رفتن به مطلب

مراقب اين كانال باشيد

m.hazzrati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشيد امروز با يك كانال مواجه شدم كه قيمت هاي مناسبي داشت و خواستم كه با ايشون معامله كنم ايشون گفتن كه اول واريز كنيد بعد ارسال ميكنم براتون منم چون قبلا همينطوري ازم كلاهبرداري شده بود اعتماد نكردم و ادرس گرفتم كه يكي از دوستان حضوري برن و معامله كنن ايشون هم ادرس دادن ولي بعد مراجعه معلوم شد كه ادرس الكيه و تلفنشون رو هم جواب نميدن و با پيامك فرستادن بهانه هاي الكي مياوردن اگر ممكنه ميخواستم ازتون خواهش كنم كه شماره ها و كانالشون رو  به بقيه هم معرفي كنيد تا كسي گرفتار نشه  من هم خدا رحم كرد و شانس اوردم چون يه مبلغ سنگيني رو ممكن بود بدم برهCEDC4863-9AC5-49BE-BB8D-8CB9BCAF4046.thumb.png.150a8f27cd7d281e2422cc8c497d57d7.png
شمارشون+989187970612
ايدي @reza04711
شماره حساب5892 1012 0711 4535
ادرسي كه دادن قم.
پردیسان. بلوار سلمان فارسی. به سمت بلوار آزادی. خیابان زاگرس. پلاک ۱۵ طبقه 3 واحد 24 دیبا کامپیوتر 
منو از كانالشون ريمو كردن چون فهميدمن كه از قصدشون خبردار شدم اسم كاناشون قطعات و لوازم كامپيوتري ديبا هستش .خيلي ممنون بابت وقتي كه گذاشتين

• لایک 5
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک 1070 3 تومن ! مشخصه کلاهبرداره ، 1060 دست دو به این قیمت نمیدن !

لینک به دیدگاه

واقعا که حتی ادم جرات خرید حضوری نداره چه برسه به اینترنتی و غیر حضوری 

متاسفانه هر روز شاید بیشتر شدن این افراد هستیم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

واقعا که حتی ادم جرات خرید حضوری نداره چه برسه به اینترنتی و غیر حضوری 

متاسفانه هر روز شاید بیشتر شدن این افراد هستیم 

اره  خيلي زياد شدن من ديگه هيچ رقمه هيچ چيزي رو غير حضوري نميخرم،اين يكي هم حدود ١٧تومن خريد بود داشت گولم ميزد كه نصفشو بفرست بقيشو وقتي جنس رسيد دستت

منم اردبيلم  فك ميكرد قبول ميكنم چون راه دوره نميگم حضوري  ولي لحظه اخر كه داشتم كارت به كارت ميكردم گفتم بزار رفيقمو بفرستم  ،خدا رحم كرد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اینا انگار یه موئسسه هست مثل اینایی که برای کنکوره برای کلاه برداری آموزش میده چون جمعیتشون مثل زامبی ها رشد بی سابقه ای داشته ??

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مملکت که گرونی بشه ملت بلا نصبت دزد میشن 

دیوار پره  شیپور، اینجا، پرکلاه برداره فقط مراقب باشید از این به بعد منکه خریدام فقط حضوری اونم اگه طرف مشکوک نزنه و ادرس بیراهه نده 

همین چند وقت پیش یکی از رفیقام رفته بود معامله حضوری خفتش کرده بودن 

خلاصه مراقب باشید خدایی نکرده تو تور این لاشیا نیوفتید 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

مملکت که گرونی بشه ملت بلا نصبت دزد میشن 

دیوار پره  شیپور، اینجا، پرکلاه برداره فقط مراقب باشید از این به بعد منکه خریدام فقط حضوری اونم اگه طرف مشکوک نزنه و ادرس بیراهه نده 

همین چند وقت پیش یکی از رفیقام رفته بود معامله حضوری خفتش کرده بودن 

خلاصه مراقب باشید خدایی نکرده تو تور این لاشیا نیوفتید 

داداش من چند دفعه توی دیوار واسه معامله رفتم  سوار ماشین شدیم با برو بچ   چماق هم برداشتیم  رفتیم مثلا یه گرافیک معامله کنیم :)))

اینقدر اوضاع خرابه که میخوای بری مثلا یه رم بخری انگار دقیقا داری میری سر معامله کوکایین :|

• لایک 8
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

داداش من چند دفعه توی دیوار واسه معامله رفتم  سوار ماشین شدیم با برو بچ   چماق هم برداشتیم  رفتیم مثلا یه گرافیک معامله کنیم :)))

اینقدر اوضاع خرابه که میخوای بری مثلا یه رم بخری انگار دقیقا داری میری سر معامله کوکایین :|

???یادم باشه خواستم برم خرید بهت بگم چماق و برو بچ رو ازت قرض بگیرم با Squad برم ?

• لایک 3
لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی

معاملات 100-200 تومنی مشکلی نداره ولی معاملات گرونتر رو حتما حضوری اونم فقط و فقط اماکن عمومی انجام بدین

قدر پولی که واسه هر تک تومنش زحمت کشیدین رو بدونین,انقدر از این بیشرفا زیاد شده که کلا اسم خرید و فروش اینترنتی رو به کثافت کشیدن.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

ممنون از اطلاع رسانی

معاملات 100-200 تومنی مشکلی نداره ولی معاملات گرونتر رو حتما حضوری اونم فقط و فقط اماکن عمومی انجام بدین

قدر پولی که واسه هر تک تومنش زحمت کشیدین رو بدونین,انقدر از این بیشرفا زیاد شده که کلا اسم خرید و فروش اینترنتی رو به کثافت کشیدن.

دقيقا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

???

حس تون رو درک میکنم.

یکبار میخواستم یه کارت ۹۷۰ بفروشم در سایت دیوار. طرف زنگ زد گفت "میتونم بیام منزلتون تست کنم و ببرم" گفتم باشه .

من تنها خونه بودم.ایشون تشریف آورد با ۲ نفر دیگه !!

خلاصه ما توی خونه تنها و اون ۳ تا بنده خدا و هزار فکر بد.

نمیدونم تاسف بخورم یا بخندم

در عین حال که این غریبه ها مهمان من محسوب میشدند ؛

هم ازشون پذیرایی میکردم هم گرافیک رو براشون تست میکردم و هم یه چاقو توی جیبم دم دست بود !!

واقعا متسفام.

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

1f604.png1f604.png1f604.png

حس تون رو درک میکنم.

یکبار میخواستم یه کارت ۹۷۰ بفروشم در سایت دیوار. طرف زنگ زد گفت "میتونم بیام منزلتون تست کنم و ببرم" گفتم باشه .

هم ازشون پذیرایی میکردم هم گرافیک رو براشون تست میکردم و هم یه چاقو توی جیبم دم دست بود !!

واقعا متسفام.

عجب شرایط ترسناکی ?

ولی معلومه مرد روز های سختی ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/06/15, 23:32:42، aVaOMi گفته است :

حس تون رو درک میکنم.

واقعا متسفام.

خ خ خ

داداچ اشتباه میزنی! هیچ وقت قبول نکن بیان خونت! مغازه ی آشنایی جایی قرار بزار!

ماجرای باحالی بود خ خ خ.?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/06/15, 23:32:42، aVaOMi گفته است :

حس تون رو درک میکنم.

واقعا متسفام.

منم چندین بار این شرایط واسم پیش امده

ولی فقط یکیشون رو راه دادم داخل خونه

هیچ وقت نمیزارم چندنفری بیان داخل خونه

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/15, 15:30:20، Hassan.SK گفته است :

گرافیک 1070 3 تومن ! مشخصه کلاهبرداره ، 1060 دست دو به این قیمت نمیدن !

چرا نمیدن. همین الان یکی از اعضای محترم میدن.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/92829-فروش-گرافیک-ichill-gtx-1070-8g/&page=2&tab=comments#comment-1078045

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

گرافیک ماین شده ، گارانتی به اتمام رسیده ! وگرنه شما 1060 بدون ماین و با گارانتی 3 تومن پیدا نمیکنی همین 2 هفته پیش 1060 آگهی کرده بودن 3100

من خودم کلا از این برند چینی خوشم نمیاد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گرافیک ماین شده ، گارانتی به اتمام رسیده ! وگرنه شما 1060 بدون ماین و با گارانتی 3 تومن پیدا نمیکنی همین 2 هفته پیش 1060 آگهی کرده بودن 3100

من خودم کلا از این برند چینی خوشم نمیاد

بله درست می فرمایید وگرنه قیمتش بالاتر بود. 
اما من خودم رو می گم و کاری به دیگران ندارم همین گرافیک رو اگر شرایطش رو داشتم می خریدم چون اهمیتی نمیدم به این که ماین شده باشه یا نه. شرکت های گارانتی هم تازگیا یه گندکاریهایی در پیش گرفتن که نگو و نپرس. دو سه بار گذرم بهشون افتاده که بهترینشون همین آواژنگ بود خیلی نامردی می کنن . من دیگه از این به بعد به گارانتی اصلا اهمیتی نمی دم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله درست می فرمایید وگرنه قیمتش بالاتر بود. 
اما من خودم رو می گم و کاری به دیگران ندارم همین گرافیک رو اگر شرایطش رو داشتم می خریدم چون اهمیتی نمیدم به این که ماین شده باشه یا نه. شرکت های گارانتی هم تازگیا یه گندکاریهایی در پیش گرفتن که نگو و نپرس. دو سه بار گذرم بهشون افتاده که بهترینشون همین آواژنگ بود خیلی نامردی می کنن . من دیگه از این به بعد به گارانتی اصلا اهمیتی نمی دم. 

نمیدونم چرا اسم آواژنگ به عنوان گارانتی خوب در اومده فکر کنم به خاطر تبلیغات و جوایزی بود که قبلا میذاشت وگرنه آشغاله ، یکبار گذرم به اونجا افتاد واسه تست برد

خلاصش کنم مسئول فنیش آخرش بهم گفت گرافیک شما با بردتون سازگار نیست و گرافیکتو عوض کن انویدیا بگیر (برد من قابلیت کراس 3 طرفه داره!)  یا خودش مشنگه یا ما رو خر فرض کرده که به نظر من هر دوش

خوبه بردم ایرادی چیزی نداشت بایوسم که آپدیت بود سر خودش اومده بود بایوس زده بود کلا گرافیکو نمیشناخت ، با آنبرد که تصویر میگرفتم مثلا تو ویندوز hdmi تصویر میداد اما میخواستی بری تو بایوس تصویر نمیداد باید کابل vga میزدم و بالعکس vga تو ویندوز تصویر نمیداد با یه مکافاتی بایوس عوض کردم !!!

من کلا با جنس دست دو حال نمیکنم چون معلوم نیست خریدار قبلی چجوری استفاده کرده ، گرافیک ماین شده شیرش در اومده واسه همین گارانتی ها قبول نمیکنن مثلا شنیدم گرافیکی که 6 ماه ماین شده با اندازه گرافیکهای گیم 2 سال و بیشتر کار کرده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من کلا با جنس دست دو حال نمیکنم چون معلوم نیست خریدار قبلی چجوری استفاده کرده ، گرافیک ماین شده شیرش در اومده واسه همین گارانتی ها قبول نمیکنن مثلا شنیدم گرافیکی که 6 ماه ماین شده با اندازه گرافیکهای گیم 2 سال و بیشتر کار کرده

بله درسته هر کسی یه عقیده ای داره که برای من عقیده همه محترمه و به خودم حق نمی دم از سلیقه ی شخصی ایراد بگیرم. 
بنده خودم هم شش سالی میشه که فقط جنس دست دوم می خرم. بعد از مدتی که می خری و استفاده می کنی همه چی در موردش دستت میاد و میتونی به خودت بگی که به دردت می خوره یا نه. واقعا یه کار تخصصی میشه خخخخ
در مورد گرافیک های ماین شده هم بگم که باید ببینید  برای چی می  خوایید استفاده کنید؟ اگر برای ماین می خوایید بله شیره اش کشیده شده اما اگر برای بازی می خوایید میتونم بگم که اتفاقا گراف های ماین شده بیشتر به درد گیم می خورن چرا؟ چون بیشتر افرادی که الان ماین می کنن اتریوم ماین می کنن و این ارزی هست که اصلا فشاری روی GPU وارد نمی کنه و فشار زیادی بر روی مموری می اندازه. تو گیم هم بیشترین قسمتی که درگیر میشه و تحت فشار هست همین GPU هست و معمولا فشار کمتری رو مموری می افته. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله درسته هر کسی یه عقیده ای داره که برای من عقیده همه محترمه و به خودم حق نمی دم از سلیقه ی شخصی ایراد بگیرم. 
بنده خودم هم شش سالی میشه که فقط جنس دست دوم می خرم. بعد از مدتی که می خری و استفاده می کنی همه چی در موردش دستت میاد و میتونی به خودت بگی که به دردت می خوره یا نه. واقعا یه کار تخصصی میشه خخخخ
در مورد گرافیک های ماین شده هم بگم که باید ببینید  برای چی می  خوایید استفاده کنید؟ اگر برای ماین می خوایید بله شیره اش کشیده شده اما اگر برای بازی می خوایید میتونم بگم که اتفاقا گراف های ماین شده بیشتر به درد گیم می خورن چرا؟ چون بیشتر افرادی که الان ماین می کنن اتریوم ماین می کنن و این ارزی هست که اصلا فشاری روی GPU وارد نمی کنه و فشار زیادی بر روی مموری می اندازه. تو گیم هم بیشترین قسمتی که درگیر میشه و تحت فشار هست همین GPU هست و معمولا فشار کمتری رو مموری می افته. 

توضیحات عالی ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/06/15, 22:30:13، TeraFloppy64 گفته است :

ممنون از اطلاع رسانی

از قظا همین معاملات 200 تومنی مهمه چون کلاه بردار میدونه طرف حوصلش نمیکشه شکایت کنه 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، تخت خمشید گفته است :

احتملا مشکل ظاهری نداشته حالا شما یک خط روش بنداز ز گارانتی خارج میکنن

دقیقا. یکی از دوستام هارد فرستاد اکسترنال بود گارانتی سازگار بود. یه خش نااازک اندازه نیم میلی متر روی هارد بود اون رو علامت زده بودن گفته بودن آسیب فیزیکی داره و برگردونده بودن !
تازه معلوم نیست اون خش هم از قبل بوده یا نه . طرف با ناخنش هم می تونست اون خش رو بندازه رو هارد. 
باز اگر حضوری ببریم برا گارانتی خیلی بهتره. ارسال از شهرستان خیلی سخت تره. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

من که تا به حال ازش راضی بودم، یه کیبورد کولر مستر بود بعد از 2 ماه یکی از دکمه هاش بعضی وقتا دو تایی تایپ میکرد بردم براشون در عرض 1 هفته زنگ زدن گفتن بیا نو اش را بگیر.

امیدوارم واسه همه اینجوری باشه ولی من تجربه خوبی نداشتم با اینکه فقط برای تست رفته بودم حالا اگه بردم ایرادی داشت چی به سرم میاوردن 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

از قظا همین معاملات 200 تومنی مهمه چون کلاه بردار میدونه طرف حوصلش نمیکشه شکایت کنه 

آره اکثرا مبالغ کم رو هدف قرار میدن،حتی با شارژ ۱۰۰۰ تومنی قلابی میشه کلی سود کرد و هیچکس هم دنبالشو نمیگیره

ولی منظور من این بود که مبالغ پایین طوریه که آدم اگه از دست بده زورش نمیاد و یه فدای سرم میگه و دو روز دیگه فراموش میکنه،ولی مبالغ میلیونی کمر آدمو میشکنه.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...