رفتن به مطلب

مشکل در اجرای بازی For Honor

Majiz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ، بازی For Honor رو دارم تو لایبرری استیم و وقتی به یو پلی وصل میشه و بازی اجرا میشه وقتی که میخواد به سرور ها وصل بشه این ارور رو میده ، از تحریم گذر هم استفاده کردم ولی فرقی نکرد . 

Screenshot (3).png

لینک به دیدگاه

به خاطر تحریمه ؟ 

من با هر تحریمگذری سعی کردم ولی باز هم نتونستم بازی رو اجرا کنم 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

به خاطر تحریمه ؟ 

من با هر تحریمگذری سعی کردم ولی باز هم نتونستم بازی رو اجرا کنم 

درود. بخاطر تحریم که نیست. چرا که هم استیم و هم یوپلی و در نتیجه خود بازی، بدون گذر از تحریم اجرا میشن. بزارید گیم خودم رو تست کنم و ببینم اجرا میشه یا خیر. 

ویرایش: بازی برای بنده بدون مشکل اجرا میشه. 

میتونه مشکل از تایم اوت باشه. در صورت امکان با نت ایرانسل یا همراه اول تست کنید ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا خیر. اگر شاتل هستید تماس بگیرید براتون سرویس گیم رو فعال کنن. 

این ارور میتونه موقع تعمیرات سرور ها هم پیش بیاد اما اگر همیشه این ارور رو میگیردف احتمالا نت شما مشکل داره. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، grimlock گفته است :

درود. بخاطر تحریم که نیست. چرا که هم استیم و هم یوپلی و در نتیجه خود بازی، بدون گذر از تحریم اجرا میشن. بزارید گیم خودم رو تست کنم و ببینم اجرا میشه یا خیر. 

ویرایش: بازی برای بنده بدون مشکل اجرا میشه. 

میتونه مشکل از تایم اوت باشه. در صورت امکان با نت ایرانسل یا همراه اول تست کنید ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا خیر. اگر شاتل هستید تماس بگیرید براتون سرویس گیم رو فعال کنن. 

این ارور میتونه موقع تعمیرات سرور ها هم پیش بیاد اما اگر همیشه این ارور رو میگیردف احتمالا نت شما مشکل داره. 

ممنون ،‌  نتمون پارس آنلاینه ،‌ و اینکه راکت لیگ و پابجی اجرا میشن بدون مشکل ... شما راه حلی مد نظرتون هست ؟

ویرایش شده توسط Nvidia Soldier
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

ممنون ،‌  نتمون پارس آنلاینه ،‌ و اینکه راکت لیگ و پابجی اجرا میشن بدون مشکل ... شما راه حلی مد نظرتون هست ؟

خواهش میکنم. راستش راه حل خاصی به ذهنم نمیرسه. در موضوع شبکه سر رشته ای ندارم.

فقط کاش می تونستید با نت همراه هم چک کنید، نت 4G. 

با نت شاتل بنده پینگی حدود 60 - 70 دارم تو بازی و سرویس بنده هم دو مگ هست. 

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

من هم بعد از چند روز بازی به این ارور برخوردم و هیچجوره حل نشد مشکلم حتی با تغییر آی پی. نهایت اینکه پاک کردم بازیو، ولی تو بخش discussion هم دیدم کاربرای خارجی مشکلی نداشتن، خیلی عجیب بود.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amooei گفته است :

من هم بعد از چند روز بازی به این ارور برخوردم و هیچجوره حل نشد مشکلم حتی با تغییر آی پی. نهایت اینکه پاک کردم بازیو، ولی تو بخش discussion هم دیدم کاربرای خارجی مشکلی نداشتن، خیلی عجیب بود.

این DNSرو تو مودمت ست کن

8.8.8.8

8.8.4.4

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام به راحتی وارد بازی میشم و بازی میکنم اما بعد پایان بازی لوت رو به من نمیده إررومیده به نظر شما تحریم شده چیکار کنم کمک کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...