رفتن به مطلب

خرید دسته

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام خودم دسته ایکس باکس وان  اس دارم استفاده می کنم

ولی اینو تست کردم مثل دسته فابریک جوابگو هست نسبت به قیمت عالی

https://fafait.net/product/6677/tsco-tg-115-gamepad

البته 50 خریدیم قبل از گرونی ها

یه مدل بی سیم هم داره

من این دسته رو دارم ، توی بازی های سرعتی مثل مورتال کمبت اصلا به درد نمیخوره و هیچ حرکتی نمیشه زد ، اما کیفیت بدنه اش خوبه و قبولش دارم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

https://www.digikala.com/product/dkp-7637/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-xbox-360-مخصوص-ویندوز

سلام.دوستان من این دسته رو دارم آیا میشه بهش سیم  وصل کرد؟

@Coffee Addicted

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، peto گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-7637/دسته-بازی-مایکروسافت-مدل-xbox-360-مخصوص-ویندوز

دوستان من این دسته رو دارم آیا میشه بهش سیم  وصل کرد؟

متاسفانه با play and charge kit که میشد وصل کرد به خوده کنسول وبازی کرد،نمیشه وصل کرد به ویندوز و شناسایی نمیکنه،تنها اپشن بیسیم هست،دسته ایکس باکس وان و پلی ۴ خروجی میکرو usb دارن که مبشه با کابل شارژر گوشی وصل کرد به کامپیوتر

دلیل وصل نشدن دسته ۳۶۰به کامپیوتر اینه که سیم فقط برق میرسونه به دسته ،وچون تو خوده دستگاه ایکس باکس تراشه رسیور هست،اتصال هنوزم بیسیمه منتها برق بجا باتری از خوده کنسول میاد،یعنی شما اگه اون سیمو از دسته وصل کنید به کامپیوتر تنها مزیتش اینه که دیگه نیازی به باتری ندارین و گرنه همچنان رسیور باید باشه

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

متاسفانه با play and charge kit که میشد وصل کرد به خوده کنسول وبازی کرد،نمیشه وصل کرد به ویندوز و شناسایی نمیکنه،تنها اپشن بیسیم هست،دسته ایکس باکس وان و پلی ۴ خروجی میکرو usb دارن که مبشه با کابل شارژر گوشی وصل کرد به کامپیوتر

دلیل وصل نشدن دسته ۳۶۰به کامپیوتر اینه که سیم فقط برق میرسونه به دسته ،وچون تو خوده دستگاه ایکس باکس تراشه رسیور هست،اتصال هنوزم بیسیمه منتها برق بجا باتری از خوده کنسول میاد،یعنی شما اگه اون سیمو از دسته وصل کنید به کامپیوتر تنها مزیتش اینه که دیگه نیازی به باتری ندارین و گرنه همچنان رسیور باید باشه

ممنون

مشکل منم همینه.همه جوره از این دسته راضی هستم فقط مصرف باطریش یکم بالاست.دیدم بالاش یه جای سوکت داره گفتم شاید بشه با کابل به pc وصلش کرد.

البته برا فوتبال بازی کردن هم چندان مناسب نیست و دسته ی پلی استیشن جهتاش برا فوتبال مناسبتتر هستن مگر اینکه یکی عادت کنه از انالوگای سمت چپ بجای جهت استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/22, 19:03:21، Coffee Addicted گفته است :

در کل شما این رو در نظر بگیر غیر از دسته ی اصلی ایکس باکس که بی سیم هم هست هر چی دیگه بخری ضرر کردی دلیلش هم رسمی نبودن دست و شناخته شدن دسته توسط خیلی از بازیهاست که نیازمند برنامه های third party هست

دسته PS4هم نگیرید چون این دسته ساپورت رسمی آنچنانی نداره واقعا نمیفهمم واسه چی اینو پیشنهاد میدن ! شما فقط باید به فکر خرید گیم پد Xbox360وXbox Oneباشید

بنده با دسته ps4 اکثر بازی های جدید مثل cod ww2 gears of war اساسین بتمن اینجاستیس فور انر و ... رو به راحتی بازی کردم جالبیش اینه که نتنها دسته ساپورت میشه بلکه توی بازی ایکون های ps4 و همچنین لرزش دسته هم وجود داره .انگار داری با خود کنسول بازی می کنی.شاید مقداری با بازی های قدیمی یعنی قبل از نسل8 مشکل داشته باشه که اونم فکر نکنم کسی زیاد الان بازی کنه.

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

دوستان با این وضعیت مسخره ی بازار فافا داره این دسته رو هنوز ۱۵۰ میده،خودم دوتا خریدم ده روز پیش دلار رفت بالا هنوز داره همینقد میده،گفتم کسایی که دستشون مثل خودم تنگه و نمیتونن پول زیاد بدن جا دسته بخرن ،حداقل از این دسته ها مضخرف تولید داخلی بهتره

https://fafait.net/product/1706

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/23, 11:27:02، ali_8114 گفته است :

هر کنترلری فقط مافیه متعلق به xbox one باشه تا با یه کابل usb متصل بشه به ویندوز 10

بدون نیاز به هیچ گونه درایور

ولی عزیز با ویندوز 7 مچ نیستا. خیلی اذیت میکنه تو 7

سلام ویتدوز هفت هم وصل می شه بدون مشکل . فقط باید آپدیت باشه همین

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

دسته لاجیتک کیفیت خوبی داره فقط دکمه های L1,-L2 یه کمی بیش از حد سفته یعنی مثل مال دسته ایکس باکس یا پلی نرم و سریع نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...