رفتن به مطلب

OMiD.1080p
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

چند عدد کارت گرافیک به مدل ZOTAC  GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDRR5 128-bit موجوده ( دوتاشون  فروخته شده )

گارانتی آواژنگ دارند که تو عکس مشخصه و تا آوریل 2019 هستش.

همشون صحیح و سالم و همراه تست میدم...مهلت تست هم میدم.

قیمت پایه 1500

به صورت حضوری یا ارسال فروحته میشوند.

هزینه ارسال با خریدار محترم و اول واریز میباشد ( میتونید به خرید و فروش های بنده توجه کنید )

*** عکس از کارت ***

IMG_20180902_163524.thumb.jpg.f4cbbe11d1fb4faf593b3623ed890c2b.jpg

IMG_20180902_163745.thumb.jpg.4b7ec568598eca3ff022f99d95cb2716.jpg

01.thumb.gif.e7f5d8be5b4406705cb8eba470c60430.gif02.thumb.gif.917522a4ff92fd7b9144f4f15d1865e9.gif

لینک به دیدگاه

چند تست از بازی که توسط یکی از کارتها انجام داده شده.

5b93a46719a2b_Screenshot(99).thumb.jpg.ab17059d18fbf2d90dcba579e112960c.jpg

تصویر بالا بازی Call of Duty WWII با حالت HDR در رزولوشن FHD و تقریبا بالاترین تنظیمات بین 50 تا 60 فریم متغیر بود

5b93a559a8476_Screenshot(104).thumb.png.c2ff191498ac026179cb8a17033f36f4.png5b93a4ad2b70a_Screenshot(101).thumb.png.ccbbd39d58588f79802133b1ceab5a3c.png

5b93a4d030d6f_Screenshot(102).thumb.png.ba67da7a1f49cd4acdb5c3b2768b94cc.png5b93a487b828e_Screenshot(100).thumb.png.0f1ace40d357aa10fbe903b34ea14d5b.png

تصاویر بالا مربوط به بازی Battlefield 1 با بالاترین کیفیت و FHD

5b93a5193c638_Screenshot(103).thumb.png.3cf2c3633c28da393757e4fcb31339a2.png

تصویر بالا نیز مربوطه به بازی Forza Horizon 3 با تنظیمات Ultra و FHD

CPU:i3 6100

RAM:16GB dual 3000 trident Z

GPU:1050ti 4GB OC

لینک به دیدگاه

مراقب باشین. این آدم بی شخصیت رو بشناسین.

http://uupload.ir/view/bme9_screenshot_2018-09-14-00-50-08.png

خیلی فحاش و بی ادب هست.به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

کارت اون کارتی که من میخواستم نبود..ولی در هر صورت من بهش امتیاز مثبت هم دادم تو پرشین و هزینه اضافی هم واریز کردم بابت پست. پول رو ک واریز کردم شروع به بی احترامی کرد. سی تا پیام که همش بی احترامی بود. بعدش جوابشو دادم که تو عکس مشخصه. برگشت فحاشی کرد... چقدر آدم حقیر باشه که تو این زمان بیاد بحث نژادی بکنه ...

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، morteza_m2n گفته است :

کارت اون کارتی که من میخواستم نبود..ولی در هر صورت من بهش امتیاز مثبت هم دادم تو پرشین و هزینه اضافی هم واریز کردم بابت پست. پول رو ک واریز کردم شروع به بی احترامی کرد. سی تا پیام که همش بی احترامی بود. بعدش جوابشو دادم که تو عکس مشخصه. برگشت فحاشی کرد... چقدر آدم حقیر باشه که تو این زمان بیاد بحث نژادی بکنه ...

درود.

دوست گرامی، کمی واضح تر توضیح بفرمایید که ببینیم جریان چیه؟

مشکل بین شما مربوط به چه معامله ای بوده و داستان چیه؟!

لینک به دیدگاه

از همین کارتها خریدم ازش به گفته خودش یه دونه فقط ازین کارتا داشت که پشت ویترینی بود و برای تست باز شده بود.وقتی کارت رسید خیلی خسته بود و کلی گردو غبار رو فنش بود.حالا اینا به کنار مهم نیستن.من پول رو تمام کمال واریز کردم.تا به اینجا معدب بود ولی!بعد  که پول رفت به حسابش شروع کرد به فحاشی !که چرا بهم گفتی کارت گردو غبار داره. گفت حرفت کمر منو شکستو اینا.. و دقیقا مثل بچه ها. آخر سر هم منو بلاک کرد. مشکل روحی داره بنده خدا. 

ماجرا ازین قرار بود:

...قرار شده بود کارت که دستم رسید پول رو واریز کنم... بماند حالا قبل اینکه معامله کنیم چقدر اذیت کرد و چقدر امروزو فردا کرد... کارت رو فرستاد بعدش زنگ زد پشت سر هم پی ام .که پول رو بزیز.گفتم ما حرف زدیم بعد رسیدن پول رو واریز کنم.گفت پول لازمم.پول لازم دارم.میگفت درکش نمیکنم پول لازمه...توضیح دادم براش بعد از کلی توضیح متوجه شد! هروزم به من زنگ میزد حتی شب ساعت یک به یه بهونه ای که چی شد فیلم تستو دیدی؟ بیا موبوگرام کارت دارم... و ازین حرفا.

کلا یه آدم استرسیو مریضیه..منم گفتم به من نه زنگ بزن نه پی ام بده تا کارت رسید دستم پولو واریز کنم. دیروز کارت رسید من هم پول کارت هم پستش رو واریز کردم واسش.اضافه هم واریز کردم تا رند بشه... بهش امتیاز مثبت هم دادم.. بعد تو کمال تعجب دیدم سی تا پیام فرستاده تلگرام.باز کردم خوندم.همش بی احترامی که من فلانم .هیچی نمیدونمو.. گفتم چی شده زبون باز کردی؟ بعدش اون فحشارو فرستاد واسم که عکس گذاشتم. 

دقیقا مثل بچه ده سالست... خیلی بی شخصیته..

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، morteza_m2n گفته است :

از همین کارتها خریدم ازش به گفته خودش یه دونه فقط ازین کارتا داشت که پشت ویترینی بود و برای تست باز شده بود.وقتی کارت رسید خیلی خسته بود و کلی گردو غبار رو فنش بود.حالا اینا به کنار مهم نیستن.من پول رو تمام کمال واریز کردم.تا به اینجا معدب بود ولی!بعد  که پول رفت به حسابش شروع کرد به فحاشی !که چرا بهم گفتی کارت گردو غبار داره. گفت حرفت کمر منو شکستو اینا.. و دقیقا مثل بچه ها. آخر سر هم منو بلاک کرد. مشکل روحی داره بنده خدا. 

ماجرا ازین قرار بود:

...قرار شده بود کارت که دستم رسید پول رو واریز کنم... بماند حالا قبل اینکه معامله کنیم چقدر اذیت کرد و چقدر امروزو فردا کرد... کارت رو فرستاد بعدش زنگ زد پشت سر هم پی ام .که پول رو بزیز.گفتم ما حرف زدیم بعد رسیدن پول رو واریز کنم.گفت پول لازمم.پول لازم دارم.میگفت درکش نمیکنم پول لازمه...توضیح دادم براش بعد از کلی توضیح متوجه شد! هروزم به من زنگ میزد حتی شب ساعت یک به یه بهونه ای که چی شد فیلم تستو دیدی؟ بیا موبوگرام کارت دارم... و ازین حرفا.

کلا یه آدم استرسیو مریضیه..منم گفتم به من نه زنگ بزن نه پی ام بده تا کارت رسید دستم پولو واریز کنم. دیروز کارت رسید من هم پول کارت هم پستش رو واریز کردم واسش.اضافه هم واریز کردم تا رند بشه... بهش امتیاز مثبت هم دادم.. بعد تو کمال تعجب دیدم سی تا پیام فرستاده تلگرام.باز کردم خوندم.همش بی احترامی که من فلانم .هیچی نمیدونمو.. گفتم چی شده زبون باز کردی؟ بعدش اون فحشارو فرستاد واسم که عکس گذاشتم. 

دقیقا مثل بچه ده سالست... خیلی بی شخصیته..

چرا امتیاز مثبت دادی؟

باید منفی میدادی برادر من

الان هرکی بخواد معامله ای کنه بخاطر فیدبک های هست ک طرف مقابل گذاشته

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، morteza_m2n گفته است :

سلام

فحش به قومیت =اخراج از فروم 

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

گزارش بخاطر فحش به قومیت =اخراج از فروم 

درود

کاملا موافق هستم. 

مرتضی عزیز شما نه تنها امتیاز منفی بدید بلکه ایشون رو گزارش کنید. افرادی که به قومیت های مختلف بی احترامی می کنند شایسته هیچ احترامی نیستند.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، rasa.d گفته است :

چرا امتیاز مثبت دادی؟

باید منفی میدادی برادر من

الان هرکی بخواد معامله ای کنه بخاطر فیدبک های هست ک طرف مقابل گذاشته

والا خواستم به خوبیو خوشی تموم شه. احساس ترحم داشتم بهش.. پاک کردم امتیاز مثبت رو بعدش. فهمیدم که چجور آدمیه..

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، morteza_m2n گفته است :

والا خواستم به خوبیو خوشی تموم شه. احساس ترحم داشتم بهش.. پاک کردم امتیاز مثبت رو بعدش. فهمیدم که چجور آدمیه..

فیدبک منفی بده اگه کارت اون چیزی که میگفت نبود. کوتاهی نکن تا بقیه تو دردسر نیفتن داداش. تو امتیاز منفی هم توضیح بده. دمت گرم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

والا خیلی ناراحتم کرد با این حرکتش...

در 10 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

کاملا موافق هستم. 

استارتر عزیز شما نه تنها امتیاز منفی بدید بلکه ایشون رو گزارش کنید. افرادی که به قومیت های مختلف بی احترامی می کنند شایسته هیچ احترامی نیستند.

مهدی جان استارتر فحش داده نه بنده

ویرایش شده توسط morteza_m2n
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، morteza_m2n گفته است :

والا خیلی ناراحتم کرد با این حرکتش...

مهدس جان استارتر فحش داده نه بنده

بله منظورم همین آقای OMID.1080 هستند که گویا همشهری بنده هم هستند ایشون.

من اگر جای شما بودم به هیچ وجه کوتاه نمیومدم و تا حتی تا شکایت از ایشون پیش میرفتم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، morteza_m2n گفته است :

درست شما احساس ترحم داشتی ولی ممکن هست افراد کم سابقه یا حتی با سابقه ی مثل من بخاطر همین یه امتیاز تو ی دردسری بی افتیم

به هیچ عنوان نباید کوتاهی کنین، از مشکلات کارت هم همون لحظه ک کارت رو در اوردین عکس میگرفتین میزاشتین تا مشخص بشه بیشتر

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

فیدبک منفی بده اگه کارت اون چیزی که میگفت نبود. کوتاهی نکن تا بقیه تو دردسر نیفتن داداش. تو امتیاز منفی هم توضیح بده. دمت گرم

منتظرم بیاد معذرت خواهی کنه همینجا.اگه نکرد منفی میدم بهش شکایت هم میکنم ازش

در 5 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

بله منظورم همین آقای OMID.1080 هستند که گویا همشهری بنده هم هستند ایشون.

من اگر جای شما بودم به هیچ وجه کوتاه نمیومدم و تا حتی تا شکایت از ایشون پیش میرفتم.

باز هم توهین کرده: t6k4_screenshot_2018-09-15-12-13-13_thum

ویرایش شده توسط morteza_m2n
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، morteza_m2n گفته است :

باز هم توهین کرده: 

تمامی این موارد در صورت شکایت حکم مدرک رو داره و عواقب بسیار سختی هم میتونه داشته باشه. ( مورد مشابهش برای یکی از دوستان بنده اتفاق افتاد که بعد از شکایت ، فردی که در تلگرام به دوست بنده فحاشی کرده بود محکوم و مورد مجازات قرار گرفت.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

تمامی این موارد در صورت شکایت حکم مدرک رو داره و عواقب بسیار سختی هم میتونه داشته باشه. ( مورد مشابهش برای یکی از دوستان بنده اتفاق افتاد که بعد از شکایت ، فردی که در تلگرام به دوست بنده فحاشی کرده بود محکوم و مورد مجازات قرار گرفت.

اگه این چیزا فراگیر میشد حتی شده از ترس کمتر فحش میشنیدیم 

هر جا میری کوچیکترین حرفی زیرش کلی فحش ریپلای شده یا...

امیدوارم اینچیزا رو نبینیم

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

100 درصد اخراج خواهد شد.

لینک به دیدگاه

الان این بنچمارک هارو گذاشتی که چی بشه ؟؟؟؟؟؟ عجب آدمایی ها

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، morteza_m2n گفته است :

منتظرم بیاد معذرت خواهی کنه همینجا.اگه نکرد منفی میدم بهش شکایت هم میکنم ازش

باز هم توهین کرده: t6k4_screenshot_2018-09-15-12-13-13_thum

سلام 

شما باید شکایت کنی ،توهین به شما در معامله اصلن جای بخشش نداره،همینطورم که گفتید ایشون یه جنس زیر خاکی داده بتون،بازم اینم توهین به شعور خریداره

جواب ابلهان خاموشی نیست،چوب تری در استین انهاست

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی @morteza_m2n

اگر چیزهایی که می ‌گویی مستند است اول منفی بده و بعد به دلیل توهین دست کم گزارش کن. ما یک ملت رنگارنگیم و این تنوع فرهنگی بخشی از غنای تمدنی ماست. این گونه توهینها از جماعتهایی سر می‌زند که از ولایت خود آنورتر را نمی‌شناسند و هر گونه تفاوتی برایشان غریب است و شوربختانه روحیه‌شان هنوز در جامعه‌ی ما رایج است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، morteza_m2n گفته است :

این دیگ نوبره!!! اولا قیمت کارت ک به نظر بنده مقداری بالاست. همین کارت داخل مقداد 1670 قیمت خورده هم نو هستش هم گارانتی بیشتری داره! ولی از این ها گذشته رفتار ایشون بسیار بده و به اصطلاح وقتی خرشون از پل گذشته رفتار واقعیشون رو نشون دادند. 

لینک به دیدگاه

به شخصه با کسی که یه منفی هم داشته باشه معامله نمیکنم حتی اگر ۲۰ مثبت هم داشته باشه

منفی بدید و گزارش کنید  . به همین راحتی به همین خوشمزگی?

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنونم.به خاطر ابراز همدردی که کردن.?از حامد عزیز هم خیلی ممنون که این کاربرو به سزای کارش رسوند.. ?

آدم مریض هنوزم داره فحش میده:

mc55_screenshot_2018-09-15-15-42-56_thum

باید تو پرشین تولز هم به حسابش رسیدگی بشه تا سر کسی کلاه نذاره.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

ایشون از فروم اخراج شدن

احسنت به شما

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...