رفتن به مطلب

تجربه بد من از GTX 1080 ti Lightning

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سال پیش همین موقع ها با عرضه کارت gtx 1080 ti lightning با تبلیغات شدید من این کارت رو خریداری کردم ولی متاسفانه بعد از نصب روی سیستم دیدم تصویر dp قطع هست و فقط hdmi کار میکنه و بعد از یه هفته یکی از فن ها از کار افتاد! واقعا این دیگه خیلی عجیب بود!
و توی تست و بازی ها نسبت به ویدئو های یوتیوب و عکس های دوستان در تلگرام متوجه شدم فرکانس مموری از ۳۱۲ مگاهرتز و فرکانس چیپ از ۵۷۳ بالاتر نمیره :|
اون اوایل که گرفته بودم‌ درصد مصرف جریان در حالت فول لود روی ۳۵۰ درصد قفل بود که اوایل اهمیت ندادم گفتم باگ afterburner هست با سوال هایی که از تعمیر کار ها کردم گفتن کارت جریان کشی داره متاسفانه و هر بار که سیستم روشن میشه کارت وضعش بدتر میشه :| / یعنی موندم کارت گرافیک خریداری کردم یا بلای جون خودم ! /

در انتها به گارانتی مراجعه کردم و گفتن کارت موجود نیست و پول رو عودت دادن که رفتم یه GTX 1080 ti استریکس خریدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،

مسئله ی حادی نیست، طبیعیه، خرابی در هر کارتی یا هر قطعه ای با هر برندی ممکنه رخ بده، مهم اینه گارانتی پاسخگو باشه که بوده.

لینک به دیدگاه

یه چیز عادیه و توی همه برندها گاهی خرابی هست. تا حالا  3تا کارت msi داشتم 2 تاش واقعا عالی بود و یکیش بد بود(کویل واین داشت)

در کل کارت های msi و asus کیفیتشون عالی هست

لینک به دیدگاه

ام اس آی سفارشی عشقه عشق

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

شت، dp هیچی ولی جریان کشی اونم برای لایتنینگ خیلی ستمه، خدا به داد بقیش برسه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

یه چیز عادیه و توی همه برندها گاهی خرابی هست. تا حالا  3تا کارت msi داشتم 2 تاش واقعا عالی بود و یکیش بد بود(کویل واین داشت)

در کل کارت های msi و asus کیفیتشون عالی هست

در حال حاضر این کویل واین پدر مارو دراورده

جرعت نمیکنیم یه گیم سنگین بازی کنیم..

لینک به دیدگاه

درود

بعد از یک سال به این نتیجه رسیدی باید برایش تاپیک بزنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

بعد از یک سال به این نتیجه رسیدی باید برایش تاپیک بزنی؟

درود آقای بهمنیان

خب دیگه نزدیک ورود کارتهای جدید به بازار هست

لینک به دیدگاه

عزیز شما واقعا یه سال با این مشکل سرو کله زدید؟؟؟

بعدش این موضوع عملا شانس نسبتا بد شمارو میرسونه. چون لایتنینگ واقعا قدرتمند ترین کارت ایر کولینگ پاسکال بود. از نظر الکترونیکی هم واقعا کارت قدرتمندی بود و حرف برای گفتن داشت. عزیزان زیادی هستن که در همین فروم لایتنینگ دارن و بسیار راضی هم هستن. حالا خدارو شکر که گرین قبول کرده مسئله رو و مبلغ در خوری رو به شما عودت داده و تونستید یه استریکس خریداری بکنید. این اتفاق ممکن بود برای یه خریدار دیگه (اگه این مدل به ایران صادر نمیشد) در هزار و یه گوشه دیگه از این دنیا بیفته. ولی خب خدارو شکر که گرین واقعا خدمات پس از فروش مناسبی داره و مثل آواژنگ یا تابا نیست که خریدار رو بندازن تو هزارتوی هیولا تا فقط یا گرافیک تعمیری برسه دستش (یا بعضا حتی جنازه کارت) که بتونه مفت بفروشتش و یه کارتی بخره که بی سیستم نمونه

لینک به دیدگاه

منکه یک پاور گرین بردم گارانتی گفتن درستش میکنیم وقتی تحویلم دادن هنوز مشکل پابرجا بود .

بردم یک تعمیراتی پاور با ۵۰ تومان درستش کردن . یک پار ۸۰۰ وات بود.

ویرایش شده توسط مصطفی۶۸
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...