رفتن به مطلب

میزان عملکرد کارتهای RTX 2080Ti و2080 را پیش از موعد رسمی در اینجا ببینید!

Recommended Posts

در 32 دقیقه قبل، Amin_CA گفته است :

نه دوست عزیز. قیمت این مدل پایه 1000 دلار هست و نسخه رفرنس که همون فوندرز ادیشن محسوب میشه 1200 دلار.

درست میفرمایید شما. اون 1199 رو 1999 خونده بودم اشتباهی

قیمتا رو مثل آدم که نمیزنن

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

https://www.theverge.com/2018/8/20/17758724/nvidia-geforce-rtx-2080-specs-pricing-release-date-features

At Nvidia’s event, the company is unveiling the RTX 2070, RTX 2080, and RTX 2080 Ti. Nvidia is promising “up to 6X the performance of previous-generation graphics cards,” and real-time ray tracing for these cards. Asus, EVGA, Gigabyte, MSI, PNY, and Zotac will all have RTX 2080 and RTX 2080 Ti cards available for preorder today, with cards available on September 20th. RTX 2070 cards will start at $499, with RTX 2080 at $699, and the RTX 2080 Ti starting at $999. Nvidia is also offering Founders Editions for all three graphics cards. The GeForce RTX 2070 Founders Edition will be priced at $599, with the RTX 2080 Founders Edition at $799, and the RTX 2080 Ti Founders Edition at $1,199. The Founders Edition cards will ship on September 20th.

اینکه ورج به درد نخور ترین منبع برای اخبار و مقالات پی‌سی هست به کنار.

ولی من کامل خوندم این متنو. به نظرم دقیقا همون چیزی رو گفت که من گفتم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، memex گفته است :

البته فقط این نیست 

تکنیک سایه زدن هم اضافه کن بهش و طبیعی شدنش و ایجاد نیم سایه ها و طبیعی شدنشون

رندر های تک فریمی که از ماشین های لامبورگینی و غیره ساخته میشه همش از ray tracing استفاده میشه

علاوه بر اون استفاده کردن ray tracing در انیمیشن کارخانه هیولاها چیزی که من شنیدم هر فریمش 29 ساعت زمان برده 1f636.png

?? دلمون خوشه گرافیک داریم

لینک به دیدگاه

ادم بدشانس باشه اینطوریه کلی ما گرافیک نخریدیم تا پارسال یه گرافیک 1070 خریدم اومدمن زارت یه تکنلوژی رو دستش زدن که بعدا کاری کنن فریم هم نگیره خخخخخ

لینک به دیدگاه

خب الان با این تکنولوژی گرافیک 1080 قضیش چی میشه؟ فریم خوبی میده یا نه؟

Sent from my MI 4W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، nima19 گفته است :

ادم بدشانس باشه اینطوریه کلی ما گرافیک نخریدیم تا پارسال یه گرافیک 1070 خریدم اومدمن زارت یه تکنلوژی رو دستش زدن که بعدا کاری کنن فریم هم نگیره خخخخخ

حالا یعنی اینو شما میخریدین ۲۰ میلیون؟ ? 

تازه اگه 4k بازی نمیکنید اصلا این تکنولوژی بدردتون نمیخوره

در ۱ ساعت قبل، mahdiplayer گفته است :

خب الان با این تکنولوژی گرافیک 1080 قضیش چی میشه؟ فریم خوبی میده یا نه؟

Sent from my MI 4W using Tapatalk

اره چرا خوب نده بستگی داره رو چ کیفتی میخایین بازی اجرا بشه اگه fhd هستین ک فک نکنم حالا حالا بازنشسته بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...