رفتن به مطلب

فروش Corsair Strafe RGB Cherry MX RED

CPT.ZAKHAR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

قصد فروش کیبورد Corsair Strafe RGB Cherry mix RED رو دارم که فاقد گارانتی هست و از خارج تهیه شده و در حد اک تمیز هست، با توجه به وضعیت بازار قیمت به صورت پیشنهادی هست و اولین پیشنهاد معقولانه تایید میشه 

در صورت نیاز تلگرام هم در خدمتم :  CptZakhar

20AB1C16-00C2-4535-89C8-597611B28DA6.thumb.jpeg.bcb95176f775717e15572dede1f32535.jpeg

EE349ED6-6DA9-4B80-B9AA-49BF75E20F77.thumb.jpeg.2a304d96a2b625098937c991efbaa9e8.jpeg

F3DB7D0B-019C-4E2F-8112-52C352E3F282.thumb.jpeg.b00364c1749a882aa3b30fa28bdafb14.jpeg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

قیمت مد‌نظر پ.خ کنید ممنون

با توجه به وضعیت بازار قیمت توافقی هست اما تو رنج ۸۵۰-۹۰۰ مد نظرمه،  یه هدست ایسوس هم آگهی کردم، در صورت خرید هر دو ۱۰ درصد تخفیف میدم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

با توجه به وضعیت بازار قیمت توافقی هست اما تو رنج ۸۵۰-۹۰۰ مد نظرمه،  یه هدست ایسوس هم آگهی کردم، در صورت خرید هر دو ۱۰ درصد تخفیف میدم 

سلام همین حدود قیمت میخوره .

ما هم در آرزوی کیبورد مکانیکال?

خوب بفروشید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

سلام.

میشه دلیل فروشتون رو بفرمایید واینکه آیا متعلقات کیبورد کامله؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام.

میشه دلیل فروشتون رو بفرمایید واینکه آیا متعلقات کیبورد کامله؟

اول خرداد سیستم رو فروختم که لپتاپ بگیرم، اینها هم گذاشته بودم که لپتاپ رو تو خونه جای کیس استفاده کنم که فروشنده کلاه بردار در اومد و پول رو خورد

الان هم شدن آینه دق، وضعیت مالی هم جالب نیست، گفتم بفروشم که پولی دستم بیاد 

متعلقات کامله، فقط موقع عکاسی یکی از خار های رست پد  شکست که باید چسب بزنم 

لینک به دیدگاه

احمد جان به خوشی بفروشید

کیبرد بسیار عالی و خوبی هست مخصوصا توی اوضاع الان ایران که هیچ کیبورد خوبی نیست این یه فرشته حساب میشه

مبارک خریدارش باشه

دوست داشتی یه قیمت نهایی به منم بده شاید دیدی خدا گنج زیر پامون سبز کرد خریدیم خخخخ

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mdfarahani گفته است :

احمد جان به خوشی بفروشید

کیبرد بسیار عالی و خوبی هست مخصوصا توی اوضاع الان ایران که هیچ کیبورد خوبی نیست این یه فرشته حساب میشه

مبارک خریدارش باشه

دوست داشتی یه قیمت نهایی به منم بده شاید دیدی خدا گنج زیر پامون سبز کرد خریدیم خخخخ

ما هم همینطور یه قیمت داشته باشیم بد نیست.?

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ما هم همینطور یه قیمت داشته باشیم بد نیست.1f601.png

در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ما هم همینطور یه قیمت داشته باشیم بد نیست.1f601.png

قیمت مد نظرم ۸۵۰ هست اما اگه کسی پیشنهاد دیگه ای داره هم در خدمتم، با هارد اکسترنال وسترن پاسپورت سری جدید هم معاوضه دارم

لینک به دیدگاه

سلام خدا قوت

قیمت نهایی رو بفرستید با تخفیفش ضمن اینکه من با واسطه لیون خریدارم و توی هزینه خودتون در نظر بگیرید این مورد رو 

و سوال بعد کیبورد هیچ مشکلی جز شکستن خار رست پد نداره و اینکه فرق این با mk2 چیه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

سلام خدا قوت

قیمت نهایی رو بفرستید با تخفیفش ضمن اینکه من با واسطه لیون خریدارم و توی هزینه خودتون در نظر بگیرید این مورد رو 

و سوال بعد کیبورد هیچ مشکلی جز شکستن خار رست پد نداره و اینکه فرق این با mk2 چیه

قیمت رو تو پس بالا درج کردم و مشکلی بابت سیستم واسطه لیون نیست  اما هزینه ارسال طبق عرف با شما هست

بجز اون مورد که گفتید هیچگونه مشکلی نداره، راجب سری Mk2 چیزی نمیدونم اما بیشترین چیزی که تو عکس به چشم میاد طراحی جدید کیبورد هست که کلید های مدیا رو مثل K70 تفکیک کرده

pc_gamer_gifts_corsair_strafe_2-10062952

corsair-strafe-photos-16.jpg

اگه تلگرام پیام بدید میتونم عصر عکس های به روز کیبورد رو براتون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

توسط بنده  از آقای بیروتی با واسطه لیون خریداری شد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

توسط بنده  از آقای بیروتی با واسطه لیون خریداری شد

تایید میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...