رفتن به مطلب

فروش gigabyte gtx1070 g1

Vaioman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با این وضع اقتصادی خدا به داد ملت برسه که هر روز تعداد دزدا داره زیاد میشه ، به قول جوکر این مردم متمدنو نگاه نکن کافیه کشنه بشن و بیوفتن به جون هم 

دوستان ، سر 6 نفر کلاه گذاشته این اقا چرا یک دونه فیدبک منفی هم نداره؟؟؟ خب نفر اولی زود تر اطلاع رسانی میکرد واسه بقیه ک پیش نمیومد ، عادت نکنین به بی خیالی و خورده شدن حقتون ، بازم واسه مال باخته های عزیز ارزوی صبر و جبران ضرر دارم :(

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اصلن من نمیفهمم هدف از اینهمه تلاش یک فرد توی فروم این هست ک آخر اعتبارش رو به راحتی به مبلغی ناچیییییز (ک بهتره نگم چون اعصابم خورد میشه)  بفروشه؟ 

تو این زمونه همه حاضرن پول بدن و اعتبار ب دست بیارن ولی اینجا برعکس!!!! 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

اصلا نباید واگذار بشه اکانت که ! مگه سیم کارته ! اکانت حکم شناسنامه داره ! 

در 12 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

پس نتیجه اینکه کلا نباید انجام بشه

چرا انتقال اکانت صورت میگیره ؟

این سوال قدیمی جواب نداره آیا 

واقعیت رو نادیده نگیریم اینکار  در حال حاضر در انجمن ها انجام میشه

یا باید ممنوع بشه یا کنترل

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، moein252 گفته است :

....

ویرایش شده توسط FEARR
لینک به دیدگاه

الان رفتم و پروفایل پرشین تولز خودم رو دیدم.

حدود 5 سال پیش با ایشون من معامله کردم!
5b8c1bb2e5304_Untitled1.jpg.5b7eb6d22d7754fa2ab699047548369d.jpg

و الان یادم افتاد که ایشون قمی نیستن و اشتباه گرفتم با یکی دیگه.

ساکن تهران بودن و2 بار معامله حضوری باهاشون کردم و یکی هم برام ارسال کردن.

از بهترین ادمایی بودن که تو عمرم دیدم!!! خیلی با شخصیت و مورد احترام.

خیلی عجیبه ک این اتفاق افتاده خیلی. امیدوارم توضیح قانع کننده ای این وسط باشه.

دوستانی که میگن اطلاعات ثبت شه، تا حالا سمت دادگستر ی و اینا نرفتید؟ حتما یه سر برید.

به طور مثال.

من طنازبابایی هستم با شماره ملی 0854793158548 و کدپستی 85495/98657 و میشم یه فرد کاملا قابل اطمینان. ولی اصلا نمیدونم همچین عددایی وجود دارن یا نه.

در 2 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

پس نتیجه اینکه کلا نباید انجام بشه

چرا انتقال اکانت صورت میگیره ؟

این سوال قدیمی جواب نداره آیا 

اکانت یه چیز شخصیه شما میتونی خودت استفاده کنی میتونی بدی کس دیگه میتونی بفروشی هرکاری دوس داری میتونی انجام بدی باش کسی نمیتونه چیزی بگه جز مدیران البته.

ولی زمانی که مشکلی از طریق اون اکانت پیش میاد باید پاسخگو باشید چون مسئولیتش با شماست.

=====--====

یه اکانت تیونینگ تاک هس مال گولاخ سیستم صوتیش بوده عضویت سال 86 اینا بود فک کنم دقیق یادم نیس خیلی وقته سر نزدم ولی کلا اسمش تو فروم سنگینه اگه کسی برای دزدی و اینا لازم داره پی ام بده در خدمتم.

لینک به دیدگاه

واقعا جای تاسف داره

بنظر من باید هر اکانتی رو با یک ای پی اجازه فعالیت بدن و در صورت عوض شدن ای پی ایمیل فعالسازی مجدد ارسال بشه

که باز هم نمیتونه جوابی برای فروش اکانت باشه ولی از وضعیت الان بهتره

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

این فرد الان مدتهاست که داره با این شیوه کلاهبرداری می کنه البته به برکت سیستم قضایی مملکت!

لینک به دیدگاه

منم با نظر دوستان موافقم

لیون باید برا اکانت هایی که میخوان تو بازارچه فعالیت کنن قوانین خاص مثل ارائه کدملی ، شناسنامه ، آدرس و تلفن رو بذاره تا این روند متوقف بشه

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

خواهشا یه مدیر بیاد اینجا رو ببنده+حساب کاربری اون شخص

تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

چرا باید اینجا بسته بشه دوست من اگر از خود شما هم کلاهبرداری شده بود این حرف رو میزدید؟نباید اطلاع رسانی بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

چند روز پیش یک کاربر تازه وارد به منم پیشنهاد خرید اکانت هام در پرشین تولز و همین لیون خودمون رو داد (به چند نفر دیگه ام از کاربران شناخته شده درخواست داده بوده)

l1.thumb.jpg.d16e8b42797fda1eb7510bc299fd0cd7.jpg

احتمالا این همون فرده که اکانت رو از صاحب قبلی خریده

واقعا باید فکر دیگه ایی برای این مورد بشه حداقل اونایی که کاربر ویژه هستن نامشون مشخص و غیر قابل تغییر باشه که اگر اکانتی فروخته شد خریدار متوجه بشه

الان صاحب اول این اکانت شخصی به نام معمارزاده بودن ولی پول به حساب شخصی به نام محمدی واریز شده

هر روز شیوه های جدیدی از کلاهبرداری ابداع می کنن!

جالبه من هم از همین کاربر یه همچین پیشنهادی بهم شد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تشکر فراوان

پول خودتم میخوردن همینو میگفتی یعنی چی بسته بشه

لینک به دیدگاه

دوستان ای کاش زودتر تایپیک میزدید و بقیه بچه هارو از این پیشنهادها مطلع میکردید تا همه گوش به زنگ باشن . اما افسوس که همیشه نوش دارو بعد مرگ سهرابیم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تشکر فراوان

دوست عزیز میتونید تاپیک رو نادیده بگیرید اجباری به حضور ـتون توی تاپیک نیست!

با سایر دوستان موافقم، اگر چنین مشکلی برای خودتون هم پیش میومد همینطوری حرف میزدید؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

چرا باید اینجا بسته بشه دوست من اگر از خود شما هم کلاهبرداری شده بود این حرف رو میزدید؟نباید اطلاع رسانی بشه

شما از سه ساعت پیش که اولین پستت رو گذاشتی تا الان دارید اینجا اطلاع رسانی میکنید؟ :/

بخش چت روم در این قسمت قرار داره نه اینجا :/

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/babble/room/3-پخش-زنده/

البته مخصوص کاربران ویژه است D:

در 5 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

دوست عزیز میتونید تاپیک رو نادیده بگیرید اجباری به حضور ـتون توی تاپیک نیست!

با سایر دوستان موافقم، اگر چنین مشکلی برای خودتون هم پیش میومد همینطوری حرف میزدید؟

در 7 دقیقه قبل، FEARR گفته است :

پول خودتم میخوردن همینو میگفتی یعنی چی بسته بشه

موضوع رو مدیران باید بررسی کنند الان چه کاری از دستت بر میاد ؟

شما فعلا رو خودت کار کن...یه امتیاز منفی داری

موضوع وقتی مشخص بشه باید شکایت کنید

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

موضوع رو مدیران باید بررسی کنید الان چه کاری از دستت بر میاد ؟

من نمیدونم شما چه سودی این وسط میبری میای اینطوری توی تاپیک کسی که چنین مشکلی براش پیش اومده  حق به جانب حرف میزنی!

تاپیک تا هرچقدر هم که اطلاع رسانی بشه یا  هر چیز دیگه ای  شما نمیتونی در موردش نظری بدی، بخش چت روم هم فقط بدرد همون "کاربران ویژه" میخوره

اینکه  دوستان دارن اینجا اطلاع میدن که خدایی نکرده چنین مشکلی برای سایرین بوجود نیاد به شما ضرری میرسونه؟

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

والا منکه دیگه فکر نکنم بتونم کمر راست کنم با زن و بچه راحت 6 تومن ازم تو این وضع اقتصادی رفت این پول خرید کارت بود برای رندرو تبدیل فیلمایی که میکس میکردم و ازشون پول درمیاوردم اما حالا دیگه دستم به هیچ جا بند نیست کارتیم ندارم که بخوام باهاش کسب درامد کنم واقعا نمیدونم چکارباید بکنم .انگار همه زندگیم رفته 

داداش حتما شکایت کن. وقتگیر است ولی بالای ۹۰ در صد نتیجه خواهی گرفت.

لینک به دیدگاه

آقا من احتمال میدم اکانت دزدی و فروشی در کار نبوده

یه نگاه به فعالیت ایشون تو این فروم و پرشین بندازید، به اخرین خرید و فروش موفق و زمان آگهی ها دقت کنید ، سریع باور نکنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

من نمیدونم شما چه سودی این وسط میبری میای اینطوری توی تاپیک کسی که چنین مشکلی براش پیش اومده اینطوری حق به جانب حرف میزنی!

تاپیک تا هرچقدر هم که اطلاع رسانی بشه یا  هر چیز دیگه ای بنظرم شما نمیتونی در موردش نظری بدی، بخش چت روم هم فقط بدرد همون "کاربران ویژه" میخوره

اینکه  دوستان دارن اینجا اطلاع میدن که خدایی نکرده چنین مشکلی برای سایرین بوجود نیاد به شما ضرری میرسونه؟

دقیقا درست میفرمایید ، ایشون نمی دونم چرا کاسه داغتر از آش شدن

خود من از همین تاپیک ها بود که فهمیدم اکانت فروشی باب شده وگرنه منم الان سرم کلاه رفته بود

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، moein252 گفته است :

دقیقا درست میفرمایید ، ایشون نمی دونم چرا کاسه داغتر از آش شدن

خود من از همین تاپیک ها بود که فهمیدم اکانت فروشی باب شده وگرنه منم الان سرم کلاه رفته بود

درود دوست عزیز اینها ترول هستند و فقط میخوان بحث تاپیک رو عوض کنن نباید اصلا  توجه کنید بهشون....

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما از سه ساعت پیش که اولین پستت رو گذاشتی تا الان دارید اینجا اطلاع رسانی میکنید؟ :/

بخش چت روم در این قسمت قرار داره نه اینجا :/

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/babble/room/3-پخش-زنده/

البته مخصوص کاربران ویژه است D:

موضوع رو مدیران باید بررسی کنند الان چه کاری از دستت بر میاد ؟

شما فعلا رو خودت کار کن...یه امتیاز منفی داری

یعنی چه یه رو خودت کار کن مگه من دزدم منصرف شدن از خرید یه جنس دزدیه ؟ برو اول ببین منفی سرچیه بعد بیا اینجا اراجیف بگو 

لینک به دیدگاه

اول از همه امیدوارم دستگیر بشن و حق به حق دار برسه دوم اینکه اگه همه اون دوستانی که کلاه سرشون رفته یه امتیاز منفی میدادند اینجوری نمیشد که سر شش نفر رو کلاه بزاره به راحتی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

اول از همه امیدوارم دستگیر بشن و حق به حق دار برسه دوم اینکه اگه همه اون دوستانی که کلاه سرشون رفته یه امتیاز منفی میدادند اینجوری نمیشد که سر شش نفر رو کلاه بزاره به راحتی

دوست عزیز همه ما ساعت 3 بعد ازظهر که ایشون خطشون رو خاموش کردن و اکانتشون رو حذف کردن فهمیدیم و دیگه کار از کار گذشته بود

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

اصلا نباید واگذار بشه اکانت که ! مگه سیم کارته ! اکانت حکم شناسنامه داره ! 

اخه الان شناسنامه و کارت ملی رو هم میفروشند?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

فکر کنم تو یه بازه زمانی کم روی همه کلاه گذاشته که نمیشه تشخیص داد،یه کاربری هست تو پرشین به اسم malavan.ehsan که اونم کلاه بردار از اب دراومد ،من تقریبا همون موقه ای که شروع کرد به کلاه برداری میخاستم باتری برا گوشیم  از امازون سفارش بدم که نظرم عوض شدو گوشیو فروختم وگرنه بدجور تو پاچم میرفت چون ۴۵۰ت پولش بود،منم وضعم خرابه،شانس اوردم،دوستان خواهشا اکانتتونو نفروشید واقعا راضی میشید شرفتونو با پول عوض کنید؟؟؟چجور ادمایی هستین شما مردم...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...