رفتن به مطلب

ISP ها

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان

بعد چند سال استفاده از آسیاتک میخوام درخواست جمع آوری بدم

یکی به این علت که پینگ من مرتب میره بالای 200 و تایم اوت زیادی داره و دوم اینکه پشتیبانیشوم ملت و .. فرض کردن

زنگ زدم پشتیبانی برای پینگ اول که میگه خط هاتون مشکل داره میگم این همه مدت پینگ من مشکل نداشته مگه یه دفعه اینجا سیل اومده که خط ها خراب بشه اگه مشکل از خط بود که من با همه سرور ها مشکل داشتم یکیش درست نبود اون یکی مشکل داشته باشه

طرف گفتش پس مشکل از سرور هاست احتمالا فاصلش از ایران بیشتر شده

بش میگم یک دفعه  همه سرور از شرکت های مختلف بال در آورده پرواز کرده از ایران دور شده؟ اگه مشکل از دوری سرور ها باشه نباید پینگ منخراب باشه پینگ کسایی که از ISP های دیگه اینترنت میگیرن درست باشه

دیگه چیزی نداشت بگه آخرش گفت مهم سرور 8.8.8.8 هست که پینگ شما توی اون زیر 200 هست از نظر ما اکیه و ما دیگه نمیتونیم براتون کاری کنیم

این سرور تنها سروری بود که پینگ خوبی باش میگرفتم و پشتیبانیشون قفلی زده بود روی همین سرور

(این و اضافه کنم که من یک ماه قبل هم بابت پینگ باشون تماس گرفته بودم و بعد از چند روز که مدام زنگ میزدم بالاخره یکاری کردن و پینگم اومد بین 90 تا 100 ولی بعد از یک هفته برگشت به روال قبل پس هر مشکلی هست از خودشونه)

خلاصه که دوستان چه اپراتوری پیشنهاد میدید؟

اول میخواستم اینترنت 4G بگیرم ولی بعد که با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتن نمیتونن تظمینی در رابطه با پینگ بدن

00e228f9-c6ba-40e5-b7d7-ff1d8370e0d0.thumb.jpg.d5acc0baecd9da7a3c35c3692cd865c2.jpg

منبع عکس : زومیت

دوستانی که از دیده بان نت استفاده میکنن لطفا نظرشون و در رابطه با خدمات بگن

لینک به دیدگاه

سوال شما از نظر من که توی مخابرات رفت و امد داشتم کاملا یه سوال بی معنی هست 

همه شرکت ها وظیفه رسوندن اینترنت رو به شما دارن و تا وقتی خط تلفن شما حتی حاضر نیستین چک کنید هر شرکتی ثبت نام کنید ممکنه مشکل سرجاش باشه 

پیشنهاد های من برای چک کردن اینترنت:

1- اول مودم رو چک کنید چون توی مرور زمان ممکنه وای فای دچار اختلال شده باشه (پینگ به ای پی gateway یا 192.168.1.1 رو بررسی کنید باید زیر 5 باشه همیشه )

2- مودم رو از اولین نقطه سیم تلفن دم در وصل کنید برای بررسی سیم خط تلفن 

3- برای بررسی شرکتای دیگه سوال پرسیدن از فروم هیچ فایده ای نداره و باید اینترنت همسایه ها و کیفیت خطشون رو چک کنید هر کدوم مناسب بود از همون شرکت نت بگیرین چون تجهیزات شرکتا در هر مخابرات فرق داره با جای دیگه و یه شرکت ممکنه اخیرا سیستم ها رو نو کرده باشه و خدمات بهتری بده 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

سوال شما از نظر من که توی مخابرات رفت و امد داشتم کاملا یه سوال بی معنی هست 

همه شرکت ها وظیفه رسوندن اینترنت رو به شما دارن و تا وقتی خط تلفن شما حتی حاضر نیستین چک کنید هر شرکتی ثبت نام کنید ممکنه مشکل سرجاش باشه 

پیشنهاد های من برای چک کردن اینترنت:

1- اول مودم رو چک کنید چون توی مرور زمان ممکنه وای فای دچار اختلال شده باشه (پینگ به ای پی gateway یا 192.168.1.1 رو بررسی کنید باید زیر 5 باشه همیشه )

2- مودم رو از اولین نقطه سیم تلفن دم در وصل کنید برای بررسی سیم خط تلفن 

3- برای بررسی شرکتای دیگه سوال پرسیدن از فروم هیچ فایده ای نداره و باید اینترنت همسایه ها و کیفیت خطشون رو چک کنید هر کدوم مناسب بود از همون شرکت نت بگیرین چون تجهیزات شرکتا در هر مخابرات فرق داره با جای دیگه و یه شرکت ممکنه اخیرا سیستم ها رو نو کرده باشه و خدمات بهتری بده 

موارد 1 و 2 رو هر دفعه که برا پینگ زنگ میزنی پشتیبانی 100 بار ازت میخوان چک کنی و من هم چک کردم و مشکلی نداشته

متاسفانه توی محله که هیچ توی کل شهر فکر نکنم کسی بدونه پینگ و بازی آنلاین چیه حتی اونایی که PS4  دارن PSN ندارن و نمیدونن چیه

از دوستان در مورد شرکت های دیگه به این دلیل سوال کردم تا طرز برخورد پشتیبانی اون شرکت و بفهمم و از طرح هاشون مطلع بشم

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

دیگه چیزی نداشت بگه آخرش گفت مهم سرور 8.8.8.8 هست که پینگ شما توی اون زیر 200 هست از نظر ما اکیه و ما دیگه نمیتونیم براتون کاری کنیم

فکر کنم همین سرور DNS گوگل 8.8.8.8 باعث مشکل شده.

از اونجایی که سرور DNS سرور استخون اینترنت هست هر چی ازش دورتر بشید باعث میشه پینگ شما بالا بره.

DNS چیست و چرا باید همین حالا آن را تغییر بدهید؟ (+معرفی بهترین سرویس‌های DNS)

این نشون میده مخابرات سرور DNS اختصاصی توی ایران نداره.

شما یه سرور DNS ایرانی پیدا کن، وصل شو بهش نتیجه رو بگو.

معرفی بهترین DNS سرورها

راه حل افزایش سرعت اینترنت با DNS های ایران

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

فکر کنم همین سرور DNS گوگل 8.8.8.8 باعث مشکل شده.

از اونجایی که سرور DNS سرور استخون اینترنت هست هر چی ازش دورتر بشید باعث میشه پینگ شما بالا بره.

DNS چیست و چرا باید همین حالا آن را تغییر بدهید؟ (+معرفی بهترین سرویس‌های DNS)

این نشون میده مخابرات سرور DNS اختصاصی توی ایران نداره.

شما یه سرور DNS ایرانی پیدا کن، وصل شو بهش نتیجه رو بگو.

تاثیر خاصی نداشت

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

تاثیر خاصی نداشت

به این یکی وصل شوید ببینید چطور است. واسه من که خیلی تاثیر داشت.

DNS اختصاصی شرکت ارتباطات زیرساخت؛

217.218.127.127

217.218.155.155

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

به این یکی وصل شوید ببینید چطور است. واسه من که خیلی تاثیر داشت.

DNS اختصاصی شرکت ارتباطات زیرساخت؛

217.218.127.127

217.218.155.155

امتحان کردم فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

من که دارم راضیم بیشترین حجمو میده ، سرعت تک کانکشن با 16 تا یکیه ، واسه یکی از دوستان فکر کنم جنوب کشور بودن دیده بان گرفتن راضین البته همشهری خودم دیده بان گرفت ناراضی بود عوض کرد بستگی به مخابراتون داره ، واسه آنلاین شنیدم شاتل خوبه اما دیده بان هم واسه تست ضرر نداره ، اون ip مدنظر بگید براتون پینگ بگیرم البته من سرویس گیم فعال نکردم که اگه فعال کنید پینگتون کاهش پیدا میکنه 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در در 1397/06/12, 13:52:32، Hassan.SK گفته است :

من که دارم راضیم بیشترین حجمو میده ، سرعت تک کانکشن با 16 تا یکیه ، واسه یکی از دوستان فکر کنم جنوب کشور بودن دیده بان گرفتن راضین البته همشهری خودم دیده بان گرفت ناراضی بود عوض کرد بستگی به مخابراتون داره ، واسه آنلاین شنیدم شاتل خوبه اما دیده بان هم واسه تست ضرر نداره ، اون ip مدنظر بگید براتون پینگ بگیرم البته من سرویس گیم فعال نکردم که اگه فعال کنید پینگتون کاهش پیدا میکنه 

ممنون

پینگ و چند جا پرسیدم راضی بودن

لینک به دیدگاه

دیده بان نگیر. کیفیت آشغالی داره! منم 1 ماه میشه که از آسیاتک به شاتل اومدم. پینگش خوبه.

لینک به دیدگاه

کیفیت Adsl همش بر میگرده به کیفیت خط و نویزتون و از هر شرکتی بگیری فرقی نمیکنه و همه شون یه دستشون تو یه کاسه هس

4g یا 4.5g هم پینگش واسه گیم زیاده و استیبل هم نیست

منم با شاتل دقیقا مشکل شما رو داشتم. اوایل شبا فقط تایم اوت داشتم و snr تا زیر ۱ دراپ میشد. بعد کم کم خوب شد. بعد یهو دوباره بد تر شد و تقریبا تمام روز دوتا در میون تایم اوت میداد. زنگ هم می زدم چرت و پرت تحویل میداد ...

یه تحقیقی بکن ببین تو منطقتون شرکت خصوصی چیزی بهتون point to point میده یا نه؟ فکر کنم بهتر از adsl باشه

خلاصه هیچ isp تو ایران به فکر مشتری نیس و هیچ کودوم سرعت و پینگ رو گارانتی نمیکنن برخلاف isp های خارجی

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/12, 00:13:38، M-yousef گفته است :

سلام به دوستان

بعد چند سال استفاده از آسیاتک میخوام درخواست جمع آوری بدم

یکی به این علت که پینگ من مرتب میره بالای 200 و تایم اوت زیادی داره و دوم اینکه پشتیبانیشوم ملت و .. فرض کردن

زنگ زدم پشتیبانی برای پینگ اول که میگه خط هاتون مشکل داره میگم این همه مدت پینگ من مشکل نداشته مگه یه دفعه اینجا سیل اومده که خط ها خراب بشه اگه مشکل از خط بود که من با همه سرور ها مشکل داشتم یکیش درست نبود اون یکی مشکل داشته باشه

طرف گفتش پس مشکل از سرور هاست احتمالا فاصلش از ایران بیشتر شده

بش میگم یک دفعه  همه سرور از شرکت های مختلف بال در آورده پرواز کرده از ایران دور شده؟ اگه مشکل از دوری سرور ها باشه نباید پینگ منخراب باشه پینگ کسایی که از ISP های دیگه اینترنت میگیرن درست باشه

این سرور تنها سروری بود که پینگ خوبی باش میگرفتم و پشتیبانیشون قفلی زده بود روی همین سرور

(این و اضافه کنم که من یک ماه قبل هم بابت پینگ باشون تماس گرفته بودم و بعد از چند روز که مدام زنگ میزدم بالاخره یکاری کردن و پینگم اومد بین 90 تا 100 ولی بعد از یک هفته برگشت به روال قبل پس هر مشکلی هست از خودشونه)

خلاصه که دوستان چه اپراتوری پیشنهاد میدید؟

اول میخواستم اینترنت 4G بگیرم ولی بعد که با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتن نمیتونن تظمینی در رابطه با پینگ بدن

00e228f9-c6ba-40e5-b7d7-ff1d8370e0d0.thumb.jpg.d5acc0baecd9da7a3c35c3692cd865c2.jpg

منبع عکس : زومیت

داداش اگر گیمری که من هستم نکن بنده مثل چیز پشیمونم واقعا مثل چیز 

منم آسیاتک داشتم 5 سال ولی جمع کردم پیشگامان گرفتم خودم رو به خاک سیاه نشوندم فاجعه بار از نظر قطعی من طمع کردم به خاطر قیمت هاش شما از من میشنوی کیفیت رو فدا نکن بقیه خیلی بد ترن

لینک به دیدگاه

درود.

چیز زیادی نمیتوانم بگویم

حجم میخواهی با قیمت‌مناسب داتک بگیر

شاتل میخوای پینگ مناسب گران بگیر.

از شاتل جمع کردم اومدم داتک.

پینگ شاتل در پابجی ثابت روی 100 و کمی اینور اونور تر هست ولی داتک4 ساعت به 4 ساعت تغییر میکنه 100 هست بعد میره 180 ولی بیشتر 100 عین شاتل هست.

بعضی اوقات قطعی داره .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

والا از اون روز که جدی صحبت کردم گفتم من به خاطر پینگ از آسیاتک نت گرفتم اگه پینگ درست نباشه درخواست جمع آوری میدم دیگه نوسان چندانی ندیدم

اگه این وضع پایدار بمونه که هیچی اگه نه که باید یه فکری به حالش کنم

فعلا با این گرونی ها بهتره آدم همین وضعی که داره رو قدرش و بدونه

لینک به دیدگاه

4g کیفیت پینگش خیلی خوبه. من dsl پارس آنلاین گرفتم راضی هم هستم. پینگ هم اوکیه بین 130 تا 150 dota2 می زنم

لینک به دیدگاه

من حدود هشت ماهه که سرویس از دیدبان نت دارم

استان گلستان

پینگ متوسط البته اگه اعلام کنی که رو حالت گیم بذارن راضیتون میکنه

پشتیبانی متوسط (بعضی پشتیبان ها خوب و کار راه اندازن و بعضی ها در حد شوت!)

سرعت چند کانکشن و تک کانکشن عالی

ترافیک عالی

قطعی نداره تقریبا

فقط در بعضی مراکز مشکل پهنای باند دارن که این باعث میشه در اون مراکز مخابراتی تک کانکشن ضعیفی داشته باشن...حتما قبلش یک نفر توی شهر خودتون پیداکن که سرویس داشته باشه و یا زنگ بزن و از خودشون بپرس که آیا در مرکز شما مشکلی دارند یا خیر

ویرایش شده توسط libo
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...