رفتن به مطلب

مشاوره در امر خرید رایتر دی وی دی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان

من ایحتیاج به یک رایتر ساتا عالی دارم

نظر شما پپیه؟

اینروزها

ها رایتر ide lite on من مداوم دی وی دی میسوزاند

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان

من ایحتیاج به یک رایتر ساتا عالی دارم

نظر شما پپیه؟

اینروزها

ها رایتر ide lite on من مداوم دی وی دی میسوزاند

با سلام

من در حال حاضر 1040 HP و DVD rw samsung sata هم هستش که قیمتش خوبه و حدود 29500 تومانه

لینک به دیدگاه

در مورد DVD-Writer ، خوب است اينجا يك نكته بگم، نميدونم چرا لايتون توانسته است بازار را دست خودش

بگيرد، اما

ما بحث مهمي در معماري DMA درايو هاي اپتيك داريم، متاسفانه لايتون نه توليد كننده چيپ خوبي است

نه اينكه نكات اساسي را رعايت ميكند و تنها جز زينت دهندگان و بعضا توليد كننده لنز خوب است.

اگر شما كارايي و دقت بالا در رايت و يا خواندن ميخواهيد بايد درايوي تهيه كنيد كه حداقل داراي 2 مگ بافر

داخلي باشد، كه متاسفانه لايتون از اين ويژگي استفاده نميكند. بنابراين درايوهاي موجود در ايران كه اين

ويژگي مهم را دارند 3 تا هستند:

Plextor با 8 مگ بافر و قيمت مدل اصلي آن بالاي 80 است

NEC و Pioneer با 2 مگ بافر با رنج قيمت حداكثر 50 تومن تا 70 تومن

*** اين بافر داخلي كمك بسزائي در قابليت buffer under run error prevention دارد

بتازگي دو شركت NEC و Sony بهم پيوستند تا محصولاتي جديد با بهترين كيفيت بدهند، قدرت NEC در توليد

چيپ و سوني در توليد لنز است. تركيب اين دو محصول يعني كارايي و كيفيت. نام اين محصول Optiarc است

كه در بازار بر روي جعبه آن NEC نوشته شده است و همه به نام NEC ميشناسند و با گارانتي سازگار ارقام

است.

ببينيد شايد شده شما ديسكي را كه قفل دارد ويا حتي سيدي هاي اصلي فيلم و موزيك را داخل درايوتان بگزاريد

و دستگاه به شما بگويد كه درايو خالي است.

علتش عدم ساپورت Track0 Pregap است.

اكنون اين محصول جديد داراي قابليت

Light Script: براي استفاده سيدي خاص خود را ميخواهد كه در ايران كمي گرانتر از سيدي هاي خام معمولي است

TAO with zero gap و variable or fixed packet

2 مگ بافر داخلي

و dust protected enclosure

است.

پیشنهاد بنده NEC يا همان Optiarc مدل AD-7191S كه هم ساتا است، می باشد

و تا ميتوانيد ازش كار بكشيد چون با كاهش قيمت اين دستگاه ها خريد DVD-Rom اشتباه محض

است، مگر اينكه مصرف خواندن بالايي داشته باشيد.

لینک به دیدگاه

من

که منظور شما رو نگرفتم پست4 رو نگرفتم

من 40 تا 44 تومن هزینه دارم برای خریدنش

فقط رایتر دی وی دی میخوام

کم مونده رایتر لایت ان رو خورد کنم

لطفا مزیت های hp رو بگید

لینک به دیدگاه

عزیز واضحتر از این نمیشد توضیح بدم

اما پیشنهاد من Nec Ad-7191s است که از Hp هم بهتر است.

لینک به دیدگاه

من خودم Asus دارم و اصلا پیشنهاد نمیکنم البته برای کارای خونگی و کم اهمیت بد نیست

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

نظرتون در مورد دی وی دی رایتر pioneer blue ray burner چیه ؟

سرعت رید و رایتش پایین نیست ؟

لینک به دیدگاه

کلا به نظر من فعلا تا پایین اومدن قیمت باید صبر کرد و البته این مسئله در مورد تمامی کالاهای جدید هستش . البته منتظر نمی مونیم که کاملا مفت بشه ولی از این تب و تاب قیمتهای بالا در بیاد

لینک به دیدگاه

• 7 سال بعد...

سلام
من روزانه 40 تا 50 عدد دی وی دی رایت می کنم. تقریبا بهترین سرعت برای من 12 می باشد. چون 8 برایم خیلی وقت گیر است و شرعت 16 هم کیفیت رایت را پایین می اورد و هم آمار سوزاندن دی وی دی را بالا می برد. 
یک رایتر قدیمی سونی دارم که کم کم به روغنت سوزی افتاده. هر چه گشتم رایتری پیدا نکردم که با سرعت 12 رایت کند. دوستان لطفا راهنمایی کنید که چی بخرم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من روزانه 40 تا 50 عدد دی وی دی رایت می کنم. تقریبا بهترین سرعت برای من 12 می باشد. چون 8 برایم خیلی وقت گیر است و شرعت 16 هم کیفیت رایت را پایین می اورد و هم آمار سوزاندن دی وی دی را بالا می برد. 

یک رایتر قدیمی سونی دارم که کم کم به روغنت سوزی افتاده. هر چه گشتم رایتری پیدا نکردم که با سرعت 12 رایت کند. دوستان لطفا راهنمایی کنید که چی بخرم ؟

من اکثر dvd هام رو روی 12 رایت میکردم ( چند وقتی هست دیگه رایت نمیکنم ) کمتر dvd رایتری دیدم سرعت 12 رو ساپورت نکنه .

یه پلکستور بگیر حالش رو ببر !!!

لینک به دیدگاه

من اکثر dvd هام رو روی 12 رایت میکردم ( چند وقتی هست دیگه رایت نمیکنم ) کمتر dvd رایتری دیدم سرعت 12 رو ساپورت نکنه .

یه پلکستور بگیر حالش رو ببر !!!

می تونید مدل دقیقش را بیان کنید

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...