رفتن به مطلب

مشکل در وارد شدن به Origin

CAPITAN PRICE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مدتیه که می خوام وارد اوریجین بشم این صفحه رو میاره هر کاری کردم وانواع اقسام گذر از تحریم امتحان کردم فرقی نکرد

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

اگه بازی دانلود کردی ک پوشه گیم رو یکجا دیگه کپی کن و بعد اوریجین رو حذف کن(پیشنهاد میکنم از طریق advancedsystemcare اوریجین رو unistall کنی)

اخرین ورژن اوریجین دانلود کن

نصب کن

پوشه گیمی ک دانلود کردی رو ب اوریجین معرفی کن

لینک به دیدگاه

اوه اوه.کابوس 2ماه پیش بنده  که دوباره همین پریروز یعنی آخرین روز باز بودن open beta  بازی bfv هم اتفاق افتاد و کلی دردسر کشیدم تا یادم افتاد کدوم راه موثره.

شما باید فایلای cashبرنامه اوریجین رو حذف کنی ومشکل برطرف میشه.

اول برو تو program data(فایلای hiddenهست)وپوشه اوریجین رو حذف کن.

بعد برو توی c/users/(username/apdata/localوبعد اینجا هم پوشه اوریجین رو پاک کن.

بعد همون آدرس بالا رو برو فقط ایندفعه برو پوشه roaming واینجا هم پوشه origin رو پاک کن.

حالا برو تو اوریجین و بزار بازی هارو دوباره فابل هاشو verifyیا همون شناسایی کنه و راحت وبدون مشکل بازی کن.

این روش هیچ مشکلی توی سیوها ولول ها هم بوجود نمیاره وفقط کش برنامه رو پاک میکنه

در 42 دقیقه قبل، CAPITAN PRICE گفته است :

سلام دوستان مدتیه که می خوام وارد اوریجین بشم این صفحه رو میاره هر کاری کردم وانواع اقسام گذر از تحریم امتحان کردم فرقی نکرد

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

نیازی به کارهایی که دوستمون گفتند نیست.ابتدا نرم افزارو ببند توی تسک منیجر هم تمامی برنامه های مربوط به اریجین رو ببند بعد برو توی پوشه app data سپس localوRoaming وپوشه origin رو حذف کن.بعد دوباره با قندشکن نرم افزارو بازکن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

اوه اوه.کابوس 2ماه پیش بنده  که دوباره همین پریروز یعنی آخرین روز باز بودن open beta  بازی bfv هم اتفاق افتاد و کلی دردسر کشیدم تا یادم افتاد کدوم راه موثره.

بعد همون آدرس بالا رو برو فقط ایندفعه برو پوشه roaming واینجا هم پوشه origin رو پاک کن.

حالا برو تو اوریجین و بزار بازی هارو دوباره فابل هاشو verifyیا همون شناسایی کنه و راحت وبدون مشکل بازی کن.

ایشون کاملترشو گفتند

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

نیازی به کارهایی که دوستمون گفتند نیست.ابتدا نرم افزارو ببند توی تسک منیجر هم تمامی برنامه های مربوط به اریجین رو ببند بعد برو توی پوشه app data سپس localوRoaming وپوشه origin رو حذف کن.بعد دوباره با قندشکن نرم افزارو بازکن

نکته مهمی  روهم اشاره کردید واون هم اینه که از تو تسک منیجر اوریجین رو ببندن چون اگه باز باشه نمیزاره پوشه ها پاک بشن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

دقیقا برامنم از روز اخر بتای بتلفیلد اینجوری شد من اون قایلارو پاک کردم ولی درست نشد اوریجین کلا آنیستال کردم دوباره نصب کردم درست شد

لینک به دیدگاه

وقتی اینطوری میشه باید Origin رو  آپدیت  کنی، البته با فایل exe

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...