی جواب نداره آیا 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shoaeib گفته است :

اقایون خودشونن اکانت فروخته چیه باور کنید خود صاحب اصلی دارهکلاه برداری میکنه

?

لینک به دیدگاه

والا منکه دیگه فکر نکنم بتونم کمر راست کنم با زن و بچه راحت 6 تومن ازم تو این وضع اقتصادی رفت این پول خرید کارت بود برای رندرو تبدیل فیلمایی که میکس میکردم و ازشون پول درمیاوردم اما حالا دیگه دستم به هیچ جا بند نیست کارتیم ندارم که بخوام باهاش کسب درامد کنم واقعا نمیدونم چکارباید بکنم .انگار همه زندگیم رفته 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

قبلا همه این بحث ها انجام شده

تنها راه حل اینکه 

وقتی اکانت ی واگذار می‌شود باید در تالار عمومی انجمن عنوان بشه

که مسئولیت اینکار با صاحب اصلی اکانت هست

اصلا نباید واگذار بشه اکانت که ! مگه سیم کارته ! اکانت حکم شناسنامه داره ! 

لینک به دیدگاه

اوضاع خرابه. بنده یه وسیله رو پیش خرید کردم

الان که این تاپیک رو دیدم روانم بهم ریخت و رفتم تووی فکر !

جالب اینکه بنده این تاپیک رو آوردم بالا !

چرا سکوت 

شاید دزدی عادی شده

خدا عاقبت همه ما رو بخیر کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...