رفتن به مطلب

فروش gigabyte gtx1070 g1

Vaioman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این حجم از غیبت مدیرا بی سابقس ، قبلا تا الان طرف اخراج میشد و هر اطلاعاتیم لیون ازش داد ب مال باخته ها میداد 

دست کم خودتون فیدبک منفیو بدین اقلا

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

دست کم خودتون فیدبک منفیو بدین اقلا

همین رو بگو :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

الان رفتم و پروفایل پرشین تولز خودم رو دیدم.

حدود 5 سال پیش با ایشون من معامله کردم!
5b8c1bb2e5304_Untitled1.jpg.5b7eb6d22d7754fa2ab699047548369d.jpg

و الان یادم افتاد که ایشون قمی نیستن و اشتباه گرفتم با یکی دیگه.

ساکن تهران بودن و2 بار معامله حضوری باهاشون کردم و یکی هم برام ارسال کردن.

از بهترین ادمایی بودن که تو عمرم دیدم!!! خیلی با شخصیت و مورد احترام.

خیلی عجیبه ک این اتفاق افتاده خیلی. امیدوارم توضیح قانع کننده ای این وسط باشه.

دوستانی که میگن اطلاعات ثبت شه، تا حالا سمت دادگستر ی و اینا نرفتید؟ حتما یه سر برید.

به طور مثال.

من طنازبابایی هستم با شماره ملی 0854793158548 و کدپستی 85495/98657 و میشم یه فرد کاملا قابل اطمینان. ولی اصلا نمیدونم همچین عددایی وجود دارن یا نه.

اکانت یه چیز شخصیه شما میتونی خودت استفاده کنی میتونی بدی کس دیگه میتونی بفروشی هرکاری دوس داری میتونی انجام بدی باش کسی نمیتونه چیزی بگه جز مدیران البته.

ولی زمانی که مشکلی از طریق اون اکانت پیش میاد باید پاسخگو باشید چون مسئولیتش با شماست.

=====--====

یه اکانت تیونینگ تاک هس مال گولاخ سیستم صوتیش بوده عضویت سال 86 اینا بود فک کنم دقیق یادم نیس خیلی وقته سر نزدم ولی کلا اسمش تو فروم سنگینه اگه کسی برای دزدی و اینا لازم داره پی ام بده در خدمتم.

علی جان اگر قرار باشه هرکسی هر موقع دلش بخواد هویتش رو تغییر بده که سنگ رو سنگ بند نمیشه

هیچ جای دنیا چنین چیزی پذیرفته نیست و سخت گیری های زیادی می کنن

تنها راه حل این موضوع اینه که کاربران ویژه نام و شماره حسابشون تایید و قابل مشاهده برای خریدار قطعی باشه

مثال می زنم شما می خوای از من یک کالایی رو بخری توافق که کردیم من یک جایی رو توی تنظیمات کاربریم تیک بزنم شما نام کامل و شماره حساب بنده رو ببینی ( قابل تغییر توسط خود یوزر هم نباشه)

اینجوری اگر کسی اکانتش رو هم بفروشه نمی تونه شماره حساب فرد دیگه ایی رو بده مگر اینکه دوباره مراحل تایید رو طی کنه

نمیشه که هرکسی اکانتش رو بفروشه بدون اینکه اعلام کنه

لینک به دیدگاه

ارادت داریم خدمت مادر هرچی لاشی و کلاه برداره

لینک به دیدگاه

بنده پیشنهاد میکنم اگر میخواید شکایت کنید اسم و مشخصات و آدرس جناب معمارزاده رو حتما به عنوان متهم به کلاهبرداری یا معاونت در جرم ذکر کنید

چون حداقل تقصیر ایشون این هست که با دادن اکانت به شخص دیگه به کلاهبرداریش کمک کردن و میتونه حکم معاونت در جرم براشون داشته باشه

تا ایشون باشن اکانت به کسی دیگه مخصوصا که احتمال میدن کلاهبردار هست نفروشن

و درس عبرتی هم برای سایرین بشه

من اصلا موندم مگه میشه کسی که اینهمه فعالیت تو فروم داره اکانت و اعتبارش رو بفروشه ، به چه قیمت ؟ مگه میشه؟

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا این بحث رو ادامه ندید .

برای جلوگیری از این مسائل ما سیستم واسطه رو گذاشتیم . حالا که شما استفاده نمیکنید ، پس خودتون هم مقصر هستید .

من اکانت ایشون رو چک کردم ، هیچ اثری از اینکه اکانت رو واگذار کردن نیست . مگر اینکه خارج از فروم به کسی داده باشن . پس ممکنه پسوردشون دست کسی افتاده باشه . البته ممکنه و احتمال اینکه واگذار شده باشه هم کم نیست . بهتره که خریدار همون آقای معمارزاده رو پیگیری کنن . یا ایشون میشناسن طرف رو که کمک میکنن ، یا اینکه خودشون مسئولیت رو گردن میگیرن . ما چند بار گفتیم که خرید و فروش اکانت ممنوع هست و در صورت فروش ، مسئولیت با صاحب اول اکانت هست .

لطفا برای اینکه خودتون به مشکل نخورید ، با احتیاط خرید کنید .

لینک به دیدگاه

درود

بسیار ناراحت شدم 

اولم بسیار متاسفم برای اونایی که اکانتشونو میفروشن،اینها یک زره شرف هم ندارند. 

کاملا با عمل فروختن اکانت مخالفم. اصلا برای چی اکانت میخرند یا میفروشند؟الان میگم

اون دوستانی که میگند هرکس که اکانت میفروشه باید اعلام کنه تا همه کس مطلع بشند روی چه حسابی این حرف رو میزنند؟ طرف برای این اکانتو خریده که بتونه راحت بدون هیچ دردرسری دزدی کنه

اگر صاحب اکانت اعلام کنه که من اکانتمو به فلانی فروحتم که دیگه کسی از فلانی که اکانت خریده، به راحتی و اطمینان کامل خرید نمیکنند چون دیگر آن فرد معتبر نیست. 

برای همین میگم که فروختن اکانت کاملا اشتباهه و این فقط یه جنبه داره که اونم دزدی  هستش و با اعلام فروش اکانت دیگه همون جنبه هم از بین میره و دیگه خریدن اکانت طرف چه فایده ای داره برای دزد؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...