رفتن به مطلب

کیس x7گرین

Recommended Posts

لیون یه مشکل بزرگ داره اینکه اقای حسینی دستش به بار بری نمیره همه چیز رو تیپاکس میکنه برای این کیس 20 هزار تیپاکس میگیره که کلا صرفه اقتصادی نداره خرید کالا از لیون

شما کجا هستید دوست عزیز ؟ برای من چند وقت پیش کیس ارسال کردن و 13 تومان تیپاکس گرفت .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب امروز یه کیس x7 برای خودم بستم وسیستمم از روی میز جمع شد رفت توی کیس

کیفیت این کیس نسبت به x9 خیلی بهتره تنها مشکلش fultower نبودنش هست ولا غیر

لینک به دیدگاه

با سلام به دوسان عزیز .

تا چند ساعت دیگه تصاویری از این کیس با سیستم خودم در این قسمت قرار میدم.

چند تا مشکل هم دارم اینجا اعلام میکنم شاید حل شد.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

2 تا مشکل با این کیس دارم.

1 .مادربورد بنده داری سوکت 20 پین یو اس بی 3 که بر روی این کیس نصب هست نیست و بنده نمیتوانم از یو اس بی 3 های این کیس استفاده کنم.

2. یو اس بی 2 سمت راست کیس کار میکند اما یو اس بی 2 سمت چپ کار نمیکند.(هر 2 پورت با یک سیم به پورت مادربورد وصل شده است بای همین % اشتباه وصل کردن سیم ها 0 است و فقط باید اتصال سوکت یو اس بی 2 را چک کنم)

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

این هم شاهکار گرین:

نمیدونم کیس با این قیمت قبل از ورود به بازار ایا تست نمیشه؟

واقعا متاسفم .

این سومین کیس هست که مشکل داره.

کیس اول:

گرین x3 :فن کنترلش کار نمیکرد که بردش مشکل داشت.

کیس دوم solaris: که باز کردم دیدم فن پشت کیسش شکسته.

این هم کیس سوم: x7 که سیم پورت یو اس بیش که با هزار زحمت بازش کردم پاره شده است.

38cpj77dk1wwdyh5cgus.jpg

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

سلام.ببخشید قیمت کیس x7 GREEN چقدره؟

ویرایش شده توسط farshid851
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام.ببخشید قیمت کیس x7 GREEN چقدره؟

قیمت امروز X7 تو بازار 161 تومن به تاریخ 16 اسفند 90

فقط دوستان من یه سوال دارم کلاً 2 فن کروگر روش نصب هست ؟؟؟؟

آخه قیمت گرفتم دونه ایی 21 تومن میداد مغازه تو بازار

پس یعنی فقط 40 تومن پول 2 فنی هست که گزاشته روی کیس + فن کنترلر

لینک به دیدگاه

بله ، 2 تا کروگر داره . البته قیمت 12 سانتیش 21 تومانه . یکی از فنهاش 14 سانتیه که فکر میکنم 30 تومان باشه . فن کنترلر به کنار .

لینک به دیدگاه

قیمت امروز X7 تو بازار 161 تومن به تاریخ 16 اسفند 90

فقط دوستان من یه سوال دارم کلاً 2 فن کروگر روش نصب هست ؟؟؟؟

آخه قیمت گرفتم دونه ایی 21 تومن میداد مغازه تو بازار

پس یعنی فقط 40 تومن پول 2 فنی هست که گزاشته روی کیس + فن کنترلر

البته دو فن کوگاری که روش هست مدل توربین هستش . اون مدل 21 تومنی cougar vortex هستش که PWM هستند و اینهایی که روی کیس X7 هستند.

لینک به دیدگاه

سلام حدودا سه هفته پیش کیس x7 رو از نمایندگی گرین همدان 163 بدون هزینه حمل گرفتم .کیس خوبیه ولی تو چند روز اخیر واسم مشکل ساز شده.تا اونجا که همزمان فلش 8کیگی سیلیکون پاور و دانگل موس وکی بردم رو همزمان زدم به پورت usb3 بالای کیس و دو تاش سوخت.دوستام گفتند احتمالا کابل usb3 رو از داخل کیس اشتباه زدم که چک کردم درست بود ولی کابلشو جدا کردم.دو تا فن green led دوازده سانتی هم گرفته بودم که خیر سرم امشب عوضشون کنم و اما در حالی که سیستم روشن بود درب بالایی کیسو باز کردم چون سیماش کوتاه بود درب بالایی رو روی خود کیس گذاشتم که یک دفعه برد کنترلر فنهاش با بدنه کیس اتصالی کرد و بوی سوختگی اومدچند ثانیه بعد متوجه شدم که فنهاش روشن میشن ولی با کنترلر سرعتشون کم و زیاد نمیشه حالا دیگه نمیدونم چکار کنم درست شه خواهش میکنم راهنماییم کنید.مرسیک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام حدودا سه هفته پیش کیس x7 رو از نمایندگی گرین همدان 163 بدون هزینه حمل گرفتم .کیس خوبیه ولی تو چند روز اخیر واسم مشکل ساز شده.تا اونجا که همزمان فلش 8کیگی سیلیکون پاور و دانگل موس وکی بردم رو همزمان زدم به پورت usb3 بالای کیس و دو تاش سوخت.دوستام گفتند احتمالا کابل usb3 رو از داخل کیس اشتباه زدم که چک کردم درست بود ولی کابلشو جدا کردم.دو تا فن green led دوازده سانتی هم گرفته بودم که خیر سرم امشب عوضشون کنم و اما در حالی که سیستم روشن بود درب بالایی کیسو باز کردم چون سیماش کوتاه بود درب بالایی رو روی خود کیس گذاشتم که یک دفعه برد کنترلر فنهاش با بدنه کیس اتصالی کرد و بوی سوختگی اومدچند ثانیه بعد متوجه شدم که فنهاش روشن میشن ولی با کنترلر سرعتشون کم و زیاد نمیشه حالا دیگه نمیدونم چکار کنم درست شه خواهش میکنم راهنماییم کنید.مرسیک

با سلام

اول از همه میدونم که الان اعصابتون خورده ولی خب خوبه که به بقیه قطعات صدمه نرسیده

سعی کنید زیاد بهش فکر نکنید و اعصاب خودتون رو خراب نکنید

در ضمن فکر کنم تنها راه حل رفتن به نمایندگی گرین و پرداخت هزینه ... (نمیدونم چقدر) یه دونه پنل نو بگیری و یا سفارش بدی فکر کنم قبول کنن

فقط متاسفانه داره از جیبتون خرج میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته دو فن کوگاری که روش هست مدل توربین هستش . اون مدل 21 تومنی cougar vortex هستش که PWM هستند و اینهایی که روی کیس X7 هستند.

حالا اینا که میگید رو من اصلاً نمیدونستم چه فرقی با هم میکنن

مدل ورتکس PWN و توربینی رو منظورم هست

حتماً توربینی بهتر هست که تو بازار نیست ؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی سیستم روشنه که نباید کیس رو باز کنی و قطعات رو جا بزنی . ممکن بود اتفاق بد تری بیوفته . اگر اتصالی باعث میشد مادربورد یا یک قطعه اصلی دیگه بسوزه چی کار میکردی .

کیس رو ببر نمایندگی . نمیخواد توضیح بدی چی شده . بگو این مشکل رو داره . احتمالا بدون هزینه برات درستش میکنن . اگر هم نکردن با کمی هزینه میتونی فن کنترلر رو عوض کنی .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

مدل PWN بهتره . ایرفلو بیشتر و سرعت بالاتری هم داره . مدل توربین ساده تره .

لینک به دیدگاه

مدلی که جداگانه فروخته می شه بهتر هستش یعنی Cougar Vortex . این فن PWM هستش ، یعنی 4 سیم داره که قابلیت مانیتور دور فن و انتخاب سرعت از 800 تا 1500 دور رو به شما می ده. روی چهار گوشش و در دو طرف 4 تا لاستیک نویز گیر نصب شده و پره های تصحیح کننده جریان هوا داره. اون مدلی که روی کیس هستش 3 سیمه و پره های تصحیح کننده جریان هوا رو نداره.

لینک به دیدگاه

پنل سقف رو باز کن بفرست برای آقای حسینی ، شاید بتونیم برات یک کارایی بکنیم.

دفعه بعد هم توی اسمبل قطعات دقت بیشتری بکن. @};-

اگر امروز بفرستی قبل از عید شاید بشه برات فرستاد. @};-

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستنان عزیز.امروز میرم نمایندگی کیس گرین ببینم چکار میشه کری این فن کنترلر کیسx7.پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم ومتشکرم.

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

دوستان کسی روی x7 با رم های جی اسکیل سری trident X واتر کولر 240 خورونده؟ آیا هیت سینک های قرمز رنگ رم ها رو باید باز کنیم یا به همراه اونا هم جا میشه؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/03, 20:50:24، Shahab2500 گفته است :

دوستان کسی روی x7 با رم های جی اسکیل سری trident X واتر کولر 240 خورونده؟ آیا هیت سینک های قرمز رنگ رم ها رو باید باز کنیم یا به همراه اونا هم جا میشه؟

ممنونم

سلام دوست عزیز 

کیس Cougar X7 هیچ گونه مشکلی با نصب رم های شانه بلند مثل Trident x نداره اما در مورد نصب واتر کولینگ به دلیل نزدیک بودن سینی مادربورد به سقف کیس امکان نصب واترکولینگ های 240 بروی سقف کیس وجود نداره و شما فقط می تونید واترکولینگ های با سایز 120 را بروی این کیس در قسمت فن پشت نصب کنید.

لینک به دیدگاه

ممنونم از پاسخ شما.

متوجه این موضوع هستم. ولی اساتید با کشیدن رادیاتور 240 به سمت درب سمت چپ تونستن روی این کیس نصبش کنن و به اصطلاح بخوروننش!

منتها رم های من trident x هستن که بلند هستن و هنگام نصب رادیاتور احتمالا گیر بکنه به رمها (من اندازه زدم میلیمتری در میاد)

البته قسمت قرمز رنگ رمها به راحتی قابل جدا شدن هست و مشکل حل میشه. منتها من میخوام تا حد امکان جدا نکنم. چون موقع بازی و غیره داغ میشن و با باز کردنشون کولینگ رم ها کم میشه...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...