رفتن به مطلب

کمک فوری

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

به کمک فوری دوستان نیاز دارم کسی میتونه من رو راهنمایی کنه در مورد چطور وصل کردن سیمی که از پشت کلید روشن کردن کیس اومده وبه پین های پایین مادر برد وصل میشه کمک کنه .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مدل مادربردتون رو نفرمودید.ببینید در خود دفتر چه مادربردتون تحت عنوان

SYSTEM PANEL CONNECTOR ترتیب قرار گرفتن این کانکتور ها نوشته شده. متاسفانه عکستون زیاد واضح نیست و نوشته های زیر هر کانکتور روی مادربرد مشخص نیست وگرنه بهتر میشد راهنماییتون کرد و پنلها متفاوتند.اما اگر من درست حدس زده باشم و ترتیب پنلتون به صورت شکل زیر باشه براتون طراحی کردم و به ترتیب زیر وصل میشوند که در زیر مشاهده میکنید.

14f0a1c651.jpg

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

mr pc جان مادر برد یکی از دوستانم هستش که p5k هستش و کیسش رو عوض کرده و من اومدم و همه چیز رو کامل بستم و فقط این قسمت مونده تنها مشکلی که از قدیم داشتم سر همین قضیه است ممنون میشم اگه یه خورده توضیح بدید تا روشن تر شیم تو این قضیه تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

هر کابلی که از پنل کیس در اومده روش نوشته شده که برای چی هستش مثلا Pw برای پاور هستش که روی مادروبرد در همون قسمتی که مشخص کردد نوشته شده . اگر نوشته نشده بود میتونید دفترچه مادربورد رو باز کنید و اون قسمت رو توصیح داده شده و بدون این که به مادروبرد نگاه کنید به راحتی نصب میشه .

توجه به نوشته های روی کابلهای پنل کیس توجه کنید .

لینک به دیدگاه

درود

هر کابلی که از پنل کیس در اومده روش نوشته شده که برای چی هستش مثلا Pw برای پاور هستش که روی مادروبرد در همون قسمتی که مشخص کردد نوشته شده . اگر نوشته نشده بود میتونید دفترچه مادربورد رو باز کنید و اون قسمت رو توصیح داده شده و بدون این که به مادروبرد نگاه کنید به راحتی نصب میشه .

توجه به نوشته های روی کابلهای پنل کیس توجه کنید .

با سلام

جناب حسینی همونطور که شما گفتید نوشته داشت ومن وصلش کردم ولی نمودونم توی کدوم اشتباه کردم که وقتی کیس رو روشن میکنم اسپیکر داخل کیس یکسره به صدا در میاد ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید چون قول دادم که ردیفش کنم البته با کمک شما

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی همونطور که شما گفتید نوشته داشت ومن وصلش کردم ولی نمودونم توی کدوم اشتباه کردم که وقتی کیس رو روشن میکنم اسپیکر داخل کیس یکسره به صدا در میاد ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید چون قول دادم که ردیفش کنم البته با کمک شما

تشکر.

درود

خوب شما اسپیکر رو از سیتسمتون جدا کنید ببینید اصلا سیستمتون بالا میاد . اگر بالا اومد اسپیکر رو دوباره صلش کنید و نوع بوق رو روشن کنید کنید که چه نوع بوقی میزنه مثلا ممتده یا دو تا مشت سر هم میزنه .

لینک به دیدگاه

درود

خوب شما اسپیکر رو از سیتسمتون جدا کنید ببینید اصلا سیستمتون بالا میاد . اگر بالا اومد اسپیکر رو دوباره صلش کنید و نوع بوق رو روشن کنید کنید که چه نوع بوقی میزنه مثلا ممتده یا دو تا مشت سر هم میزنه .

آقای حسینی جدا کردم و سیستم بالا نیومد و اینکه دوتا دوتا بوق میزنه

لینک به دیدگاه

آقای حسینی جدا کردم و سیستم بالا نیومد و اینکه دوتا دوتا بوق میزنه

با سلام

خوب معلوم شد که یه جای کار عیب داره .

شما یک بار رم و کارت گرافیک رو از اسلاتشون در بیارید و دوباره جا بزنید و تست کنید .

لینک به دیدگاه

بالا اومد بالاخره بالا اومد جناب حسینی ممنونم ازتون یه خورده جابجایی واون کاری که شما گفتید انجام دادم و بالا اومد

واقعا ممنونم.

لینک به دیدگاه

بالا اومد بالاخره بالا اومد جناب حسینی ممنونم ازتون یه خورده جابجایی واون کاری که شما گفتید انجام دادم و بالا اومد

واقعا ممنونم.

درود

خوب مبارک باشه و خیلی خوشحالمون کردید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مودم من ویستا ساپورت نمی کنع

با سلام

دوست عزیز اصلا مودم شما ویستا ساپورت هستش یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

خواهش میکنم یکی کمکم کنه

من یکساله دارم با Folder Lock Professional کار میکنم

اما امروز هرچی رمز ورودش رو میزنم نمیره تو

یکی به من بگه چی کار کنم بتونم بازش کنم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم یکی کمکم کنه

من یکساله دارم با Folder Lock Professional کار میکنم

اما امروز هرچی رمز ورودش رو میزنم نمیره تو

یکی به من بگه چی کار کنم بتونم بازش کنم

رمز رو هم درست میزنم

کسی نمیتونه کمکم کنه اصلاعات مهمی توش داشتم

لینک به دیدگاه

من این راه رو پیدا کردم . ولی خودم انجامش ندادم تا حالا :

این فایل رو دانلود کن : http://www.4shared.com/file/7_u1Up41/Folder_Lock_Password_Cracker-_.html

از حالت Zip درش بیار

اجراش کن و با توجه به نوشته های رو تصویر کار رو ادامه بده .

پسورد به 123 تغییر میکنه .

توجه کن که این کار فقط روی فولدرهای شخصی کار میکنه و روی فولدرهایی که با خود برناکه اجرا میشن کار نمیکنه .

لینک به دیدگاه

یک راه دیگه هم هست . با Safe mode وارد ویندوز بشی . Folder Lock رو اجرا نکنی . فایلها رو میتونی از توی پوشه در بیاری .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان موقعی که من سیستم رو میذارم حالت sleep مشکل دارم مشکلمم 2 تا هست

1.موقعی که از حالت استند بای در میارم مانیتور تصویری نشون نمیده و فقط کیس روشن میشه

2.بعضی مواقع رو حالت استند بای هست یهو خود به خود از این حالت در میاد

لطفآ راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل یک بگم که من خودم وقتی روشن میکنم دتی طول میکشه تصویر بیاد شما هم صبور باشید شاید درست شد

در مورد مشکل دو بگم که دو حالت داره

یکی اینکه یه چیز کوچیک به دکمه های کیبورد بخوره یا موس رو یه کم حرکت بده یا اینکه نرم افزاری باشه

در کمال تعجب برای من بار ها اتفاق افتاده که دقیقا بعد از اسلیپ روشن بشه و یاهو مسنجر یه ارور رو نشون بده

یعنی ممکنه نرم افزاری باعث این وضوع بشه که نباید بشه ولی میشه!

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل از ویندوزه . من هم شبیه همین مشکل رو داشتم . وقتی سیستم رو میذاشتم رو حالت Sleep ، میخواستم از Sleep در بیارم سیستم قاط میزد .ویندوز رو که عوض کردم درست شد .

لینک به دیدگاه

رمز رو هم درست میزنم

کسی نمیتونه کمکم کنه اصلاعات مهمی توش داشتم

دوستان مشکلم حل شد یه با یه برنامه تونستم برم تو پوشه

اگه کسی به این مشکل دچار شد به من پ.خ بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...