رفتن به مطلب

نسل جدید پاورهای کیس را با ما تجربه کنید؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز نشستم و کلی با خودم فکر کردم. :-?

باز بیشتر فکر کردم :-? :-? :-? :-? :-?

گفتم نکنه واقعاً پاور با راندمان 99% رو شرکت صبارایان گرگاب ساخته و ما داریم گناه مردم رو می شوریم. بعد به خودم گفتم "پوریا گناه کسی رو نشور ، جهنم ضرر ، فوقش یک دونه می خری (البته به حساب آقای حسینی) تست می کنی"

خلاصه رفتم سراغ وب سایت این شرکت و آدرس نمایندگی هاشون رو جستجو کردم. با دیدن لیست نمایندگی ها اینجوری شدم @-) . ماشاءالله همه نمایندگی ها آقایون مهندس بودند و ما کاربران که چیزی سرمون نمی شه و چیزی از خودمون بلد نیستم و فقط مطالب سایت های دیگه رو اینجا کپی می کنیم کجا !!! جناب مهندسان کجا !!!

خلاصه سرتون رو درد نیارم ، نماینده تهران رو پیدا کردم . ایناها عکسش این پایین هستش :

48658805405163858735.jpg

گوشی رو برداشتم زنگ بزنم call%20me.gif

یک خانومه گوشی رو برداشت ، تفلکی خواب خواب بود (:|

گفتم "سلام خسته نباشید ، وقتتون بخیر. ببخشید شرکت صبارایان گرگاب؟" گفت : "نه ، اشتباه گرفتید"

اومد قطع کنه گفتم "اِ اِ اِ ، قطع نکنید ، شرکت کاوه کیا تهران" ، گفت : "نه آقا ، گفتم اشتباه که ، مزاحم نشید لطفاً"

خلاصه ، گفتم حداقل از رو آدرس بریم شاید پیدا کردیم ، دیدم ای دل قافل مثل اینکه موقع درج آدرس اینترنت این بنده خدا قطع شده ادامه آدرس رو نزده.

آره برادر شاید چیزی بلد نباشیم و از سایت های دیگه کپی پیست کنیم ولی بدون و آگاه باش که حداقل بچه تهران هستیم و می دونیم شماره های 10 کیلومتری میدان ولیعصر هم با 22 شروع نمی شه.

با تشکر از اینکه مطلب بنده رو خوندید :x @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

پویا جان یه زنگ بزن به خودشون . زنگ زدی بگو اسم این بنده خدا رو هم بنویسن :

post-59-0-19014700-1325421707_thumb.jpg

=))

لینک به دیدگاه

درود پوریا جان

فکر میکنم شماره این بنده خدا این باشه 88944748

88944450

88942233

این طرف اسمش برام اشناست . مجتمع کامپیوتر ولیعصر هستن اینها

ببینم چی کار میکنی ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پوریا جان

ممنون خیلی عالی بود

لینک به دیدگاه

rolling%20on%20the%20floor.gif آقای شعبانی این دیگه آخرش بود . دستت درد نکنه بابت عکسها ، حداقل به این شرکت کمک کردی که پاورهای تقلبی رو به مردم نشون بده .من موندم که این شرکت چرا عکسی از داخل پاور اصلی و غیر تقلبی نمیذاره تا ملت آگاه بشن و تفاوت ها رو ببینن .

ضمنا به دوستان محترمی که تو این شرکت فعال هستن توصیه میکنم که اگر میخواهید با فتوشاپ مشخصات یک پاور دیگه رو برای خودتون بردارید ، حداقل این کار رو کامل انجام بدید :

post-59-0-58696400-1325346735_thumb.jpg

رنگ بدنه پاور شما مشکیه ، که اینجا زده سیلور ، پاور شما ساخت خودتونه که اینجا زده ساخت High power . بگردید باز هم هست wink.gifbiggrin.gif

سلام دوست من این پاور های در 8 رنگ مختلف تولید می شود

درود پوریا جان

فکر میکنم شماره این بنده خدا این باشه 88944748

88944450

88942233

این طرف اسمش برام اشناست . مجتمع کامپیوتر ولیعصر هستن اینها

ببینم چی کار میکنی wink.gif

سلام دوست من کد این شخص متعلق به اهواز می باشد

البته دوستان اینم بگم که زمانی میشه به این عکس هایی که شرگت گرگاب گذاشته گیر داد که گرین عکس هایی که اطلاعات محصولش رو زده به اسم خودش ثبت کرده باشه یا در قسمتی از عکس ممنوعیت کپی برداری رو گذاشته باشی/ ( از دوستم که حقوق تموم کرده پرسیدم )/ پس نمیشه زیاد به کپی مطالبش گیر داد/ فقط به گفته های خودش گیر حسابی میشه داد که 99% راندمان خیلی باحالش کرده/

ایشاال.. که مشکل و سوء تفاهم ها برا شرکت گرگاب حل بشه Rose.gif

سلام دوست من راندمان 99 درصدی یعنی=پاور + لوازم جانبی(اتصال دستگاه های جانبی تا 10 پریز خروجی)

rolling%20on%20the%20floor.gif آقای شعبانی این دیگه آخرش بود . دستت درد نکنه بابت عکسها ، حداقل به این شرکت کمک کردی که پاورهای تقلبی رو به مردم نشون بده .من موندم که این شرکت چرا عکسی از داخل پاور اصلی و غیر تقلبی نمیذاره تا ملت آگاه بشن و تفاوت ها رو ببینن .

ضمنا به دوستان محترمی که تو این شرکت فعال هستن توصیه میکنم که اگر میخواهید با فتوشاپ مشخصات یک پاور دیگه رو برای خودتون بردارید ، حداقل این کار رو کامل انجام بدید :

post-59-0-58696400-1325346735_thumb.jpg

رنگ بدنه پاور شما مشکیه ، که اینجا زده سیلور ، پاور شما ساخت خودتونه که اینجا زده ساخت High power . بگردید باز هم هست wink.gifbiggrin.gif

دوست من چرا تصویر کامل نیست من که توسایت شرکت این را ندیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من راندمان 99 درصدی یعنی=پاور + لوازم جانبی(اتصال دستگاه های جانبی تا 10 پریز خروجی)

میشه بگید الان این جمله یعنی چه .من که هرچی خوندم هیچی نفهمیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

عجب پس راندماني كه ميگن اينه

پاور و 10تا پريز خروجي

خسته نباشيد فقط خواهشا براي سربلندي كشورمون هم كه شده تلاش كنيد تا تعداد پريزهاي خروجي رو بيشتر كنيد كه انشاا... بتنويد به راندمان 100% برسيد

با نوشته شما من تسليم اين همه نبوغ و استعداد شدم

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون تصویر از صفحه خود پاور هوشمند شرکت گرگاب بود که الان اون صفحه کلا پاک شده از روی نت .

http://sabarayangorgab.com/index.php/products/intelligent-power-chassis

راستی چه رنگهایی داره ؟ شما گفتید در هشت رنگ تولید میشه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

:blink:

لینک به دیدگاه

سلام دوست من این پاور های در 8 رنگ مختلف تولید می شود

سلام دوست من کد این شخص متعلق به اهواز می باشد

دوست من چرا تصویر کامل نیست من که توسایت شرکت این را ندیدم

آقای مهندس برای اثبات کیفیت این کالا خودتون یه نمونه رو تست کنید و نتایج رو اینجا بزارید

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

الان داشتم رادیو پیام گوش می کردم ...

این دوست عزیز و سازنده این پاور رو داشتند باهاش مصاحبه می کردند که اتفاقاً لهجه زیبا و شیرین اصفهانی داشتند.

ایشون توی فرمایشاتشون فرمودند که : (دوستان بنده فقط نقل قول می کنم ، صحتش رو می تونید از آرشیو رادیو پیام در بیارید) :

از اینجاش رو من شنیدم : " ما الان در حال حاضر 80 نمایند در کشور داریم ، انشالله تا چند وقت دیگه کارخانه تولید پاور رو راه اندازی می کنیم و این صحبت بر می گرده به ساخت اولین کارخانه تولید قطعات کامپیوتر در ایران ، که انشالله کلنگش تا چند وقت دیگه زده می شه " قبلش هم اشاره کردند که پاورهای تولیدی راندمان 99% دارند و تولیدکنندگان خارجی تاحالا به حداکثر راندمان 80 درصد رسیدند.

خوب این هم از رادیو پیام...

لینک به دیدگاه

شوخی نکن :blink: یعنی واقعا این قدر هم میتونن ساده لوح باشن؟ :unsure: آخه قبل از تولید یک برنامه نمیرن در موردش تحقیق کنن ؟ :wacko: بابا ما میخوایم ببینیم که یه کارت گرافیک ارزش خرید داره یا نه کل اینترنت رو زیر و رو میکنیم . این تهیه کننده برنامه بدون اینکه زحمت کمی پرس و جو به خودش بده ، پا شده با این آقا مصاحبه کرده . من خیلی دوست دارم که یکی از پاورهای تولید این کارخونه به طور رسمی تست بشه . اون موقع ببینیم کی درست میگه .

لینک به دیدگاه

من از لایون کامپیوتر شکایت می کنم. چون با خوندن این پست چندین بار فک من پیاده شد و کلی هزینه دکتر فک انداخت رو دست من. آقا من دیگه برام فک باقی نموند.

لینک به دیدگاه

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ!!!!!

این مگه هنوز هستش >؟!

آقا من تسلیم حله آقا 99/99% راندمان داره هر کیم می گه نداره الهی پاورش بسوزه!!!!

اینم نمایندگیش تو شهر ما !

02482619834405795323.jpg

لینک به دیدگاه

فكر كنم از اين پاورهايى ميشه كه سر چهار راه ها داد بزنن "پاور 99 درصد - سه تا هزار" :lol:

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

دوستان . این تازه مرحله اول کار هستش.

بزودی قرار هست پاور های با راندمان 105% هم تولید کنند. این پاورهاشون یک سری خازن 25 فاراد داره قد عدس ( :blink: ) که از توان راکتیو شبکه برق هم استفاده میکنه و با تاثیر مثبتی که روی شبکه برق سراسری داره، باعث میشه کلا شبکه بهبود پیدا کنه و 5 درصد هم به راندمان کامپیوتر های ما که از این پاور خفن ها نداره ، اضافه کنه. @-) @-) .

ای بابا ، باز هم صدای زنگ ساعت اومد و باید از خواب :blush: پاشم برم سر کار. (:|

لینک به دیدگاه

حالا شما به اینا میخندید ولی خبر ندارید که توبازار داره پاورهایی با قدرت 4000 وات 5000 وات و تا 10 کیلو وات به قیمتهایی بین 20 تا 50 هزار تومن به فروش میره

اگه وارد باشی و آمار دستت باشه اعتراض کنی به فروشنده بهت میگه اوه این UnREALE

نمی دونم این پدرسوخته ها این آنریل رو از کجاشون در آوردن

حالا که چینی ها دارن تو پاچه ملت از همه جا بی خبر می کنند خوب بزار گرگاب تو پاچه ملت کنه

گرگاب که از این چین بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا چقدر راحت دروغشون رو بزرگ میکنند مثل یک لیوان آب خوردنpepsi.gif

من دیگه کلافه شدم با دروغ های اینها و دارم اینطوری میشمwallbash.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...