رفتن به مطلب

فروش باندل ASUS ROG STRIX B350F GAMING + RYZEN 7 1700 در حد با قیمت معقول با گارانتی اصلی

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام 
یکعدد باندل مادربرد و سی پی یو ASUS ROG STRIX B350F GAMING + RYZEN 7 1700 تمیز و در حد اکبند با کارکردی معقول با گارانتی اصلی و متعلقات و کارتن برای فروش ارایه میگردد.

باندل در حد اکبند و بسیار تمیز میباشد و هر دو ( مادربرد و سی پی یو ) دارای متعلقات و کارتن میباشد. ( حتی بعضی از کابلهای ساتا مادربرد پلمپ میباشند و پنل پشتی مادربرد هم که روی کیس نصب میشود پلمپ هست. ) 
مادربرد دارای گارانتی شرکت ماتریکس تا تاریخ 99/10/09 و سی پی یو دارای گارانتی شرکت گرین تا تاریخ 1397/10/01 میباشند.

قیمت اکبند باندل در بازار حدود 4 میلیون تومان است . (البته این قیمت همین روزها هست و احتمال دارد طی روزهای اینده با این وضعیت قیمت دلار و... بالاتر هم برود.)

فروخته شد./

20180827_190717.thumb.jpg.a4077eda6a84a69bd472bc2047217cac.jpg
ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

درود ، احسان جان اگر فروش تکی برد مقدور شد خبرم کن :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Mahdi D گفته است :

درود ، احسان جان اگر فروش تکی برد مقدور شد خبرم کن :x

سلام 

قابل شما رو نداره مهدی جان عزیز ، چشم اگر برای سی پی یو خودتون تونستید یه خریدار جور کنید با کمال میل در خدمتتون هستم و یا دوستان در همین فروم اگر سی پی یو رو لازم دارند در تایپک شرکت کنند تا بورد رو تقدیم شما و سی پی یو رو تقدیم دوستی دیگر کنم. :)

در 14 دقیقه قبل، aminsolo گفته است :

سلام

عکس تکراری هست ؟

بابت خرید پاور پرسیدم .

سلام 

بله چون مادربرد و سی پی یو همان مادربرد و سی پی یو تایپک قبل هست همین عکس را ضمیمه تایپک کردم .

بقیه قطعات همگی فروخته شدند در همان تایپک قبلی .

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر باندل رو با z170a  asus 

6600 تعویض دارید که مقدار ماتفاوت بدهم؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، HEGMATANE گفته است :

سلام وقت بخیر باندل رو با z170a  asus 

6600 تعویض دارید که مقدار ماتفاوت بدهم؟ 

سلام و شب بخیر.

نه متاسفانه دوست عزیز شرمنده .

لینک به دیدگاه

سلام آقا احسان

برای خرید برد  من از اون تاپیک قبلی بهتون پیام دادم و چند بارم خصوصی ولی جواب ندادید فکر کردم فروختید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، DENNIS10 گفته است :

درود استاد پایه برای من

سلام خدمت شما

در خدمتتون هستم دوست عزیز .

در 10 ساعت قبل، emad_hs گفته است :

سلام آقا احسان

برای خرید برد  من از اون تاپیک قبلی بهتون پیام دادم و چند بارم خصوصی ولی جواب ندادید فکر کردم فروختید

سلام خدمت شما.

متاسفانه در تایپک قبلی هم عرض کرده  بودم اماکن فروش تکی باندل وجود ندارد مگر انکه همزمان برای هر دو قطعه (مادربرد و سی پی یو) خریدار جداگانه وجود داشته باشد و هیچ یک از هر دو خریدار منصرف نشن از خریدشون و مابقی داستان که این مورد هم ردیف نشد بهرحال اگر شما میتوانستید برای سیپیو خریداری پیدا کنید من با کمال میل برای مادربرد در خدمتتون بودم .

در مورد پیغام خصوصی هم احتمالا پیغامتونو ندیده ام و یا فراموش کردم پاسخ بدم که از این جهت شرمنده هستم . 

لینک به دیدگاه

باندل توسط اینجانب خریداری شد
با تشکر از اقای بهاور عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، DENNIS10 گفته است :

باندل توسط اینجانب خریداری شد
با تشکر از اقای بهاور عزیز

باندل تقدیم جناب مصلحی فرد عزیز شد و هماهنگی هائی لازم جهت تحویل و.... باهاشون انجام شده است.

ختم تایپک.

لینک به دیدگاه

قطعات تحویل اینجاب شد, بسیار هم عالی و رضایت بخش
با تشکر از اقای بهاور ❤️

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...