رفتن به مطلب

با وضعیت قیمتی جدید چه کنیم؟

Chabouk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان و کاربران لیونی

همونطور که اطلاع دارید امروز قیمت دلار به بالای ۱۵۰۰۰ تومان رسید و بعضی سایت ها کالا های خودشون رو ناموجود کردن ، حالا توی این اوضاع نابسامان اقتصادی به نظر شما خرید کنیم یا منتظر پایین آمدن قیمت قطعات باشیم؟

لینک به دیدگاه

منتظر هر چی هستید منتظر پایین امدن قیمت ها نباشید ممنون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

منتظر پایین اومدن نباش چون ۹۹ درصد بعید(تغییر وزیر و رییس جمهور و اینچیزا همش کشک) مگه اینکه با امریکا...

اگه خیلی خیلی ضروریه بخر اگه نه هیچی نخر

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

تا آخر شهریور دلار 20 هزار تومان میشه

بعد تا اواسط مهر روی 18 هزار تومان حدودا فیکس میشه تا اواسط آبانماه 

بعد متاسفانه شاهد دلار حدود 30 هزار تومانی خواهیم بود

ونزوئلایی دیگر در راه هست

شما کتاب دکترین شوک نوشته نائومی کلاین رو بخونین قشنگ تفسیر کرده که چه بلایی قراره سر اقتصاد ایران بیاد . هر روز شکاف های اقتصادی ایران بیشتر میشه و عنقریب فرو خواهد ریخت . وضعیت کنونی اقتصاد ایران مثل سدی هست که پایه هاش ترک خورده و خیلی خیلی ساده تر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم فرو میریزه . من توصیه میکنم هر ارزی رو بخری . همین فردا هم بخری بهتره تا شنبه . 8 صبح بخری بهتره تا 12 ظهر . خرید هر چیز اضافه ای ولو لباس زیر اشتباهه . فروشش هم اشتباهه . 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

کم کم تا 1 سال قیمتها اینه زیادش 3 سال 

چون پول تو دست دولت نیست رهبرم گفته با این دولت امریکا مذاکره ممنوع 2 سال طول می کشه انتخابات امریکا شروع بشه یعنی تا 2 سال گرانی در ایران. تازه اگر باز ترامپ پیروز انتخابات بشه 4 سال دیگه اضاف بکن

این گرانی از کی شروع شد ترامپ امد سره کار .

را حل یا ترامپ باید بره یا اینا که قیمتها درست بشه

واگر نه همچی میشه ارزو با دیدن عکسهاش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

اقتصاد مال خره

?????

فکرشو بکن یه زمانی مردم برا همچین کسی گریه میکردن و  نقش خداشون رو داشت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

فکرشو بکن یه زمانی مردم برا همچین کسی گریه میکردن و  نقش خداشون رو داشت

همین الانم هستن یکیش شوهر عمه بنده اجاره نشین هستن بازم می گه خدا عمرشون بده 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

کم کم تا 1 سال قیمتها اینه زیادش 3 سال 

چون پول تو دست دولت نیست رهبرم گفته با این دولت امریکا مذاکره ممنوع 2 سال طول می کشه انتخابات امریکا شروع بشه یعنی تا 2 سال گرانی در ایران. تازه اگر باز ترامپ پیروز انتخابات بشه 4 سال دیگه اضاف بکن

این گرانی از کی شروع شد ترامپ امد سره کار .

را حل یا ترامپ باید بره یا اینا که قیمتها درست بشه

واگر نه همچی میشه ارزو با دیدن عکسهاش

دوست عزیز اقتصاد ایران هیچ ربطی به آمریکا یا کشورهای دیگه نداره این شده فقط یک بهانه برای اینکه افراد سودجو بندازن گردن امریکا وگرنا کشورهای دیگه هم هست که تحریم هستند تازه درحال جنگ هم هستند و پولشون بی ارزش نیست و مشکل گرونی  ندارن

هرمشکلی ایران داره فقط و فقط تقصیر خود ملت ایران هست نه فقط دولت و فساد کجای دنیا با گرون شدن یک جنس مردم برای خریدش صف میکشن؟ فقط ایران و هرچی گرونی هست تو مملکت تقصیر مردمه چرا که به خودشون هم رحم ندارن 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز اقتصاد ایران هیچ ربطی به آمریکا یا کشورهای دیگه نداره این شده فقط یک بهانه برای اینکه افراد سودجو بندازن گردن امریکا وگرنا کشورهای دیگه هم هست که تحریم هستند تازه درحال جنگ هم هستند و پولشون بی ارزش نیست و مشکل گرونی  ندارن

هرمشکلی ایران داره فقط و فقط تقصیر خود ملت ایران هست نه فقط دولت و فساد کجای دنیا با گرون شدن یک جنس مردم برای خریدش صف میکشن؟ فقط ایران و هرچی گرونی هست تو مملکت تقصیر مردمه چرا که به خودشون هم رحم ندارن 

حرف شما کاملا درست و منطقیه ولی برای کل اقتصاد ایران تو 40 سال حکم می کنه

بیشتر پاسخ من به حرف دوستمونه مثلا دلار 4 یا 5 تومن بود باز می شد جنس خرید با اینکه بازم گرون بود اما الان دلار 15 هزار تومان نمیشه خرید.طرف می گه صبر کنم یعنی دلار بشه 5 تومن یا 8 تومن بتونم جنس بخرم .

ما هم در جواب می گیم نه فعلا تا 1 یا 2 سال تعقیری نمی کنه چون ترامپ اصل نظام و خط قرمز نظامو نشونه گرفته اون یک نفر هم می گه ما خودمون در واقع خودم این زندگی کردنو انتخاب کردم 

خلاصه نمیشه واضح حرف زد هم خودت می دونی داستان چیه هم من .منظورم تقصیر کار امریکا نیست کلی می گم پستمم پاک نشه 

در کل ترامپ خط قرمز نظام نشونه گرفته با 12 شرط نظام هم کوتاه نمیاد و همچنان تحریم تحریم تحریم.....دلار بالا 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

با یکی از همکارام صحبت میکردم بش گفتم 13 آبان دلار 15 تومنه. خدارو شکر!!! نیاز نبود تا آبان منتظر بونیم ببینیم چی میشه!

این دوستِ بنفشمون خیلی خـــیلی ضعیفه. منتظر هستین چی کار کنه؟ بعیده به نظر من تحول اقتصادی رخ بده.

به آقا زاده ها هم گفتن فامیلاشون رو عوض کنن چراغ خاموش برن جلو!

ویرایش شده توسط saeed0c
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

همونطور که اطلاع دارید امروز قیمت دلار به بالای ۱۵۰۰۰ تومان رسید و بعضی سایت ها کالا های خودشون رو ناموجود کردن ، حالا توی این اوضاع نابسامان اقتصادی به نظر شما خرید کنیم یا منتظر پایین آمدن قیمت قطعات باشیم؟

یه سری طبق معمول الکی دارن جو میدن و غر غر میکنن

به حرف هاشون توجه نکنید

نقدینگی رفته بود بالا و قیمت دلار باید به چیزی حدود 10 الی 11 هزار تومن میرسیدکه رسید

بقیش جو روانی و حباب موقت هست و تا چند وقت دیگه میاد پایین

فعلا خرید نکنید

مسلما ارزون میشه

چند ماه دیگه دلار حتی زیر 10 هزار تومن میشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، تخت خمشید گفته است :

عجب تا دیروز میگفتی دلار 7 8تومنه حالا شد 10 11 تومن؟؟؟  حتما هم علم غیب داری میگی نقدینگی رفته بالا. چندماه پیش هم میگفتی حبابه میاد پایین 1f602.png پشت گوشتو دیدی ارزونی هم میبینی

اوج ساندینیزم بیداد میکنه!9_9 

کامنتای من مدت هاست که پاک میشه

تو همشونم گفتم نقدینگی سه برابر شده و قیمت دلار هم میرسه به 10 الی 11 تومن

حالا دیروز چطور این حرفو زدم و شما دیدی نمیدونم

البته چند ماه یه بحثای دیگه بود و مربوط به وضعیت فعلی نیست

این یه کلمه ساندیسو یادتون نمیدادن چی میخواستید بگید

کلا هر بحثی میشه و هر دلیل و منطقی میاریم هیچ جواب و نظری نمیدید((ندارید که بدید)) و فقط بلدید بلغور کنید ساندیسی و...

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

ارز کشور های دوست هم گرون شده. پس ربطی به تحریم نداره نهایتا 30 درصد.

ارزش پول کم شده چون پول به گردش در نمیاد.

اینا ساده ترین راه برای این کار رو هم نمیکنن مثلا یه وام بدن به جوونا و جوری باشه که بگن فقط میتونی کالای ایرانی بخری . بعدش کلی کالا که خرید بشه کارخونه ها راه میوفتن و خیلیا سر کار میرن . 

به قول بعضیا مشکل این روزا رو 3 ماهه میشه حل کرد ولی حیف....

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

هر چیزی الان میتونی بخری - یک ساعت بعد نمیتونی بخری،

میخوای صبر کن قیمت ها صد برابر گرون تر بشه، میخوای اقدام کن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...